займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

LIMANOWA FORREST


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Jan Limanowa Bieg BrakNIE
2 Bańkosz Jakub Szczawnica Marsz Nordic Walking BrakNIE
3 Cebula Stanisław Łacko Bieg Visegrad Maraton Rytro NIE
4 Faron Adam Limanowa Marsz Nordic Walking BrakNIE
5 Garzeł Grzegorz Kraków Bieg ITMBW KrakówNIE
6 Hadała Natalia Zalasowa Bieg KS RYGLICE NIE
7 Janik Bogdan Nowy Targ Bieg Nowy Targ RunnersNIE
8 Karkut Bogdan Komorów Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
9 Kisińska Irena Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroNIE
10 Kisiński Jarosław Nowy Sącz Bieg Comp Team / NovitusNIE
11 Klecha Rafał Zakopane Bieg Dacza Turysty i BiegaczaNIE
12 Knop Grzegorz Nowy Sącz Bieg NewagNIE
13 Kurczab Justyna Limanowa Bieg BrakNIE
14 Malewski Zygmunt Bochnia Bieg niezrzeszonyNIE
15 Malinowska Ewa Limanowa Marsz Nordic Walking BrakNIE
16 Marusarz Barbara Zakopane Bieg TG "Sokół" Zakopane NIE
17 Michalik Edyta Biała Niżna Bieg UKS Gimpel Nowy TargNIE
18 Michulec Jacek Żywiec Bieg BrakNIE
19 Mikulski Michał Bochnia Bieg Gremi BochniaNIE
20 Monasterska Małgorzata Limanowa Bieg BrakNIE
21 Monasterski Dariusz Limanowa Bieg BrakNIE
22 Mucha Grażyna Kraków Bieg BrakNIE
23 Pachura Kinga Mszana Dolna Bieg BrakNIE
24 Patalas Maria Uniszowa Bieg KS RygliceNIE
25 Piaskowy Kamila Limanowa Bieg BrakNIE
26 Plewa Rafał Jadowniki Bieg BKB Victoria BrzeskoNIE
27 Pyjas Paweł Kraków Bieg BrakNIE
28 Radomski Zbigniew Bielsko-Biała Bieg TKKF BeskidekNIE
29 Rajpold Arkadiusz Trzęsówka Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
30 Ranosz Piotr Limanowa Bieg BrakNIE
31 Rybak Sergii Vinnitsya Bieg LKB RudnikNIE
32 Sala Andrzej Kojszówka Marsz Nordic Walking Podbabiogórskie Nordic WalkingNIE
33 Sarnik Jakub Nowy Sącz Bieg Sp.nr 20 Nowy Sącz.NIE
34 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski Bieg BrakNIE
35 Solarski Kacper Kraków Bieg BrakNIE
36 Spruch Michał Sosnowiec Bieg BrakNIE
37 Stachura Krzysztof Nowy Sącz Bieg TurbO MorsYNIE
38 Stawarz-Pawłowska Bożena Wierzchosławice Bieg BrakNIE
39 Swiadek Beata Wolowice Bieg BrakNIE
40 Ślaga Dariusz Zakopane Bieg TG SOKÓŁ ZAKOPANENIE
41 Śliwa Jakub Limanowa Bieg BrakNIE
42 Wantuch Maria Tarnów Marsz Nordic Walking -------------------NIE
43 Wardęga Sylwia Podegrodzie Bieg BodyiCoachNIE
44 Węgrzyn Monika Widełka Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
45 Winkler Iwo Kraków Bieg Active AcademyNIE
46 Winkler Adam Kraków Bieg Active AcademyNIE
47 Winkler Agata Kraków Bieg Active AcademyNIE
48 Woźniak Wojciech Poznan Bieg Better trąb a thousandNIE
49 Zachara Katarzyna Kraków Bieg BrakNIE
50 Zięba Szymon Komorów Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту