Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

BIEG DWERNIK KAMIEŃ TRAIL


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 21 km Amrozkiewicz TeamNIE
2 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 10 km BrakNIE
3 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakNIE
4 Armaciński Filip Ustrzyki Dolne 21 km Wojak Team***NIE
5 Bihun Jacek Ustrzyki Dolne 10 km UKS CzarnaNIE
6 Binkowicz Lucjan Frysztak 21 km BrakNIE
7 Buczkowska Sylwia Skołoszów 21 km BrakNIE
8 Bzana Maciej Równe 21 km FINISZ RymanówNIE
9 Ceglecka Agata Bor?s 10 km BrakNIE
10 Ćwikła Krzysztof Malawa 21 km BrakNIE
11 Domaradzka- Kaszubowicz Wiktoria Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
12 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczNIE
13 Drwięga Beata Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
14 Dudek Daniel Rzeszów 21 km Stał RzeszówNIE
15 Fundanicz Aleksandra Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
16 Głuszko Justyna Berezka 21 km SOLINA TEAMNIE
17 Jakubik Karolina Ustrzyki dolne 10 km BrakNIE
18 Jata Marta Lublin 21 km WW TEAMNIE
19 Józefczyk Jakub Rymanów 10 km Finisz RymanówNIE
20 Józefczyk Tomasz Krosno 21 km Posmakuj Run TeEmNIE
21 Kaczmarczyk Krzysztof Bochnia 21 km BrakNIE
22 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
23 Konderak Agnieszka Rymanów 21 km Finisz RymanówNIE
24 Kornak Dariusz Munina 10 km PKP CARGONIE
25 Kowalska Dorota Kamień Pomorski 10 km KB KAMIEŃ POMORSKINIE
26 Kowalski Zdzisław Kamień Pomorski 10 km KB KAMIEŃ POMORSKINIE
27 Koza Jan Majdan 21 km Lokomotiv MajdanNIE
28 Krokowski Wojciech Jasło 10 km BWG EkonomicNIE
29 Krużel Rafał Radomyśl Wielki 21 km RYŚ KARPATYNIE
30 Kucharski Paweł Nisko 10 km Planeta NiskoNIE
31 Kuchnia Anna Rybnica 21 km TS Regle Szklarska PorębaNIE
32 Kupka Szymon Kędzierzyn-Koźle 10 km BrakNIE
33 Kurzydło Krystian Markowce 10 km TG Sokół SanokNIE
34 Lech Sebastian Sanok 21 km Spartan ZahutynNIE
35 Lubaczewski Krzysztof Czarna Górna 10 km BrakNIE
36 Łuczycka Iwona Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
37 Łuszczyc Anna Rzeszów 21 km BrakNIE
38 Machucka Ewelina Rzeszów 21 km BrakNIE
39 Machucki Adrian Rzeszów 21 km BrakNIE
40 Maciejko Rafał Dachnów 21 km KresowianieNIE
41 Majdowski Marek Przasnysz 10 km PrzasnyszNIE
42 Malczewski Piotr Dukla 21 km MTB MOSIR DUKLANIE
43 Mędoń Anna Jelenia Góra 21 km TS Regle Szklarska PorębaNIE
44 Musiałowska Ewa Ustrzyki Górne 10 km BrakNIE
45 Musiałowski Marcin Ustrzyki Górne 10 km BrakNIE
46 Pawlik Jadwiga Jasło 21 km Posmakuj Run TeamNIE
47 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne 10 km Wódzireje NIE
48 Prejznar Marcin Dukla 21 km MTB MOSiR DUKLANIE
49 Pucyło Marek Ustrzyki Dolne 10 km UKN LAWORTANIE
50 Rus Marta Sławków 21 km BrakNIE
51 Sidor Katarzyna Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówNIE
52 Sierakowicz Jola Podgórzyn 10 km biegamdlazdrowia.plNIE
53 Sopel Szymon Czarna Górna 10 km BrakNIE
54 Staniek Anna Majdan 21 km Pierdzące ZająceNIE
55 Steciuk Robert Czarna Górna 10 km BrakNIE
56 Steciuk Marcin Czarna Górna 10 km BrakNIE
57 Szewczyk Katarzyna Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamNIE
58 Szmist Szymon Zręcin 21 km Athletik Zręcin/3Potkarpacka Brygada Obrony TerytoNIE
59 Szmyd Kamil Ustrzyki Dolne 21 km PSG / misie i tygrysyNIE
60 Ślęczka Damian Rzeszów 21 km Biomedycyna Sp. z o.o. RzeszówNIE
61 Świątek Grzegorz Kraków 10 km BrakNIE
62 Świętoniowska Justyna Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówNIE
63 Wiernusz Krzysztof Posada Górna 21 km Finisz RymanówNIE
64 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj 21 km MARWIN BIŁGORAJNIE
65 Wrobel Bartlomiej Cisna 10 km CisnaNIE
66 Zieliński Norbert Piastów 10 km BrakNIE
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту