займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

ZIMOWA KARPACKA PIĄTKA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemyśl 5 km 5 bspTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl 5 km BrakTAK
3 Andrasz Ewelina Przemyśl 5 km BrakTAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
5 Artym Jakub Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
6 Bacza Piotr Żurawica 5 km BrakTAK
7 Banaś Krzysztof Narol 5 km BrakTAK
8 Bembenek Wojtek Przemyśl 5 km BrakTAK
9 Binko Ryszard Dubiecko 5 km 1ORELTAK
10 Błoniarz Bartłomiej Głogów Małopolski 5 km BrakTAK
11 Bobala Krystian Przemyśl 5 km BrakTAK
12 Boldiniva Maryna Przemyśl 5 km ZumbaTAK
13 Borys Andrzej ŁAZY 5 km BrakTAK
14 Bronhard Rafał Rzeszów 5 km 21 BATALION DOWODZENIATAK
15 Brożyna Agnieszka Nienadowa 5 km BrakTAK
16 Brożyna Marek Dubiecko 5 km BrakTAK
17 Buczko Grzegorz Lubaczów 5 km Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
18 Buczkowska Sylwia Skołoszów 5 km BrakTAK
19 Buksa Tomasz Przemyśl 5 km BrakTAK
20 Chlebek Tomasz Rzeszów 5 km BrakTAK
21 Cich Kamil Przemyśl 5 km BrakTAK
22 Czaja Wacław Przemyśl 5 km BrakTAK
23 Czech Sebastian Przemyśl 5 km BrakTAK
24 Czura Renata Przemyśl 5 km BrakTAK
25 Ćwikła Agnieszka Morawsko 5 km Wichura JarosławTAK
26 Danielak Agnieszka Ostrów 5 km BrakTAK
27 Demski Witold Przemysl 5 km BrakTAK
28 Domin Danuta Dubiecko 5 km BrakTAK
29 Dorosz Barbara Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
30 Dryniak Daniel Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
31 Drzymała Katarzyna Jankowice 5 km BrakTAK
32 Duszczak Radosław Przemyśl 5 km Gang KotaTAK
33 Dziurzyńska Magdalena Przemysl 5 km BrakTAK
34 Fedio Marek Ostrów 5 km 5BSP/Szafa Biegacza Team TAK
35 Galanty Bartłomiej Przemyśl 5 km BrakTAK
36 Garbarz Monika Wrocanka 5 km Szafa Biegacza Team TAK
37 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 5 km BrakTAK
38 Gaweł Marzena Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
39 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
40 Gigoń Andrzej Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
41 Golańska Agnieszka Przemyśl 5 km BrakTAK
42 Górecki Patryk jarosław 5 km PG FOTOTAK
43 Gradowska Katarzyna Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
44 Grochowicz Maciej Przemyśl 5 km BrakTAK
45 Grodecki Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
46 Grzybowska Sylwia Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza / www.parastyle.plTAK
47 Grzybowski Paweł Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza / www.parastyle.plTAK
48 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
49 Gut Marcin ŁAŃCUT 5 km SAFRANTAK
50 Hadro Sławomir Nienadowa 5 km Aktywny DynówTAK
51 Hałoń Kamil Zarzecze 5 km 5 Batalion Strzelców PodhalanskichTAK
52 Hamryszczak Janusz Przemyśl 5 km BrakTAK
53 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
54 Jakubów Krzysztof Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
55 Jakubów Magdalena Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
56 Jałocha Mieczysław Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
57 Jeżak Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
58 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 5 km SzafaBiegaczaTAK
59 Kalandyk Wojciech Rzeszów 5 km Turlam Się Do MetyTAK
60 Kalinowska Ewa Przemyśl 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
61 Kaniecki Paweł Przemyśl 5 km MIEJSCE BlokBTAK
62 Kawalec Jacek Rzeszów 5 km TEAM IWO/SAFRANTAK
63 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 5 km Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia RzeszówTAK
64 Kic Ewelina Ujkowice 5 km BrakTAK
65 Kicińska Dorota Przemyśl 5 km BrakTAK
66 Kicińska Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
67 Kida Rafał Sokołów Małopolski 5 km Sokołów TeamTAK
68 Kida Marek Sokołów Młp 5 km BrakTAK
69 Kilian Rafał Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
70 Kiper Maciej Jarosław 5 km Perfect Runner Team Jarosławski Biegacz TAK
71 Kipp Zbigniew Przemyśl 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
72 Klinger Weronika Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
73 Kobylarz Piotr Rzeszów 5 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
74 Kogut Leszek Prze 5 km BrakTAK
75 Kohut Dariusz Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
76 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 5 km BrakTAK
77 Kosior Krzysztof Żołynia 5 km BrakTAK
78 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl 5 km PTC PRZEMYŚL TAK
79 Kotelnicka Renata Przemyśl 5 km BrakTAK
80 Koterbicka-Paśko Agnieszka Przemyśl 5 km Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących TAK
81 Kowalski Jakub Jarosław 5 km Run Team JarosławTAK
82 Kowieszko Marcin Przemysl 5 km BrakTAK
83 Kozak Michał Jarosław 5 km biegnijsercem.plTAK
84 Koziarz Zbigniew Sokołów Młp 5 km BrakTAK
85 Kruba Marcin Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
86 Kruk Zbigniew Gać 5 km Wydry Galicja/Przeworska Grupa BiegowaTAK
87 Kruszyński Marek Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
88 Kruszyński Paweł Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/ZRYW BuszkowiczkiTAK
89 Krzywonos Marcin Rozbórz 5 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
90 Kuczyński Krystian Przemyśl 5 km Szafa biegacza Team /5 bspTAK
91 Kuryło Joanna Przeworsk 5 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
92 Kużniar Jacek Rozbórz Długi 68a 5 km BrakTAK
93 Kwiatek Łukasz Rzeszów 5 km DZIKusy z RzeszowaTAK
94 Kwoka Roman Bobrówka 5 km BrakTAK
95 Lach Mateusz Radymno 5 km BrakTAK
96 Lizak Łukasz Przemyśl 5 km BrakTAK
97 Lorynowicz Klaudia Jankowice 5 km BrakTAK
98 Łabudzka Anna Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
99 Łabudzki Marcin Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
100 Łapa Dariusz Przeworsk 5 km BrakTAK
101 Łapińska Anna Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
102 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
103 Makuch Joanna Cieszanów 5 km Biegomania Lubaczów TAK
104 Malik Grzegorz Przemyśl 5 km ALKOHIMALAIŚCI ;-)TAK
105 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 5 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
106 Markowski Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
107 Masternak Izabela Orły 5 km BrakTAK
108 Mazur Marek Przemyśl 5 km BrakTAK
109 Mazur Magdalena Przemyśl 5 km BrakTAK
110 Mercik Agnieszka Przemysl 5 km PKBTAK
111 Mercik Marek Krosno 5 km BrakTAK
112 Mercik Tomasz Krosno 5 km BrakTAK
113 Mickiewicz Julia Jarosław 5 km BBL JarosławTAK
114 Mickiewicz Jerzy Jarosław 5 km BBL JarosławTAK
115 Mocio Michał Przemyśl 5 km BrakTAK
116 Mokrzycka Aleksandra Jarosław 5 km BrakTAK
117 Mokrzycki Janusz Jarosław 5 km Wichura JarosławTAK
118 Morawska-Piechowiak Sylwia Oleszyce 5 km Klub Biegających LeśnikówTAK
119 Morawski Konrad Oleszyce 5 km BrakTAK
120 Moskwiak Dariusz Jarosław 5 km San DojoTAK
121 Mul Mariusz Sieniawa 5 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
122 Natoński Grzegorz Żołynia 5 km BrakTAK
123 Nykiel Tomasz Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
124 Osiński Adam Jarosław 5 km BrakTAK
125 Ostafiński Jerzy Munina 5 km Wichura JarosławTAK
126 Owczarek Mariusz Przemyśl 5 km ALKOHIMALAIŚCI ;-)TAK
127 Pakuła Przemek Rzeszów 5 km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
128 Paśko Rafał Przemyśl 5 km Teatr S.A.N. - Przemyski Klub BiegaczaTAK
129 Pawliszak Wojciech Przemyśl 5 km KUKIZ`15TAK
130 Pawłowska Elżbieta Derby 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
131 Pawłowski Piotr Derby 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
132 Pempuś Bernard Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
133 Pempuś Magdalena Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
134 Pempuś Remigiusz Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
135 Perczyk Grzegorz Malkowice 5 km BrakTAK
136 Piszczek Stanisław Przemyśl 5 km BrakTAK
137 Płocica Marek Jarosław 5 km Wichura JarosławTAK
138 Płonka Honorata Fredropol 5 km 5 bspTAK
139 Przybylska Barbara Przemyśl 5 km BrakTAK
140 Radyk Jakub Przemyśl 5 km BrakTAK
141 Radymski Łukasz Przemyśl 5 km OPENFITTAK
142 Radziejowski Aleksander Żurawica 5 km BrakTAK
143 Rojek Józef Ropczyce 5 km 1967TAK
144 Ryś Katarzyna Olszany 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
145 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 5 km BrakTAK
146 Rzucidło Jan Rzeszów 5 km nzTAK
147 Sala Zbigniew Stobierna 5 km BrakTAK
148 Sanocki Maciej Ujkowice 5 km SPRINT UJKOWICETAK
149 Sekuła Tomasz Krasiczyn 5 km BrakTAK
150 Sienkiewicz Michał Przemyśl 5 km BrakTAK
151 Skrzypek Wojciech Jarosław 5 km WICHURA JAROSŁAWTAK
152 Socha Marcin Dynów 5 km Aktywny DynówTAK
153 Solarz Wiesław Przemyśl 5 km BrakTAK
154 Solińska Magdalena Jankowice 5 km BrakTAK
155 Sowa Rafał Przemyśl 5 km BrakTAK
156 Stadnik Wojciech Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
157 Stefański Ireneusz Przemyśl 5 km BrakTAK
158 Surmacz Slawek Przemysl 5 km Szafa biegaczaTAK
159 Sycz Barbara Kniazyce 5 km BrakTAK
160 Szczepanik Teresa Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
161 Szczygieł Anna Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
162 Szerer Michał Rzeszów 5 km KoliberkiTAK
163 Szkoła Mateusz Pruchnik 5 km BrakTAK
164 Szpunar Daniel Łańcut 5 km BrakTAK
165 Szwedka Piotr Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza Team TAK
166 Szybiak Waldemar Przemyśl 5 km Agona W&MTAK
167 Szybiak Joanna Krzywcza 5 km Agona W&MTAK
168 Ściubak Aneta Skawina 5 km Skawina Biega TAK
169 Ślemp Małgorzata Boguchwała 5 km BrakTAK
170 Śnieżek Lidia Przemyśl 5 km BrakTAK
171 Świąder Małgorzata Sieniawa 5 km BrakTAK
172 Tabaka Marta Sokołów Młp 5 km BrakTAK
173 Tracz Łukasz Radymnno 5 km www.treningfizjoterapia.plTAK
174 Trojnar Tomek Przemyśl 5 km BrakTAK
175 Trusz Paweł Przemyśl 5 km Młode WilkiTAK
176 Turza Mirosław Dachnów 5 km BrakTAK
177 Tytuła Mateusz Gniewczyna 5 km BrakTAK
178 Walania Kinga Głogów Małopolski 5 km TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
179 Wasylów Jacek Przemyśl 5 km Antek Team Lipowica-PrzemyślTAK
180 Wiglusz Tomasz Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
181 Wilczak Janusz Przemyśl 5 km BrakTAK
182 Witko Jerzy Fredropol 5 km brakTAK
183 Wnuk Norbert Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
184 Wojciechowski Paweł Jarosław 5 km Jarosławska grupa biegowa sokółTAK
185 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg 5 km WITAR - TARNOBRZEGTAK
186 Wołosz Marcin Radymno 5 km 34 Batalion Lekkiej PiechotyTAK
187 Wywłoka Paulina Jarosław 5 km www.treningfizjoterapia.plTAK
188 Zajaczkowski Jerzy Przemysl 5 km Przemyski klub biegaczaTAK
189 Załuski Piotr Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
190 Zięba Paweł Sośnica 5 km biurowolosz.plTAK
191 Żeglecki Rafał Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
192 Żurawski Tomasz Przeworsk 5 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close