займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

DUATHLON ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiak Marcin Zgierz wg regulaminu zawodów BrakTAK
2 Aldea Bogdan Lodz wg regulaminu zawodów BrakTAK
3 Andrzejewski Tomasz Pabianice wg regulaminu zawodów Gillette RunTAK
4 Antczak Mirosław Słowik wg regulaminu zawodów Chude PsyTAK
5 Baliński Michał Arjon Rąbień wg regulaminu zawodów FlexideaTAK
6 Bałatka Krzysztof Kutno wg regulaminu zawodów AZS WSGK KUTNOTAK
7 Bińkowski Artur Gałków Mały wg regulaminu zawodów Exim-Bike ŁódźTAK
8 Bistuła Artur Pabianice wg regulaminu zawodów BrakTAK
9 Bojarczuk Waldemar Tomaszów Mazowiecki wg regulaminu zawodów Time4RunningTAK
10 Borowski Rafał Warszawa wg regulaminu zawodów My Run To TRITAK
11 Brzezińska Paulina Łódź wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
12 Brzeziński Łukasz Łódź wg regulaminu zawodów K. S. CelIronman S. A.TAK
13 Cierlak Patrycja Warszawa wg regulaminu zawodów BrakTAK
14 Ciesielski Marcin Skierniewice wg regulaminu zawodów AB TeamTAK
15 Cieśla Dawid Rąbień wg regulaminu zawodów AGB TorfyTAK
16 Ciniewski Tomasz Łódź wg regulaminu zawodów Zimna ZalewajkaTAK
17 Ciupa Marcin Łódź wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
18 Colonna-Walewski Krzysztof Rąbień wg regulaminu zawodów SZWADRON WILCZKÓW ALFATAK
19 Cybulski Konrad Kutno wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
20 Czuba Krzysztof Ozorków wg regulaminu zawodów Chude PsyTAK
21 Dalasiński Andrzej Granica wg regulaminu zawodów Kuźnia TriathlonuTAK
22 Dobrzyński Jacek Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów SZWADRON WILCZKÓW ALFATAK
23 Dudek Mirosław Jaworzno wg regulaminu zawodów BrakTAK
24 Duk Janusz Lodz wg regulaminu zawodów LabosportTAK
25 Dylik Marcin Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
26 Feliński Jarosław Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
27 Fijałkowski Mateusz Łódź wg regulaminu zawodów KS CelIronman S.A.TAK
28 Filipiak Robert Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
29 Galanciak Piotr Łódź wg regulaminu zawodów Ceri International ŁódźTAK
30 Grabarski Karol Łódź wg regulaminu zawodów KS CelIronman S.A.TAK
31 Grabowska Justyna Łódź wg regulaminu zawodów KS CelironmanTAK
32 Grabowski Mariusz Rąbień wg regulaminu zawodów Victoria RąbieńTAK
33 Gumiński Piotr Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
34 Harajda - Tarnecka Agnieszka Rosanów wg regulaminu zawodów CelIronMan TAK
35 Harężlak Krzysztof Łódź wg regulaminu zawodów AGB TorfyTAK
36 Izdebski Paweł Oleśnica wg regulaminu zawodów BrakTAK
37 Jagas Radek Grabina wg regulaminu zawodów CelIronMenTAK
38 Jaźwiecki Michał Stryków wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
39 Jończyk Konrad Łódź wg regulaminu zawodów Dell Running TeamTAK
40 Jończyk Przemysław aleksandrów łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
41 Kalisiak Tomasz Skierniewice wg regulaminu zawodów BrakTAK
42 Kaźmierczak Marcin Łódź wg regulaminu zawodów KS CelironmanTAK
43 Każmierczak Barbara Zgierz wg regulaminu zawodów SNG Wild DucksTAK
44 Kikowski Grzegorz Wróblew wg regulaminu zawodów BrakTAK
45 Klepacz Karolina Bedon Przyk. wg regulaminu zawodów BrakTAK
46 Klepacz Grzegorz Andrespol wg regulaminu zawodów BrakTAK
47 Kmiecik Anna Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
48 Kolasa Piotr Łódź wg regulaminu zawodów PanTAK
49 Kopeć Marcin Łódź wg regulaminu zawodów HTF Ludwik Sikorski / HyenateamTAK
50 Kopeć Jarek Łódź wg regulaminu zawodów HTF Ludwik Sikorski / HyenateamTAK
51 Kosior Michał Łódź wg regulaminu zawodów KS Celironman S.A. / HTF Ludwik SikorskiTAK
52 Kostrzewski Artur Dobroń wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
53 Kowalski Szymon Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
54 Krajewska-Matusiak Natalia Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
55 Krajewski Michał Zgierz wg regulaminu zawodów CelIronManTAK
56 Krawczyk Piotr Pabianice wg regulaminu zawodów Razem Trenujemy SportTAK
57 Krawczyk Kacper Bełchatów wg regulaminu zawodów RajSport ActiveTAK
58 Królikowski Michał Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
59 Krzemiński Kamil Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
60 Kucharski Łukasz Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
61 Kujawski Marcin Zgierz wg regulaminu zawodów BrakTAK
62 Kumosiński Roman Skierniewice wg regulaminu zawodów Orange PolskaTAK
63 Kuna Robert Milanówek wg regulaminu zawodów Legia IntercarsTAK
64 Kuras Leszek Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
65 Kwiatkowski Szymon Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
66 Lewandowski Grzegorz Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
67 Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
68 Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
69 Łaski Radosław Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
70 Malczewski Marcin Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
71 Marciniak Izabela Łódź wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
72 Marciniak Paweł Łódź wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
73 Markowiak Rafał Łódź wg regulaminu zawodów KS Celironman S.A.TAK
74 Matusiak Szczepan Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
75 Matusiak Mateusz Zgierz wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
76 Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
77 Mazurkiewicz Jadwiga Łódź wg regulaminu zawodów Bike time/ CelIronManTAK
78 Michalski Adam Łódź wg regulaminu zawodów TeofilekTAK
79 Mikołajczyk Mateusz Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
80 Mikoś Adam Warszawa wg regulaminu zawodów Duklanowski TeamTAK
81 Modrzejewska Katarzyna Szczecin wg regulaminu zawodów Grupa MAXTAK
82 Niewiarowski Jarosław Łódź wg regulaminu zawodów Biegiem po PiwoTAK
83 Nowak Dawid Łukasz Bełchatów wg regulaminu zawodów Ruch KluchTAK
84 Nowak Krzysztof Bełchatów wg regulaminu zawodów Warach-RoweryTAK
85 Nowak Adam Kiełczygłów wg regulaminu zawodów Decathlon CAR ŁódźTAK
86 Olkusz Adam Pabianice wg regulaminu zawodów Rajsport ActiveTAK
87 Opasiak Radoslaw Łódź wg regulaminu zawodów BorgAutomotive Sport TeamTAK
88 Osyda Maciej Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
89 Osyda Sylwia Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
90 Owczarek Damian Łódż wg regulaminu zawodów BrakTAK
91 Pakuła Rafał Stryków wg regulaminu zawodów Cyklomaniacy.plTAK
92 Palmowski Maciej Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
93 Pastwińska Justyna Łódź wg regulaminu zawodów Łódź Running TeamTAK
94 Patura Ania Łódź wg regulaminu zawodów ŁÓDŹ RUNNING TEAMTAK
95 Pawełczyk Kacper Łódź wg regulaminu zawodów KS Celirronman S.A.TAK
96 Pawiński Maciej Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
97 Pilecka-Wilmańska Sylwia Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów K.S. Celironman S.A.TAK
98 Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski wg regulaminu zawodów Neon TeamTAK
99 Półrola Mateusz Radomsko wg regulaminu zawodów Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy RadomskoTAK
100 Prasal Konrad Łódź wg regulaminu zawodów #BLOGERZYBIEGAJĄTAK
101 Przybysz Marcin Piotrków Trybunalski wg regulaminu zawodów TRI Aktywny PiotrkówTAK
102 Rogut Katarzyna Rąbień AB wg regulaminu zawodów AGB TORFY TAK
103 Rystaw Paweł Aleksandrów Łódzki wg regulaminu zawodów BrakTAK
104 Semmerling Wojciech Warszawa wg regulaminu zawodów Duklanowski TeamTAK
105 Sibiński Marcin Łódź wg regulaminu zawodów CelironmanTAK
106 Sośnierz Tomasz Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
107 Spułtowska Joanna Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
108 Stanisławski Marcin Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
109 Stefańczyk Tomasz Antoniew wg regulaminu zawodów LO KATOLIKTAK
110 Stusiński Michał Łódź wg regulaminu zawodów Retkinia RunTAK
111 Szczawiński Robert Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
112 Szewczyk Mariusz Tomaszów Mazowiecki wg regulaminu zawodów Razem Trenujemy SportTAK
113 Szkurłat Agnieszka Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
114 Szymala Tomasz ŁÓDŹ wg regulaminu zawodów BrakTAK
115 Szymala Paweł Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
116 Szymkowski Przemysław Tychy wg regulaminu zawodów BrakTAK
117 Świniarska Ewa Aleksandrów łódzki wg regulaminu zawodów CelIronManTAK
118 Titz koza Julita Lodz wg regulaminu zawodów Szalale BAŁUT Łódź TAK
119 Walczak Agata Łódź wg regulaminu zawodów KB ArturowekTAK
120 Wilczewski Jarosław Łódź wg regulaminu zawodów TRI Wolf Team TAK
121 Wilicki Tomasz Łódź wg regulaminu zawodów Dell Running TeamTAK
122 Wójciak Jacek Zdzieszulice Dolne wg regulaminu zawodów BrakTAK
123 Wójcik Łukasz Pabianice wg regulaminu zawodów Olej Runnig TeamTAK
124 Wróblewski Wojciech Zgierz wg regulaminu zawodów SNG WILD DUCKSTAK
125 Wysakowski-Walters Jeremy Lódz wg regulaminu zawodów BrakTAK
126 Wytykowska Joanna ŁÓDŹ wg regulaminu zawodów RysieTAK
127 Zakrzewski Michał Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
128 Zawiasa Dorota Łódź wg regulaminu zawodów BrakTAK
129 Zbieżak Paweł Łódź wg regulaminu zawodów Odkryj Sport TAK
130 Zwoliński Jarosław Skierniewice wg regulaminu zawodów ParkRun SkierniewiceTAK
131 Żyła Magdalena Zgierz wg regulaminu zawodów SNG TAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту