Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Adamiak Marcin |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
2 |
Aldea Bogdan |
Lodz |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
3 |
Andrzejewski Tomasz |
Pabianice |
wg regulaminu zawodów |
Gillette Run |
TAK |
4 |
Antczak Mirosław |
Słowik |
wg regulaminu zawodów |
Chude Psy |
TAK |
5 |
Baliński Michał Arjon |
Rąbień |
wg regulaminu zawodów |
Flexidea |
TAK |
6 |
Bałatka Krzysztof |
Kutno |
wg regulaminu zawodów |
AZS WSGK KUTNO |
TAK |
7 |
Bińkowski Artur |
Gałków Mały |
wg regulaminu zawodów |
Exim-Bike Łódź |
TAK |
8 |
Bistuła Artur |
Pabianice |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
9 |
Bojarczuk Waldemar |
Tomaszów Mazowiecki |
wg regulaminu zawodów |
Time4Running |
TAK |
10 |
Borowski Rafał |
Warszawa |
wg regulaminu zawodów |
My Run To TRI |
TAK |
11 |
Brzezińska Paulina |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
K.S. Celironman S.A. |
TAK |
12 |
Brzeziński Łukasz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
K. S. CelIronman S. A. |
TAK |
13 |
Cierlak Patrycja |
Warszawa |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
14 |
Ciesielski Marcin |
Skierniewice |
wg regulaminu zawodów |
AB Team |
TAK |
15 |
Cieśla Dawid |
Rąbień |
wg regulaminu zawodów |
AGB Torfy |
TAK |
16 |
Ciniewski Tomasz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Zimna Zalewajka |
TAK |
17 |
Ciupa Marcin |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
SNG WILD DUCKS |
TAK |
18 |
Colonna-Walewski Krzysztof |
Rąbień |
wg regulaminu zawodów |
SZWADRON WILCZKÓW ALFA |
TAK |
19 |
Cybulski Konrad |
Kutno |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
20 |
Czuba Krzysztof |
Ozorków |
wg regulaminu zawodów |
Chude Psy |
TAK |
21 |
Dalasiński Andrzej |
Granica |
wg regulaminu zawodów |
Kuźnia Triathlonu |
TAK |
22 |
Dobrzyński Jacek |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
SZWADRON WILCZKÓW ALFA |
TAK |
23 |
Dudek Mirosław |
Jaworzno |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
24 |
Duk Janusz |
Lodz |
wg regulaminu zawodów |
Labosport |
TAK |
25 |
Dylik Marcin |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
26 |
Feliński Jarosław |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
27 |
Fijałkowski Mateusz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS CelIronman S.A. |
TAK |
28 |
Filipiak Robert |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
29 |
Galanciak Piotr |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Ceri International Łódź |
TAK |
30 |
Grabarski Karol |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS CelIronman S.A. |
TAK |
31 |
Grabowska Justyna |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS Celironman |
TAK |
32 |
Grabowski Mariusz |
Rąbień |
wg regulaminu zawodów |
Victoria Rąbień |
TAK |
33 |
Gumiński Piotr |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
34 |
Harajda - Tarnecka Agnieszka |
Rosanów |
wg regulaminu zawodów |
CelIronMan |
TAK |
35 |
Harężlak Krzysztof |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
AGB Torfy |
TAK |
36 |
Izdebski Paweł |
Oleśnica |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
37 |
Jagas Radek |
Grabina |
wg regulaminu zawodów |
CelIronMen |
TAK |
38 |
Jaźwiecki Michał |
Stryków |
wg regulaminu zawodów |
SNG WILD DUCKS |
TAK |
39 |
Jończyk Przemysław |
aleksandrów łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
40 |
Jończyk Konrad |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Dell Running Team |
TAK |
41 |
Kalisiak Tomasz |
Skierniewice |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
42 |
Kaźmierczak Marcin |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS Celironman |
TAK |
43 |
Każmierczak Barbara |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
SNG Wild Ducks |
TAK |
44 |
Kikowski Grzegorz |
Wróblew |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
45 |
Klepacz Karolina |
Bedon Przyk. |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
46 |
Klepacz Grzegorz |
Andrespol |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
47 |
Kmiecik Anna |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
48 |
Kolasa Piotr |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Pan |
TAK |
49 |
Kopeć Jarek |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
HTF Ludwik Sikorski / Hyenateam |
TAK |
50 |
Kopeć Marcin |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
HTF Ludwik Sikorski / Hyenateam |
TAK |
51 |
Kosior Michał |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS Celironman S.A. / HTF Ludwik Sikorski |
TAK |
52 |
Kostrzewski Artur |
Dobroń |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
53 |
Kowalski Szymon |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
54 |
Krajewska-Matusiak Natalia |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
K.S. Celironman S.A. |
TAK |
55 |
Krajewski Michał |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
CelIronMan |
TAK |
56 |
Krawczyk Piotr |
Pabianice |
wg regulaminu zawodów |
Razem Trenujemy Sport |
TAK |
57 |
Krawczyk Kacper |
Bełchatów |
wg regulaminu zawodów |
RajSport Active |
TAK |
58 |
Królikowski Michał |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
59 |
Krzemiński Kamil |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
60 |
Kucharski Łukasz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
61 |
Kujawski Marcin |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
62 |
Kumosiński Roman |
Skierniewice |
wg regulaminu zawodów |
Orange Polska |
TAK |
63 |
Kuna Robert |
Milanówek |
wg regulaminu zawodów |
Legia Intercars |
TAK |
64 |
Kuras Leszek |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
65 |
Kwiatkowski Szymon |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
66 |
Lewandowski Grzegorz |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
67 |
Lewocha Paweł |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
68 |
Lewocha Bartłomiej |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
69 |
Łaski Radosław |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
70 |
Malczewski Marcin |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
71 |
Marciniak Paweł |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
K.S. Celironman S.A. |
TAK |
72 |
Marciniak Izabela |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
K.S. Celironman S.A. |
TAK |
73 |
Markowiak Rafał |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS Celironman S.A. |
TAK |
74 |
Matusiak Szczepan |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
K.S. Celironman S.A. |
TAK |
75 |
Matusiak Mateusz |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
SNG WILD DUCKS |
TAK |
76 |
Mazgaj Bartłomiej |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
77 |
Mazurkiewicz Jadwiga |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Bike time/ CelIronMan |
TAK |
78 |
Michalski Adam |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Teofilek |
TAK |
79 |
Mikołajczyk Mateusz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
80 |
Mikoś Adam |
Warszawa |
wg regulaminu zawodów |
Duklanowski Team |
TAK |
81 |
Modrzejewska Katarzyna |
Szczecin |
wg regulaminu zawodów |
Grupa MAX |
TAK |
82 |
Niewiarowski Jarosław |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Biegiem po Piwo |
TAK |
83 |
Nowak Krzysztof |
Bełchatów |
wg regulaminu zawodów |
Warach-Rowery |
TAK |
84 |
Nowak Adam |
Kiełczygłów |
wg regulaminu zawodów |
Decathlon CAR Łódź |
TAK |
85 |
Nowak Dawid Łukasz |
Bełchatów |
wg regulaminu zawodów |
Ruch Kluch |
TAK |
86 |
Olkusz Adam |
Pabianice |
wg regulaminu zawodów |
Rajsport Active |
TAK |
87 |
Opasiak Radoslaw |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
BorgAutomotive Sport Team |
TAK |
88 |
Osyda Sylwia |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
89 |
Osyda Maciej |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
90 |
Owczarek Damian |
Łódż |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
91 |
Pakuła Rafał |
Stryków |
wg regulaminu zawodów |
Cyklomaniacy.pl |
TAK |
92 |
Palmowski Maciej |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
93 |
Pastwińska Justyna |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Łódź Running Team |
TAK |
94 |
Patura Ania |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
ŁÓDŹ RUNNING TEAM |
TAK |
95 |
Pawełczyk Kacper |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KS Celirronman S.A. |
TAK |
96 |
Pawiński Maciej |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
97 |
Pilecka-Wilmańska Sylwia |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
K.S. Celironman S.A. |
TAK |
98 |
Popławski Jan |
Ostrowiec Świętokrzyski |
wg regulaminu zawodów |
Neon Team |
TAK |
99 |
Półrola Mateusz |
Radomsko |
wg regulaminu zawodów |
Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko |
TAK |
100 |
Prasal Konrad |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
#BLOGERZYBIEGAJĄ |
TAK |
101 |
Przybysz Marcin |
Piotrków Trybunalski |
wg regulaminu zawodów |
TRI Aktywny Piotrków |
TAK |
102 |
Rogut Katarzyna |
Rąbień AB |
wg regulaminu zawodów |
AGB TORFY |
TAK |
103 |
Rystaw Paweł |
Aleksandrów Łódzki |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
104 |
Semmerling Wojciech |
Warszawa |
wg regulaminu zawodów |
Duklanowski Team |
TAK |
105 |
Sibiński Marcin |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Celironman |
TAK |
106 |
Sośnierz Tomasz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
107 |
Spułtowska Joanna |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
108 |
Stanisławski Marcin |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
109 |
Stefańczyk Tomasz |
Antoniew |
wg regulaminu zawodów |
LO KATOLIK |
TAK |
110 |
Stusiński Michał |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Retkinia Run |
TAK |
111 |
Szczawiński Robert |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
112 |
Szewczyk Mariusz |
Tomaszów Mazowiecki |
wg regulaminu zawodów |
Razem Trenujemy Sport |
TAK |
113 |
Szkurłat Agnieszka |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
114 |
Szymala Tomasz |
ŁÓDŹ |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
115 |
Szymala Paweł |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
116 |
Szymkowski Przemysław |
Tychy |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
117 |
Świniarska Ewa |
Aleksandrów łódzki |
wg regulaminu zawodów |
CelIronMan |
TAK |
118 |
Titz koza Julita |
Lodz |
wg regulaminu zawodów |
Szalale BAŁUT Łódź |
TAK |
119 |
Walczak Agata |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
KB Arturowek |
TAK |
120 |
Wilczewski Jarosław |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
TRI Wolf Team |
TAK |
121 |
Wilicki Tomasz |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Dell Running Team |
TAK |
122 |
Wójciak Jacek |
Zdzieszulice Dolne |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
123 |
Wójcik Łukasz |
Pabianice |
wg regulaminu zawodów |
Olej Runnig Team |
TAK |
124 |
Wróblewski Wojciech |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
SNG WILD DUCKS |
TAK |
125 |
Wysakowski-Walters Jeremy |
Lódz |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
126 |
Wytykowska Joanna |
ŁÓDŹ |
wg regulaminu zawodów |
Rysie |
TAK |
127 |
Zakrzewski Michał |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
128 |
Zawiasa Dorota |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Brak |
TAK |
129 |
Zbieżak Paweł |
Łódź |
wg regulaminu zawodów |
Odkryj Sport |
TAK |
130 |
Zwoliński Jarosław |
Skierniewice |
wg regulaminu zawodów |
ParkRun Skierniewice |
TAK |
131 |
Żyła Magdalena |
Zgierz |
wg regulaminu zawodów |
SNG |
TAK |