Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

XII DYCHA SIEKIERNIKA
Bieg Główny 10 km


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Gabriela Jedlicze bieg 10 km BrakNIE
2 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
3 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok bieg 10 km Amrożkiewicz TeamNIE
4 Andrasz Paweł Przemyśl bieg 10 km BrakNIE
5 Blajer Elżbieta Rzeszów bieg 10 km BrakNIE
6 Bobola Maciek Kraków bieg 10 km BrakNIE
7 Bodkowski Paweł Krosno bieg 10 km BrakNIE
8 Borek Jan Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
9 Cyran Andrzej Nowy Żmigród bieg 10 km BrakNIE
10 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne bieg 10 km Grupa PoscigowaNIE
11 Czyż Grzegorz Bogumiłowice bieg 10 km Grupa Azoty - Automatyka TarnówNIE
12 Filar Mikołaj Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
13 Furman Katarzyna Jedlicze bieg 10 km BrakNIE
14 Furtek Iwona Kraków bieg 10 km Lacho TeamNIE
15 Gierula Grzegorz Łężany bieg 10 km Zdany tylko na siebie NIE
16 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe bieg 10 km BrakNIE
17 Haduch Jerzy Pisarowce bieg 10 km Sanok i OkoliceNIE
18 Jasłowska Justyna Poręby bieg 10 km Posmakuj Run Team NIE
19 Kalisz Małgorzata Krosno bieg 10 km BrakNIE
20 Kaliszuk Szymon Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
21 Kamiński Andrzej Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
22 Karkut Bogdan Mielec bieg 10 km UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
23 Kin Rafał Odrzykoń bieg 10 km AZS PWSZ KROSNONIE
24 Kobajło Ryszard Gródek nad Dunajcem bieg 10 km MOK-Mszana DolnaNIE
25 Kolanko Michał Krościenko Wyżne bieg 10 km InfoSoftware Polska/Grupa PościgowaNIE
26 Krasucki Marek Stalowa Wola bieg 10 km BrakNIE
27 Langos Józef Wróblik Szlachecki bieg 10 km BrakNIE
28 Łapińska Anna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza /biegusiem.plNIE
29 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg bieg 10 km BrakNIE
30 Majchrowicz Andrzej Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
31 Majchrowicz Marzenna Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
32 Michna Paweł Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
33 Mosoń Wiktor Głowienka bieg 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
34 Musialik Magdalena Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
35 Osiński Marcin Mazowszany bieg 10 km Biegiem Radom!NIE
36 Pelczar Jaromir Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
37 Podolak Zbigniew Przemyśl bieg 10 km PSPDWSNIE
38 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń bieg 10 km Samotny Wilk NIE
39 Rutkowska Katarzyna Białystok bieg 10 km KS Podlasie BiałystokNIE
40 Rzucidło Jan Rzeszów bieg 10 km Bbl NIE
41 Samolewicz Janusz Rzeszów bieg 10 km HandlopexNIE
42 Sarna Kamil Krasne bieg 10 km BrakNIE
43 Skolimowska Agata Zyndranowa bieg 10 km BrakNIE
44 Stawarz Paweł Oleśnica bieg 10 km Elite Runners ClubNIE
45 Stefański Zbyszek Libiąż bieg 10 km HEBELNIE
46 Sypień Jakub Głojsce bieg 10 km BrakNIE
47 Szelc Artur Krościenko Wyżne bieg 10 km Grupa PościgowaNIE
48 Szmyd Jan Krościenko Wyżne bieg 10 km KB Krościenko WyżneNIE
49 Świętoniowska Justyna Rzeszów bieg 10 km Spartan Race Training Group RzeszówNIE
50 Uram Wojciech Jaszczew bieg 10 km Wojtek MTB Sport i Turystyka RowerowaNIE
51 Węgrzyn Monika Komorów bieg 10 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWANIE
52 Winiarski Karol Żeglce bieg 10 km Błękitni ŻeglceNIE
53 Zając Józef Tuligłowy bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
54 Żywiec Roman Krośćienko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту