займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

V PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Tomek Siedlce 10 km BrakNIE
2 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 10 km BrakNIE
3 Badlik Marcin Żurawica 10 km Przemyski Region IPANIE
4 Baran Maciek Przemyśl 10 km brakNIE
5 Bartnicki Grzegorz Ostrów 10 km BrakNIE
6 Bednarz Karol Trzciana 10 km RAJ TATRNIE
7 Biały Szymon Stare Sioło 10 km BrakNIE
8 Brod Łukasz Rzeszów 10 km Piękne i BrodaczeNIE
9 Butra Krzysztof Przemyśl 10 km BrakNIE
10 Bystrzycki Piotr Kraków 10 km 16 BPD KrakówNIE
11 Chiłła Piotr Rzeszów 10 km 21BSPNIE
12 Chmurowicz Waldemar Rzeszów 10 km BrakNIE
13 Choma Wojciech Przemyśl 10 km BrakNIE
14 Chwasta Mariusz Niziny 10 km BrakNIE
15 Cisowska Renata Przemyśl 10 km BrakNIE
16 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
17 Dorosz Witold Przemyśl 10 km BrakNIE
18 Dryla Piotr Przeworsk 10 km 1 batalion czołgów ŻurawicaNIE
19 Dudek Sylwester rudnik 10 km lkb.runikNIE
20 Dziewiński Damian Sanok 10 km TG Sokół SanokNIE
21 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km Klub BrakNIE
22 Fiszer Adrian Przemyśl 10 km BrakNIE
23 Franus Elżbieta Ruda Różaniecka 10 km BrakNIE
24 Gliwa Marcin Kraków 10 km BrakNIE
25 Goleś Grzegorz Leżajsk 10 km BrakNIE
26 Górski Daniel Hureczko 10 km BrakNIE
27 Górski Grzegorz Rzeszów 10 km BrakNIE
28 Grabowski Paweł Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
29 Gregorczyk Jadwiga Krosno 10 km Zabiegani MielecNIE
30 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km BrakNIE
31 Grodecki Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakNIE
32 Gulanowska Agata Przemyśl 10 km Przemyski klub biegaczaNIE
33 Hałoń Kamil Zarzecze 10 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
34 Harpula Robert Przemyśl 10 km BrakNIE
35 Hładio Jakub Przemyśl 10 km BrakNIE
36 Hołyszko Maciej Drohojów 10 km TEATR FREDREUM NIE
37 Humięcki Jakub Przemyśl 10 km Kraków Football KingsNIE
38 Jakubiński Jakub Karniowice 10 km Solne Miasto`NIE
39 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km BrakNIE
40 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km BrakNIE
41 Kalawski Łukasz Medyka 10 km BrakNIE
42 Kasprowicz Wojciech Krzywcza 10 km BrakNIE
43 Kętrzyński Filip Mielec 10 km Zabiegani MielecNIE
44 Kętrzyński Ryszard Mielec 10 km Zabiegani MielecNIE
45 Khomych Hryhorii Luck 10 km LKB,,RUDNIK''NIE
46 Kolowca Agnieszka Przemyśl 10 km BrakNIE
47 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
48 Kozak Michał Jarosław 10 km biegnijsercem.plNIE
49 Kozioł Wiesław Krosno 10 km dzikie życie run teamNIE
50 Krenzel Regina Jarosław 10 km BrakNIE
51 Król Dariusz Nienadowa 10 km 21 DAPLOTNIE
52 Kudła Krzysztof Zarzecze 10 km BrakNIE
53 Kukliński Bogdan Głogów 10 km Głogów Drużyna Szpiku KGHMNIE
54 Kułak Damian Przemyśl 10 km Damian KułakNIE
55 Kusińska Alicja Stare Polichno 10 km Polichno TeamNIE
56 Kusy Rajmund Przemyśl 10 km BrakNIE
57 Kuszaj Dominik Leszno 10 km BrakNIE
58 Kwiecień Natalia Rudnik 10 km lkb.runikNIE
59 Lange Beata Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaNIE
60 Leśko Bartłomiej Stare Miasto 10 km KP PSP LEŻAJSKNIE
61 Leśnicki Marek Stanowice 10 km KP PSP JaworNIE
62 Lewandowski Adam Przemyśl 10 km BrakNIE
63 Lizak Łukasz Przemyśl 10 km 5 batalion strzelców podhalańskichNIE
64 Łakomy Tomasz Oleszyce 10 km Pędzące Żółwie OleszyceNIE
65 Łyko Izydor Stalowa Wola 10 km RUNorDIENIE
66 Madejski Dawid Żarki 10 km Lacho TeamNIE
67 Majda Marcin Dubiecko 10 km ZNP DUBIECKONIE
68 Majka Paweł Nowotaniec 10 km BrakNIE
69 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
70 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsNIE
71 Matyszek Agnieszka rudnik 10 km lkb.runikNIE
72 Mickiewicz Jerzy Jarosław 10 km B B L JarosławNIE
73 Mieszała Tomasz Bolków 10 km KW PSP WrocławNIE
74 Młodożeniec Aleksandra Przemyśl 10 km BrakNIE
75 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km 1bcz ŻurawicaNIE
76 Orfin Dariusz Przemyśl 10 km BrakNIE
77 Ostrowski Maciej Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"NIE
78 Oszczypko Oktawia Przemyśl 10 km BrakNIE
79 Pakuła Michalina Kraków 10 km PPS TeamNIE
80 Paryniak Sylwia Korczowa 10 km BrakNIE
81 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 10 km BrakNIE
82 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 10 km BrakNIE
83 Piątkowska Wioletta Przemyśl 10 km BrakNIE
84 Płoskoń Renata Folwarki 10 km biegam dla Jurka / BLNIE
85 Podolak Piotr Nehrybka 10 km BrakNIE
86 Polański Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
87 Rabski Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
88 Rowińska Dorota Łętownia 10 km BrakNIE
89 Silarski Mateusz Nowotaniec 10 km BrakNIE
90 Skotnicki Dariusz Przemyśl 10 km BrakNIE
91 Skowron Katarzyna Przemyśl 10 km BrakNIE
92 Smoliński Rafał Przasnysz 10 km KP PSP PrzasnyszNIE
93 Solarz Agnieszka Tuchów 10 km PPS TeamNIE
94 Solski Mirosław Hureczko 10 km 5bspNIE
95 Sowa Rafał Przemyśl 10 km BrakNIE
96 Starodubtsev Viktor Lviv 10 km JM Demolex BardejovNIE
97 Stępniewski Norber Rudnik 10 km lkb.runikNIE
98 Stopa Adam Przemyśl 10 km BrakNIE
99 Strusiewicz Dariusz Stanislawczyk 10 km 34 Batalion Lekkiej PiechotyNIE
100 Sudzińska Inga Przemyśl 10 km BrakNIE
101 Sura Paweł Bachorzec 10 km Dzikie KonieNIE
102 Szałyga Janusz Krówniki 10 km BrakNIE
103 Szcuzdlik Marcin Tajęcina 10 km BrakNIE
104 Szczepaniak Mateusz Twardogóra 10 km KP PSP OLEŚNICANIE
105 Szczepaniak Katarzyna Twardogóra 10 km OSP TWARDOGÓRANIE
106 Szczudlik Marcin Tajęcina 10 km BrakNIE
107 Szymański Marek Przemysl 10 km BrakNIE
108 Trzonek Andrzej Zapalow 10 km BrakNIE
109 Wach Anna Małkowice 10 km BrakNIE
110 Wierzbiński Piotr Rzeszów 10 km KlubSportu.plNIE
111 Więcek Nina Rzeszów 10 km BrakNIE
112 Wiglusz Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaNIE
113 Wilk Radosław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
114 Winiarska Katarzyna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
115 Winiarz Beata Cieszanó 10 km BrakNIE
116 Wiśniowski Maciej Przemyśl 10 km BrakNIE
117 Witowski Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
118 Wójcik Sebastian Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWANIE
119 Wywrot Sławomir Dybawka 10 km BrakNIE
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close