Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Adamek Adam |
Lublin |
10 km |
Brak | NIE |
2 |
Banicki Michał |
Skokówka |
10 km |
Rozbiegany Zamość | NIE |
3 |
Bemben Anna |
Nowa Sarzyna |
10 km |
Brak | NIE |
4 |
Blacha Agata |
Biłgoraj |
10 km |
Brak | NIE |
5 |
Buławski Krzysztof |
Puchaczów |
10 km |
Brak | NIE |
6 |
Dąbrowska Lidia |
Biłgoraj |
10 km |
NADRZECZE | NIE |
7 |
Dudek Sylwester |
Rudnik |
10 km |
lkb.rudnik | NIE |
8 |
Grabias Mateusz |
Biłgoraj |
10 km |
Brak | NIE |
9 |
Jargiło Robert |
Jastkowice |
10 km |
Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
10 |
Karkut Bogdan |
KOMORÓW |
10 km |
UKS Tiki Taka Kolbuszowa | NIE |
11 |
Khomych Hryhorii |
LUCK |
10 km |
LKB,,RUDNIK''SK,,Kovel'' | NIE |
12 |
kowalski jan |
Zamość |
10 km |
Brak | NIE |
13 |
Krawczyk Maciej |
Biłgoraj |
10 km |
Brak | NIE |
14 |
Kuchta Monika |
Ułęż |
10 km |
Potrenujemy? | NIE |
15 |
Lepiarz Sylwester |
Rudnik |
10 km |
lkb.rudnik | NIE |
16 |
Łukaszczyk Piotr |
Biłgoraj |
10 km |
Klub Zdowego Stylu Życia Biłgoraj | NIE |
17 |
Maciejak Mateusz |
Moszczanica |
10 km |
Brak | NIE |
18 |
Maciejko Rafał |
Dachnów |
10 km |
Kresowianie | NIE |
19 |
Makuchowska Joanna |
Przemysl |
10 km |
Brak | NIE |
20 |
Markowicz Dariusz |
Markowicze |
10 km |
Brak | NIE |
21 |
Mazurek Leszek |
Lipowiec |
10 km |
Brak | NIE |
22 |
Młynarz Bartłomiej |
Biłgoraj |
10 km |
Brak | NIE |
23 |
Peszek Kamil |
Biłgoraj |
10 km |
Wesoła Siódemka | NIE |
24 |
Predko Grażyna |
Tarnobrzeg |
10 km |
Brak | NIE |
25 |
Pudło Marjan |
Zańie |
10 km |
Brak | NIE |
26 |
Rafał Eliza |
Biłgoraj |
10 km |
UltraWildGirlsTeam | NIE |
27 |
Sienkiewicz Michał |
Przemyśl |
10 km |
PSK OLIMPIONIK SUPERIOR TRI TEAM PRZEMYŚL | NIE |
28 |
Smoliniec Tomasz |
Dachnów |
10 km |
Biegomania Lubaczów | NIE |
29 |
Sokalska-Pizun Roksana |
Zamość |
10 km |
3 Zamojski Batalion Zmechanizowany | NIE |
30 |
Staszowski Paweł |
Pruchnik |
10 km |
-- | NIE |
31 |
Stelmach Zbigniew |
Ćmiłow |
10 km |
Lubelski węgiel Bogdanka | NIE |
32 |
Stepniewski Norber |
Rudnik |
10 km |
lb.rudnik | NIE |
33 |
Streit Beata |
Lubaczów |
10 km |
Biegomania Lubaczów o | NIE |
34 |
Strzelecki Lubomir |
Jarosław |
10 km |
Brak | NIE |
35 |
Szawan Paweł |
Przeworsk |
10 km |
PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | NIE |
36 |
Szmit Joanna |
Łabunie |
10 km |
KS Agros Zamość | NIE |
37 |
Trzeźwińska Anna |
Kajetanówka |
10 km |
Brak | NIE |
38 |
Trzeźwińska Anna |
Biłgoraj |
10 km |
Brak | NIE |
39 |
Wernikowicz-Wrona Jlona |
Rudnik |
10 km |
lkb.rudnik | NIE |
40 |
Winiarz Beata |
Cieszanów |
10 km |
Brak | NIE |
41 |
Wosik Daniel |
Nietulisko Małe |
10 km |
DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | NIE |
42 |
Wybranowski Paweł |
Zamosc |
10 km |
Brak | NIE |
43 |
Zdunek Michał |
Frampol |
10 km |
Gmina Frampol | NIE |
44 |
Żak Jacek |
Jarosław |
10 km |
Brak | NIE |