займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

26 BIEGI EKOLOGICZNE
3 PÓŁMARATON POLESKI


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antończak Marek Żółkiewka półmaraton Krasnystaw Biega NIE
2 Antończak Justyna Żółkiewka półmaraton Krasnystaw BiegaNIE
3 Arasimowicz - Miszczuk Dominika Cyców 10 km BrakNIE
4 Banaśkiewicz Kamil Lublin 10 km Cisowianka Team PLNIE
5 Biszkont Sławomir Świdnik półmaraton BrakNIE
6 Branicki Tomasz Mełgiew 5 km Perfect Runner LublinNIE
7 Branicki Tomek Mełgiew dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Buchman Liliana Włodawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Cechmistrzuk Piotr Chełm 5 km 1 batalion zmechanizowanyNIE
10 Chmiel Przemysław Włodawa półmaraton Włodawa BiegaNIE
11 Chmiel Bartosz Włodawa dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Włodawa BiegaNIE
12 Ćwik Hubert Zamość 10 km Agros ZamośćNIE
13 Danił Marek Lubartów półmaraton BrakNIE
14 Dorosz Alex Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Dudek Adrian Chełm 5 km 1 Batalion Zmechanizowany NIE
16 Foltyn Ula Ludwin półmaraton Wolność EndorfinomNIE
17 Foltyn Dawid kostkowice 5 km Włodawa Biega NIE
18 Foltyn Andrzej Ludwin półmaraton Wolność EndorfinomNIE
19 FURMANIK EWA ŚWIERŻE 10 km CHEŁM BIEGANIE
20 Giza Tomek Chełm 5 km 1 Batalion Zmechanizowany NIE
21 Grochmal PAWEŁ Lublin 5 km LubelskiBiegacz.pl TEAMNIE
22 Iveruk Mykhaylo Rivne 10 km LKB RUDNIKNIE
23 IVERUK Svitlana Rivne 10 km LKB RUDNIKNIE
24 Iveruk Dmytro Rivne dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych LKB RUDNIKNIE
25 Iveruk Mariia Rivne dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych LKB RUDNIKNIE
26 Iwaniuk-Mroczek Katarzyna Lubartów 10 km LEILA / BIEGUSIEM.PL / LOST IN SPORT/Potrenujemy?NIE
27 Jankowski Daniel Wolica Śniatycka 10 km BrakNIE
28 JANKOWSKI EUGENIUSZ Puławy 10 km OPEC - PUŁAWYNIE
29 Kaliszewski Karol Lublin półmaraton Baran Cycling TeamNIE
30 KAŁUSZYŃSKI PAWEŁ Ząbki półmaraton Orange PolskaNIE
31 Kamela Piotr Urszulin 10 km BrakNIE
32 KANTOR DAREK Boduszyn półmaraton lubelskibiegacz.pl/TEAM;RUN_HELPERSINIE
33 Klin Mariusz Chełm półmaraton Chełm BiegaNIE
34 Kloc Gabriela Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych Pozytywnie aktywniNIE
35 Kostowski Stanisław Chełm 10 km BrakNIE
36 Kotarski Jakub Cyców 5 km Chełm biegaNIE
37 KOWALCZYK JULIA CHEŁM 5 km BrakNIE
38 Kudło Agnieszka lubartów półmaraton BrakNIE
39 LIPIŃSKI ADAM Tłuszcz półmaraton Bóbr TłuszczNIE
40 Majewski Krystian Michałów 5 km BrakNIE
41 Małek Artur Lublin półmaraton Eat Pasta, Run FastaNIE
42 Mazurek Magdalena Chełm 5 km BrakNIE
43 Mitura Wojciech Parczew półmaraton BrakNIE
44 Mróz Elżbieta Chełm półmaraton MrózNIE
45 Nikolajuk Robert Olsztyn półmaraton BrakNIE
46 Ożóg Mirosław Chełm 10 km -NIE
47 OŻÓG JOANNA CHEŁM 5 km BrakNIE
48 Pałka Weronika Urszulin dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WOLNOŚĆ ENDORFINOM NIE
49 Pałka Franciszek Wytyczno dzieci i młodzież wg. kategorii wiekowych WOLNOŚĆ ENDORFINOM NIE
50 Prażmo Roman Samoklęski 10 km BrakNIE
51 Prokopiuk Aleksandra Orchowek 5 km BrakNIE
52 PRZYBYLEWSKA ANETA OKSZÓW 5 km BrakNIE
53 Skrzypkowski Tomasz Otwock półmaraton BrakNIE
54 Stawiarski Ryszard Chełm 5 km Chełm BiegaNIE
55 Szadkowski Tomasz Urszulin 5 km BrakNIE
56 Szczepaniak Agnieszka Lubartów półmaraton BrakNIE
57 Śmigielski Łukasz Wierzbica 10 km 1 Batalion ZmechanizowanyNIE
58 Walczak Izabela Lublin półmaraton Lublin BiegaNIE
59 Walczak Marcin Lublin półmaraton BrakNIE
60 Wojciechowska Agata Chełm 5 km BrakNIE
61 Wójcik Justyna Lublin półmaraton BrakNIE
62 Wójcik Anna Urszulin 5 km Pozytywnie AktywniNIE
63 Zarczuk Anna Chełm 10 km BrakNIE




займ на карту срочно без отказа займ на карту