Lista opłaconych

Lista opłaconych

VI PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamska Dorota Lwów 10 km BrakTAK
2 Amarowicz Jacek Przemyśl 10 km 5 BspTAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
4 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km BrakTAK
5 Andruszczyszyn Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
6 Antonik Mariola Przemyśl 10 km BrakTAK
7 Antosz Jacek Sędziszów Młp. 10 km BrakTAK
8 Artym Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
9 Artym Jakub Przemyśl 10 km UKS TEMPO 5TAK
10 Babińska Inga Przemysl 10 km IPATAK
11 Bacza Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
12 Bal Barbara Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
13 Bal Robert Przemyśl 10 km Regia Civitas/Przemyski Klub BiegaczaTAK
14 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km CPR RzeszówTAK
15 Banaszewski Łukasz Grudziądz 10 km KM PSP Grudziądz TAK
16 Bandrowicz Tomasz Przemyśl 10 km UKS Gladiator PrzemyślTAK
17 Banicka Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
18 Banicka Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
19 Banicki Michał Przemyśl 10 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
20 Bańko Andrzej Jarosław 10 km BrakTAK
21 Baran Krzysztof Przemysl 10 km BrakTAK
22 Barszczak Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
23 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km BrakTAK
24 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
25 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km BrakTAK
26 Bartmiński Franciszek Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
27 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
28 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
29 Basarab Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
30 Basińska Ewa Krakow 10 km AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
31 Bat Damian Czerce 10 km BrakTAK
32 Bauer Monika Zaczernie 10 km BrakTAK
33 Bednarczyk Benita Przemysl 10 km BrakTAK
34 Bednarek Tomasz wierzyki 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
35 Bem Maciej Dachnow 10 km KresowianieTAK
36 Bereźnicka Monika Zadąbrowie 10 km UKS Tempo 5TAK
37 Bernat Wojciech Ryki 10 km BrakTAK
38 Białas Artur Tarnowskie Góry 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
39 Biały Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
40 Biedroń Tomasz Chabówka 10 km BrakTAK
41 Bielech Mateusz Żurawica 10 km BrakTAK
42 Bieliszak Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
43 Bilski Marcin Zarzecze 10 km BrakTAK
44 Binko Łukasz Nienadowa 10 km BrakTAK
45 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica 10 km BrakTAK
46 Blajer Kamil Tuczempy 10 km Wichura JarosławTAK
47 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
48 Blama Adrian Przemyśl 10 km BrakTAK
49 Błaszczyk Witold Przemyśl 10 km 34 BlpTAK
50 Błoniarz Bartłomiej Głogów Małopolski 10 km BrakTAK
51 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
52 Bober Patryk Przemyśl 10 km BrakTAK
53 Bocul Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
54 Boczar Mirosław Wrocław 10 km KW PSP WROCŁAWTAK
55 Boczar Waldemar Przemyśl 10 km Przemyskie Morsy NIedźwiadkiTAK
56 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
57 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
58 Bojda Łukasz Boguchwała 10 km BrakTAK
59 Borkowski Bartłomiej Jasionów 10 km BrakTAK
60 Borowiec Jaromir Rzeszów 10 km KM PSP RZESZÓWTAK
61 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km BrakTAK
62 Brycki Mateusz Przemyśl 10 km Ja Ich Nie ZnamTAK
63 Brzozowski Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
64 Brzyski Jarosław Biłgoraj 10 km SironTAK
65 Bubrowiecki Błażej Warszawa 10 km BrakTAK
66 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
67 Bugielska Renata Ostrów 10 km BrakTAK
68 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km IPATAK
69 Bułdak Krzysztof Sanok 10 km BrakTAK
70 Burak Adam Przemyśl 10 km 1bczTAK
71 Busza Damian Przemyśl 10 km BrakTAK
72 Bzdek Łukasz Grochowce 10 km BrakTAK
73 Bżdżoła Artur Tuczempy 10 km Wichura Jarosław TAK
74 Chajdaś Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
75 Chawa Joanna Olszany 10 km BrakTAK
76 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km BrakTAK
77 Chmielowski Jarek Skołoszów 10 km Lks SkołoszówTAK
78 Choma Ryszard Przemyśl 10 km I Bcz ŻurawicaTAK
79 Choma Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
80 Chudański Hubert Bydgoszcz 10 km SP PSP BYDGOSZCZTAK
81 Cich Kamil Przemyśl 10 km Straż GranicznaTAK
82 Cichoń Joanna Mierzęcice 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
83 Ciciński Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
84 Cielecka Emilia Przemyśl 10 km BrakTAK
85 Cielecki Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
86 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
87 Ciężabka Grzegorz Jasło 10 km KP PSP JasłoTAK
88 Cohen Joseph Przemysl 10 km BrakTAK
89 Cupak Tomasz Przemyśl 10 km 34 batalion lekkiej piechotyTAK
90 Cwynar Damian Orły 10 km Night Runners WrocławTAK
91 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
92 Czaja Daniel Warszawa 10 km BrakTAK
93 Czarnecka Karolina Kościelisko 10 km KB Śnieżka 1602TAK
94 Czarnik Maciej Czudec 10 km Fun&RunTAK
95 Czech Sebastian Przemyśl 10 km BrakTAK
96 Czerwińska Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
97 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 10 km Planeta NiskoTAK
98 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km Blok_bTAK
99 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km BrakTAK
100 Czuj Stanisław Zamość 10 km BrakTAK
101 Czura Renata Przemysl 10 km BrakTAK
102 Czycz Mariusz Buszkowice 10 km 34 Batalion lekkiej piechotyTAK
103 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 10 km Saint-Gobain SquadTAK
104 Damaszko Piotr Przemyśl 10 km SanSwimmersTAK
105 Dawidziuk Maciej Złotoryja 10 km KM PSP Jelenia GóraTAK
106 Delmanowicz Agnieszka Nehrybka 10 km 1981TAK
107 Demski Witold Przemysl 10 km BrakTAK
108 Dębniak Iwona Leżejsk 10 km BrakTAK
109 Dobosz Paweł PRZEMYŚL 10 km INGLOTTAK
110 Domagalski Marek Krasiczyn 10 km BrakTAK
111 Domagalski Artur Krasiczyn 10 km BrakTAK
112 Domaradzka Małgorzata Rzeszów 10 km BT WAGABUNDATAK
113 Domaradzki Grzegorz Rzeszów 10 km BT WAGABUNDATAK
114 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
115 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
116 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
117 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
118 Droń Justyna Ostrów 10 km BrakTAK
119 Dryniak Daniel Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, KW PSP RzeszówTAK
120 Dudek Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
121 Dusik Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
122 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km Gang KotaTAK
123 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km SPARTAK
124 Dziedzic Kamil Kraków 10 km BrakTAK
125 Dziuba Wojciech Przemyśl, pow. Przemyśl 10 km BrakTAK
126 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km ILO_SŁOWAKTAK
127 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 10 km PTC PrzemyślTAK
128 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km PTC PrzemyślTAK
129 Egiert Roland Kalisz 10 km KP PSP PLESZEWTAK
130 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
131 Ekiert Mateusz Kraków 10 km 1986TAK
132 Fedan Łukasz Laszki 10 km BrakTAK
133 Fedio Marek Ostrów 10 km Szafa Biegacza Team/5 BSPTAK
134 Ferenc Beata Lubaczów 10 km BrakTAK
135 Fil Bożena Munina 10 km Jarosławski BiegaczTAK
136 Fil Hubert Munina 10 km Jarosławski BiegaczTAK
137 Filip Krzysztof Rzeszów 10 km Sportowy Klub Pożarniczy TAK
138 Firlej Marek Hermanowa 10 km Pratt & Whitney Rzeszów S.A.TAK
139 Fiszer Adrian Przemyśl 10 km BrakTAK
140 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km WŻW RzeszówTAK
141 Forbot Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
142 Fundanicz Aleksandra Ustrzyki Dolne 10 km BOSGTAK
143 Gabryś Jan Wola Batorska 10 km BrakTAK
144 Gacek Grzegorz Toporzysko 10 km BrakTAK
145 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Szafa Biegacza Team TAK
146 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km BrakTAK
147 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
148 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
149 Giefert Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
150 Giel Wojciech Katowice 10 km KM PSP KatowiceTAK
151 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
152 Gigoń Andrzej Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
153 Glapiak Damian Bucz 10 km KP PSP Wolsztyn TAK
154 Głowińska Roksana Rzeszów 10 km LIRYKA.NETTAK
155 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
156 Golańska Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
157 Golik Paweł Medyka 10 km BrakTAK
158 Gosztyła Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
159 Góra Tomasz Frysztak 10 km StolarexTAK
160 Góral Katarzyna Przemysl 10 km BrakTAK
161 Górecki Artur Radymno 10 km BrakTAK
162 Grabarek Mateusz Gołuchów 10 km KP PSP PLESZEWTAK
163 Grabas Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
164 Grabowska Paulina Kraków 10 km BrakTAK
165 Grabowski Damian Orły 10 km KM PSP PrzemyślTAK
166 Grabska Renata Rzeszów 10 km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
167 Gradowska Katarzyna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
168 Gradowski Piotr Warszawa 10 km BrakTAK
169 Gregier Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
170 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
171 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km BrakTAK
172 Grodecka Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
173 Grodecki Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakTAK
174 Grzybowski Paweł Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.plTAK
175 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
176 Gut Jacek Hucisko 10 km Black Jack TeamTAK
177 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe 10 km 1970TAK
178 Gwóźdź Piotr Dobieszowice 10 km KP PSP Tarnowskie GóryTAK
179 Hadam Jacek Dachnów 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
180 Hala Lucyna Wiązownica 10 km BrakTAK
181 Halwa Janusz Szówsko 10 km BBLTAK
182 Hamryszczak Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
183 Hamryszczak Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
184 Harłacz Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
185 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
186 Hawro Paweł Przeworsk 10 km 1986TAK
187 Hładio Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
188 Hnatyk Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
189 Hołub Agata Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
190 Horak Bartłomiej Przemyśl 10 km Blok bTAK
191 Hryniak Maciej Prałkowce 10 km brakTAK
192 Hryń Alicja Przemyśl 10 km BrakTAK
193 Hulbój Jan Rzeszów 10 km 1971TAK
194 Ilski Piotr Poznań 10 km SA PSP PoznańTAK
195 Inglot Andrzej Ryszkowa Wola 10 km 1 ORel/JW 3411TAK
196 Iskra Grzegorz Czudec 10 km KP PSP STRZYŻÓWTAK
197 Jabłecki Zdzisław Żurawica 10 km Far RzeszówTAK
198 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km PSG Krościenko TAK
199 Jakubowska Olga Medyka 10 km BrakTAK
200 Jakubowski Przemysław Medyka 10 km BrakTAK
201 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
202 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
203 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
204 Jamrozik Paweł Hyżne 10 km BrakTAK
205 Jamróz Robert Jarosław 10 km BrakTAK
206 Janicki Arkadiusz Jarosław 10 km KP PSP JAROSŁAWTAK
207 Jankowski Paweł Stary Lubosz 10 km KP PSP GRODZISK WLKpTAK
208 Janusz Marcin Lublin 10 km BrakTAK
209 Janzer Janusz Przemyśl 10 km PKB Przemyśl/ Bieszczadzki Oddział SGTAK
210 Jaroch Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
211 Jarosiński Dawid Myślibórz 10 km KP PSP MyślibórzTAK
212 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km BrakTAK
213 Jędrasik Kamil Opoczno 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
214 Jędruch Mateusz Strzykuły 10 km BrakTAK
215 Jędruch Zofia Przemyśl 10 km BrakTAK
216 Jórasz Bogusław Przemyśl 10 km BrakTAK
217 Jórasz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
218 Jung Damian Iwonicz 10 km AZS PWSZ KrosnoTAK
219 Juźwińska Gabriela Wysocko 10 km BrakTAK
220 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
221 Kaczmarek Dagmara Katowice 10 km KM PSP KatowiceTAK
222 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km NiechBiegaTAK
223 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemysl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
224 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
225 Kamiński Jan Łódż 10 km KW PSP ŁódźTAK
226 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km MIEJSCE Blok BTAK
227 Karbowniczyn Izabela Przemyśl 10 km BrakTAK
228 Kardasz Marek Polańczyk 10 km Solina TeamTAK
229 Karkut - Wilk Magdalena Kolbuszowa 10 km BrakTAK
230 Karuś Waldemar Orły 10 km 14 das JAROSŁAW im.gen.bryg. Wacława WieczorkiewicTAK
231 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
232 Kasprzyk Kacper Przemyśl 10 km BrakTAK
233 Kasprzyk Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
234 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 10 km KP PSP W USTRZYKACH DOLNYCHTAK
235 Kawalec Grzegorz Rzeszów 10 km BrakTAK
236 Kazieczko Kamil Niziny 10 km KM PSP PrzemyślTAK
237 Kazienko Aleksandra Przemyśl 10 km BrakTAK
238 Kędra Agnieszka Rzeszów 10 km BrakTAK
239 Kępka Andrzej Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
240 Kic Damian Ujkowice/Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
241 Kic Ewelina Przemyśl 10 km 5bspTAK
242 Kic Monika Przemyśl 10 km BrakTAK
243 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
244 Kielar Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
245 Kielar Daniel Cieszanów 10 km KresowianieTAK
246 Kiernicki Łukasz Czudec 10 km BrakTAK
247 Kikiela Paweł Przemyśl 10 km INGLOTTAK
248 Kilian Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
249 Kiper Maciej Jarosław 10 km Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
250 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
251 Kipp Zbigniew PRZEMYŚL 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
252 Kisielewicz Ireneusz Święte 10 km BrakTAK
253 Klinger Weronika Przemyśl 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
254 Kłak Andrzej Bolestraszyce 10 km 5 bspTAK
255 Kłosowska Anna Dąbków 10 km -TAK
256 Kobrylo Piotr Przemyśl 10 km :)TAK
257 Kocaj Joanna Hermanowice 10 km BrakTAK
258 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakTAK
259 Kohut Dariusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza PSPTAK
260 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
261 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
262 Kolowca Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
263 Komorowski Artur Przemyśl 10 km Regia CivitasTAK
264 Konopelski Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
265 Korczyński Rafał ŻURAWICA 10 km BrakTAK
266 Korczyński Wojciech Żurawica 10 km BrakTAK
267 Kordoń Michał Rzeszów 10 km TAK
268 Korzeniowski Władysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
269 Kowal Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
270 Kowalczyk Ewa Jarosław 10 km Husaria Race TeamTAK
271 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
272 Kowalski Jakub Jarosław 10 km BrakTAK
273 Kowieszko Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
274 Kozłowska Anna Dybawka 10 km BrakTAK
275 Kozłowska-Sawicka Małgorzata Baniocha 10 km Kondycja PiasecznoTAK
276 Kozłowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
277 Kozłowski Krzysztof Dybawka 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
278 Krasowski Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
279 Krawczyk Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
280 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
281 Krawczykowski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
282 Krawiec Łukasz Bolestraszyce 10 km BrakTAK
283 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km BrakTAK
284 Krawiec Ewelina Wieliczka 10 km BrakTAK
285 Kroczek Aleksandra Przemyśl 10 km BrakTAK
286 Kropieniewicz Jakub Gliwice 10 km BrakTAK
287 Król Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
288 Król Krzysztof Jarosław 10 km BrakTAK
289 Kruba Marcin Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
290 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
291 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
292 Krzepton Patryk Jaroslaw 10 km BrakTAK
293 Krzesiński Arkadiusz Komańcza 10 km Żbik-KomańczaTAK
294 Krzeszowski Michał Jarosław 10 km Run Team JarosławTAK
295 Kubas Robert Pruchnik 10 km BrakTAK
296 Kubel Łukasz Granowo 10 km KP PSP Grodzisk WielkopolskiTAK
297 Kubiszyn Sebastian Lubaczów 10 km KP PSP JAROSŁAWTAK
298 Kuc Alicja Buszkowiczki 10 km BrakTAK
299 Kuc Maniek Przemyśl 10 km BrakTAK
300 Kuc Marek Rzeszów 10 km BrakTAK
301 Kucharczyk Tomasz Zabierzów 10 km Zabierzów BiegaTAK
302 Kuczynski Krystian Przemysl 10 km Szafa biegacza team / 5 bspTAK
303 Kulawik Patryk Przemyśl 10 km BrakTAK
304 Kuligowska Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
305 Kuligowski Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
306 Kułak Damian Przemyśl 10 km Damian KułakTAK
307 Kurasz Witold PRUCHNIK 10 km --TAK
308 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km Superior Team PrzemyślTAK
309 Kusy Rajmund Przemyśl 10 km BrakTAK
310 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
311 Kuźniar Anna Wysoka 10 km BrakTAK
312 Kuźniarski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
313 Kwietniowski Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
314 Lach Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
315 Lach Konrad Niepołomice 10 km BrakTAK
316 Lazarevic Philippe Dynów 10 km BrakTAK
317 Lech Agnieszka Przemyśl 10 km brakTAK
318 Legenc Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
319 Leńczuk Andrzej Jasło 10 km BrakTAK
320 Ligaszewski Piotr Marcinkowice 10 km BrakTAK
321 Litwin Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
322 Lizak Grzegorz Przemysl 10 km OpenFit TAK
323 Ludkiewicz Mariusz Stary Węgliniec 10 km KP PSP ZgorzelecTAK
324 Ludkiewicz Łukasz Stary Węgliniec 10 km KP PSP ZGORZELECTAK
325 Lula Jarosław Dobrucowa 10 km KP PSP JasłoTAK
326 Łabudzka Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
327 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
328 Łańcucki Łukasz Żurawica 10 km 5 bspTAK
329 Łapa Dariusz Przeworsk 10 km BrakTAK
330 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
331 Ławecka Katarzyna Zielonka 10 km KG PSP WarszawaTAK
332 Ławecki Szymon Zielonka 10 km KG PSP WarszawaTAK
333 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km BrakTAK
334 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa/ OSP SarzynaTAK
335 Łukaszek Tomasz Przemyś 10 km BrakTAK
336 Łyko Izydor Stalowa Wola 10 km FIFARAFA Stalowa WolaTAK
337 Macek Bogusława Wyszatyce 10 km brakTAK
338 Machowski Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
339 Maciaszek Grzegorz zduńska wola 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
340 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg 10 km BrakTAK
341 Majewski Michał Lublin 10 km BrakTAK
342 Majgier Marcin Kraków 10 km BrakTAK
343 Majgier Michał Kraków 10 km BrakTAK
344 Major Stefan Żarki 10 km Biegaj z ŻarkamiTAK
345 Makarowska Joanna Przemyśl 10 km KS Mamuśki z Orlika TAK
346 Makarowski Maciej Przemyśl 10 km UKS Orlik Przemyśl TAK
347 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
348 Makarski Krzysztof Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
349 Makowiecki Radosław Przemyśl 10 km Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!TAK
350 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro !TAK
351 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
352 Malarczyk Jarek Fredropol 10 km BrakTAK
353 Malik Grzegorz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
354 Małek Wojciech Zarszyn 10 km BrakTAK
355 Manikowski Piotr Złotów 10 km KP PSP ZłotówTAK
356 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 10 km SC-STAK
357 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
358 Margas Marek Oleszyce 10 km AS LUBACZÓW TAK
359 Markowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
360 Marszałek Martyna Zgoda 10 km BrakTAK
361 Maziarz Marta Zarzecze 10 km BrakTAK
362 Mazur Mateusz Przeworsk 10 km przeworska grupa biegowaTAK
363 Mazur Agnieszka Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
364 Mazur Barbara Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
365 Mazurek Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
366 Miara Fabian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
367 Michalik Rafał Kraków 10 km Lacho TeamTAK
368 Michno Małgorzata Pełkinie 10 km Jarosławski BiegaczTAK
369 Michno Andrzej Pełkinie 10 km Jarosławski BiegaczTAK
370 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
371 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
372 Mik Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
373 Mikoś Dariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
374 Milczarek Paweł Dobrzyca 10 km Road to UTMBTAK
375 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
376 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
377 Morawski Konrad Oleszyce 10 km Run Run OleszyceTAK
378 Morawski Arkadiusz Adamów 10 km BrakTAK
379 Moskwiak Dariusz Jarosław 10 km Combat AikidoTAK
380 Motyka Kamil Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
381 Mul Mariusz Sieniawa 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
382 Musiał Tomasz Dąbcze 10 km PSPLeszno, OSP DąbczeTAK
383 Musz Katarzyna Kraków 10 km AZS AWF Masters KrakówTAK
384 Mydlarz Artur Rzeszów 10 km BrakTAK
385 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km Run For FunTAK
386 Nanowska Amelia Jaksmanice 10 km BrakTAK
387 Niedzielski Dariusz Dynów 10 km KM PSP RZESZÓWTAK
388 Nitkiewicz Marcin Łańcut 10 km BrakTAK
389 Nitkiewicz Paweł Łańcut 10 km TasowanieTAK
390 Nowacki Michał Karmin 10 km KP PSP PLESZEWTAK
391 Nowak Marcin Stalowa Wola 10 km Stalowowolski klub biegaczaTAK
392 Nowak Henryk Wierzbna 10 km BrakTAK
393 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński 10 km 1966TAK
394 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km -TAK
395 Nowakowski Patrycjusz Przemyśl 10 km BrakTAK
396 Nowosielski Marek Sanok 10 km biegam dla MarcinkaTAK
397 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
398 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-TAK
399 Ochęduszko Paulina Przemyśl 10 km BrakTAK
400 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
401 Oczoś Robert Gliwice 10 km BrakTAK
402 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
403 Oleszycka Aneta Rzeszów 10 km BrakTAK
404 Olewicz Iwona Palikówka 10 km BrakTAK
405 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
406 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
407 Orzechowski Tomasz Łańcut 10 km #OjciecNaDopinguTAK
408 Osetek Grzegorz Laszki 10 km PSG KorczowaTAK
409 Osiński Adam Jarosław 10 km BrakTAK
410 Ostasz Jakub PROSZE O KONTAKT CHRONOTEX 10 km BrakTAK
411 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
412 Ożga Jerzy Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
413 Pachla Tobiasz Wożuczyn Cukrownia 10 km BrakTAK
414 Paduch Andrzej Stanisławczyk 10 km BrakTAK
415 Pajda Jagoda Przemyśl 10 km BrakTAK
416 Pajda Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
417 Pałucki Sławomir Frysztak 10 km KP PSP StrzyżówTAK
418 Pałys Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
419 Partyczna Ewa Prudnik 10 km KP PSP PrudnikTAK
420 Partyka Arkadiusz Kraków 10 km BrakTAK
421 Parzuchowski Paweł Kościelisko 10 km KB Śnieżka 1602TAK
422 Pasierb Tomasz Katowice 10 km brakTAK
423 Paśko Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza - TEATR S.A.N. TAK
424 Pawliszak Wojciech Przemyśl 10 km Kukiz'15TAK
425 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 10 km BrakTAK
426 Pawłowski Stefan Kormanice 10 km BrakTAK
427 Pączka Przemysław Brzóza Królewska 10 km ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKATAK
428 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km PKB/UKS TempoTAK
429 Penar Andrzej Klimkówka 10 km Karpaty KlimkówkaTAK
430 Picur Kamil Przemyśl 10 km AKS Augusta Running TeamTAK
431 Piecuch Karolina Przeworsk 10 km Lacho TeamTAK
432 Piecuch Marcin Kraków 10 km Lacho TeamTAK
433 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
434 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa BiegowaTAK
435 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km BrakTAK
436 Pięta Bogdan Mielec 10 km RUN FOR FUNTAK
437 Pik Adriana Kolbuszowa 10 km BrakTAK
438 Pikłowski Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
439 Pilawa Bogumił Lubaczów 10 km RUN RUN OLESZYCETAK
440 Pilip Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
441 Piotrowicz Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
442 Piszcz Dariusz Rzeszów 10 km BrakTAK
443 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km BrakTAK
444 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km BBLTAK
445 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne 10 km przyjacieleTAK
446 Plis Sławek Ostrów 10 km BrakTAK
447 Płeszka Marek Lutowiska 10 km Klub Sportowy OTRYTTAK
448 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
449 Pobuta Jakub Łowce 10 km BrakTAK
450 Pobuta Przemysław Łowce 10 km BrakTAK
451 Podębski Michał Łask 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
452 Podolak Krzysztof Rzeszów 10 km 1986TAK
453 Podraza Paweł Strzegocice 10 km Team DębicaTAK
454 Pogocki Seweryn Zelów 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
455 Pogorzelec Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
456 Polański Grzegorz Przemysl 10 km BrakTAK
457 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
458 Polska Aleksandra Lubartów 10 km BrakTAK
459 Popławski Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
460 Posłuszny Wojciech Cmolas 10 km BrakTAK
461 Potoczny Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
462 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km Night RunnersTAK
463 Półchłopek Piotr Krosno 10 km BrakTAK
464 Prażmowski Daniel Głowaczowa 10 km Dzikie MustangiTAK
465 Preisner Robert Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
466 Prokop Leszek Przemyśl 10 km Bieszczadzki OSGTAK
467 Przybylska Barbara Przemysl 10 km BrakTAK
468 Przychocki Przemysław Mogilno 10 km TAKTAK
469 Pudlik Karol Przemyśl 10 km 2.OREL/ JW5699TAK
470 Pytlak Jolanta Przemyśl 10 km BrakTAK
471 Pytlak Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
472 Radochoński Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
473 Raducki Jacek Wieluń 10 km BrakTAK
474 Radyk Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
475 Radyk Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
476 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km BrakTAK
477 Radziejowski Aleksander Żurawica 10 km BrakTAK
478 Rajtar Monika Kraków 10 km AKS Augusta Running TeamTAK
479 Rajzer Eryk Zabratówka 10 km NiechBiegaTAK
480 Rajzer Paweł Jarosław 10 km JarosławTAK
481 Rak Wojciech Boguchwała 10 km BrakTAK
482 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
483 Rawski Krystian Horyniec-zdrój 10 km BrakTAK
484 Reczkowski Andrzej Nienaszów 10 km KB Atletic Zręcin TAK
485 Repich Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
486 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
487 Rohan Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
488 Rokicka Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
489 Roman Agata Wojtkowa 10 km ---TAK
490 Rówińska Danuta Lubcza 10 km Team DębicaTAK
491 Różycka Monika Przemyśl 10 km Kukiz'15TAK
492 Rus Marta Sławków 10 km BrakTAK
493 Rusin Kornel Przemyśl 10 km BrakTAK
494 Rusinowski Rafał Medyka 10 km BrakTAK
495 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
496 Rutyna Rafał Strzyżów 10 km KP PSP StrzyżówTAK
497 Rychlak - Bożek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
498 Rysak Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
499 Ryś Katarzyna Olszany 10 km Przemyski Klub Biegacza, Szafa Biegacza TeamTAK
500 Ryzner Paweł Przemyśl 10 km brakTAK
501 Ryzner Ewa Jarosław 10 km JAROSŁAWTAK
502 Sałdan Grzegorz Buszkowice 10 km BrakTAK
503 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km HANDLOPEXTAK
504 SAmołyk Stanisław Rzeszów 10 km BrakTAK
505 Samuś Dariusz Rzeszów 10 km SRTG RzeszówTAK
506 Sapa Piotr Dynów 10 km AKTYWNY DYNÓWTAK
507 Sar Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
508 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km kondycja PiasecznoTAK
509 Sawiński Henryk Jarosław 10 km Klub PiwoszaTAK
510 Schneider Krzysztof Ostrów 10 km BrakTAK
511 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km BrakTAK
512 Sekuła Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
513 Sekura Paweł Poznań 10 km SA PSP PoznańTAK
514 Sekura NIkola UZUPEŁNIJ DANE 10 km BrakTAK
515 Semerko Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
516 Sęk Wiesław Pruchnik 10 km Jarosławski BiegaczTAK
517 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
518 Sienkiewicz Michał Przemyśl 10 km PSK OLIMPIONIK SUPERIOR TRI TEAM PRZEMYŚLTAK
519 Sikora Wojciech Rzeszów 10 km BrakTAK
520 Sikora Grzegorz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
521 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 10 km IPA Region BieszczadzkiTAK
522 Sipiera Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
523 Sitarz Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
524 Skawińska Justyna Sanok 10 km BrakTAK
525 Skawińska Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
526 Skawiński Tomasz Sanok 10 km PSG w Wetlinie/ OPS RabeTAK
527 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
528 Skowronek Ryszard Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
529 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
530 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km WICHURA JAROSŁAWTAK
531 Sławik Maria Przemyśl 10 km AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
532 Smyła Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
533 Sobolewski Dawid Rzeszów 10 km BrakTAK
534 Sobusiak Iwo Ustrzyki Dolne 10 km Kompania Alfa TAK
535 Socha Marcin Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
536 Sochań Bożena Lubaczów 10 km BrakTAK
537 Soja Bartosz Święte 10 km BrakTAK
538 Sokół Lidia Wierzbna 10 km BrakTAK
539 Solecki Łukasz Straszydle 10 km Zryw StraszydleTAK
540 Solska Sylwia Przemyśl 10 km BrakTAK
541 Solski Mirosław Przemyśl 10 km 34 blpTAK
542 Solski Sebastian Rybotycze 10 km BrakTAK
543 Sopel Wiesław Lubaczów 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
544 Sowa Michał Stalowa Wola 10 km Planeta NiskoTAK
545 Sowała Wojciech Pabianice 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
546 Sójka Kamil Poznań 10 km KM PSP PoznańTAK
547 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
548 Sport Roman Zaczernie 10 km KM PSP RZESZÓWTAK
549 Stachurski Mirosław Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
550 Stadnik Magdalena Krasiczyn 10 km BrakTAK
551 Stadnik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
552 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa 10 km Akademia SportuTAK
553 Stańko Paweł Stuposiany 10 km BrakTAK
554 Stańkowska Justyna Kraków 10 km BrakTAK
555 Staszowski Paweł Pruchnik 10 km --TAK
556 Stec Piotr Jarosław 10 km BrakTAK
557 Stefańska Maria Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
558 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyki Klub BiegaczaTAK
559 Stempak Marcin Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
560 Streit Beata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
561 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 10 km ,34blpTAK
562 Stus Marta Nisko 10 km Planeta NiskoTAK
563 Stus Mariusz Nisko 10 km Planeta NiskoTAK
564 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów 10 km SPARTAK
565 Suchy Ireneusz Sędziszów Małopolski 10 km BrakTAK
566 Sudacka Monika Czudec 10 km BrakTAK
567 Sudacki Sebastian Czudec 10 km BrakTAK
568 Sujdak Grzegorz Żyraków 10 km Team DębicaTAK
569 Sura Jan Przemyśl 10 km BrakTAK
570 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km Szafa biegaczaTAK
571 Surmiak Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
572 Sus Tomasz Przemyśl 10 km BlokBTAK
573 Sycz Barbara Kniazyce 10 km BrakTAK
574 Szablan Wioletta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
575 Szacki Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
576 Szałyga Aleksadner Przemyśl 10 km BrakTAK
577 Szałyga Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
578 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
579 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
580 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
581 Szczotka Grzegorz Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
582 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
583 Szepieniec Michał Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
584 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
585 Szeremeta Tomasz Wojtkowa 10 km BrakTAK
586 Szewczyk Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
587 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
588 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny PruchnikTAK
589 Szkulski Krystian Przemyśl 10 km 5 BSPTAK
590 Szkwarek Grzegorz Poznań 10 km SA PSP PoznańTAK
591 Szlachta Sara Przemyśl 10 km BrakTAK
592 Szmyd Rafał Haczów 10 km BrakTAK
593 Szpak Justyna Solina 10 km IPA Przemyśl, Solina TeamTAK
594 Szpak Jakub Kraków 10 km BrakTAK
595 Szpunar Andrzej Rzeszów 10 km KM PSP RzeszówTAK
596 Szuba Andrzej Sulejówek 10 km KM PSP Warszawa TAK
597 Szuban Radosław Przemyśl 10 km BrakTAK
598 Szumada Maria Przemyśl 10 km KS AZS AWF WrocławTAK
599 Szumilak Marek Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
600 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa biegacza team TAK
601 Szydełko Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
602 Szydłowski Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
603 Szymańska Ewa Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
604 Ścibor Jarosław Przemyśl 10 km BrakTAK
605 Ślazyk Bogusław Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
606 Śnieżek Piotr Przemyśł 10 km MKS POLONIA PRZEMYŚLTAK
607 Świdzińska Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
608 Świesiulski Łukasz Rębków 10 km KP PSP GARWOLIN TAK
609 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km BrakTAK
610 Tabor Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
611 Tadla Szawan Anna Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
612 Telega Janusz Warszawa 10 km Wojskowa Akademia TechnicznaTAK
613 Tkacz Przemysław Kraków 10 km ZIOMKITAK
614 Tokarski Kamil Medyka 10 km BrakTAK
615 Tomaka Maciej Grochowce 10 km BrakTAK
616 Tomczyk Jolanta Łódź 10 km BrakTAK
617 Tracz Łukasz Jarosław 10 km www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
618 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
619 Trojniarz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
620 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
621 Trybała Joanna Ujkowice 10 km BrakTAK
622 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
623 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km 1Batalion Czołgów ŻurawicaTAK
624 Ulanowska - Paniw Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
625 Ulicki Konrad Przemyśl 10 km BrakTAK
626 Uzdejczyk Kamil solina 10 km ,,Sen sołtysa''TAK
627 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
628 Walczak Paweł Dybawka 10 km BrakTAK
629 Walczak Łukasz Drohojów 10 km ORKAN DrohojówTAK
630 Walicka Marta Warszawa 10 km BrakTAK
631 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km BrakTAK
632 Warzoch Paweł Niechobrz 10 km NiechBiegaTAK
633 Wasiek Łukasz Granowo 10 km DRUŻYNA SZPIKU / KP PSP GRODZISK WLKPTAK
634 Wasylów Jacek PRZEMYŚL 10 km PKB PRZEMYŚL TAK
635 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 10 km BrakTAK
636 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 10 km BrakTAK
637 Ważny Łukasz Rzeszów 10 km RUN RUN OLESZYCETAK
638 Wereszczak Arkadiusz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"TAK
639 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km BrakTAK
640 Wielgus Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
641 Wierzbanowski Jakub Kraków 10 km AZS AWF Kraków Masters TAK
642 Wikar Marta Przemyśl 10 km SanSwimmersTAK
643 Wilczak Janusz Przemyśl 10 km BrakTAK
644 Wilgucka Patrycja Tarnowiec 10 km BrakTAK
645 Wilgucki Robert Hermanowice 10 km BrakTAK
646 Wilgucki Marcin Tarnowiec 10 km KMP KrosnoTAK
647 Wilk Tomasz Boguchwała 10 km BrakTAK
648 Winiarz Witek Ostrów 10 km BrakTAK
649 Witek Elżbieta Baryczka 10 km BrakTAK
650 witko Jerzy Fredropol 10 km brakTAK
651 Wlazło Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
652 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
653 Wojciechowska- Górka Barbara Grochowce 10 km BrakTAK
654 Wojcik Sebastian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
655 Wojdyło Adam Przemyśl 10 km 5bspTAK
656 Wolski Marcin Kraków 10 km Wolscy Brothers Triathlon TeamTAK
657 Wójcik Jacek Gwoźnica Górna 10 km BrakTAK
658 Wójcik Mariusz Godowa 10 km BrakTAK
659 Wroński Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
660 Wywłoka Paulina Jarosław 10 km Salco Garmin TeamTAK
661 Zabiszak Piotr Poznań 10 km SA PSP PoznańTAK
662 Zachwieja Szymon Myślenice 10 km BrakTAK
663 Zagulak Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
664 Zając Michał Sławków 10 km saint gobain squad TAK
665 Zając Iwona Sławków 10 km Samo Się Nie PrzebiegnieTAK
666 Zając Józef Tuligłowy 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
667 Zając Piotr Przemyśl 10 km SHINKYOKUSHIN PRZEMYŚL KARATE CLUBTAK
668 Zajączkowski Jerzy Przemysl 10 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
669 Zajezierski Mateusz Piaski 10 km BrakTAK
670 Zakielasz Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
671 Zapołoch Bożena Sanok 10 km Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejTAK
672 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km ARGO Active ClubTAK
673 Zasadzińska Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
674 Zawilińska Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
675 Zawistowski Krzysztof Miasteczko Krajeńskie 10 km KP PSP PIŁATAK
676 Zięba Grzegorz Przemyśl 10 km ITMBWTAK
677 Zięba Wojciech Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"TAK
678 Zygmunt Monika Leżajsk 10 km BrakTAK
679 Żak Izabela Ujkowice 10 km BrakTAK
680 Żak Dorota Wola Krzywiecka 10 km BrakTAK
681 Żeglecki Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
682 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 10 km BrakTAK
683 Żołnowski Maciej Poznań 10 km SA PSP PoznańTAK
684 Żuczek Damian Nowa Sarzyna 10 km KP PSP LeżajskTAK
685 Żurawski Tomasz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
686 Żybura Anna Niechobrz 10 km NiechBiegaTAK
687 Żygała Paweł Bolestraszyce 10 km BrakTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту