Lista opłaconych

Lista opłaconych

V PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ - LEŚNA DZIESIĄTKA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Amelia Szarów 10 km BrakTAK
2 Adamczuk Sławomir Kraków 10 km BrakTAK
3 Adamiec Agnieszka Niepołomice 10 km BrakTAK
4 Ambrozinska Agnieszka Kraków 10 km BrakTAK
5 Baran Marta Jerzmanowice 10 km Biegam bo lubięTAK
6 Bryś Jadzia Kraków 10 km Dzieciaki w formieTAK
7 Burowska Dominika Morawica 10 km BrakTAK
8 Chudzik Piotr Kraków 10 km BrakTAK
9 Czypionka-Grzesiak Agnieszka Kraków 10 km BrakTAK
10 Czyż Paweł Niepołomice 10 km UKS WOLATAK
11 Danhofer Krzysztof Wola Zachariaszowska 10 km BrakTAK
12 Dobosz Konrad Siepraw 10 km BrakTAK
13 Drożdż Łukasz Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
14 Dziki Ewa Jerzmanowice 10 km BrakTAK
15 Frączek Katarzyna Proszowice 10 km BrakTAK
16 Furman Michał Kraków 10 km OchajoRun&FriendsTAK
17 Garczyńska-Wąs Bogusława Zielonki 10 km BrakTAK
18 Główczyk Rafał Niepołomice 10 km BrakTAK
19 Gostyńska Weronika Kraków 10 km BrakTAK
20 Górski Ryszard Brzesko 10 km BKB Victoria BrzeskoTAK
21 Gudowski Robert Kraków 10 km AMAKO EXPOTAK
22 Gurgul Anna Brzesko 10 km BKB Victoria BrzeskoTAK
23 Guzowski Szymon Niepołomice 10 km BrakTAK
24 Hanek Wawrzyniec Kraków 10 km BrakTAK
25 Jaglarz Daniel Czarnochowice 10 km Wybiegi JaglarzyTAK
26 Jakubas Piotr Kraków 10 km BrakTAK
27 Jeżyna Monika Kraków 10 km BrakTAK
28 Juras Wojciech węgrzce wielkie 10 km OSP Węgrzce Wielkie TAK
29 Juszczyk Magda Bochnia 10 km BrakTAK
30 Kłos Jolanta Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
31 Kłos Kamil Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
32 Kłos Wiktoria Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
33 Kofin Maciej Ochojno 10 km Ochajo Run TeamTAK
34 Komisarz Agata Kraków 10 km BrakTAK
35 Kostrz Kasia Tomaszkowice 10 km BrakTAK
36 Kot Iwona Wieliczka 10 km BrakTAK
37 Kot Magdalena Kraków 10 km BrakTAK
38 Król Maria Kraków 10 km BrakTAK
39 Kruszyna Agnieszka Kraków 10 km GT TEAMTAK
40 Krzysztofek Joanna Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
41 Kuc Stanisław Brzezie 10 km mks wyzwolenieTAK
42 Lenik Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
43 Lesik Ewelina Kraków 10 km BrakTAK
44 Lis Marcin Nowa Dęba 10 km Wielcy BiegaczeTAK
45 Lis Tomasz Krakow 10 km BrakTAK
46 Luciński Jakub Sieraków 10 km BrakTAK
47 Łój-Konieczna Edyta Gniazdowice 10 km BrakTAK
48 Malinowski Krystian Suchoraba 10 km BrakTAK
49 Małek Kinga Jadowniki 10 km Brzeski Klub BiegaczaTAK
50 Maronka Agnieszka Kraków 10 km AMAKO EXPOTAK
51 Marzec Maciej Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
52 Matusiak Wiktor Myślenice 10 km BrakTAK
53 Mikołajski Robert Kraków 10 km ABB BS Running TeamTAK
54 Mikuła Zbigniew Skała 10 km -TAK
55 Mitońska Magda Kraków 10 km BrakTAK
56 Morawiec Paweł Niepołomice 10 km IAG GBSTAK
57 Nazaruk Grzegorz Targowisko 10 km BrakTAK
58 Niespodziańska Agata Kraków 10 km BrakTAK
59 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński 10 km Gimnazjalny KS Grunwald NiepołomiceTAK
60 Nowak Monika Wieliczka 10 km TriumphTAK
61 Nowak Bogdan Wieliczka 10 km TriumphTAK
62 Nowak Karolina Zlota 10 km BrakTAK
63 Obrał Jolanta Kraków 10 km www.prawo-porady.plTAK
64 Orłowska Izabela Kraków 10 km NIGHT RUNNERSTAK
65 Ossoliński Konrad Kraków 10 km BrakTAK
66 Pająk Agata Bębło 10 km BrakTAK
67 Pasieczny Jan Kraków 10 km BrakTAK
68 Pietrucha Beata Wola Batorska 10 km BrakTAK
69 Pietruszka Michał Rudawa 10 km Zabierzów BiegaTAK
70 Pluciński Jakub Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
71 Porębski Michał Wola Batorska 10 km BrakTAK
72 Prochoroff Zofia Krakow 10 km ClevelandTAK
73 Rojek Mateusz Kraków 10 km BrakTAK
74 Rychłowska Anna Kraków 10 km BrakTAK
75 Sakowski Rafał Niepołomice 10 km BrakTAK
76 Serwatka Szczepan Kraków 10 km BrakTAK
77 Sewiło Elżbieta Konary 10 km NIGHT RUNNERSTAK
78 Skowronek Maciej Myślenice 10 km Radio KrakówTAK
79 Smaga Kinga Książnice 10 km BrakTAK
80 Soch Paweł Kraków 10 km CTS- Czaja Training SystemTAK
81 Sroka Mirosław Węgrzce Wielkie 10 km Team PierzynkaTAK
82 Stanek Grzegorz Kraków 10 km BrakTAK
83 Stankiewicz Tomasz Kraków 10 km GT TeamTAK
84 Styrna Ewelina Mokrzyska 10 km BrakTAK
85 Surdel-Okrutniak Anna Burów 10 km Zabierzów BiegaTAK
86 Syrek Jakub Kraków 10 km BrakTAK
87 Szatan Beata Kaków 10 km BrakTAK
88 Szatan Grzegorz Kraków 10 km BrakTAK
89 Szczudrawa Zbigniew Kraków 10 km BrakTAK
90 Szczypka Piotr Chybie 10 km BIEGIEM PRZEZ CHYBIETAK
91 Szewczyk Wojciech Wiśniew 10 km BrakTAK
92 Sznir-Rojek Martyna Kraków 10 km BrakTAK
93 Szymuś Andrzej Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
94 Ślusarek Maciej Niepołomice 10 km BrakTAK
95 Tobiasz Wiesław Kraków 10 km BrakTAK
96 Trebel-Bednarz Beata Kraków 10 km PrzyjaciółkiTAK
97 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice 10 km BrakTAK
98 Trzepałka Katarzyna Tropiszów 10 km BrakTAK
99 Urbaniak Monika Kraków 10 km GT TeamTAK
100 Wąs Andrzej Zielonki 10 km BrakTAK
101 Wystub Kinga Kraków 10 km BrakTAK
102 Zabielska Katarzyna Kraków 10 km BrakTAK
103 Zachara Katarzyna Kraków 10 km BrakTAK
104 Zając Bartłomiej Kraków 10 km BrakTAK
105 Zawadzki Piotr Kraków 10 km BrakTAK
106 Zięcik Agata Bochnia 10 km BrakTAK
107 Ziółko Małgorzata Zielonki 10 km KT WaterknightsTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту