Lista nieopłaconych
Home › Lista nieopłaconych
XXV MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ
Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Babaryka Ivan |
Dnipro |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
2 |
Biernat Dominika |
Nowy Targ |
10 000 m |
ZSCKR Nowy Targ | NIE |
3 |
Chorąży Robert |
Sidzina |
10 000 m |
Brak | NIE |
4 |
Ciepłak Marcin |
RYBNIK |
10 000 m |
CHEMIKA RYBNIK | NIE |
5 |
Czapek Marek |
Gliwice |
10 000 m |
Night Runners Gliwice | NIE |
6 |
Didovodiuk Olesia |
Ivanofrankivsk |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
7 |
Didovodiuk Dmitrii |
Ivanofrankivsk |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
8 |
Dudek Sylwester |
Rudnik |
10 000 m |
LKB Rudnik | NIE |
9 |
Dudek Szymon |
Międzybrodzie Żywieckie |
10 000 m |
Brak | NIE |
10 |
Gałdyn Kamil |
Szaflary |
10 000 m |
Salming | NIE |
11 |
Góra Tomasz |
Gołkowice Dolne |
10 000 m |
Ksiądz | NIE |
12 |
Grzechynia Michał |
Osielec |
2 784,61 m |
Brak | NIE |
13 |
Holovnickiy Oleksandr |
Luck |
10 000 m |
MK Luchesk-LKB Rudnik | NIE |
14 |
Hudak Mariya |
Lviv |
10 000 m |
JM Demolex Bardejov | NIE |
15 |
Jarco Dominik |
Pietrzykowice |
10 000 m |
ALPIN SPORT TEAM | NIE |
16 |
Kaptserau Yury |
Mogilev |
10 000 m |
Mogilev (COR) | NIE |
17 |
Kiliarska Valentyna |
Nikolaev |
10 000 m |
Brak | NIE |
18 |
Klaybor Dawid |
Żagań |
10 000 m |
34BKPanc | NIE |
19 |
Kosek Paweł |
Tychy |
10 000 m |
www.pawelkosek.com | NIE |
20 |
Kosmala Paula |
Rudnik |
10 000 m |
LKB Rudnik | NIE |
21 |
Kowalczyk Tadeusz |
Kraków |
10 000 m |
Brak | NIE |
22 |
Kretek Łukasz |
Lyski |
10 000 m |
Brak | NIE |
23 |
Kucharczyk Adam |
Maków Podhalański |
10 000 m |
Brak | NIE |
24 |
Kucharska Ewa |
Pszczyna |
10 000 m |
CA Aktywni | NIE |
25 |
Kupczak Tadeusz |
Brzusnik |
10 000 m |
Brak | NIE |
26 |
Kupczak Bogusława |
Brzuśnik |
10 000 m |
Brak | NIE |
27 |
Kwiecień Natalia |
Rudnik |
10 000 m |
LKB Rudnik | NIE |
28 |
Labziuk Oleksandr |
Winnica |
10 000 m |
Achilles Leszno | NIE |
29 |
Łysiak Krzysztof |
Maków Podhalański |
10 000 m |
Brak | NIE |
30 |
Madejski Dawid |
Żarki |
10 000 m |
Lacho Team | NIE |
31 |
Malina Dawid |
Rybnik |
10 000 m |
Inżynieria Biegania | NIE |
32 |
Marzec Jan |
Nowy Targ |
10 000 m |
Brak | NIE |
33 |
Myjak Patryk |
Nowy Targ |
10 000 m |
Brak | NIE |
34 |
Nowak Justyna |
Jordanów |
10 000 m |
UKS Delta Jordanów | NIE |
35 |
Okseniuk Sergii |
Lutsk |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
36 |
Ovcharuk Vera |
Vinnucia |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
37 |
Pęczek Bartłomiej |
Maków Podhalański |
10 000 m |
Brak | NIE |
38 |
Rusin Antoni |
Osielec |
2 784,61 m |
Brak | NIE |
39 |
Rusin Grzegorz |
Juszczyn |
10 000 m |
Brak | NIE |
40 |
Rybarski Kamil |
Żywiec |
10 000 m |
Brak | NIE |
41 |
Savchuk Ruslan |
Ivano-Frankivsk |
10 000 m |
Brak | NIE |
42 |
Sikora Zbigniew |
Rudnik |
10 000 m |
LKB Rudnik | NIE |
43 |
Skrupak Olga |
Kujow |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
44 |
Sołtysik Katarzyna |
Czechowice-Dziedzice |
10 000 m |
Forum Górski Świat | NIE |
45 |
Sosińska Marta |
Biały Dunajec |
10 000 m |
Brak | NIE |
46 |
Stanko Svitlana |
Rivne |
10 000 m |
MK LUCHESK-LKB RUDNIK | NIE |
47 |
Starodubtsev Viktor |
Lviv |
10 000 m |
JM Demolex Bardejov | NIE |
48 |
Szewczyk Wojciech |
Wiśniew |
10 000 m |
Forum Górski Świat | NIE |
49 |
Veretskyi Pavlo |
Donetsk |
10 000 m |
Brak | NIE |
50 |
Witkowski Marek |
Sucha Beskidzka |
10 000 m |
Ślęzak Team | NIE |
51 |
Wolnik Mateusz |
Lyski |
10 000 m |
MOSiR ŁAZISKA GÓRNE | NIE |
52 |
Yakimovich Natalia |
Luck |
10 000 m |
MK Luchesk-LKB Rudnik | NIE |
53 |
Zachara Maria |
Rabka - Zdrój |
10 000 m |
Brak | NIE |
54 |
Zaręba-Głód Emanuel |
Baczyn |
10 000 m |
Brak | NIE |
Rejestracja zamknięta