займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

XV MIKOŁOWSKI BIEG ULICZNY im. HENRYKA BISKUPIAKA
MIKOŁÓW NA "SZÓSTKĘ"


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Grzegorz Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
2 Adamek Katarzyna Mikołów 6 km brakTAK
3 Adamus Justyna Katowice 10 km AZS Uniwersytet Śląski w KatowicachTAK
4 Androsz Beata Ruda Śląska 10 km BrakTAK
5 Bagiński Piotr Warszawa 10 km LosTrampcosRapidosTAK
6 Bańkowski Igor Mikołów 10 km Terapis TAK
7 Baron Eugeniusz Gostyń 10 km USNB Ustrońska Szkoła Narciarstwa BiegowegoTAK
8 Baron Aniela Gostyń 10 km BrakTAK
9 Bartecki Jakub Mikołów 6 km BrakTAK
10 Bialik Artur Katowice 10 km Miarka Matura 2003:)TAK
11 Biegier Stanisław Mikołów 10 km BrakTAK
12 Bielański Grzegorz Bieruń 10 km BrakTAK
13 Boguszewska Michalina Mikołów 6 km BrakTAK
14 Bojanowska-Wołczko Małgorzata Mikołów 10 km BrakTAK
15 Bojarski Krzysztof Tychy 10 km Bbl MikołówTAK
16 Bojczuk Władysław Brzeszcze 6 km bezTAK
17 Boroń Tomek Tychy 6 km RUNHOGS TychyTAK
18 Botor Karolina Mikołów 10 km BrakTAK
19 Bożek Bogusław Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
20 Brandys Aneta Tychy 6 km 1986TAK
21 Bromboszcz Tymoteusz Mikołów 10 km BrakTAK
22 Brzęcki Tomasz Mikołów 10 km BrakTAK
23 Brzozowski Jan Mikołów 10 km BrakTAK
24 Buczek Mateusz Mikołów 10 km www.bajtel-point.pl / TWOMARKTAK
25 Buczek Paweł Tychy 10 km 1992TAK
26 Bugaj Grzegorz Mysłowice 10 km TravoisTAK
27 Bukała Dawid Bieruń 10 km SPLA TychyTAK
28 Burzyńska Anna Orzesze 10 km BrakTAK
29 Capik Piotr Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
30 Cegiełko Elżbieta Tychy 10 km BrakTAK
31 Cegiełko Krzysztof Tychy 10 km TWiG Road RunnersTAK
32 Cembrzyński Jacek Łaziska Górne 10 km BrakTAK
33 Chromik Sławomir Mikołów 10 km BrakTAK
34 Cisowski Kamil Mikołów 6 km BrakTAK
35 Czardybon Gabriela Mikołów 6 km brakTAK
36 Czulak Zbigniew RUDA ŚLĄSKA 6 km BRAKTAK
37 Czypek Damian Tychy 10 km Team Papry 20TAK
38 Deńca Jan Rudnik 10 km Ziemia RaciborskaTAK
39 Drabek Piotr Bielsko-Biała 10 km Leviatan Szerszeń TeamTAK
40 Draczka-Knopik Monika Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
41 Dragon Jacek Łaziska Górne 10 km BrakTAK
42 Dreszer Damian Orzesze 10 km BrakTAK
43 Dubiel Marta Kozy 6 km BrakTAK
44 Dudzik Damian Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
45 Dylla Ela Mikołów 10 km UKS Trójka MikołówTAK
46 Dzida Jakub Pszczyna 10 km BrakTAK
47 Elsner Bogdan Dusseldorf 10 km BrakTAK
48 Filipowicz Piotr Mikołów 6 km BrakTAK
49 Franke Ilona Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
50 Franke Mirosław Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
51 Fuchs Marzena Orzesze 6 km BrakTAK
52 Gabor Katarzyna Łaziska Górne 10 km BrakTAK
53 Gajda Jerzy Krzysztof Mikołów 10 km BrakTAK
54 Gałaszek Artur Łaziska Górne 10 km 1980TAK
55 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze 10 km Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójTAK
56 Gawlina Lesław Ruda Śląska 10 km ADS MASNA KRYTYCZNATAK
57 Giedwiłło Marta Tychy 6 km BrakTAK
58 Gogolin Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
59 Goli Grzegorz Mikołów 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
60 Gorol Marek Mysłowice 10 km TRAVOISTAK
61 Grabowski Aleksander Mikołów 6 km BrakTAK
62 Gregorczyk Marcin Mikołów 10 km bbl mikołów TAK
63 Gros Dawid Gliwice 10 km Speed Force RunnersTAK
64 Grund Marek Strzebiń 10 km Mafia TEAM LubliniecTAK
65 Guz Marcin Mikołów 10 km BrakTAK
66 Hałasa Monika Zabrze 10 km UKS Olimpia ZabrzeTAK
67 Harazin Janusz Pawłowice 10 km 2 Tm 4,7TAK
68 Hawlicka Anna Gliwice 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
69 Hawlicki Adam Gliwice 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
70 Hawlicki Tomasz Tychy 6 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
71 Homa Dorota Gliwice 10 km BrakTAK
72 Hornik Mirosława Katowice 10 km BrakTAK
73 Hornik Jarosław Katowice 10 km BrakTAK
74 Hubczak Maciej Żywiec 10 km BrakTAK
75 Janoszka Krzysztof Mikolow 10 km Smart gym TAK
76 Janota Michał Mikołów 10 km BrakTAK
77 Jarczyk Wojciech Mikołów 10 km Labraks Run TeamTAK
78 Jarczyk Patrycja Mikołów 6 km Labraks Run TeamTAK
79 Jarek Agata Mysłowice 10 km BrakTAK
80 Jarek Adam . 10 km BrakTAK
81 Jarnot Anna Mikołów 6 km BrakTAK
82 Jasek Tadeusz Radziechowy 10 km PZWLA TAK
83 Jasnoch Adrian Mikołów 10 km PFTAK
84 Jasnoch Marcin Bytom 10 km BBL MikołówTAK
85 Jasnoch Bogumiła Mikołów 10 km BrakTAK
86 Jastrzębska Małgorzata Mikołów 6 km BrakTAK
87 Jastrzębska Jadwiga Mikołów 6 km BrakTAK
88 Jastrzębski Damian Mikołów 6 km BrakTAK
89 Jaworski Damian Mikołów 10 km BrakTAK
90 Jędrzejko Marcin Mikołów 10 km brakTAK
91 Josse Rafał TYCHY 10 km BrakTAK
92 Kapałka Adrian Mikołów 10 km BrakTAK
93 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 10 km KRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiTAK
94 Karamuz Michał Mikołów 10 km BrakTAK
95 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec 10 km BrakTAK
96 Kasica-Bańkowska Katarzyna Mikołów 10 km TerapisTAK
97 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
98 Kaźmierczak Mateusz Mikołów 10 km eventyrTAK
99 Kempa Adam Mikołów 10 km BrakTAK
100 Kempny Paweł Mikołów 10 km 1994TAK
101 Kincer Łukasz Bieruń 10 km BrakTAK
102 Klaja Krzysztof Oświęcim 6 km 1979TAK
103 Klepczyńska Sabina Rybnik 6 km BrakTAK
104 Klimczyk Przemysław Mikołów 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
105 Kłosowski Michał Kraków 10 km Byle do pierwszego szynkuTAK
106 Knapik-Pacyga Katarzyna Mikołów 10 km BrakTAK
107 Konopko Krzysztof Mikołów 10 km BrakTAK
108 Kopiec Roland Łaziska górne 10 km BrakTAK
109 Kornas Edyta Orzesze 6 km Orzesze też BiegaTAK
110 Kornas Patrycjusz Orzesze 6 km Orzesze też BiegaTAK
111 Korzusznik Piotr CZERWIONKA-LESZCZYNY 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
112 Kościelniak Józef Łaziska Górne 10 km BrakTAK
113 Kościelniak Milena Mikołów 10 km BrakTAK
114 Kowalska Sonia Mikołów 6 km BrakTAK
115 Kowalski Rafał Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
116 Kowalski Krzysztof Mikołów 10 km BBL MikołówTAK
117 Kowolik Maciej Katowice 10 km BrakTAK
118 Kozieł Piotr Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
119 Koźmiński Józef Kozy 10 km LKS Orzeł KozyTAK
120 Krajewski Mariusz Mikołów 10 km BrakTAK
121 Kraska Włodzimierz Krakow 10 km niezrzeszonyTAK
122 Krosny Sebastian Mikołów 10 km KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
123 Krybus Sylwia Mikołów 10 km Kia Etrans - STS Biegaton MikołówTAK
124 Krzesiak Marcin Sosnowiec 10 km BrakTAK
125 Krzyżaniak Marta Żywiec 10 km BrakTAK
126 Krzyżaniak-Hubczak Agnieszka Żywiec 10 km BrakTAK
127 Kubacz Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
128 Kubista Łukasz Orzesze 10 km BrakTAK
129 Kumięga Joanna Mysłowice 10 km BrakTAK
130 Kurzak Ireneusz Mikołów 10 km BrakTAK
131 Kurzok Dawid wyry 10 km BrakTAK
132 Kuszka Michał Mikołów 10 km BBL MikołówTAK
133 Kuszka Anna Mikołów 10 km BBL MikołówTAK
134 Legomiński Werner Mysłowice 10 km Truchtacz MysłowiceTAK
135 Lemańska Kampa Barbara Łaziska Górne 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
136 Lenard Marek Łaziska Górne 6 km STS Biegaton MikołówTAK
137 Leszczyński Ryszard Mikołów 10 km brakTAK
138 Lewandowski Mateusz Tychy 10 km BrakTAK
139 Lewicka Basia Katowice 6 km BrakTAK
140 Lip Anna Czerwionka-Leszczyny 6 km BrakTAK
141 Litwinczuk Gabriel Klucze 6 km BrakTAK
142 Loska Tomasz Łaziska Dolne 10 km BrakTAK
143 Loska Dawid Kobiór 10 km Adient TeamTAK
144 Lossa Wojciech Tychy 6 km BrakTAK
145 Lossa Agata Tychy 6 km BrakTAK
146 Łacny Dariusz łaziska górne 10 km BrakTAK
147 Macha Paulina Orzesze 6 km BrakTAK
148 Macherzyński Krystian Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
149 Madej Patrycja Sosnowiec 10 km BrakTAK
150 Malcharek Adam Mikołów 10 km Kia Etrans - STS Biegaton MikołówTAK
151 Malcharek Katarzyna Mikołów 10 km BrakTAK
152 Malina Adam Bojszowy 10 km Świerczyniec RunningTAK
153 Małysz Barbara Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to Miasto Czechowice-DziedziceTAK
154 Marek Franciszek Katowice 10 km Energoprojekt KatowiceTAK
155 Martowski Przemysław Siemianowice Śląskie 10 km PO ROBOCIETAK
156 Maruszczyk Marian Mikołów 10 km BrakTAK
157 Mazur Michał Wyry 10 km Byle do pierwszego SzynkuTAK
158 Mendecka Daria Łaziska Górne 10 km MOSiR Łaziska GórneTAK
159 Mendecka Michalina Łaziska Górne 10 km MOSIR Łaziska GórneTAK
160 Mendel Beata Orzesze 6 km STUDIO FITNESS BEATA MENDELTAK
161 Michalec Mateusz Chełm Śląski 10 km BrakTAK
162 Micuda Jan Mysłowice 10 km TRUCHTACZ MYSŁOWICETAK
163 Miczek Wiesław Mikołów 10 km NIEZRZESZONYTAK
164 Miernikiewicz Kacper Malbork 10 km BrakTAK
165 Miklasz Marcin Katowice 10 km BrakTAK
166 Milik Aleksander Mikołów 10 km BBL MikołowTAK
167 Milik Izabela Mikołów 6 km BBL MikołowTAK
168 Miłaszewski Andrzej Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
169 Molnar Tomasz Mikołów 10 km BrakTAK
170 Morawska Julia Mysłowice 10 km BrakTAK
171 Mucha Michał Siemianowice 10 km BrakTAK
172 Musik Aldona Tychy 6 km BrakTAK
173 Musik Przemyslaw Tychy 6 km BrakTAK
174 Muskietorz Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
175 Mzyk Fabian Orzesze 10 km STS BIEGATONTAK
176 Nawrot Marek Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
177 Niedziela Stefan Knurów 10 km WiecznośćTAK
178 Nielaba Anna Mikołów 10 km BrakTAK
179 Nielaba Marcin Mikołów 10 km BrakTAK
180 Nowak Katarzyna Mikołów 10 km TKKF Hades MikołówTAK
181 Nowak Kamil Tychy 10 km RUNHOGS TychyTAK
182 Nowak Mariusz Czechowice-Dziedzice 10 km BrakTAK
183 Oleszek Magdalena Czeladź 10 km #czeladzbiegaTAK
184 Omyła Anna Siemianowice Śląskie 10 km BrakTAK
185 Pająk Marcin Mikołów 10 km BrakTAK
186 Paliński Marek Siemianowice Śląskie 10 km RUN FORREST RUNTAK
187 Paluch Agnieszka Mikołów 6 km PaniTAK
188 Paluchiewicz Szymon Pawłowice 10 km BrakTAK
189 Pasternak Aneta Łaziska Górne 10 km BrakTAK
190 Paszek Barbara Katowice 10 km BBL MikołówTAK
191 Paździorek Adam Mikołów 10 km KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
192 Peter Marcin Katowice 10 km BrakTAK
193 Petkiewicz Tomasz Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
194 Pietrasik Jakub Mikołów 10 km BrakTAK
195 Pietrzyk Michał Mikołów 6 km BrakTAK
196 Pietrzyk Anna Mikołów 6 km BrakTAK
197 Pijanowska - Malcharek Kamila Mikołów 6 km Kia Etrans - STS Biegaton MikołówTAK
198 Pilis Janusz Mikołów 10 km BrakTAK
199 Piotrowska-Tronina Joanna Mikołów 10 km TRNX Triathlon TeamTAK
200 Pisarski Robert Tychy 10 km SzczekocinyTAK
201 Pludra Michał Mikołów 6 km BrakTAK
202 Pogonowski Marcin Orzesze 10 km BrakTAK
203 Poloczek Jarosław Mikołów 10 km Coface TeamTAK
204 Prażuch Adriana Katowice 6 km BrakTAK
205 Proń Adam Katowice 10 km IPRONMAN TAK
206 Prus Darek Mikołów 10 km BrakTAK
207 Przyborek Bartosz Katowice 10 km BrakTAK
208 Przybyła Violetta Tychy 6 km BrakTAK
209 Pstraś Leszek Katowice 6 km parkrun KatowiceTAK
210 Ptak Zbigniew Kozy 10 km B$ZK RELAK$TAK
211 Pustelnik Ewa Żory 6 km BrakTAK
212 Rakoczy Michał Mikołów 10 km BrakTAK
213 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km W pogoni za duchemTAK
214 Rim Marcin Łaziska Górne 6 km BrakTAK
215 Rogowski Krzysztof Katowice 10 km BrakTAK
216 Ryś Wacław Myslenice 10 km ZARABIE- BiegaTAK
217 Schiller Bernadetta Mikołów 6 km BFKTAK
218 Schiller Fryderyk Mikołów 6 km BFKTAK
219 Sendobry Henryk Łaziska Górne 10 km ADOPCJANAODLEGLOSC.PLTAK
220 Siedlis Magdalena Mikołów 10 km BrakTAK
221 Sikora Przemysław Katowice 10 km BrakTAK
222 Sipiera Tomasz Giebułtów 10 km Lacho TeamTAK
223 Siwy Sebastian Mikołów 6 km BrakTAK
224 Skrzypoń Piotr Mikołów 10 km BrakTAK
225 Słowik Michał Łaziska Górne 10 km BBL MikołówTAK
226 Słowik Dagmara Łaziska Górne 10 km BBL MikołówTAK
227 Słupik Tomasz Bełk 10 km EltomsTAK
228 Smołka Wojciech Mikołów Kamionka 10 km BrakTAK
229 Smołka Katarzyna Mikołów Kamionka 10 km BrakTAK
230 Sojka Adam Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS Biegaton Mikołów TAK
231 Solipiwko Przemysław Dąbrowa Górnicza 10 km Dąbrowa RunnersTAK
232 Solipiwko Adrian Dąbrowa Górnicza 10 km BrakTAK
233 Stalmach Justyna Mikołów 6 km BrakTAK
234 Stanieczek Wojciech Ruda Śląska 10 km BrakTAK
235 Stanny Kuba Bładnice Dolne 10 km SDGTAK
236 Starczewski Marcin Sosnowiec 10 km POLSPORTTAK
237 Stawecki Mirosław Mikołów 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
238 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice 10 km WKU BIELSKO-BIAŁATAK
239 Stolarczyk Aleksandra Pawlowice 6 km RUNTEAM PAWŁOWICETAK
240 Strzoda Henryk Łaziska Górne 10 km BrakTAK
241 Suczyński Dawid Mikołów 10 km BrakTAK
242 Supiński Mariusz Mikołów 10 km BrakTAK
243 Surgucka Iwona Chorzów 10 km W pogoni za duchemTAK
244 Surgucki Sebastian Chorzów 10 km W pogoni za duchemTAK
245 Szadkowski Jarosław Ruda Śląska 10 km BrakTAK
246 Szadkowski Marcin Ruda Śląska 10 km BrakTAK
247 Szala Marcin Łaziska Górne 10 km Gůrny ŚlůnskTAK
248 Szatkowski Janusz Łaziska Górne 6 km BrakTAK
249 Szendzielorz Adam Żory 10 km BrakTAK
250 Szewior Sebastian Katowice 6 km BrakTAK
251 Szojda Karolina Tychy 10 km BrakTAK
252 Szreniawa Paweł Mysłowice 10 km UKS Chromik MysłowiceTAK
253 Szuster Barbara Mikołów 6 km sumt.plTAK
254 Szweda Barbara Mikołów 10 km BrakTAK
255 Szydło Krzysztof Łaziska Górne 10 km -TAK
256 Szydło Jolanta Łaziska Górne 10 km -TAK
257 Szymański Wiesław Stanowice 10 km BrakTAK
258 Szynol Michał Mikołów 6 km BrakTAK
259 Śleziońska Monika Katowice 6 km BrakTAK
260 Świerkosz Michał Katowice 10 km BrakTAK
261 Tabacki Daniel Orzesze 10 km AZS UE KATOWICETAK
262 Tarnowski Tomasz Sosnowiec 10 km BrakTAK
263 Then Dawid Bielsko- Biała 10 km Ultra Beskid SportTAK
264 Tkaczyk Bartłomiej Łaziska Górne 10 km BrakTAK
265 Tomiczek Miłosz Mikołów 6 km BrakTAK
266 Tronina Tomasz Katowice 10 km TRNX Triathlon TeamTAK
267 Turuta Sebastian Koszalin 10 km SzczekocinyTAK
268 Urbanowicz Damian Ruda slaska 10 km ADS Masna KrytycznaTAK
269 Uzdowski Jarosław Mikołów 10 km KS DegeneratTAK
270 Wajda Piotr Orzesze 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
271 Wajda Aleksandra Ornontowice 10 km BBL MikołówTAK
272 Wandyszewska Karolina Łaziska Górne 10 km BrakTAK
273 Warzocha Mirosław Mikołów 6 km BrakTAK
274 Warzybok Łukasz Orzesze 10 km BrakTAK
275 Wata Marta Tychy 10 km Warsztat FormyTAK
276 Wawryk Kamil proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
277 Weinert Wojciech Mikołów 10 km BrakTAK
278 Wilczek Bogusława Mikołów 10 km bbl MikołówTAK
279 Wilk Damian Tychy 10 km JajostyTAK
280 Wiszniewska Magdalena Tychy 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
281 Witala Tomasz Żory 10 km BrakTAK
282 Witoszek Tomasz Łaziska Górne 10 km BrakTAK
283 Wojtasz Jakub Mikołów 10 km BrakTAK
284 Wojtkowska-Witala Anna Mikołów 10 km BrakTAK
285 Wolny Andrzej Mikołów 10 km BrakTAK
286 Wójcik Paweł Brzeszcze 10 km Zadyszka oświęcimTAK
287 Wróbel Anna Mikołów 10 km żyjmocniej.plTAK
288 Wróbel Wojciech Mikołów 10 km żyjmocniej.plTAK
289 Wróbel Przemysław Mikołów 10 km BrakTAK
290 Wróblewski Lech Mikołów 10 km BrakTAK
291 Wrzesiński Andrzej Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówTAK
292 Wrzesiński Rafał Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówTAK
293 Wyleciał Dorota Katowice 10 km Truchtacz MysłowiceTAK
294 Zagórska Beata Goleszów 10 km Niedzwiedz TeamTAK
295 Zagórski Mariusz Goleszów 10 km Niedzwiedz TeamTAK
296 Zdziebło Adam Żory 10 km BrakTAK
297 Zieliński Sebastian Zabrze 10 km 6BPDTAK
298 Żebrowska Matylda Mysłowice 10 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
299 Żogała Patrycja Mikołów 10 km Masna KrytycznaTAK
300 Żuk Andrzej Katowice 10 km BrakTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту