Lista opłaconych | Elektroniczny pomiar czasu
займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

BIEG DWERNIK KAMIEŃ TRAIL


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antosz Bogdan Sieniawa 21 km BrakTAK
2 Antosz Monika Sieniawa 10 km BrakTAK
3 Arciszewski Michał Świerzowa Polska 21 km Spróchniali HerkulesiTAK
4 Ast Grzegorz Jedlicze 10 km BrakTAK
5 Babińska Inga Przemyśl 21 km BrakTAK
6 Bańka Dariusz Stalowa Wola 21 km SKM LodołamaczeTAK
7 Bańka Hubert Stalowa Wola 21 km SKM LodołamaczeTAK
8 Barud Piotr Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
9 Bednarz Magdalena Ustrzyki Dolne 10 km SP Nr 1 w Ustrzyki DolneTAK
10 Blazowski Wojciech Sanok 21 km BrakTAK
11 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMTAK
12 Błyskal Marlena Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMTAK
13 Błyskal Krzysztof JR Ustrzyki Dolne 10 km MAJKA TEAMTAK
14 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
15 Budzyk Luiza Dwernii 10 km BrakTAK
16 Budzyk Marcin Dwernii 21 km BrakTAK
17 Buksa Tomasz Przemyśl 21 km BrakTAK
18 Chojnacki Wiktor Lutowiska 21 km BrakTAK
19 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 10 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
20 Ciuba Paweł Krosno 21 km Spróchniali HerkulesiTAK
21 Czysty Agata Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
22 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 21 km SAINT-GOBAIN SQUAD TAK
23 Dobrowolska Katarzyna Olszanica 21 km BrakTAK
24 Doliwa Jakub Lutowiska 10 km OSP LutowiskaTAK
25 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
26 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
27 Dopart Jacek Lutowiska 10 km Zakład Usług Leśnych Jacek DopartTAK
28 Drobot Piotr Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
29 Drupka Grzegorz Stobierna 10 km BrakTAK
30 Drwięga Maciej Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
31 Dudzik Maciej Lublin 21 km Wieś tańczy i biegaTAK
32 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg 21 km Witar TarnobrzegTAK
33 Dziubak Lena Tarnawa Dolna 21 km KalnicaTAK
34 Epa Karolina Warszawa 21 km PZU Sport TeamTAK
35 Filipiński Bartosz Łańcut 21 km Super KlubbTAK
36 Fundanicz Filip Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
37 Fundanicz Magda Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
38 Furs Teodor Cisna 21 km Pierdzące zająceTAK
39 Furtek Iwona Kraków 21 km Lacho Team KrakówTAK
40 Gajek Magdalena Niedrzwica Duża 21 km wieś tańczy i biegaTAK
41 Gajek Grzegorz czółna 21 km wieś tańczy i biegaTAK
42 Galanty Agnieszka Dybawka 21 km BrakTAK
43 Gałaszkiewicz Grzegorz Złotno 10 km BrakTAK
44 Gawron Marcin Nowy Borek 21 km ideo.plTAK
45 Gawron Gabriela Nowy Borek 10 km BrakTAK
46 Gibała Marcin Bochnia 21 km Fundacja AuxiliumTAK
47 Głuszko Przemek Berezka 21 km SOLINA TEAMTAK
48 Gnot Dorota Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
49 Gnot Łukasz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
50 Gomółka Beata Godowa 10 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
51 Gudowski Krystian Sanok 21 km GD Krystian GudowskiTAK
52 Gut Marcin Łańcut 21 km BrakTAK
53 Haida Marcin Świętochłowice 10 km BrakTAK
54 Hołówka Sławomir Kraków 21 km Lacho Team KrakówTAK
55 Hydzik Łukasz Sanok 21 km Lider SanokTAK
56 Iskrzycki Andrzej Rzeszów 21 km BrakTAK
57 Jachymczyk Norbert Jaworzno 21 km KB MCKiS JaworznoTAK
58 Jagielska Gabriela Ustrzyki dolne 10 km MKS TAK
59 Jakubik Marcin Ustrzyki dolne 10 km PSG KrościenkoTAK
60 Janda Paulina Rzeszów 21 km BrakTAK
61 Janusz Grzegorz Lublin 21 km UMCS biegaTAK
62 Jarema Maciej Majdan 21 km Lokomotiv MajdanTAK
63 Jasłowska Justyna Warszawa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
64 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 21 km Szafa Biegacza TeamTAK
65 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 21 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
66 Kamycki Wiktor Rzeszów 10 km BrakTAK
67 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 21 km TrailShop.pl / Finisz RymanówTAK
68 Kardasz Marek Polańczyk 21 km Solina TeamTAK
69 Karski Jacek Lublin 10 km BrakTAK
70 Kaseja Kacper Jabłonka 21 km BrakTAK
71 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
72 Kłosowski Karol Kraków 21 km Los Trepos CompanierosTAK
73 Korczak-Sabara Anna Ustrzyki Dolne 10 km BTF BOJKOWIANATAK
74 Korzeniowska Joanna lublin 21 km UMCS BiegaTAK
75 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
76 Korzeniowski Władysław Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
77 Kostka Janusz Szczepańcowa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
78 Kostka Andrzej Krościenko Wyżne 10 km BrakTAK
79 Kostka Małgorzata Krościenko Wyżne 10 km BrakTAK
80 Kowalczyk Grzegorz Lublin 21 km BrakTAK
81 Kowalik Anna Łada 21 km UMCS BiegaTAK
82 Krajewska Joanna Orelec 21 km Zaporowy Maraton Team TAK
83 Krajewski Jakub Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamTAK
84 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
85 Królikowska Iwona Gdańsk 10 km BrakTAK
86 Królikowski Tymon Gdańsk 10 km BrakTAK
87 Królikowski Maciej Gdańsk 10 km BrakTAK
88 Krukar Adam Iwonicz 21 km Finisz Rymanów TAK
89 Krupiński Wojciech Wojtkówka 10 km BrakTAK
90 Krutyj Arkadiusz Dwernik 10 km BrakTAK
91 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne 21 km MKS Halicz TAK
92 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub BiegaczaTAK
93 Kuc Eliza Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne TAK
94 Kulec Anna Sarzyna 21 km BrakTAK
95 Kuliga Sławomir Krosno 10 km Posmakuj Run TeamTAK
96 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
97 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 21 km BrakTAK
98 Kuźniar Paweł Krosno 21 km Finisz RymanówTAK
99 Leja Julian Dwernik 21 km Republika PołonińskaTAK
100 Leja Krystian Rzeszów 10 km BrakTAK
101 Lesniak-Popiel Marta Sanok 21 km BrakTAK
102 Leszczyński Mirosław Lesko 10 km BrakTAK
103 Leśniewski Rafał Lednica Górna 10 km BICIUFAPSZTRITAK
104 Lisak Krzysztof Otwock 21 km XS SportTAK
105 Litwinek Marek Lubartów 21 km WW TEAMTAK
106 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Szafa BiegaczaTAK
107 Łukasik Paweł Biłgoraj 21 km RAPY MASTERSTAK
108 Łukasik Zbigniew Biłgoraj 21 km RAPY MASTERSTAK
109 Majcher Beata Lublin 21 km BrakTAK
110 Malinowski Ernest Jeżów Sudecki 21 km AMBERTAK
111 Markowicz Jolanta Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
112 Materna Dawid Rzeszów 21 km Asseco Active TeamTAK
113 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
114 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
115 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 21 km Fifarafa Stalowa WolaTAK
116 Mazurkiewicz Marcin Ustrzyki Dolne 10 km BTF BOJKOWIANATAK
117 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km PSG KrościenkoTAK
118 Mickoś Marcelina Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
119 Mindak Paweł Krosno 21 km 75TAK
120 Mordarska Marta Lutowiska 10 km BrakTAK
121 Motyka Luiza Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne-sekcja narciarskaTAK
122 Nawrot Bartłomiej Lesko 21 km KamieniołomTAK
123 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
124 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
125 Nowotarska Anita Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
126 Ochyra Konrad Lesko 21 km BrakTAK
127 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne 10 km MHS Halicz Ustrzyki DolnegTAK
128 Oppenauer Łukasz Rzeszów 10 km BrakTAK
129 Owoc Krystian Wróblik Królewski 10 km BrakTAK
130 Ożóg Paweł Zalesie 21 km BrakTAK
131 Pacholczyk Rafał Klimkówka 10 km BrakTAK
132 Pajestka Wojciech Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZTAK
133 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 21 km BrakTAK
134 Pawłowski Piotr Tarnawce 21 km BrakTAK
135 Pełdiak Bogdan Lutowiska 21 km BrakTAK
136 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
137 Piątkowski Przemysław Gorzów Wlkp. 21 km Team KopećTAK
138 Pieniążek Sławomir Kraków 21 km BrakTAK
139 Płeszka Marek Lutowiska 10 km Klub Sportowy OTRYT ITAK
140 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
141 Posadzki Paweł Sanok 21 km 352 klp, MPfotoTAK
142 Pyrzak Jacek Rzeszów 21 km BrakTAK
143 Radziejewski Łukasz Ząbki 21 km www.szkolenianawigacja.plTAK
144 Rogala Grzegorz Boguchwała 21 km BrakTAK
145 Rohan Łukasz Przemyśl 21 km Jeźdźcy z RohanuTAK
146 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń 21 km Samotny Wilk TAK
147 Sabara Marek Ustrzyki Dolne 10 km BTF BOJKOWIANATAK
148 Sarna Kamil Krasne 21 km BrakTAK
149 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 21 km BrakTAK
150 Siwek Marcin Pysznica 21 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
151 Skawiński Tomasz Sanok 21 km BiOSGTAK
152 Słoboda Elżbieta Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
153 Smoliński Paweł Sanok / Hajfa 21 km Zaporowy Maraton Team / Smashing PąpkinsTAK
154 Socha Kamil Malawa 21 km BrakTAK
155 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakTAK
156 Stanisz Jakub Ustrzyki Dolne 10 km ustrzyki dolneTAK
157 Stańko Paweł Stuposiany 21 km BrakTAK
158 Stański Marcin Lutowiska 10 km BrakTAK
159 Starońska Anna Stalowa Wola 21 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
160 Strzępek Jagoda Rzeszów 10 km BrakTAK
161 Szuberla Anna Rzeszów 10 km BrakTAK
162 Świdziński Tomasz Kraków 21 km Vege RunnersTAK
163 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne 10 km Wojska TerytorialneTAK
164 Uzdejczyk Kamil solina 10 km ,,Sen sołtysa''TAK
165 Wajcowicz Witold Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
166 Walaszczyk Sławomir Jasło 21 km BrakTAK
167 Walaszczyk Kinga Jasło 10 km BrakTAK
168 Warchoł - Snuzik Patrycja Polańczyk 10 km Solina TeamTAK
169 Waręcka Kasia Lesko 21 km BrakTAK
170 Węgiel Marcin Jasło 21 km 1988TAK
171 Wierzbicka Joanna Boguchwała 21 km BrakTAK
172 Wierzbicki Tomasz Boguchwała 21 km BrakTAK
173 Wilczak Janusz Przemyśl 21 km BrakTAK
174 Woźniak Marek ustrzyki dolne 21 km BTF BOJKOWIANATAK
175 Wójciak Wojciech Olszanica 21 km LupetitkiTAK
176 Wójciak Michał uherce 21 km BrakTAK
177 Wójcik Sławomir Jureczkowa 21 km LZS WIAR JURECZKOWATAK
178 Wójtowicz Paweł Lublin 21 km Lublin BiegaTAK
179 Zapołoch Bożena Sanok 10 km Bieszczadzki Oddział Straży GranicznejTAK
180 Ziajka Karol Rymanów 21 km BrakTAK
181 Zimek Dominika Rzeszów 10 km BrakTAK
182 Zioło Jarosław Sanok 21 km BrakTAK
183 Żorniak Mateusz Sieniawa 21 km Mega Fason SieniawaTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту