Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

VII PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką KMP Łódź NIE
2 Antonik Mariola Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
3 Artym Magdalena Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza NIE
4 Artym Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką UKS Tempo 5NIE
5 Bal Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza/Regia CivitasNIE
6 Bal Barbara Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
7 Bałata Ewa Krówniki 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
8 Bałata Marek Krówniki 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
9 Baranowski Mirosław Katowice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
10 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
11 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
12 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
13 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
14 Bartmiński Franciszek Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
15 Bartmiński Dino Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
16 Bartmiński Bimbo Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
17 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspNIE
18 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspNIE
19 Bieliszak Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
20 Biliński Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
21 Blama Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
22 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
23 BOROWIEC JAROMIR RZESZÓW 10 km pakiet z koszulką KM PSP RZESZÓWNIE
24 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
25 Buła Piotr Pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
26 Buła Piotr Pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
27 Buła Piotr Pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
28 Burak Adam Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1bczNIE
29 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
30 Chrzanowski Mateusz Święte 10 km pakiet z koszulką 5BSPNIE
31 Cich Kamil Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Straż GranicznaNIE
32 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
33 Czekanski Wpjciech Krościenko Wyżne 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
34 Czubińska Anna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
35 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
36 Czuj Stanisław Zamość 10 km pakiet z koszulką Zamość BiegaNIE
37 Ćwikła Agnieszka Morawsko 10 km pakiet podstawowy Wichura JarosławNIE
38 Dańczak-Maksym Małgorzata Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
39 Domański Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BCG PrzemyślNIE
40 Dryla Piotr Przeworsk 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgów ŻurawicaNIE
41 Dudek Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
42 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Gang KotaNIE
43 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy PTC PrzemyślNIE
44 Fedio Marek Ostrów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza /5BSP NIE
45 Ferenc Beata Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówNIE
46 Filip Krzysztof Rzeszów 10 km pakiet z koszulką SKP StrażakNIE
47 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km pakiet podstawowy SuperklubBNIE
48 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w RzeszowieNIE
49 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w RzeszowieNIE
50 Gajewski Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
51 gas tomasz Żurawica 10 km pakiet podstawowy ZRYW BUSZKOWICZKINIE
52 Gas Ewa Buszkowiczki 10 km pakiet podstawowy ZRYW BUSZKOWICZKINIE
53 Gaweł Damian Maćkowice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
54 Gaweł Marzena Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
55 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką 1980NIE
56 Golik Paweł Medyka 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
57 Gołębiowski Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspNIE
58 Grabowska Paulina Kraków 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
59 Gradowska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
60 GREGIER KRZYSZTOF Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
61 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
62 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
63 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
64 Grzegorzak Artur Hureczko 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
65 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
66 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
67 Hadam Jacek Dachnów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
68 Hadam Jacek Dachnów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
69 Hala Lucyna Wiązownica 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
70 Halwa Janusz Szówsko 10 km pakiet z koszulką BBLNIE
71 Hałoń Kamil Zarzecze 10 km pakiet z koszulką 5 Batalion Strzelców PodhalańskichNIE
72 Hamryszczak Marek Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
73 Hamryszczak Marek Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
74 Hamryszczak Beata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
75 Hamryszczak Janusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
76 Hanasiewicz Monika Ostrów 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
77 Hanasiewicz Paweł Kraków 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
78 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA, WATAHA NIE
79 Hendzel Łukasz Orły 10 km pakiet podstawowy 5BSPNIE
80 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice 10 km pakiet z koszulką 5 BSPNIE
81 HOŁUB AGATA JAROSŁAW 10 km pakiet podstawowy JAROSŁAWSKI BIEGACZNIE
82 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
83 janas mariusz przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
84 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
85 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km pakiet z koszulką NiechBiegaNIE
86 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 10 km pakiet z koszulką PRZEMYŚLne PODRÓŻENIE
87 KALINOWSKA EWA PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANIE
88 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką MIEJSCE Blok BNIE
89 Kic Monika Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
90 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
91 Kiełt Dawid PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
92 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 10 km pakiet podstawowy Wichura JarosławNIE
93 Kiper Maciej Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSLAWSKI BIEGACZ NIE
94 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSLAWSKI BIEGACZNIE
95 Klinger Weronika Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
96 Kluz Łukasz Jarosław 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
97 Kocyła Mateusz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
98 Kolaszkiewicz Daniel PRZEMYŚL 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
99 Kopczyk Waldemar Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BIDA CYCLING CLUB PRZEMYŚLNIE
100 Kordek Klaudia Medyka 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
101 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza NIE
102 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
103 Kowieszko Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
104 Kowieszko Marlena Medyka 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
105 Kozioł Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
106 Kozioł Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 10 Brygada LogistycznaNIE
107 Krasowski Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
108 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
109 Kulik Anna Strzyżów 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
110 Kuźma Dorota Przeworsk 10 km pakiet podstawowy Przeworska Grupa BiegowaNIE
111 Kuźniar Jacek Rozbórz Długi 10 km pakiet z koszulką 5 bspNIE
112 Lach Mateusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
113 Lalik Agata Bircza 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
114 Lalik Grzegorz Bircza 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
115 Leśnicki Marek Stanowice 10 km pakiet z koszulką 1967NIE
116 Litwin Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 batalion strzelców podhalańskich NIE
117 Litwiniuk Emilia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
118 Łańcucki Łukasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspNIE
119 Łazor Kamil Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
120 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km pakiet z koszulką Przemyska Grupa RowerowaNIE
121 Łukaczyk Dominik Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
122 ŁUKACZYK MARCIN PRZEMYSL 10 km pakiet z koszulką BRICOMARCHENIE
123 Mac Damian Bachów 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
124 Macek Bogusława Wyszatyce 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
125 MACHLARZ ANNA RZESZÓW 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
126 Machowski Artur PRZEMYŚL 10 km pakiet podstawowy Przemyśl BearsNIE
127 Machowski Dariusz PRZEMYŚL 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
128 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
129 Majewska Magdalena Pralkowce 10 km pakiet podstawowy Przemyskie MorsyNIE
130 Majewski Michał Lublin 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
131 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
132 Maksymowicz Bogumił Przmyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
133 Makuch Joanna Cieszanów 10 km pakiet podstawowy Biegomania Lubaczów NIE
134 Malinowski Arkadiusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
135 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km pakiet z koszulką Przemyski klub BiegaczaNIE
136 Martyn Bogusław WidnaGóra 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
137 Masternak Izabela Orły 10 km pakiet z koszulką OSP ORŁY NIE
138 Mazur Mateusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką WŻW RZESZÓWNIE
139 MIKOŚ DAREK PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką BRICOMARCHENIE
140 Mikulski Robert Kraków 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie NIE
141 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówNIE
142 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówNIE
143 Mokrzycki Janusz Jarosław 10 km pakiet podstawowy Wichura JarosławNIE
144 Moskowicz Stefan Młodowice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
145 Musiał Tomasz Rydzyna 10 km pakiet podstawowy 1974NIE
146 Mussur Henryk Krosno 10 km pakiet podstawowy MOSIR KrosnoNIE
147 Nanowska Amelia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
148 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
149 NOWAKOWSKI PATRYCJUSZ PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką TerapiaNIE
150 NOWAKOWSKI PATRYCJUSZ PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką TerapiaNIE
151 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką -NIE
152 Nowicka Agnieszka warszawa 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
153 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
154 Ochalski Radosław Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Jodłowe OldboyeNIE
155 Ochalski Radosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
156 Oczoś Robert Gliwice 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
157 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
158 OLESZKO Sławomir Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1bcz ŻurawicaNIE
159 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
160 Orybkiewicz Marcin Pielnia 10 km pakiet z koszulką KM PSP RZESZÓWNIE
161 Ostafiński Jerzy Munina 10 km pakiet podstawowy Wichura JarosławNIE
162 Ostafiński Aleksander Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
163 Pałys Kacper Jarosław 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
164 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 10 km pakiet podstawowy KS KoniaczówNIE
165 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza - UKS Tempo 5NIE
166 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza - UKS Tempo 5NIE
167 Piegdoń Monika Blizne 10 km pakiet podstawowy brakNIE
168 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
169 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
170 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BBLNIE
171 Płocica Marek Jarosław 10 km pakiet podstawowy Wichura JarosławNIE
172 Podolak Piotr Nehrybka 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
173 Polański Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
174 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km pakiet z koszulką 1969NIE
175 Prokop Leszek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką IPA Region Bieszczadzki SGNIE
176 Przewrocki Adam Jaroslaw 10 km pakiet z koszulką ZSDGiL im Augusta Witkowskiego w JarosławiuNIE
177 Przybylska Klaudia Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
178 PUDLIK Karol Przemyśl 10 km pakiet z koszulką JW5699NIE
179 Puzio Anna Radymno 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
180 Rajzer Eryk Błędowa Tyczyńska 10 km pakiet z koszulką NiechBiegaNIE
181 Rajzer Eryk Zabratówka 10 km pakiet z koszulką NiechBiegaNIE
182 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówNIE
183 Rokita Piotr Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
184 Rudnicki Sławomir Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyska Grupa RowerowaNIE
185 Rusin Kornel Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
186 Rusinek Marek Lubaczów 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
187 Rusinowski Rafał Medyka 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
188 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 10 km pakiet podstawowy ZMITEK TEAMNIE
189 Ryś Katarzyna Olszany 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
190 Sapa Piotr Dynów 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
191 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
192 SEMERKO ANETA PRZEMYŚL 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
193 Sidorko Grzegorz Jarosław 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
194 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km pakiet z koszulką Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
195 Sikon Grzegorz Mlodowice 10 km pakiet z koszulką 5bspNIE
196 Skawińska Anna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
197 Skawiński Tomasz Sanok 10 km pakiet z koszulką Biesy i CzortyNIE
198 Skrobisz Tomasz Łowczówek 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
199 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km pakiet z koszulką WICHURA JAROSŁAWNIE
200 Słowik JAN Hermanowa 10 km pakiet podstawowy OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w PrzyszłośćNIE
201 Słowik Stefan Tyczyn 10 km pakiet podstawowy Wybiegamy w przyszłośćNIE
202 Smyła Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
203 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
204 Sochań Bożena Lubaczów 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
205 Sojka Agnieszka PRZEMYŚL 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
206 Sowa Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
207 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 10 km pakiet podstawowy Akademia SportuNIE
208 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
209 Strusiewicz Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 34 blpNIE
210 Stukan Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
211 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Szafa biegaczaNIE
212 Szadurski Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
213 Szadurski Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
214 Szałyga Janusz Krówniki 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
215 Szałyga Aleksander Krówniki 10 km pakiet podstawowy BrakNIE
216 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
217 Szczotka Agata Jarosław 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczNIE
218 Szczotka Grzegorz Jarosław 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczNIE
219 Szczyrba Damian Nosówka 10 km pakiet z koszulką 1987NIE
220 Szkafarak Dominika Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
221 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km pakiet z koszulką Pruchnicka Grupa BiegowaNIE
222 Szkulski Krystian Krówniki 10 km pakiet z koszulką 5 Batalion Strzelców PodhalańskichNIE
223 Szpunar Andrzej Rzeszów 10 km pakiet z koszulką KM PSP RzeszówNIE
224 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza NIE
225 Ścibor Jarosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
226 Ścibor Kamil Nienadowa 10 km pakiet z koszulką 5bspNIE
227 ŚNIEŻEK PIOTR PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANIE
228 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km pakiet podstawowy OSP Wyszatyce / OSP HermanowiceNIE
229 Tabinowski Mateusz Buszkowice 10 km pakiet z koszulką 5bspNIE
230 Tyliński Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
231 UZDEJCZYK Kamil USTRZYKI DOLNE 10 km pakiet podstawowy SOLINA TEAM/MKS HALICZNIE
232 Walat Adrian Rzeszów 10 km pakiet podstawowy 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blNIE
233 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 10 km pakiet z koszulką WŻW RzeszówNIE
234 Wiatr Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Wydział Żandarmerii WojskowejNIE
235 Wiatr Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie NIE
236 Wiernusz-Gołębiowska Jolanta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
237 WINIARZ WITEK OSTRÓW 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
238 WITKO JERZY FREDROPOL 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
239 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaNIE
240 Wojciechowski Paweł Jarosław 10 km pakiet z koszulką Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
241 Wota Łukasz Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
242 Wójcik Sylwia Hermanowa 10 km pakiet podstawowy OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w PrzyszłośćNIE
243 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
244 Zajaczkowski Jerzy Przemysl 10 km pakiet z koszulką Przemyski klub biegacza FIBRIS teamNIE
245 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko 10 km pakiet z koszulką 5 bspNIE
246 Zajezierski Mateusz Piaski 10 km pakiet z koszulką BrakNIE
247 Zajezierski Kamil Przemyśl 10 km pakiet podstawowy 21 PDHNIE
248 Załuski Piotr Lubaczów 10 km pakiet z koszulką Biegomania LubaczówNIE
249 Zamorski Adam Cetula 10 km pakiet z koszulką Jarosławska Grupa Biegowa " Sokół"NIE
250 Zapołoch Bożena Sanok 10 km pakiet z koszulką Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region NIE
251 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką ARGO ACTIVE CLUB NIE
252 Zasadzińska Barbara Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaNIE
253 Żurawski Tomasz Przeworsk 10 km pakiet podstawowy Przeworska Grupa BiegowaNIE
254 Żybura Anna Niechobrz 10 km pakiet z koszulką BrakNIE




займ на карту срочно без отказа займ на карту