Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

GÓRSKI BIEG FRASSATIEGO


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Piotr Warszawa Mięsny PKBI TeamNIE
2 Androshchuk Andrii Kijow Mięsny BrakNIE
3 Barszcz Bartosz Radom Mięsny Radomskie WarchołyNIE
4 Bartków Łukasz Bielsko-Biała Mięsny BB Runners NIE
5 Bielicki Mirosław Bytom Wegetariański Ultras RunNIE
6 Bielicki Mirosław Bytom Wegetariański Ultras RunNIE
7 Bielnik Dariusz Bielsko-Biała Wegetariański BB RunnersNIE
8 Bojda Brygida Pierściec Wegetariański BrakNIE
9 Bojda Zdzislaw Piersciec Mięsny Dehome.plNIE
10 Brudny Agnieszka Ochaby Mięsny BrakNIE
11 Capello Rossella Bielsko-Biała Wegetariański BrakNIE
12 Chmielewski Karol Stara Wieś Mięsny ZFNIE
13 Chomicz Łukasz Kozy Mięsny Klub Biegacza GLSNIE
14 Chuchro Michał Oświęcim Mięsny Rebellion Of Free RunnersNIE
15 Ciengiel Hanna Cieszyn Wegetariański BrakNIE
16 Cierniak Klaudia Orzesze Wegetariański BrakNIE
17 Czuba Jarek Kraków Wegetariański Team Mountain Fuel PolskaNIE
18 Czulak Karol Międzybrodzie Bialskie Mięsny BrakNIE
19 Czulak Maciej Międzybrodzie Bialskie Mięsny BrakNIE
20 Ćwikła Kinga Sosnowiec Wegetariański BrakNIE
21 Dang Magdalena Knurów Mięsny Orły z KnurowaNIE
22 Dziedziejko Roman Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweNIE
23 Dziki Marek Rogoźnik Mięsny FarmaBRAIN runNIE
24 Fajer Marek Myszków Mięsny Myszków Biega NIE
25 Ferdek Igor Chorzów Mięsny Adventure Mountains NIE
26 Gaida Jan Miasteczko Śląskie - Żyglin Mięsny Biegam bo chcęNIE
27 Gajewski Dariusz Piekary Śląskie Wegetariański BrakNIE
28 Gałuszka Halina Porąbka Wegetariański Alpin Sport - HOKANIE
29 Grabowski Tomasz Radlin Mięsny Radlinioki w BieguNIE
30 Grzyb Leszek Łąka Mięsny 1981NIE
31 Horowski Tomasz Tychy Mięsny RUNHOGS TychyNIE
32 Janik Paweł Kęty Mięsny PawełNIE
33 Janik Robert Myślenice Wegetariański AMGD NIE
34 JAREMEK Wojtek Zamość Mięsny BrakNIE
35 Jungowski Piotr Częstochowa Mięsny BrakNIE
36 Jura Rafał Kozy Mięsny BrakNIE
37 Kadula Piotr Jaworzno Mięsny BrakNIE
38 Kania Krzysiek Węgieska Górka Mięsny BrakNIE
39 KAWA JOANNA Mysłowice Wegetariański Miraz Race TeamNIE
40 Kempisty Kacper Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweNIE
41 Kleta Mateusz Bieruń Wegetariański BDTM NIE
42 Klimczak Marek Oświęcim Mięsny Rebellion of Free RunnersNIE
43 Kliś Agnieszka TYCHY Wegetariański Viking Training CenterNIE
44 Kołodziejczyk Krzysztof Chrzsnow Mięsny BrakNIE
45 Konstanty Katarzyna Krakow Wegetariański BrakNIE
46 Kowalczyk Damian Tychy Mięsny Octagon Runners TychyNIE
47 Kozak Michał Jarosław Wegetariański biegnijsercem.plNIE
48 Kruba Marcin Jarosław Mięsny Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
49 Księżyk Anna Chorzów Mięsny Maratonypolskie.plNIE
50 Kukuczka Dominik Jaworzynka Mięsny TrailRun KUKUCZKANIE
51 Kurek Jacek Tychy Mięsny ŚwietlikowoNIE
52 Kurpiewska Ewa Warszawa Wegetariański TBD Trailowe biegi duchoweNIE
53 Lebiedzik Sławomir Skoczów Wegetariański BrakNIE
54 Leksy Robert Warszawa Mięsny TBDNIE
55 Liszka Piotrek Bytom Mięsny BrakNIE
56 LISZKOWSKI ARTUR Kraków Mięsny BrakNIE
57 LORANC PAWEŁ KOZY Mięsny WILD BUCHAYSNIE
58 ŁOMNICKA Barbara Wrocław Mięsny Sobczyk teamNIE
59 Maniura Adam Bytom Mięsny Szombierki RunnersNIE
60 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Mięsny W Pogoni za DuchemNIE
61 Michalski Grzegorz Piotrków Trybunalski Mięsny BrakNIE
62 Michulec Jacek Żywiec Mięsny BrakNIE
63 Miśkiewicz Agnieszka Oświęcim Wegetariański Zadyszka Oświęcim NIE
64 Muc Tomasz Lędziny Wegetariański BrakNIE
65 Noga Angelika Kozy Mięsny BrakNIE
66 Nowak Wioletta Palikówka Mięsny BrakNIE
67 Nowak Michał Palikówka Mięsny BrakNIE
68 Nowińska Iwona Ziemiecice Wegetariański Knight runners zabrzeNIE
69 Oblizajek Paweł Jaworzno Mięsny Warchlaki Adelajdy NIE
70 Ołubek Robert Żory Mięsny HRmax ŻORY NIE
71 Pandel Paweł Luszowice Mięsny BrakNIE
72 Paszek Przemysław Lędziny Mięsny BrakNIE
73 Pawlus Michał Żywiec Mięsny BrakNIE
74 Pezda Klaudia Wilkowice Wegetariański BrakNIE
75 PIĄTEK TOMASZ PISARZOWICE Mięsny WILD BUCHAYSNIE
76 Pobiedzinska Karolina Sosnowiec Wegetariański BrakNIE
77 Podmorański Piotr Ruda Śląska Mięsny BrakNIE
78 Rozniakowski Rafal Zywiec Mięsny BrakNIE
79 Rzosinski Kacper Warszawa Mięsny BrakNIE
80 Rzosiński Kacper Warszawa Mięsny BrakNIE
81 Skalska Anna Bytom Mięsny Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Carbon OCR Racing TNIE
82 Starowicz Katarzyna Mysłowice Mięsny BrakNIE
83 Stawarz Anna Żywiec Wegetariański wkurw_teamNIE
84 Suchowian Maciej Zakopane Mięsny Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneNIE
85 Sworski Roman Łódź Wegetariański Vegan & Vege Runners / KastyoNIE
86 Szupina Paweł Bielsko-Biała Wegetariański BrakNIE
87 Świder Zbigniew Skoczów Mięsny BrakNIE
88 Trznadel Maciej Bytom Mięsny SPLA Tychy / KS KandaharNIE
89 URBAŃSKI ROBERT Kocierz Rychwałdzki Mięsny NADLEŚNICTWO JELEŚNIANIE
90 Wacławik Ewa Bąków Wegetariański Fantastic team NIE
91 Walczyńska Karolina Tychy Mięsny RUNHOGS TychyNIE
92 Wandzel Adrian Żywiec Mięsny WKURW_TEAMNIE
93 Włoczka Mateusz Ruda Śląska Mięsny BrakNIE
94 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Wegetariański Spokey TeamNIE
95 Zabel Robert Poznań Mięsny zabel.plNIE
96 Zapołoch Bożena Sanok Mięsny Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region NIE
97 Ziemba Damian Kędzierzyn-Koźle Mięsny ANTONTEAMNIE
98 ZIEMIŃSKA PATRYCJA SKOCZÓW Mięsny BrakNIE
99 Ziemiński Tomasz Skoczów Mięsny BrakNIE
100 Zimny Mateusz Jerzy Kraków Mięsny BrakNIE
101 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała Mięsny Decathlon Bielsko-BiałaNIE
102 Żak Sonia Knurów Mięsny Orły z KnurowaNIE




займ на карту срочно без отказа займ на карту