Lista opłaconych

Lista opłaconych

XII DYCHA SIEKIERNIKA
SIEKIERNICZEK
Bieg Towarzyszący 5 km i Marsz Nordic Walking 5 km


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Banasiewicz Paweł Sanok BIeg Towarzyszący 5 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
2 Bilik Wojciech Krosno Marsz Nordic Walking 5 km Samotni WędrowcyTAK
3 Binkowicz Stanisław Lubla BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
4 Blajer Elżbieta Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
5 Blajer Maciej Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
6 Borczyk Bartłomiej Sanok BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
7 Bryl Janina Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km 1966TAK
8 Brzeżawska Monika Sanok BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
9 Buryło Mateusz Jodłówka BIeg Towarzyszący 5 km Perfect Runner Team/Jarosławski BiegaczTAK
10 Cecelon Agnieszka Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
11 Chojna Anita Sielec Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
12 Cichoń Urszula Oględów Krzewiny Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
13 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
14 Czerwińska Małgorzata Przemyśl BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
15 Dębogórska Joanna SANOK BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
16 Dobrowolski Zbigniew Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
17 Drzyzga Klaudia Korczyna Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w KrośnieTAK
18 Dufaj Dominika Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
19 Dziubaszewska Ewa Rymanów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
20 Foryś Włodzimierz Jasło BIeg Towarzyszący 5 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
21 Furman Marian Biecz Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
22 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
23 Gazda Renata Krosno BIeg Towarzyszący 5 km KROSNOTAK
24 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking 5 km NWG PRZYSZŁOŚĆTAK
25 Hanus Joanna Krosno Marsz Nordic Walking 5 km KS METRACO POLKOWICETAK
26 Inglot Beata Iskrzynia BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
27 Iskra Marek Staszów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
28 Janocha Maciej Świerzowa Polska BIeg Towarzyszący 5 km MJE TEAMTAK
29 Jasiurska Katarzyna Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS HALICZ Ustrzyki DolneTAK
30 Jaslar Beata Besko BIeg Towarzyszący 5 km 1981TAK
31 Jurczak Marcin Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
32 Kaczmarczyk Iwona Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
33 Karaś Sylwia Lubatowa BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
34 Karkut Bogdan Komorów BIeg Towarzyszący 5 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWATAK
35 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
36 Klamczyńska Zofia Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
37 Klimek Stanisław Krosno Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
38 Klocek Bogusława Trzcinica BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
39 Kochańska Aneta Jedlicze Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
40 Kołodziej Tomasz Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
41 Konik Aleksandra Stefkowa Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
42 Konik Jacek Stefkowa Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
43 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
44 Konik Jarosław Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
45 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
46 Kopacz Julia Potok Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
47 Kopacz Małgorzata Potok Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
48 Korczak Monika Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
49 Kosińska Teresa Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
50 Kozioł Mateusz Krosno BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
51 Krajňák Ladislav Prešov BIeg Towarzyszący 5 km MARAS teamTAK
52 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
53 Krukar Monika Iwonicz Zdrój BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
54 Krzanowski Piotr Krosno BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
55 Krzesaj Marzena Koniemłoty Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
56 Krzesaj Patrycja Koniemłoty Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
57 Kubalski Piotr Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
58 Kubalski Dariusz Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
59 Kubiszyn Wiesława Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
60 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
61 Kubiszyn Mirosław Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
62 Kusaj Tomasz Dębica Marsz Nordic Walking 5 km OSP ZAWADATAK
63 Kusaj Jakub Dębica Marsz Nordic Walking 5 km OSP ZawadaTAK
64 Lach Mateusz Przemyśl BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
65 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
66 Maras Ladislav Presov BIeg Towarzyszący 5 km MARAS teamTAK
67 Marszałek Edward Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 5 km DębinaTAK
68 Niepokój Radosław Wrocanka Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
69 Nowak Krystyna Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
70 Ochyra Konrad Lesko BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
71 Oleksyk Małgorzata Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km MKS Halicz Klub Biegacz, BK nordic walkingTAK
72 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS Halicz Klub biegacz Ustrzyki DolneTAK
73 Ostrowski Jan KORCZYNA BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
74 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
75 Pasierb Marek Rzeszow Marsz Nordic Walking 5 km NzTAK
76 Patla Piotr Krosno Marsz Nordic Walking 5 km KKB MOSiR KrosnoTAK
77 Pawlak Władysława Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
78 Pedryc Bartłomiej Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km Forum Górski ŚwiatTAK
79 Piątkowska Laura Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
80 Pietrzkiewicz Krystian Sanok BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
81 Pławska Monika Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km Publiczne Gimnazjum nr1TAK
82 Poczobut Agnieszka Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
83 Rykała Irena Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
84 Rzucidło Jan Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km Bbl TAK
85 Saczewska Ewelina Besko BIeg Towarzyszący 5 km .-TAK
86 Sojda Alicja Grzybów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
87 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój Marsz Nordic Walking 5 km PTG "SOKÓŁ"RymanówTAK
88 Strawa Anna Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
89 Switek Alina Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
90 Switek Ewa Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
91 Szajna Jagoda Krosno Marsz Nordic Walking 5 km DbjTAK
92 Szczypkowska Marzena Sielec Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
93 Szuba Dariusz Przemyśl BIeg Towarzyszący 5 km SOLDIER TEAMTAK
94 Śnios Maria Wiśniowa Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
95 Świeboda Elżbieta Jedlicze BIeg Towarzyszący 5 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
96 Tkaczyk Wojciech Jedlicze BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
97 Tomjoła Zofia Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
98 Topór Małgorzata Biecz Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
99 Trela Iwona Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
100 Warchałowska Maria Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
101 Węgrzyn Monika Komorów BIeg Towarzyszący 5 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWATAK
102 Wielgosz Iwona Jasło Marsz Nordic Walking 5 km 1990TAK
103 Zaborowska Maria Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
104 Zajchowski Marek Moderówka BIeg Towarzyszący 5 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
105 Zych Witold Rogi Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту