займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

VI PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
2 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km BrakNIE
3 Andruszkiewicz Artur Przemyśl 10 km OpenfitNIE
4 Antonik Mariola Przemyśl 10 km BrakNIE
5 Banaszewski Łukasz Grudziądz 10 km KM PSP Grudziądz NIE
6 Baran Karolina Przemyśl 10 km BrakNIE
7 Barszczak Anna Przemyśl 10 km BrakNIE
8 Bąk Magdalena Jarosław 10 km --NIE
9 Bąk Tomasz Jarosław 10 km --NIE
10 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 10 km IndywidualneNIE
11 Bednarz Karol Trzciana 10 km ROLMATNIE
12 Bednarz Karol Trzciana 10 km ROLMATNIE
13 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
14 Boczar Mirosław WROCŁAW 10 km KW PSP WROCŁAWNIE
15 Borowiec Jaromir Rzeszów 10 km KM PSP RZESZÓWNIE
16 Buciora Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
17 Bzdek Łukasz Grochowce 10 km BrakNIE
18 Czaicki Sebastian Oleśnica 10 km KW PSP WrocławNIE
19 Czarnik Maciej Czudec 10 km Fun&RunNIE
20 Czech Sebastian Przemyśl 10 km BrakNIE
21 Czernicki Marcin Przemyśl 10 km BrakNIE
22 Czuj Stanisław Zamość 10 km BrakNIE
23 Ćwikła Agnieszka Morawsko 10 km Wichura JarosławNIE
24 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 10 km Saint-Gobain SquadNIE
25 Danielak Agnieszka Przemyśl 10 km BrakNIE
26 Danielak Beata Przemyśl 10 km BrakNIE
27 Dereń Małgorzata Rzeszów 10 km BrakNIE
28 Dębiec Przemysław Rzeszów 10 km Krośnieński Klub Biegacza MOSiR KrosnoNIE
29 Domin Angellika Przemyśl 10 km BrakNIE
30 Domin Danuta Dubiecko 10 km BrakNIE
31 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km Gang KotaNIE
32 Dypko Ewa B 10 km BrakNIE
33 Dypko Ewa Brylińce 10 km BrakNIE
34 Fil Bożena Munina 10 km Jarosławski BiegaczNIE
35 Fil Hubert Munina 10 km Jarosławski BiegaczNIE
36 Giel Wojciech Katowice 10 km KM PSP KatowiceNIE
37 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
38 Góral Katarzyna Przemysl 10 km BrakNIE
39 Górniak Rafał Przemyśl 10 km BrakNIE
40 Grabowski Damian Orły 10 km KM PSP PrzemyślNIE
41 Grochowicz Ewelina Przemyśl 10 km BRAKNIE
42 Grzybowska Sylwia Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.plNIE
43 Grzybowski Paweł Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.plNIE
44 Gut Jacek Hucisko 10 km Black Jack TeamNIE
45 Gwiazdoń Gabriel Przemyśl 10 km BrakNIE
46 Gwiazdoń Andrzej Przemyśl 10 km BrakNIE
47 Gwóźdź Piotr Dobieszowice 10 km KP PSP Tarnowskie GóryNIE
48 Hadam Jacek Dachnów 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
49 Hanasiewicz Paweł Ostrów 10 km BrakNIE
50 Hnatyk Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
51 JAGIEŁA TOMEK PRZEWORSK 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA NIE
52 Jankowski Dariusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
53 Jankowski Paweł Stary Lubosz 10 km KP PSP GRODZISK WLKpNIE
54 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km BrakNIE
55 Kaczmarek Dagmara Katowice 10 km KM PSP KatowiceNIE
56 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km NiechBiegaNIE
57 Karasiewicz Anna Przemyśl 10 km BrakNIE
58 Karwan Zbigniew lublin 10 km bblNIE
59 Kilian Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
60 Kłymińska Aneta Przemyśl 10 km BrakNIE
61 Korab Łukasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
62 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 10 km BrakNIE
63 Korzonek Marcin Gorzyce 10 km KW PSP RZESZÓWNIE
64 Kowalski Jakub Jarosław 10 km BrakNIE
65 Kozłowska-Sawicka Małgorzata Baniocha 10 km Kondycja PiasecznoNIE
66 Kozłowski Piotr Przemyśl 10 km BrakNIE
67 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
68 Król Krzysztof Jarosław 10 km BrakNIE
69 Kubel Łukasz Granowo 10 km KP PSP Grodzisk WielkopolskiNIE
70 Kuc Maniek Przemyśl 10 km BrakNIE
71 Kuc Marek Rzeszów 10 km BrakNIE
72 Kuczma Piotr Rzeszów 10 km Projektant RzeszówNIE
73 Latusek Joanna Zagórz 10 km BrakNIE
74 Latusek Daniel Zagórz 10 km BrakNIE
75 Leśnicki Marek Stanowice 10 km KP PSP JaworNIE
76 lisak michał przemyśl 10 km BrakNIE
77 Lula Jarosław Dobrucowa 10 km KP PSP JasłoNIE
78 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
79 Łukaczyk Marcin Przemyśl 10 km BrakNIE
80 Łuszcz Katarzyna Bukowsko 10 km BrakNIE
81 Łuszcz Czesław Bukowsko 10 km BrakNIE
82 Maciejko Rafał Dachnów 10 km KresowianieNIE
83 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg 10 km BrakNIE
84 Majewska Magdalena Przemyśl 10 km Przemyskie MorsyNIE
85 Makowiecki Radosław Przemyśl 10 km Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!NIE
86 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
87 Makuch Joanna Cieszanów 10 km Biegomania LubaczówNIE
88 Marchut Kazimierz Nowa Sarzyna 10 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaNIE
89 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 10 km SC-SNIE
90 Marciniec Malgorzata Nisko 10 km Planeta NiskoNIE
91 Materna Dawid Rzeszów 10 km Asseco Active TeamNIE
92 Mazur Hubert Przemyśl 10 km BrakNIE
93 Miara Fabian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
94 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
95 Mokrzycki Janusz Jarosław 10 km Wichura JarosławNIE
96 Mrozowicz Marzena Jarosław 10 km 14 dywizjon artylerii samobieżnej NIE
97 Mul Mariusz Sieniawa 10 km Active Team Brzóza KrólewskaNIE
98 Niedzielski Dariusz Dynów 10 km KM PSP RZESZÓWNIE
99 Nowak Henryk Wierzbna 10 km BrakNIE
100 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
101 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-NIE
102 Oczoś Robert Gliwice 10 km BrakNIE
103 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km BrakNIE
104 Oleszycka Aneta Rzeszów 10 km BrakNIE
105 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km LANS LASNIE
106 Ostafiński Aleksander Przemyśl 10 km BrakNIE
107 Pańczak Monika Rzeszów 10 km BrakNIE
108 Pękosz Agnieszka Przemyśl 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANIE
109 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km BrakNIE
110 Preisner Hubert Przemyśl 10 km HubertusNIE
111 Przychocki Przemysław Mogilno 10 km BrakNIE
112 Pudłowska Renata Przemyśl 10 km OpenfitNIE
113 Pyrzak Paweł Przemyśl 10 km Fort Jaksmanice NIE
114 Radymski Lukasz Przemyśl 10 km OpenfitNIE
115 Repich Daniel Przemyśl 10 km BrakNIE
116 Repich Daniel Przemyśl 10 km BrakNIE
117 Repich Daniel Przemyśl 10 km BrakNIE
118 Rus Marta Sławków 10 km BrakNIE
119 Rybacka Kamila Bydgoszcz 10 km BrakNIE
120 Rybka Sławomir Dębica 10 km Pędzące Ślimaki NIE
121 Ryzner Paweł Przemyśl 10 km brakNIE
122 Rzucidło Jan Rzeszów 10 km Bbl NIE
123 Sadowy Janusz Przemyśl 10 km 5bspNIE
124 Saja Piotr Rzeszów 10 km BrakNIE
125 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km BrakNIE
126 Sęk Wiesław Pruchnik 10 km Jarosławski BiegaczNIE
127 Skiba Witold Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
128 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !NIE
129 Skubisz Aleksandra Harta 10 km AKTYWNY DYNÓW NIE
130 Skwara Marek Rzeszów 10 km BrakNIE
131 Sobusiak Iwo Ustrzyki Dolne 10 km Kompania Alfa NIE
132 Sokół Lidia Wierzbna 10 km BrakNIE
133 Sopel Wiesław Lubaczów 10 km Akademia Sportu LubaczówNIE
134 Sosnowski Wojciech Przemyśl 10 km BrakNIE
135 Stec Dorota Jarosław 10 km BBL Jarosław NIE
136 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 10 km ,34blpNIE
137 Szkafarak Dominika Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
138 Szozda Elzbieta Kraków 10 km BrakNIE
139 Szpak Justyna Solina 10 km IPA Przemyśl, Solina TeamNIE
140 Szumilak Marek Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
141 Szyndlar Grzegorz Jasienica Rosielna 10 km BrakNIE
142 Świąder Małgorzata Sieniawa 10 km BrakNIE
143 Świesiulski Łukasz Rębków 10 km KP PSP GARWOLIN NIE
144 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km BrakNIE
145 Tomaszewski Adam Michałówka 10 km brakNIE
146 trzonek andrzej jaroslaw 10 km jaroslawska grupa biegowa sokolNIE
147 Wasiek Łukasz Granowo 10 km DRUŻYNA SZPIKU / KP PSP GRODZISK WLKPNIE
148 Wasylów Iza Przemyśl 10 km BrakNIE
149 Więch-Mielnik Małgorzata Przemyśl 10 km brakNIE
150 Winiarz Witek Ostrów 10 km BrakNIE
151 Wojciechowski Paweł JAROSŁAW 10 km Jaoslawska grupa biegowa sokółNIE
152 Wota Łukasz Żurawica 10 km BrakNIE
153 Wójciak Piotr lubaczów 10 km BrakNIE
154 Wójcikiewicz Mariusz Jasło 10 km Państwowa Straż PożarnaNIE
155 Wyka Tomasz Kamień 10 km KP PSP Stalowa WolaNIE
156 Wyka Tomasz Kamień 10 km KP PSP Stalowa WolaNIE
157 Zagulak Dawid Przemyśl 10 km BrakNIE
158 Zając Michał Sławków 10 km saint gobain squad NIE
159 Zając Iwona Sławków 10 km Samo Się Nie PrzebiegnieNIE
160 Zając Józef Tuligłowy 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
161 Zając Piotr Przemyśl 10 km SHINKYOKUSHIN PRZEMYŚL KARATE CLUBNIE
162 Załuski Piotr Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
163 Zapołoch Bożena Sanok 10 km Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejNIE
164 Żybura Anna Niechobrz 10 km BrakNIE
165 Żybura Anna Niechobrz 10 km NiechBiegaNIE




займ на карту срочно без отказа займ на карту