Lista opłaconych | Elektroniczny pomiar czasu
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

VI PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamska Dorota Lwów 10 km BrakTAK
2 Antonik Mariola Przemyśl 10 km BrakTAK
3 Antosz Jacek Sędziszów Młp. 10 km BrakTAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
5 Bacza Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
6 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km CPR RzeszówTAK
7 Bandrowicz Tomasz Przemyśl 10 km UKS Gladiator PrzemyślTAK
8 Banicka Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
9 Banicka Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
10 Banicki Michał Przemyśl 10 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
11 Bańko Andrzej Jarosław 10 km BrakTAK
12 Baran Krzysztof Przemysl 10 km BrakTAK
13 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km BrakTAK
14 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
15 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km BrakTAK
16 Bartmiński Franciszek Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
17 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
18 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
19 Basarab Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
20 Bauer Monika Zaczernie 10 km BrakTAK
21 Bednarczyk Benita Przemysl 10 km BrakTAK
22 Bednarek Tomasz wierzyki 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
23 Bereźnicka Monika Zadąbrowie 10 km UKS Tempo 5TAK
24 Białas Artur Tarnowskie Góry 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
25 Biały Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
26 Bieliszak Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
27 Bilski Marcin Zarzecze 10 km BrakTAK
28 Blajer Kamil Tuczempy 10 km Wichura JarosławTAK
29 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
30 Błaszczyk Witold Przemyśl 10 km 34 BlpTAK
31 Błoniarz Bartłomiej Głogów Małopolski 10 km BrakTAK
32 Bocul Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
33 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
34 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
35 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km BrakTAK
36 Brycki Mateusz Przemyśl 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
37 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
38 Bugielska Renata Ostrów 10 km BrakTAK
39 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km IPATAK
40 Burak Adam Przemyśl 10 km 1bczTAK
41 Busza Damian Przemyśl 10 km BrakTAK
42 Bżdżoła Artur Tuczempy 10 km Wichura Jarosław TAK
43 Chawa Joanna Olszany 10 km BrakTAK
44 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km BrakTAK
45 Chudański Hubert Bydgoszcz 10 km SP PSP BYDGOSZCZTAK
46 Cich Kamil Przemyśl 10 km Straż GranicznaTAK
47 Cichoń Joanna Mierzęcice 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
48 Cielecki Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
49 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
50 COHEN JOSEPH Przemysl 10 km BrakTAK
51 Cwynar Damian Orły 10 km Night Runners WrocławTAK
52 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
53 Czerwińska Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
54 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km Blok_bTAK
55 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km BrakTAK
56 Damaszko Piotr Przemyśl 10 km SanSwimmersTAK
57 Delmanowicz Agnieszka Nehrybka 10 km 1981TAK
58 Demski Witold Przemysl 10 km BrakTAK
59 Dębniak Iwona Leżejsk 10 km BrakTAK
60 Dobosz Paweł PRZEMYŚL 10 km INGLOTTAK
61 Domagalski Marek Krasiczyn 10 km BrakTAK
62 Domagalski Artur Krasiczyn 10 km BrakTAK
63 Domaradzka Małgorzata Rzeszów 10 km BT WAGABUNDATAK
64 Domaradzki Grzegorz Rzeszów 10 km BT WAGABUNDATAK
65 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
66 Droń Justyna Ostrów 10 km BrakTAK
67 Dryniak Daniel Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, KW PSP RzeszówTAK
68 Dudek Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
69 Dusik Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
70 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km SPARTAK
71 Dziedzic Kamil Kraków 10 km BrakTAK
72 Dziuba Wojciech Przemyśl, pow. Przemyśl 10 km BrakTAK
73 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km ILO_SŁOWAKTAK
74 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 10 km PTC PrzemyślTAK
75 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km PTC PrzemyślTAK
76 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
77 Ekiert Mateusz Kraków 10 km 1986TAK
78 Fedan ŁUKASZ Laszki 10 km BrakTAK
79 Fedio Marek Ostrów 10 km Szafa Biegacza Team/5 BSPTAK
80 Ferenc Beata LUBACZÓW 10 km BrakTAK
81 Filip Krzysztof Rzeszów 10 km Sportowy Klub Pożarniczy TAK
82 Firlej Marek Hermanowa 10 km Pratt & Whitney Rzeszów S.A.TAK
83 Forbot Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
84 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Szafa Biegacza Team TAK
85 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km BrakTAK
86 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
87 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
88 Gigoń Andrzej Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
89 Glapiak Damian Bucz 10 km KP PSP Wolsztyn TAK
90 Golańska Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
91 Golik Paweł Medyka 10 km BrakTAK
92 Góra Tomasz Frysztak 10 km StolarexTAK
93 Górecki Artur Radymno 10 km BrakTAK
94 Grabowska Paulina Kraków 10 km BrakTAK
95 Grabska Jagoda Jarosław 10 km BrakTAK
96 Grabska Renata Rzeszów 10 km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
97 Gradowska Katarzyna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
98 GREGIER KRZYSZTOF PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
99 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
100 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km BrakTAK
101 Grodecka Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
102 Grodecki Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakTAK
103 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
104 Hala Lucyna Wiązownica 10 km BrakTAK
105 Halwa Janusz Szówsko 10 km BBLTAK
106 Hamryszczak Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
107 Hamryszczak Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
108 Harłacz Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
109 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
110 Hawro Paweł Przeworsk 10 km 1986TAK
111 Hołub Agata Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
112 Hryń Alicja Przemyśl 10 km BrakTAK
113 Inglot Andrzej Ryszkowa Wola 10 km 1 ORel/JW 3411TAK
114 Iskra Grzegorz Czudec 10 km KP PSP STRZYŻÓWTAK
115 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
116 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km PSG Krościenko TAK
117 Jakubowska Olga Medyka 10 km BrakTAK
118 Jakubowski Przemysław Medyka 10 km BrakTAK
119 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
120 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
121 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
122 Jamróz Robert Jarosław 10 km BrakTAK
123 Janicki Arkadiusz Jarosław 10 km KP PSP JAROSŁAWTAK
124 Janusz Marcin Lublin 10 km BrakTAK
125 Janzer Janusz Przemyśl 10 km PKB Przemyśl/ Bieszczadzki Oddział SGTAK
126 Jaroch Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
127 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km BrakTAK
128 Jędrasik Kamil OPOCZNO 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
129 Jędruch Mateusz Strzykuły 10 km BrakTAK
130 Jędruch Zofia Przemyśl 10 km BrakTAK
131 Jórasz Bogusław Przemyśl 10 km BrakTAK
132 Jórasz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
133 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
134 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemysl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
135 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
136 kamiński jan łódż 10 km kw psp łódżTAK
137 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km MIEJSCE Blok BTAK
138 Kardasz Marek Polańczyk 10 km Solina TeamTAK
139 Karkut - Wilk Magdalena Kolbuszowa 10 km BrakTAK
140 Karuś Waldemar Orły 10 km 14 das JAROSŁAW im.gen.bryg. Wacława WieczorkiewicTAK
141 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
142 Kawalec Grzegorz Rzeszów 10 km BrakTAK
143 Kazieczko Kamil Niziny 10 km KM PSP PrzemyślTAK
144 Kędra Agnieszka Rzeszów 10 km BrakTAK
145 Kic Damian Ujkowice/Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
146 Kic Ewelina Przemyśl 10 km 5bspTAK
147 Kic Monika Przemyśl 10 km BrakTAK
148 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
149 Kielar Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
150 Kiernicki Łukasz Czudec 10 km BrakTAK
151 Kikiela Paweł Przemyśl 10 km INGLOTTAK
152 Kiper Maciej Jarosław 10 km Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
153 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
154 Kipp Zbigniew PRZEMYŚL 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
155 Kłosowska Anna Dąbków 10 km -TAK
156 Kobrylo Piotr Przemyśl 10 km :)TAK
157 Kocaj Joanna Hermanowice 10 km BrakTAK
158 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakTAK
159 Kohut Dariusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza PSPTAK
160 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
161 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
162 Komorowski Artur Przemyśl 10 km Regia CivitasTAK
163 KONOPELSKI Mariusz PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
164 Kordoń Michał Rzeszów 10 km TAK
165 Kowal Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
166 Kowalczyk Ewa Jarosław 10 km Husaria Race TeamTAK
167 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
168 Kowieszko Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
169 Kozłowska Anna Dybawka 10 km BrakTAK
170 Kozłowski Krzysztof Dybawka 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
171 Krasowski Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
172 Krawiec Łukasz Bolestraszyce 10 km BrakTAK
173 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km BrakTAK
174 Krawiec Ewelina Wieliczka 10 km BrakTAK
175 Kropieniewicz Jakub Gliwice 10 km BrakTAK
176 Król Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
177 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
178 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
179 Krzepton Patryk Jaroslaw 10 km BrakTAK
180 Kubas Robert PRUCHNIK 10 km BrakTAK
181 Kuc Alicja Buszkowiczki 10 km BrakTAK
182 Kucharczyk Tomasz Zabierzów 10 km Zabierzów BiegaTAK
183 Kuczynski Krystian Przemysl 10 km Szafa biegacza team / 5 bspTAK
184 Kulawik Patryk Przemyśl 10 km BrakTAK
185 Kuligowska Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
186 Kuligowski Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
187 Kułak Damian Przemyśl 10 km Damian KułakTAK
188 Kusy Rajmund Przemyśl 10 km BrakTAK
189 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
190 Kuźniar Anna Wysoka 10 km BrakTAK
191 Kuźniarski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
192 Kwietniowski Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
193 Lach Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
194 Lach Konrad Niepołomice 10 km BrakTAK
195 LAZAREVIC PHILIPPE DYNOW 10 km BrakTAK
196 Lech Agnieszka Przemyśl 10 km brakTAK
197 Legenc Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
198 Litwin Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
199 Lizak Grzegorz Przemysl 10 km OpenFit TAK
200 Ludkiewicz Mariusz Stary Węgliniec 10 km KP PSP ZgorzelecTAK
201 Ludkiewicz Łukasz Stary Węgliniec 10 km KP PSP ZGORZELECTAK
202 Łapa Dariusz Przeworsk 10 km BrakTAK
203 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
204 Ławecka Katarzyna Zielonka 10 km KG PSP WarszawaTAK
205 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km BrakTAK
206 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa/ OSP SarzynaTAK
207 Łyko Izydor Stalowa Wola 10 km FIFARAFA Stalowa WolaTAK
208 Macek Bogusława Wyszatyce 10 km brakTAK
209 Maciaszek Grzegorz zduńska wola 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
210 Majgier Marcin Kraków 10 km BrakTAK
211 Majgier Michał Kraków 10 km BrakTAK
212 Major Stefan Żarki 10 km Biegaj z ŻarkamiTAK
213 Makarowska Joanna Przemyśl 10 km KS Mamuśki z Orlika TAK
214 Makarowski Maciej Przemyśl 10 km UKS Orlik Przemyśl TAK
215 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
216 Makarski Krzysztof Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
217 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro !TAK
218 Malik Grzegorz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
219 Manikowski Piotr Złotów 10 km KP PSP ZłotówTAK
220 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
221 Margas Marek Oleszyce 10 km AS LUBACZÓW TAK
222 Markowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
223 Marszałek Martyna Zgoda 10 km BrakTAK
224 Maziarz Marta Zarzecze 10 km BrakTAK
225 Mazur Mateusz Przeworsk 10 km przeworska grupa biegowaTAK
226 Mazur Agnieszka Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
227 Mazur Barbara Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
228 Mazurek Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
229 Michalik Rafał Kraków 10 km Lacho TeamTAK
230 Michno Małgorzata Pełkinie 10 km Jarosławski BiegaczTAK
231 Michno Andrzej Pełkinie 10 km Jarosławski BiegaczTAK
232 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
233 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
234 Mik Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
235 MIKOŚ DARIUSZ PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
236 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
237 Morawski Konrad Oleszyce 10 km Run Run OleszyceTAK
238 Moskwiak Dariusz Jarosław 10 km Combat AikidoTAK
239 Motyka Kamil Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
240 Musiał Tomasz Dąbcze 10 km PSPLeszno, OSP DąbczeTAK
241 Mydlarz Artur Rzeszów 10 km BrakTAK
242 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km Run For FunTAK
243 Nanowska Amelia Jaksmanice 10 km BrakTAK
244 Nitkiewicz Marcin Łańcut 10 km BrakTAK
245 Nitkiewicz Paweł łańcut 10 km tasowanieTAK
246 Nowak Marcin Stalowa Wola 10 km Stalowowolski klub biegaczaTAK
247 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km -TAK
248 NOWAKOWSKI PATRYCJUSZ PRZEMYŚL 10 km BRAKTAK
249 Ochęduszko Paulina Przemyśl 10 km BrakTAK
250 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
251 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
252 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
253 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
254 Orzechowski Tomasz Łańcut 10 km #OjciecNaDopinguTAK
255 Osetek Grzegorz Laszki 10 km PSG KorczowaTAK
256 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
257 Ożga Jerzy Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
258 Pachla Tobiasz Wożuczyn Cukrownia 10 km BrakTAK
259 Pajda Jagoda Przemyśl 10 km BrakTAK
260 Pajda Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
261 Pałucki Sławomir Frysztak 10 km KP PSP StrzyżówTAK
262 Pałys Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
263 Partyka Arkadiusz Kraków 10 km BrakTAK
264 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 10 km BrakTAK
265 Pawliszak Wojciech Przemyśl 10 km Kukiz'15TAK
266 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 10 km BrakTAK
267 Pączka Przemysław Brzóza Królewska 10 km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKATAK
268 Penar Andrzej Klimkówka 10 km Karpaty KlimkówkaTAK
269 Picur Kamil Przemyśl 10 km AKS Augusta Running TeamTAK
270 Piecuch Karolina Przeworsk 10 km Lacho TeamTAK
271 Piecuch Marcin Kraków 10 km Lacho TeamTAK
272 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
273 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa BiegowaTAK
274 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km BrakTAK
275 Pięta Bogdan Mielec 10 km RUN FOR FUNTAK
276 Pik Adriana Kolbuszowa 10 km BrakTAK
277 Pikłowski Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
278 PILAWA BOGUMIŁ Lubaczów 10 km RUN RUN OLESZYCETAK
279 Pilip Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
280 Piszcz Dariusz Rzeszów 10 km BrakTAK
281 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km BBLTAK
282 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne 10 km przyjacieleTAK
283 Plis Sławek Ostrów 10 km BrakTAK
284 Podębski Michał Łask 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
285 Podolak Krzysztof Rzeszów 10 km 1986TAK
286 Pogocki Seweryn Zelów 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
287 Pogorzelec Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
288 Polański Grzegorz Przemysl 10 km BrakTAK
289 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
290 Popławski Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
291 Potoczny Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
292 Prażmowski Daniel Głowaczowa 10 km Dzikie MustangiTAK
293 Preisner Robert Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
294 Prokop Leszek Przemyśl 10 km Bieszczadzki OSGTAK
295 Przybylska Barbara Przemysl 10 km BrakTAK
296 Pudlik Karol Przemyśl 10 km 2.OREL/ JW5699TAK
297 Pytlak Jolanta Przemyśl 10 km BrakTAK
298 Pytlak Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
299 Radochoński Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
300 RADUCKI JACEK Wieluń 10 km BrakTAK
301 Radyk Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
302 Radyk Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
303 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km BrakTAK
304 Rajtar Monika Kraków 10 km AKS Augusta Running TeamTAK
305 Rajzer Eryk Zabratówka 10 km NiechBiegaTAK
306 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
307 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
308 Rohan Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
309 Rokicka Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
310 Różycka Monika Przemyśl 10 km Kukiz'15TAK
311 Rudnicki Sławek Przemyśl 10 km BrakTAK
312 Rusin Kornel Przemyśl 10 km BrakTAK
313 Rusinowski Rafał Medyka 10 km BrakTAK
314 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
315 Rutyna Rafał Strzyżów 10 km KP PSP StrzyżówTAK
316 Rychlak - Bożek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
317 Rysak Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
318 Ryś Katarzyna Olszany 10 km Przemyski Klub Biegacza, Szafa Biegacza TeamTAK
319 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km HANDLOPEXTAK
320 Sapa Piotr Dynów 10 km AKTYWNY DYNÓWTAK
321 Sar Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
322 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km kondycja PiasecznoTAK
323 Sawiński Henryk Jarosław 10 km Klub PiwoszaTAK
324 Semerko Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
325 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
326 Sikora Wojciech Rzeszów 10 km BrakTAK
327 Sikora Grzegorz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
328 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 10 km IPA Region BieszczadzkiTAK
329 Sipiera Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
330 Sitarz Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
331 Skawińska Justyna Sanok 10 km BrakTAK
332 Skawińska Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
333 Skawiński Tomasz Sanok 10 km PSG w Wetlinie/ OPS RabeTAK
334 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
335 Skowronek Ryszard Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
336 Sławik Maria Przemyśl 10 km AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
337 Smyła Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
338 Sochań Bożena Lubaczów 10 km BrakTAK
339 Soja Bartosz Święte 10 km BrakTAK
340 Solecki Łukasz Straszydle 10 km Zryw StraszydleTAK
341 Solska Sylwia Przemyśl 10 km BrakTAK
342 Solski Mirosław Przemyśl 10 km 34 blpTAK
343 Solski Sebastian Rybotycze 10 km BrakTAK
344 Sowała Wojciech Pabianice 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
345 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
346 Stachurski Mirosław Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
347 Stadnik Magdalena Krasiczyn 10 km BrakTAK
348 Stadnik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
349 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa 10 km Akademia SportuTAK
350 Stańko Paweł Stuposiany 10 km BrakTAK
351 Stefańska Maria Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
352 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyki Klub BiegaczaTAK
353 Stempak Marcin Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
354 Streit Beata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
355 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów 10 km SPARTAK
356 Sura Jan Przemyśl 10 km BrakTAK
357 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km Szafa biegaczaTAK
358 Sus Tomasz Przemyśl 10 km BlokBTAK
359 Sycz Barbara Kniazyce 10 km BrakTAK
360 Szacki Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
361 Szałyga Aleksadner Przemyśl 10 km BrakTAK
362 Szałyga Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
363 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
364 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
365 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
366 Szepieniec Michał Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
367 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
368 Szewczyk Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
369 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny PruchnikTAK
370 Szlachta Sara Przemyśl 10 km BrakTAK
371 Szpak Jakub Kraków 10 km BrakTAK
372 Szuba Andrzej Sulejówek 10 km KM PSP Warszawa TAK
373 Szuban Radosław Przemyśl 10 km BrakTAK
374 Szumada Maria Przemyśl 10 km KS AZS AWF WrocławTAK
375 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa biegacza team TAK
376 Szydełko Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
377 Szymańska Ewa Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
378 ŚNIEŻEK PIOTR PRZEMYŚL 10 km MKS POLONIA PRZEMYŚLTAK
379 Świdzińska Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
380 Tabor Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
381 Tadla Szawan Anna Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
382 Telega JANUSZ Warszawa 10 km Wojskowa Akademia TechnicznaTAK
383 Tkacz Przemysław Kraków 10 km ZIOMKITAK
384 Tomczyk Jolanta Łódź 10 km BrakTAK
385 Tracz Łukasz Jarosław 10 km www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
386 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
387 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
388 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
389 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km 1Batalion Czołgów ŻurawicaTAK
390 Ulicki Konrad Przemyśl 10 km BrakTAK
391 Uzdejczyk Kamil solina 10 km ,,Sen sołtysa''TAK
392 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
393 Walczak Paweł Dybawka 10 km BrakTAK
394 Walicka Marta Warszawa 10 km BrakTAK
395 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km BrakTAK
396 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km BrakTAK
397 Wierzbanowski Jakub Kraków 10 km AZS AWF Kraków Masters TAK
398 Wikar Marta Przemyśl 10 km SanSwimmersTAK
399 Wilczak Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
400 Wilk Tomasz Boguchwała 10 km BrakTAK
401 witko Jerzy Fredropol 10 km brakTAK
402 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
403 Wojciechowska- Górka Barbara Grochowce 10 km BrakTAK
404 Wojcik Sebastian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
405 Wolski Marcin Kraków 10 km Wolscy Brothers Triathlon TeamTAK
406 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna 10 km BrakTAK
407 Wroński Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
408 Wywłoka Paulina Jarosław 10 km Salco Garmin TeamTAK
409 Zagulak Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
410 Zajączkowski Jerzy Przemysl 10 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
411 Zajezierski Mateusz Piaski 10 km BrakTAK
412 Zakielasz Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
413 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km ARGO Active ClubTAK
414 Zasadzińska Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
415 Zawilińska Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
416 Zawistowski Krzysztof Miasteczko Krajeńskie 10 km KP PSP PIŁATAK
417 Zygmunt Monika Leżajsk 10 km BrakTAK
418 Żak Izabela Ujkowice 10 km BrakTAK
419 Żak Dorota Wola Krzywiecka 10 km BrakTAK
420 Żuczek Damian Nowa Sarzyna 10 km KP PSP LeżajskTAK
421 Żurawski Tomasz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK




займ на карту срочно без отказа займ на карту