Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

26 BIEGI EKOLOGICZNE
3 PÓŁMARATON POLESKI


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Antończak Marek Żółkiewka półmaraton Krasnystaw Biega NIE
3 Antończak Justyna Żółkiewka półmaraton Krasnystaw BiegaNIE
4 Arasimowicz - Miszczuk Dominika Cyców 10 km BrakNIE
5 Armacińska Edyta Sosnowica półmaraton BrakNIE
6 Banachewicz Emilia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Banaśkiewicz Kamil Lublin 10 km Cisowianka Team PLNIE
8 Bedłuszak Bartłomiej Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Belovol Tatyana Odessa półmaraton Nike+run club NIE
10 Biszkont Sławomir Świdnik półmaraton BrakNIE
11 Blicharz Stanisław Niemce półmaraton Nie ma letkoNIE
12 Branicki Tomasz Mełgiew 5 km Perfect Runner LublinNIE
13 Branicki Tomek Mełgiew dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Broda Michał Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
15 Brzegowy Oliwia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Buchman Liliana Włodawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Bucior Łukasz Franciszków półmaraton Największa Armia ŚwiataNIE
18 Cechmistrzuk Piotr Chełm 5 km 1 batalion zmechanizowanyNIE
19 Cegłowski Mateusz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Chenikalo Oleksandr Lwow półmaraton LBK RudnikNIE
21 Chmiel Przemysław Włodawa półmaraton Włodawa BiegaNIE
22 Chmiel Bartosz Włodawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Włodawa BiegaNIE
23 Chmielewska Wiktoria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Choma Agnieszka Janowica 5 km Wolność EndorfinomNIE
25 Choma Martyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
26 Chomiuk Adrian Biała Podlaska 5 km Art of Stone Biała PodlaskaNIE
27 Ciesielczuk Paweł Chełm półmaraton BrakNIE
28 Ciesielczuk Adam Chełm dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Czajka Karol Krępiec półmaraton BrakNIE
30 Czekała Szymon Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Czerski Mikołaj Lublin 5 km JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)NIE
32 Ćwik Hubert Zamość 10 km Agros ZamośćNIE
33 Danił Marek Lubartów półmaraton BrakNIE
34 Danyliv Tetiana Lviv 10 km ULTRANIE
35 Davydenko Tetiana Lviv półmaraton UltraNIE
36 Długosz Wiktoria Warszawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Dmitruk Daria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
38 Dmitruk Patryk Wereszczyn dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkól w UrszulinieNIE
39 Dołęgowski Sebastian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 Domański Remigiusz Biała Podlaska 5 km Jazzanova Pub NIE
41 Dorosz Alex Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Dorosz Amelia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Dragan Laura Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 Drewienkowski Jakub Łomnica dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
45 Drewienkowski Piotr Łomnica 5 km BrakNIE
46 Duchnicki Rafał Chełm 5 km BrakNIE
47 Dudek Adrian Chełm 5 km 1 Batalion Zmechanizowany NIE
48 Dyszewski Paweł Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
49 Dzeban Aleksandra Odessa półmaraton Nike+ Run ClubNIE
50 Dzhyrma Olena Odessa 5 km Nike+ Run ClubNIE
51 Falczyński Maciej Lublin 10 km BrakNIE
52 Fila Michał Lublin półmaraton BrakNIE
53 Foltyn Ula Ludwin półmaraton Wolność EndorfinomNIE
54 Foltyn Dawid kostkowice 5 km Włodawa Biega NIE
55 Foltyn Andrzej Ludwin półmaraton Wolność EndorfinomNIE
56 Furmanik Ewa Świerże 10 km Chełm BiegaNIE
57 Gierliński Adrian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
58 Gierliński Nikodem Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
59 Giza Tomek Chełm 5 km 1 Batalion Zmechanizowany NIE
60 Golonka Oskar Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
61 Gołoś Dawid Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
62 Gorajski Michał Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Gorajski Paweł Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
64 Gorgol Andrzej Bełżyce 5 km Bełżyce i Okolice BiegająNIE
65 Góral Mieczysław Krawce półmaraton Trilewy Triathlon TeamNIE
66 Grabowicz Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
67 Grabowski Damian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
68 Grochmal Paweł Lublin 5 km LubelskiBiegacz.pl TEAMNIE
69 Grzegorczyk Amelia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Grzegorczyk Adrian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Grzegorczyk Franciszek Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Grzegorczyk Konstancja Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Grzywaczewska Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Grzywaczewska Anna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Grzywaczewska Zofia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Grzywaczewski Sebastian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
77 Haponiuk Bogumił Srebrzyszcze 10 km CHEŁM BIEGANIE
78 Herdy Tomasz Stare Załucze dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
79 Hiller Jerzy Lublin 5 km Lubelska Grupa TriathlonuNIE
80 Hola Adam Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
81 Hola Patrycja Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Iveruk Mykhaylo Rivne 10 km LKB RUDNIKNIE
83 Iveruk Svitlana Rivne 10 km LKB RUDNIKNIE
84 Iveruk Dmytro Rivne dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych LKB RUDNIKNIE
85 Iveruk Mariia Rivne dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych LKB RUDNIKNIE
86 Iwaniuk-Mroczek Katarzyna Lubartów 10 km LEILA / BIEGUSIEM.PL / LOST IN SPORT/Potrenujemy?NIE
87 Jankowski Daniel Wolica Śniatycka 10 km BrakNIE
88 Jankowski Eugeniusz Puławy 10 km OPEC - PUŁAWYNIE
89 Jarmuszynski Tomasz Chełm 10 km Borek ChełmNIE
90 Jendrych Artur Świdnik półmaraton Biegajacy ŚwidnikNIE
91 Jeż Jarosław Niemce półmaraton EndorświnkiNIE
92 Jeż Maciej Niemce dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych EndorświnkiNIE
93 Jonik Marcin Lublin 5 km http://members.upcpoczta.pl/m.jonikNIE
94 Jonik Jakub Lublin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych http://members.upcpoczta.pl/m.jonikNIE
95 Jung Łukasz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Kachur Valeria Odessa półmaraton Nike+ Run ClubNIE
97 Kaliszewski Karol Lublin półmaraton Baran Cycling TeamNIE
98 Kałuszyński Paweł Ząbki półmaraton Orange PolskaNIE
99 Kamela Piotr Urszulin 10 km BrakNIE
100 Kaniewski Jozef LUBARTÓW 10 km BrakNIE
101 Kantor Darek Boduszyn półmaraton lubelskibiegacz.pl/TEAM;RUN_HELPERSINIE
102 Kaszewska Jagoda Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
103 Kędzierska Paula Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
104 Kędzierski Kacper Andrzejów dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
105 Kikłowicz Sandra Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
106 Kilar Joanna Chełm 5 km BrakNIE
107 Klimkiewicz Natalia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
108 Klin Mariusz Chełm półmaraton Chełm BiegaNIE
109 Kloc Gabriela Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Pozytywnie aktywniNIE
110 Kociuba Wiktoria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
111 Kolasa Jędrzej Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
112 Kołodziej Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
113 Kondrat Ania Czemierniki 5 km BrakNIE
114 Konopka Piotr Lublin 5 km LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUNIE
115 Kostowski Stanisław Chełm 10 km BrakNIE
116 Kotarski Jakub Cyców 5 km Chełm biegaNIE
117 Kowalczuk Weronika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
118 Kowalczyk Julia Chełm 5 km BrakNIE
119 Kowalczyk Grzegorz Lublin półmaraton BrakNIE
120 Kowiecki Dominik Krzywowierzba 5 km BrakNIE
121 Koziej Błazej Zastawie dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
122 kubak krzysztof ryki 5 km biegusiem.plNIE
123 Kubik Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
124 Kucharzak Norbert Biała Podlaska 5 km Jazzanova Pub Biała PodlaskaNIE
125 Kudło Agnieszka lubartów półmaraton BrakNIE
126 Kulczycka Zuzannna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
127 Kunach Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Latyshev Yura Lviv półmaraton UltraNIE
129 Lesiuk Kacper Urzulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
130 Lipiński Adam Tłuszcz półmaraton Bóbr TłuszczNIE
131 Lisiecka Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
132 Lisiecki Dominik Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
133 Łatała Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Łepecka Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
135 Łobaczuk Mariusz Chełm 10 km Chełm BiegaNIE
136 Majcher Paweł Lubartów 10 km MATE MOUNTAINSNIE
137 Majewski Krystian Michałów 5 km BrakNIE
138 Małek Artur Lublin półmaraton Eat Pasta, Run FastaNIE
139 Małek Mariusz Chełm półmaraton BrakNIE
140 Marzęta Andrzej Lubartów 10 km Lubartów biega PLNIE
141 Mazurek Magdalena Chełm 5 km BrakNIE
142 Mazurek Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
143 Mendel Stefan Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Mielczarski Bartosz Warszawa półmaraton PomijalniNIE
145 Mikitiuk Krystian Wereszczyn dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
146 Mikusek Dawid Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Mitura Wojciech Parczew półmaraton BrakNIE
148 Mróz Elżbieta Chełm półmaraton MrózNIE
149 Mróz Łukasz Piaski półmaraton BrakNIE
150 Nalewajko Joanna Bełżyce półmaraton Bełżyce i okolice biegająNIE
151 Niedzwiedzki Mateusz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
152 Niedźwiedzka Emilia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
153 Niedźwiedzka Aleksandra Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 10 km BrakNIE
155 Nikolajuk Robert Olsztyn półmaraton BrakNIE
156 Novosad Pavlo lutsk 5 km Mk"luchesk"-lkb"rudnik"NIE
157 Nowosadzka Paulina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
158 Okseniuk Sergii Luck 5 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
159 Okseniuk Oksana Luck 5 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
160 Oleksiuk Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
161 Ostasz Bartek Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
162 Ożóg Mirosław Chełm 10 km -NIE
163 Ożóg Joanna Chełm 5 km BrakNIE
164 Paczuska Justyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
165 Paczuska Sara Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
166 Pałka Weronika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WOLNOŚĆ ENDORFINOM NIE
167 Pałka Franciszek Wytyczno dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WOLNOŚĆ ENDORFINOM NIE
168 Pałka Maria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
169 Panasiuk Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
170 Pańczuk-Figura Irmina Puławy półmaraton BrakNIE
171 Pawlak Aneta Kalinówka 5 km BrakNIE
172 Pawlak Łukasz Kalinówka 5 km lubelskibiegacz.pl TEAMNIE
173 Petryk Kseniya Lwów 5 km BrakNIE
174 Piasetskii Andrii Luck 10 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
175 Piesiak Wojciech Lublin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WIDOK LUBLIN NIE
176 Piesiak Tomasz Lublin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WIDOK LUBLIN NIE
177 Pietrzyk Zbigniew Kępa Borzechowska 10 km IskryNIE
178 Piotruk Łukasz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
179 Piskorz Tomasz Koden 5 km BrakNIE
180 Płecha Michał Lublin 10 km Sygnał ChodelNIE
181 Prażmo Roman Samoklęski 10 km BrakNIE
182 Prill Gabriela Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
183 Prokopiuk Aleksandra Orchowek 5 km BrakNIE
184 Przybylewska Aneta Okszów 5 km BrakNIE
185 Pytka Przemek Urzulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
186 Rabczewski Andrzej Suszno półmaraton Włodawa BiegaNIE
187 Raduj Jagoda Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
188 Rutkowski Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
189 Rybczyńska Katarzyna Chełm 5 km BrakNIE
190 Sitkowski Karol Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
191 Skoczylas Adrian Świdnik półmaraton Stay Insane / skoczyliwlasy.plNIE
192 Skolimowski Patryk Stoczek 5 km BrakNIE
193 Skowronek Krystian Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
194 Skowronek Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
195 Skowronek Andżelika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
196 Skrzypkowski Tomasz Otwock półmaraton BrakNIE
197 Skurak Karolina Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
198 Snopek Witek Łódź 5 km JDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)NIE
199 Sola Aneta Bełżyce półmaraton Bełżyce i okolice biegająNIE
200 Stankiewicz Kacper Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
201 Stanko Svitlana Rivne 10 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
202 Stawecki Karol Lublin 10 km BrakNIE
203 Stawiarski Ryszard Chełm 5 km Chełm BiegaNIE
204 Stelmach Zbigniew ćmiłów 10 km Lubelski Węgiel BogdankaNIE
205 Suchodół Bartłomiej Urszulin 5 km BrakNIE
206 Sysa Kazimierz Krasnystaw 5 km Krasnystaw BiegaNIE
207 Szadkowski Tomasz Urszulin 5 km BrakNIE
208 Szadkowski Filip Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
209 Szczepaniak Agnieszka Lubartów półmaraton BrakNIE
210 Szczepanik Tomasz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
211 Szczepanik Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
212 Szczepanik Maciej Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
213 Szczepanik Julia Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
214 Szcześniak Samuel Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
215 Sztorc Wojtek Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
216 Szubartowski Paweł Bełżyce półmaraton Bełżyce i okolice biegają NIE
217 Szymczuk Rafał Przymiarki dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Zespół Szkół w UrszulinieNIE
218 Szymula Przemysław Syry 10 km Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w DębliniNIE
219 Śledziński Karol Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
220 Ślusarczyk Paweł Śródborów półmaraton BrakNIE
221 Śmigielski Łukasz Wierzbica 10 km 1 Batalion ZmechanizowanyNIE
222 Środek Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
223 Świeca Magdalena Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
224 Tomaszewski Jakub Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
225 Traczykiewicz Karolina Bodaczów półmaraton Stay Insane / skoczyliwlasy.plNIE
226 Trzmielewski Jan Świdnik dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
227 Tymoszuk Dominika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
228 Urban Elżbieta Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
229 Urbaś Martyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
230 Walczak Izabela Lublin półmaraton Lublin BiegaNIE
231 Walczak Marcin Lublin półmaraton BrakNIE
232 Wąsik Jacek Lublin półmaraton cbfsNIE
233 Wiczuk Mateusz Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
234 Wierzchowski Wojciech Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
235 Witek Wiktoria Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
236 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 5 km BrakNIE
237 Wojciechowska Agata Chełm 5 km BrakNIE
238 Wójcik Justyna Lublin półmaraton BrakNIE
239 Wójcik Anna Urszulin 5 km Pozytywnie AktywniNIE
240 Wójcik Paweł Nowa Wólka półmaraton BrakNIE
241 Yakimovicz Nataliya Luck 10 km MK Luchesk-LKB RudnikNIE
242 Zacharska Justyna Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
243 Zajączkowska Nikita Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
244 Zajączkowski Ostap Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
245 Zarczuk Anna Chełm 10 km BrakNIE
246 Zbiciak Adam Lubartów 5 km BrakNIE
247 Zbiciak Kinga Lubartów 5 km BrakNIE
248 Zieliński Kacper Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
249 Żebrowska Jolanta Puławy półmaraton Chemik Noxy PuławyNIE
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту