Lista opłaconych

Lista opłaconych

XII DYCHA SIEKIERNIKA
Bieg Główny 10 km


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze bieg 10 km Amstaff Team Jedlicze TAK
2 Barud Artur Klimkówka bieg 10 km BrakTAK
3 Bednarz Karol Trzciana bieg 10 km ROLMATTAK
4 Bełch Tomasz Łężany bieg 10 km BrakTAK
5 Bełch Michał Widacz bieg 10 km BrakTAK
6 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne bieg 10 km MKS HALICZTAK
7 Bożek Grzegorz Krosno bieg 10 km Dzikie Życie RunTeamTAK
8 Brela Jakub Jedlicze bieg 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
9 Bril Piotr Jedlicze bieg 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
10 Brocławik Mirosław Krosno bieg 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
11 Bułdak Krzysztof Sanok bieg 10 km BrakTAK
12 Chodakowska Marzena Bukowsko bieg 10 km BrakTAK
13 Cieśla Jarosław Krosno bieg 10 km BrakTAK
14 Cisek Andrzej Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
15 Czepiga Dariusz Głojsce bieg 10 km Wkurw_teamTAK
16 Ćwiąkała Halina \ bieg 10 km BrakTAK
17 Dabrowska Agnieszka Sanok bieg 10 km BrakTAK
18 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne bieg 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
19 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne bieg 10 km MKS HaliczTAK
20 Drwięga Maciej Sanok bieg 10 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
21 Dziuba Bogdan Jastkowice bieg 10 km Stalowowolski Klub BIegaczaTAK
22 Fejkiel Paweł Zalesie bieg 10 km OSP PustynyTAK
23 Foryś Paweł Haczów bieg 10 km BrakTAK
24 Gaworecki Tomasz Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ Run Energy Club TAK
25 Gazda Mariusz Krosno bieg 10 km KROSNOTAK
26 Ginda Jan Rymanów bieg 10 km Finish RymanówTAK
27 Godlewski Krzysztof Krosno bieg 10 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
28 Gorzkowski Marcin Nadolany bieg 10 km BrakTAK
29 Grabska Renata Rzeszów bieg 10 km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
30 Grabska Jagoda Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
31 Guzik Grzegorz Krosno bieg 10 km Sportowe KarpatyTAK
32 Hadam Ewa Dynów bieg 10 km Spartan Race Training GroupTAK
33 Hejnowicz Tomasz Krosno bieg 10 km KMWTWTAK
34 Heliński Jacek Krosno bieg 10 km BrakTAK
35 Honkisz Maciej Krosno bieg 10 km BrakTAK
36 Honkisz-Godlewska Urszula Krosno bieg 10 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
37 jajesnica Marian Jedlicze bieg 10 km MUKS jedliczeTAK
38 Jaracz Marcin Krosno bieg 10 km Marcin JaraczTAK
39 Jendrichovska Danka Sabinov bieg 10 km MARAS teanTAK
40 Józefczyk Tomasz Krosno bieg 10 km Posmakuj Run TeamTAK
41 Juryś Sławomir Krosno bieg 10 km JSystemTAK
42 Karwan Zbigniew Lublin bieg 10 km bblTAK
43 Kętrzyński Ryszard Krosno bieg 10 km Zabiegani MielecTAK
44 Kijowski Wiesław Milcza bieg 10 km MilczaTAK
45 Kilarowski Marcin Miejsce Piastowe / Zalesie bieg 10 km 1991TAK
46 Kiper Maciej Jarosław bieg 10 km Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
47 Kisielewicz Marcin Chorkówka bieg 10 km Athletic ZręcinTAK
48 Klamut Ryszard Jabłonica Polska bieg 10 km Jabłonica PolskaTAK
49 Kochański Tomasz Jedlicze bieg 10 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
50 Korab Robert Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
51 Kostka Janusz Szczzepańcowa bieg 10 km Posmakuj Run TeamTAK
52 Kot Łukasz Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
53 Kozak Michał Jarosław bieg 10 km biegnijsercem.plTAK
54 Krajňáková Katarína Prešov bieg 10 km MARAS teamTAK
55 Krakowski Maciej Mielec bieg 10 km Bezczelni WojsławTAK
56 Krukar Michał Iwonicz Zdrój bieg 10 km BrakTAK
57 Kuzian Kacper Buków bieg 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
58 Leśniak Leszek Dukla bieg 10 km BrakTAK
59 Lipa Wojciech Rzeszów bieg 10 km RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY TAK
60 Litwin Bartłomiej Wrocanka bieg 10 km Wkurw_TeamTAK
61 Markuszka Sławek Równe bieg 10 km BiegamBoLubięTAK
62 Markuszka Mateusz Równe bieg 10 km SA PSP KRAKÓWTAK
63 Maślak Jacek Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
64 Maślak Marzena Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
65 Michałowski Robert Tarnów bieg 10 km 1977TAK
66 Mika Mirosław Krosno bieg 10 km BrakTAK
67 Morawiec Krzysztof Tarnów bieg 10 km Husaria Race Team TarnówTAK
68 Mróz Kamil Dobieszyn bieg 10 km BrakTAK
69 Niemiec Szczepan Rzeszów bieg 10 km MPEC RzeszówTAK
70 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok bieg 10 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
71 Nowosielski Marek Sanok bieg 10 km 1955TAK
72 Oczoś Hubert Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
73 Owoc Krystian Wróblik Królewski bieg 10 km BrakTAK
74 Pająk-Cieśla Joanna Krosno bieg 10 km BrakTAK
75 Pajecki Łukasz Krempna bieg 10 km BrakTAK
76 Pajestka Wojciech Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZTAK
77 Panaś Artur Szczepańcowa bieg 10 km Zamczysko TeamTAK
78 Patla Ewa Krosno bieg 10 km KKB MOSiR KrosnoTAK
79 Pawłowska Elżbieta Jedlicze bieg 10 km Running Team Nowy Styl GroupTAK
80 Pelczar Wojciech Dobieszyn bieg 10 km AZS AWF KatowiceTAK
81 Rachwał Kamil Krosno bieg 10 km BrakTAK
82 Reczkowski Andrzej Nienaszów bieg 10 km KB Atletic Zręcin TAK
83 Rodzinka Jan Zręcin bieg 10 km KB,,Athletic,,ZręcinTAK
84 Rojek Józef Ropczyce bieg 10 km TeaMTAK
85 Rutkowski Łukasz Korczyna bieg 10 km 1983TAK
86 Sanocki Marcin Jedlicze bieg 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
87 Sarama Grzegorz Sanok bieg 10 km www.sanfot.comTAK
88 Siembida Małgorzata Ulanów bieg 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
89 Siwak Ryszard Dziekanowice bieg 10 km Ryś Team SkiTAK
90 Skóra Anna Jedlicze bieg 10 km MUKS JedliczeTAK
91 Stachurski Mirek Rzeszów bieg 10 km SRTG Rzeszów TAK
92 Szelc Marcin Krosno bieg 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
93 Szwast Jerzy Dukla bieg 10 km MTB MOSIR DuklaTAK
94 Szybisty Grzegorz Wrocanka bieg 10 km Kkb Mosir KrosnoTAK
95 Szyszło Tomasz Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ Run Energy Club TAK
96 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
97 Tracz Łukasz Jarosław bieg 10 km Treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
98 Wójcik Andżelika Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
99 Wywłoka Paulina Jarosław bieg 10 km Salco Garmin TeamTAK
100 Zajdel Maciej Iwonicz bieg 10 km BrakTAK
101 Zawisza Łukasz Iwonicz bieg 10 km BrakTAK
102 Zdeb Krzysztof Wrocanka bieg 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту