Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

XXX OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY
10-TKA PO ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamek Adam Lublin 10 km BrakNIE
2 Banicki Michał Skokówka 10 km Rozbiegany ZamośćNIE
3 Bemben Anna Nowa Sarzyna 10 km BrakNIE
4 Blacha Agata Biłgoraj 10 km BrakNIE
5 Buławski Krzysztof Puchaczów 10 km BrakNIE
6 Dąbrowska Lidia Biłgoraj 10 km NADRZECZENIE
7 Dudek Sylwester Rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
8 Grabias Mateusz Biłgoraj 10 km BrakNIE
9 Jargiło Robert Jastkowice 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
10 Karkut Bogdan KOMORÓW 10 km UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
11 Khomych Hryhorii LUCK 10 km LKB,,RUDNIK''SK,,Kovel''NIE
12 kowalski jan Zamość 10 km BrakNIE
13 Krawczyk Maciej Biłgoraj 10 km BrakNIE
14 Kuchta Monika Ułęż 10 km Potrenujemy?NIE
15 Lepiarz Sylwester Rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
16 Łukaszczyk Piotr Biłgoraj 10 km Klub Zdowego Stylu Życia BiłgorajNIE
17 Maciejak Mateusz Moszczanica 10 km BrakNIE
18 Maciejko Rafał Dachnów 10 km KresowianieNIE
19 Makuchowska Joanna Przemysl 10 km BrakNIE
20 Markowicz Dariusz Markowicze 10 km BrakNIE
21 Mazurek Leszek Lipowiec 10 km BrakNIE
22 Młynarz Bartłomiej Biłgoraj 10 km BrakNIE
23 Peszek Kamil Biłgoraj 10 km Wesoła SiódemkaNIE
24 Predko Grażyna Tarnobrzeg 10 km BrakNIE
25 Pudło Marjan Zańie 10 km BrakNIE
26 Rafał Eliza Biłgoraj 10 km UltraWildGirlsTeamNIE
27 Sienkiewicz Michał Przemyśl 10 km PSK OLIMPIONIK SUPERIOR TRI TEAM PRZEMYŚLNIE
28 Smoliniec Tomasz Dachnów 10 km Biegomania LubaczówNIE
29 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 10 km 3 Zamojski Batalion ZmechanizowanyNIE
30 Staszowski Paweł Pruchnik 10 km --NIE
31 Stelmach Zbigniew Ćmiłow 10 km Lubelski węgiel BogdankaNIE
32 Stepniewski Norber Rudnik 10 km lb.rudnikNIE
33 Streit Beata Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów oNIE
34 Strzelecki Lubomir Jarosław 10 km BrakNIE
35 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWANIE
36 Szmit Joanna Łabunie 10 km KS Agros ZamośćNIE
37 Trzeźwińska Anna Kajetanówka 10 km BrakNIE
38 Trzeźwińska Anna Biłgoraj 10 km BrakNIE
39 Wernikowicz-Wrona Jlona Rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
40 Winiarz Beata Cieszanów 10 km BrakNIE
41 Wosik Daniel Nietulisko Małe 10 km DANIEL WOSIK TERVEL TEAMNIE
42 Wybranowski Paweł Zamosc 10 km BrakNIE
43 Zdunek Michał Frampol 10 km Gmina FrampolNIE
44 Żak Jacek Jarosław 10 km BrakNIE
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту