Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

V PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamek Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślNIE
2 Badlik Marcin Żurawica 10 km Przemyski Region IPANIE
3 Bańko Andrzej Jarosław 10 km BrakNIE
4 Baran Maciek Przemyśl 10 km brakNIE
5 Barczak Beata Przemyśl 10 km BrakNIE
6 Bartnicki Grzegorz Ostrów 10 km BrakNIE
7 Biały Szymon Stare Sioło 10 km BrakNIE
8 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
9 Bocul Małgorzata Przemysl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
10 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km BrakNIE
11 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km BrakNIE
12 Bystrzycki Piotr Kraków 10 km 16 BPD KrakówNIE
13 Chiłła Piotr Rzeszów 10 km 21BSPNIE
14 Chmurowicz Waldemar Rzeszów 10 km BrakNIE
15 Choma Wojciech Przemyśl 10 km BrakNIE
16 Chudański Hubert Maksymilianowo 10 km SP PSP BYDGOSZCZNIE
17 Chwasta Mariusz Niziny 10 km BrakNIE
18 Cich Kamil Przemyśl 10 km Straż GranicznaNIE
19 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
20 Dobosz Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
21 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km #siła#moc#NIE
22 Dziewiński Damian Sanok 10 km TG Sokół SanokNIE
23 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km PTC PRZEMYŚL NIE
24 Ferenc Beata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
25 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km Klub BrakNIE
26 Franus Elżbieta Ruda Różaniecka 10 km BrakNIE
27 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km BrakNIE
28 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata PRZEMYŚL 10 km BrakNIE
29 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 10 km Przemyski klub biegaczaNIE
30 Gliwa Marcin Kraków 10 km BrakNIE
31 Goleś Grzegorz Leżajsk 10 km BrakNIE
32 Górski Daniel Hureczko 10 km BrakNIE
33 Górski Grzegorz Rzeszów 10 km BrakNIE
34 Grabowski Paweł Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
35 Gregorczyk Jadwiga Krosno 10 km Zabiegani MielecNIE
36 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km BrakNIE
37 Grodecki Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakNIE
38 Hanasiewicz Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
39 Harłacz Artur Buszkowice 10 km BrakNIE
40 Harpula Robert Przemyśl 10 km BrakNIE
41 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
42 Hołyszko Maciej Drohojów 10 km TEATR FREDREUM NIE
43 Jakubiński Jakub Karniowice 10 km Solne Miasto`NIE
44 Jop Marta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegow SokółNIE
45 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km BrakNIE
46 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km BrakNIE
47 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plNIE
48 Kalawski Łukasz Medyka 10 km BrakNIE
49 Kasprowicz Wojciech Krzywcza 10 km BrakNIE
50 Kętrzyński Filip Mielec 10 km Zabiegani MielecNIE
51 Kętrzyński Ryszard Mielec 10 km Zabiegani MielecNIE
52 Klinger Weronika Orły 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANIE
53 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakNIE
54 Kolaszkiewicz Daniel PRZEMYŚL 10 km BrakNIE
55 Kolowca Agnieszka Przemyśl 10 km BrakNIE
56 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
57 Korzeniowski Władysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
58 Kowieszko Marcin Przemysl 10 km BrakNIE
59 Kozioł Wiesław Krosno 10 km dzikie życie run teamNIE
60 Król Dariusz Nienadowa 10 km 21 DAPLOTNIE
61 Kuc Marian Buszkowiczki 10 km BrakNIE
62 KULIŃSKI BOGDAN GŁOGÓW 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMNIE
63 Kurzawski Łukasz Stare Bojanowo 10 km KP PSP KościanNIE
64 Kurzawski Łukasz Stare Bojanowo 10 km KP PSP KościanNIE
65 Kusińska Alicja Stare Polichno 10 km Polichno TeamNIE
66 Kuszaj Dominik Leszno 10 km BrakNIE
67 Lewandowski Adam Przemyśl 10 km BrakNIE
68 Lisak Michał przemyśl 10 km BrakNIE
69 Łakomy Tomasz Oleszyce 10 km Pędzące Żółwie OleszyceNIE
70 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna 10 km OSP Sarzyna/Nowosarzyńska Grupa BiegowaNIE
71 Łyko Izydor Stalowa Wola 10 km RUNorDIENIE
72 Maciejko Rafał Dachnów 10 km Biegomania Lubaczów/ Sportowy DachnówNIE
73 Madejski Dawid Żarki 10 km Lacho TeamNIE
74 Majka Paweł Nowotaniec 10 km BrakNIE
75 Major Stefan Żarki 10 km Biegaj z ŻarkamiNIE
76 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
77 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 10 km SC-SNIE
78 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsNIE
79 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOANIE
80 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOANIE
81 Mercik Agnieszka Przemysl 10 km przemyski klub biegacza/ IPA Region BieszczadzkiNIE
82 Młodożeniec Aleksandra Przemyśl 10 km BrakNIE
83 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-NIE
84 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km 1bcz ŻurawicaNIE
85 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
86 Orfin Dariusz Przemyśl 10 km BrakNIE
87 Ostrowski Maciej Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"NIE
88 Oszczypko Oktawia Przemyśl 10 km BrakNIE
89 Ożga Jerzy Szówsko 10 km BrakNIE
90 Pakuła Michalina Kraków 10 km PPS TeamNIE
91 Paryniak Sylwia Korczowa 10 km BrakNIE
92 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 10 km BrakNIE
93 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 10 km BrakNIE
94 Piątkowska Wioletta Przemyśl 10 km BrakNIE
95 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieNIE
96 Piś Sandra Niziny 10 km BrakNIE
97 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura JarosławNIE
98 Płonka Katarzyna Przemyśl 10 km BrakNIE
99 Płoskoń Renata Folwarki 10 km biegam dla Jurka / BLNIE
100 Podolak Piotr Nehrybka 10 km BrakNIE
101 Polański Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
102 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km 1969NIE
103 Rabski Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
104 Rowińska Dorota Łętownia 10 km BrakNIE
105 Silarski Mateusz Nowotaniec 10 km BrakNIE
106 Skiba Witold Lubaczów 10 km biegomania lubaczówNIE
107 Skotnicki Dariusz Przemyśl 10 km BrakNIE
108 Skowron Katarzyna Przemyśl 10 km BrakNIE
109 Skowron Marek Michałowice 10 km AZS AWF Kraków MastersNIE
110 Smoliński Rafał Przasnysz 10 km KP PSP PrzasnyszNIE
111 Solarz Agnieszka Tuchów 10 km PPS TeamNIE
112 Solski Mirosław Hureczko 10 km 5bspNIE
113 Sowa Rafał Przemyśl 10 km BrakNIE
114 Starodubtsev Viktor Lviv 10 km JM Demolex BardejovNIE
115 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 10 km 5bspNIE
116 STRUSIEWICZ Dariusz STANISLAWCZYK 10 km 34 BATALION LEKKIEJ PIECHOTYNIE
117 Strzępek Paweł Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślNIE
118 Szałyga Janusz Krówniki 10 km BrakNIE
119 Szczepaniak Mateusz Twardogóra 10 km KP PSP OLEŚNICANIE
120 Szczepaniak Katarzyna Twardogóra 10 km OSP TWARDOGÓRANIE
121 Szymański Kamil Piaski 10 km BrakNIE
122 Szymański Marek Przemysl 10 km BrakNIE
123 Świesiulski Łukasz Garwolin 10 km KP PSP Garwolin / Victus RębkówNIE
124 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km BrakNIE
125 Tyszczak Rafał Przemyśl 10 km Blok BNIE
126 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km 1bcz Żurawica NIE
127 Urbańska Alina NOWA DĘBA 10 km ZMITEK TEAMNIE
128 Urbański Zbigniew NOWA DĘBA 10 km ZMITEK TEAMNIE
129 Wach Anna Małkowice 10 km BrakNIE
130 Wasylów Iza Przemyśl 10 km BrakNIE
131 Wiąckiewicz Beata Przemyśl 10 km BrakNIE
132 Wierzbiński Piotr Rzeszów 10 km KlubSportu.plNIE
133 Wiglusz Tomasz Przemyśl 10 km BrakNIE
134 Wiglusz Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaNIE
135 Wilk Radosław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
136 Winiarz Witold Ostrów 10 km BrakNIE
137 Winiarz Beata Cieszanó 10 km BrakNIE
138 Wiśniowski Maciej Przemyśl 10 km BrakNIE
139 Witek Elżbieta Baryczka 10 km BrakNIE
140 Witowski Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
141 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km 1. ORel/JW 3411NIE
142 Wójcik Jacek Godowa 10 km BrakNIE
143 Wywrot Sławomir Dybawka 10 km BrakNIE
144 Zamirski Mariusz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślNIE




Close