займ на карту займ на карту срочно без отказа

Lista opłaconych

Lista opłaconych

LIMANOWA FORREST


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Jerzy Rozdziele Marsz Nordic Walking BrakTAK
2 Bakalarz Anna Kraków Bieg BrakTAK
3 Bal Katarzyna Kraków Bieg BrakTAK
4 Bal Jakub Kraków Bieg BrakTAK
5 Baran Jerzy Dobra Bieg BrakTAK
6 Baran Stefan Nowy Sącz Bieg Visegrad maraton RytroTAK
7 Baran Alicja Nowy Sącz Bieg BrakTAK
8 Baran Artur Dobra Bieg Ks Limanowa ForrestTAK
9 Baś Mateusz Kraków Bieg LeniwceTAK
10 Baś Anna Kraków Bieg LeniwceTAK
11 Biernat Izabela Mordarka Bieg Limanowa ForrestTAK
12 Boba Monika Jaworzno Bieg Jaworzno Runners TAK
13 Broniec Dariusz Zawada k/Tarnowa Bieg Biegam bo lubięTAK
14 Broś Danusia Kraków Bieg Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt DziewięTAK
15 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice Bieg Ekipa z TarnowaTAK
16 Brzozowska Teresa Jaworzno Bieg Etisoft Running Team TAK
17 Buchowicz Agnieszka Jaworzno Bieg MCKIS JaworznoTAK
18 Budka Agata Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno RunnersTAK
19 Budzyń Paweł Tarnow Bieg Triathlon TarnowTAK
20 Bukowiec Wincenty Krosna Bieg Partner-Alma Okna i Drzwi LimanowaTAK
21 Bukowiec Kamila Laskowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
22 Buksa Tomasz Raba Wyżna Bieg 8. BLTrTAK
23 Burzynski Tobiasz Osiecznica Bieg MKS BOLESLAVIA BoleslawiecTAK
24 Bzdęga Jan Częstochowa Bieg BrakTAK
25 Cabała Rafał Przyszowa Bieg Krokus PrzyszowaTAK
26 Chlipała Marcin Szczawa Bieg BrakTAK
27 Chlipała Paweł Kamienica Bieg BrakTAK
28 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz Nordic Walking MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO ITAK
29 Chudy Wojciech Nowy Sącz Bieg BrakTAK
30 Cyganek Agnieszka Kraków Bieg BeFit24teamTAK
31 Cyran Józef Ocieka Bieg BrakTAK
32 Dalewski Michał Nowy Sącz Bieg NewagTAK
33 Damasiewicz Ewelina Składziste Bieg BrakTAK
34 Dawiec Danuta Tymbark Marsz Nordic Walking Stowarzyszenie "PRZYSTAŃ" im. Jana PawłaII w TymbaTAK
35 Dębska Małgorzata Koszary Bieg BrakTAK
36 Dębski Wojciech Lipowe Bieg HYDROLIMTAK
37 Długosz Andrzej Równe Bieg TurbOMorsYTAK
38 Duda Bożena Kraków Bieg BrakTAK
39 Duda Krzysztof Kraków Bieg BrakTAK
40 Dutka Emil Limanowa Bieg BrakTAK
41 Dziadoń Agnieszka Tymbark Bieg BrakTAK
42 Dziadoń Magdalena Tymbark Bieg BrakTAK
43 Dziadoń Julia Tymbark Bieg BrakTAK
44 Dziedzic Julia Stary Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
45 Dzikowski Jozef Tymowa Bieg BKB Victoria BrzeskoTAK
46 Ehling Dorota Freiburg Bieg KLIfornia TRITAK
47 Fajto Maciej Murzasichle Bieg BrakTAK
48 Faron Robert Zalesie Bieg 1974TAK
49 Faron Konrad Limanowa Bieg BrakTAK
50 Faron Piotr ZALESIE Bieg Limanowa ForrestTAK
51 Florek Radosław Słopnice Bieg BrakTAK
52 Florek Natalia Słopnice Bieg DKMS PolskaTAK
53 Florek Julia Słopnice Bieg BrakTAK
54 Folwarski Zbigniew Jordanów Bieg BrakTAK
55 Gał Wojciech Murzasichle Bieg BrakTAK
56 Gąsiorowski Krzysztof Gorenice Bieg BrakTAK
57 Gizowska Monika Brzezna Bieg TurbOMorsYTAK
58 Głąbińska Piotr Kraków Bieg #AdamCzerwińskiTeamTAK
59 Główczyk Piotr Grybów Bieg BrakTAK
60 Gniadek-Zając Grzegorz Kraków Bieg BrakTAK
61 Gondek Dariusz Borek Bieg Salt Runners BochniaTAK
62 Gorszko Tomasz Kraków Bieg Trailrun.plTAK
63 Gorszko Maciej Kraków Bieg Trailrun.plTAK
64 Gorszko Jakub Kraków Bieg Trailrun.plTAK
65 Górka Mariusz Jodłownik Bieg maizdajTAK
66 Górka Jakub Szczyrzyc Bieg maizdajaTAK
67 Grabska Ewa Kraków Bieg BrakTAK
68 Grochal Jan Wieliczka Bieg BrakTAK
69 Grucel Robert Słopnice Bieg BrakTAK
70 Grzyb Tadeusz Bochnia Bieg BrakTAK
71 Hebda Tomasz Kanina Bieg MKS LIMANOVIA TAK
72 Hejmej Kamila Nowy Sącz Bieg BrakTAK
73 Jach Paulina Kraków Bieg 72DTAK
74 Janas Marcin Pisarzowa Bieg OŻW KRAKÓW - SPARTANTAK
75 Jania Janusz Półrzeczki Bieg BrakTAK
76 Jaworski Krzysztof Stary Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
77 Joniec Jarosław Nowy Sacz Bieg BrakTAK
78 Jonik Anna Krosna Bieg BrakTAK
79 Jonik Iwona Krosna Bieg BrakTAK
80 Józkowicz Natalia Rupniów Bieg LKS Taekwondo TymbarkTAK
81 Józkowicz Lucyna Rupniów Marsz Nordic Walking LKS Taekwondo TymbarkTAK
82 Jura Maciej Nowy Sącz Bieg ITMBW KrakówTAK
83 Jurek Mariusz Pierzchów Bieg #AdamCzerwińskiTeamTAK
84 Jurek Jarosław Limanowa Bieg KS FlorianTAK
85 Kańtoch Izabela Bytom Bieg HAM Expert TAK
86 Kańtoch Andrzej Bytom Bieg BrakTAK
87 Kapturkiewicz Tomasz Zamieście Bieg Stowarzyszenie na Rzecz Osób z NiepełnosprawnościąTAK
88 Karlak Halina Uście Gorlickie Bieg BrakTAK
89 Kasprzyk Radosław Dulowa Bieg BrakTAK
90 Kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg MCKIS JaworznoTAK
91 Kaźmierczak Karolina Boczów Bieg BrakTAK
92 Kiełb Jerzy Nysa Bieg BrakTAK
93 Kiełbasa Mirosław Tarnow Bieg Ekipa z TarnowaTAK
94 Kołek Tomasz Nowy Sącz Bieg BrakTAK
95 Komraus Justyna Wola Marsz Nordic Walking BrakTAK
96 Kopta Jerzy Kraków Bieg 1945 Cwałujące DziadkiTAK
97 Kordiasz Radosław Kraków Bieg SMOKI WAWELSKIE KRAKOWTAK
98 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz Bieg Husaria Race TeamTAK
99 Kotlarz Dawid Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
100 Kotlarz Piotr Limanowa Bieg LKS Taekwondo Tymbark/Aikido LimanowaTAK
101 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz Nordic Walking 1973TAK
102 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz Nordic Walking 1954TAK
103 Kowalik Dawid Nowy Sącz Bieg Fight House Nowy SączTAK
104 Kozioł Artur Kraków Bieg BrakTAK
105 Kozioł Ewa Kraków Bieg BrakTAK
106 Krerowicz Grzegorz Nowy Sacz Bieg biegam bo lubieTAK
107 Królikowski Przemysław Kraków Bieg BeFit24teamTAK
108 Krużel Beata Tarnów Bieg Husaria Race TeamTAK
109 Kucharczyk Szymon Kasinka Mała Bieg BrakTAK
110 Kukuła Czesław Leńcze Bieg BrakTAK
111 Kukuła Oskar Leńcze Bieg BrakTAK
112 Kukuła Emilia Leńcze Bieg BrakTAK
113 Kulig Paweł Pasierbiec Bieg MKS LIMANOVIA TAK
114 Kulka Regina Ropa Bieg BrakTAK
115 Kunz Tomasz Kraków Bieg BrakTAK
116 Kunz Marcin Kraków Bieg Lacho TeamTAK
117 Laburda Kinga Kraków Bieg Eskadra KrakówTAK
118 Lach Michał Dobra Bieg BrakTAK
119 Lipińska Marta Zbylitowska Góra Bieg PTG SOKÓŁ TarnówTAK
120 Lipiński Robert Tarnów Bieg Nie jesteś samTAK
121 Lis Paulina Długołęka-Śweirkla Bieg BrakTAK
122 Lis Dobrosława Mordarka Bieg Ks limanowa forestTAK
123 Lisowska Magdalena Nawojowa Bieg BrakTAK
124 Lisowski Karol Nawojowa Bieg BrakTAK
125 Liszka Zofia Tymbark Bieg BrakTAK
126 Łukasik Zbyszek Biłgoraj Bieg RAPY MASTERSTAK
127 Łukasik Paweł Biłgoraj Bieg RAPY MASTERSTAK
128 Maier Tomasz Freiburg Bieg KLIfornia TRITAK
129 Majda Maciej Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
130 Malec Sylwester Nowe Rybie Bieg BrakTAK
131 Matusiak Mateusz Słopnice Bieg eXtreme Słopnice TeamTAK
132 Matuszyk Kacper Ropa Bieg BrakTAK
133 Miernik Marzena Myślenice Bieg 1973TAK
134 Miękina Piotr Kraków Bieg BrakTAK
135 Miś Mieczysław Strzeszyce Bieg StrzeszyceTAK
136 Miśkowiec Bożena Dobra Bieg KLIfornia TRITAK
137 Miśkowiec Janusz Dobra Bieg KLIfornia TRITAK
138 Mrowca Maria Nowy Sącz Bieg BrakTAK
139 Mrowca Andrzej Nowy Sącz Bieg BrakTAK
140 Mróz Teresa Krynica-Zdrój Bieg BrakTAK
141 Mucha Edward Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
142 Nadkański Marek Mszana górna Bieg MOK MSZANA DOLNATAK
143 Nadratowski Sławomir Nowy Sącz Bieg WB Nowy SączTAK
144 Nalepa Paweł Biała Niżna Bieg 1989TAK
145 Nazimek Lilianna Nowy Sącz Bieg BrakTAK
146 Nowak Grzegorz Czeladź Marsz Nordic Walking TKKF Saturn CzeladzTAK
147 Nowak Grzegorz 2 Laskowa Bieg BrakTAK
148 Nowak Andrzej Laskowa Bieg BrakTAK
149 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg nastopy.pl Running TeamTAK
150 Olech Aneta Kraków Bieg BrakTAK
151 Olszewski Piotr Bieniewice Bieg BrakTAK
152 Opryszek Bogusław Kraków Bieg ITMBW KrakówTAK
153 Ordzowiały Piotr Osielec Marsz Nordic Walking UKS ZAWOJAKTAK
154 Palacz Patryk Słopnice Bieg MKS LIMANOVIATAK
155 Palacz Łukasz Słopnice Bieg MKS LIMANOVIATAK
156 Palka Tomasz Kraków Bieg Eskadra KrakówTAK
157 Palka Jacek Dobra Bieg Limanowa Forrest, KLIfornia TRITAK
158 Pałka Łukasz Limanowa Bieg BrakTAK
159 Pałuzewicz Ewa Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
160 Pawlik Karolina Limanowa Bieg BrakTAK
161 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa Bieg KS FlorianTAK
162 Pawłowski Czesław Nowy Sącz Bieg BrakTAK
163 Paździora Mariusz Wadowice Marsz Nordic Walking Wadowickie Nordic WalkingTAK
164 Pażucha Swiatosław Żeleźnikowa Wielka Bieg BrakTAK
165 Pierzchała Wojciech Jaworzno Bieg BrakTAK
166 Pierzchała Anna Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno RunnersTAK
167 Piękoś Marek Jaszczew Bieg BrakTAK
168 Piwowar Krzysztof Olszowka Marsz Nordic Walking BrakTAK
169 Pławecka Agnieszka Lipnica Murowana Bieg BrakTAK
170 Pławecka Lena Lipnica Murowana Bieg BrakTAK
171 Pławecka Barbara Żegocina Bieg BrakTAK
172 Polak Bogusława Jawornik Bieg BrakTAK
173 Polański Grzegorz Pleśna Bieg Aktywna PleśnaTAK
174 Popiołek Grzegorz Kraków Bieg BrakTAK
175 Prokop Krzysztof Kobylanka Bieg BrakTAK
176 Prymakowska Barbara tarnow Bieg sokolTAK
177 Pycia Marcin Kraków Bieg BrakTAK
178 Pycia Adam Kraków Bieg Korona Masters KrakówTAK
179 Pytel Dorota Laskowa Bieg BrakTAK
180 Radwan Andrzej Krakow Bieg OSP PRZEW?Z TAK
181 Radzik Robert Biała Niżna Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
182 Reiter Jacek Kraków Bieg BrakTAK
183 Sadko Marek Żabno Marsz Nordic Walking Sokół TarnówTAK
184 Sadowińska Adriana Kraków Bieg Nowa Huta TeamTAK
185 Sawuła Marcin Kraków Bieg 72DTAK
186 Sądej Kamil Powroźnik Bieg ----TAK
187 Seremet Piotr Tarnów Bieg www.s-projekty.plTAK
188 Skałka Adam Nowy Sącz Bieg BrakTAK
189 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska Bieg LKS BurzynTAK
190 Słowik Łukasz Kraków Bieg Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka MPK KrakówTAK
191 Smoleń Michał Dobra Bieg opiekun osoby z niepełnosprawnością-StowarzyszenieTAK
192 Solarski Zbigniew Kraków Bieg BrakTAK
193 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski Bieg MorsyTAK
194 Sotoła Aneta Kraków Bieg BrakTAK
195 Spruch Dorota Sosnowiec Bieg BrakTAK
196 Stach Józef Limanowa Bieg PARTNER-ALMATAK
197 Stawarz Dorota Kraków Bieg BrakTAK
198 Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz Bieg Salt Runners BochniaTAK
199 Steczowicz Artur Słopnice Bieg BrakTAK
200 Stelmach Anna Kamienica Bieg BrakTAK
201 Stolarek Michał Janow Lubelski Bieg Sp15 KrakowTAK
202 Sułkowski Wojciech Limanowa Bieg 1972TAK
203 Sułkowski Rafał Limanowa Bieg BrakTAK
204 Sułkowski Paweł Limanowa Bieg KS LIMANOWA FORREST TAK
205 Suska Katarzyna Wadowice Marsz Nordic Walking Wadowickie Nordic WalkingTAK
206 Suski Daniel Wadowice Marsz Nordic Walking Wadowickie Nordic WalkingTAK
207 Szafrański Maciej Laskowa Bieg KS FlorianTAK
208 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz Bieg BrakTAK
209 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz Bieg BrakTAK
210 Szewczyk Dawid Limanowa Bieg MKS LimanoviaTAK
211 Szkaradek Paweł Gródek nad Dunajcem Bieg BrakTAK
212 Szlachtowski Łukasz Nowy Targ Bieg GOPR PodhaleTAK
213 Szpila Zbigniew Nowy Sącz Bieg BrakTAK
214 Szubryt Czesław Limanowa Bieg BrakTAK
215 Szurek Aleksander Szymbark Bieg Gorlicka Grupa BiegowaTAK
216 Szurek Jakub Szymbark Bieg Gorlicka Grupa BiegowaTAK
217 Szwagrzyk Marcin Kraków Bieg BrakTAK
218 Szymański Michał Nowy Sącz Bieg BrakTAK
219 Ścieszka Wojciech kraków Bieg 13 elt Kraków - BaliceTAK
220 Ślęczka Mateusz Kraków Bieg BrakTAK
221 Śmieszek Franciszek Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
222 Śmieszek Zbigniew Limanowa Bieg Ultramaraton LimanowaTAK
223 Świadek Michał Kamień Bieg BrakTAK
224 Tarza Antoni Zgłobice Bieg Ekipa z TarnowaTAK
225 Tokarczyk Anna Jadamwola Bieg BrakTAK
226 Tomasiak Marek Barcice Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
227 Tracz Maciej Kraków Bieg 1974TAK
228 Tracz Karol Kraków Bieg 2006TAK
229 Tracz Kaja Kraków Bieg 2006TAK
230 Tracz Aneta Dobczyce Bieg Rozbiegane DobczyceTAK
231 Tracz Krzysztof Dobczyce Marsz Nordic Walking Rozbiegane DobczyceTAK
232 Tracz Dariusz Dobczyce Marsz Nordic Walking BrakTAK
233 Turcza Piotr Kraków Bieg BrakTAK
234 Twardy Urszula Nawojowa Bieg BrakTAK
235 Wandas Aleksander Laskowa Bieg KS FlorianTAK
236 Wątroba Wiktoria Stara Wieś Bieg BrakTAK
237 Węglarz Agata Łapanów Bieg ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówTAK
238 Węgrzyn Tomasz Kraków Bieg BrakTAK
239 Wiatr Irena Dąbrowa Tarnowska Bieg Run Team DąbrowaTarnowskaTAK
240 Wielocha Mariusz Limanowa Bieg MKS LIMANOVIATAK
241 Wielosik Marcin Kadcza Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
242 Winiarski Hubert Tarnów Bieg SiuruburuTAK
243 Włodarczyk Krzysztof Limanowa Bieg BrakTAK
244 Włodarczyk Julia Limanowa Bieg BrakTAK
245 Włodarczyk Kinga Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
246 Wojs Tomasz limanowa Bieg BrakTAK
247 Wojs Maksymilian limanowa Bieg BrakTAK
248 Wojtanowski Rafał Tarnów Bieg BrakTAK
249 Wojtowicz Zdzislaw Szczawa Bieg BrakTAK
250 Woźniak Barbara Zagórze Bieg KS Limanowa ForrestTAK
251 Wójcik Paweł Kraków Bieg BrakTAK
252 Wójtowicz Łukasz Sadek Bieg BrakTAK
253 Wszołek Helena Kraków Bieg Ambasador Festiwalu BiegówTAK
254 Wysowski Grzegorz Ptaszkowa Bieg PKS Jaworze PtaszkowaTAK
255 Zajda Dorota Kraków Bieg BrakTAK
256 Zamora Katarzyna Laskowa Bieg BrakTAK
257 Zaremba Łukasz Nowy Sącz Bieg BrakTAK
258 Zelek Marek Wronowice Bieg Klub Biegowy Kamionka WielkaTAK
259 Zembaty Olimpia Limanowa Bieg BrakTAK
260 Ziobrowski Marek Limanowa Bieg BrakTAK
261 Ziobrowski Oskar Limanowa Bieg BrakTAK
262 Ziobrowski Błażej Limanowa Bieg BrakTAK
263 Zoń-Wątroba Małgorzata Stara Wieś Bieg BrakTAK
264 Żabczyńska Zuzanna Nowa Dęba Bieg BrakTAK
265 Żabczyński Robert Nowa Dęba Bieg BrakTAK
266 Żalińska Teresa Jaworzno Bieg JAWORZNO RUNNERSTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту