Lista opłaconych

Lista opłaconych

XXX OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY
10-TKA PO ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balicki Zbigniew Zwierzyniec 10 km BrakTAK
2 Banaśkiewicz Kamil Dominów 10 km Cisowianka Team PLTAK
3 Bernaciak Bartosz Rudnik 10 km lkb.rudnikTAK
4 Bernaś Dariusz Biłgoraj 10 km BrakTAK
5 Białas Dariusz Frampol 10 km BrakTAK
6 Biały Michał Kraśnik 10 km SKB KraśnikTAK
7 Biały Piotr Kraśnik 10 km SKB KraśnikTAK
8 Biernacka Justyna Biłgoraj 10 km BrakTAK
9 Biernacki Paweł Biłgoraj 10 km BrakTAK
10 Blajer Elżbieta Rzeszów 10 km BrakTAK
11 Blajer Maciej Rzeszów 10 km BrakTAK
12 Blicharz Jacek Biłgoraj 10 km BrakTAK
13 Borsuk Bartek Hedwiżyn 10 km BrakTAK
14 Brzyska Marcelina Biłgoraj 10 km Ultra Wild Girls TeamTAK
15 Buksa Andrzej Pysznica 10 km SKB Stalowa WolaTAK
16 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner Team/Jarosławski BiegaczTAK
17 Chmiel Tomasz Nadrzecze 10 km NADRZECZETAK
18 Cich Agnieszka Biłgoraj 10 km BrakTAK
19 Czyrw Daniel Biłgoraj 10 km Potrenujemy?TAK
20 Dąbrowski Andrzej Józefów 10 km BrakTAK
21 Demucha Maciej Biłgoraj 10 km BrakTAK
22 Dzido Jolanta Okrągłe 10 km BrakTAK
23 Gałka Krzysztof Tarnogród 10 km BrakTAK
24 Garbacz Marcin Janów Lubelski 10 km BrakTAK
25 Grabias Jarosław Biłgoraj 10 km BrakTAK
26 Grasza Artur Biłgoraj 10 km NADRZECZETAK
27 Grela Andrzej Biłgoraj 10 km KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIATAK
28 Gronowska Małgorzata Horyszów 10 km RGBTAK
29 Hrymak Stanisław Lubaczów 10 km BrakTAK
30 Hurkała Mateusz Biłgoraj 10 km ZSZiO w Biłgoraju/BSK Miód KozackiTAK
31 Jacek Andrzej Zamość 10 km BrakTAK
32 Jankowski Eugeniusz Puławy 10 km OPEC - PUŁAWYTAK
33 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
34 Kaproń Łukasz Janów Lubelski 10 km BrakTAK
35 Kaproń Czesław Janów Lubelski 10 km FORTACO TeamTAK
36 Karasinski Michał Rudnik 10 km lkb.rudnikTAK
37 Kiper Maciej Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
38 Kołakowski Przemek Zamość 10 km 2.LBOT/25blp ZamośćTAK
39 Kołodziej Anna Korczów 10 km BrakTAK
40 Komar Joanna Żyrzyn 10 km Potrenujemy?TAK
41 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 10 km BrakTAK
42 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna 10 km BrakTAK
43 Kostowski Stanisław Chełm 10 km BrakTAK
44 Kot Leszek Łęczna 10 km LW BogdankaTAK
45 Kot Piotr Zamość 10 km Rozbiegany ZamośćTAK
46 Kraczek Paweł Biłgoraj 10 km Wesoła SiódemkaTAK
47 Krawczak Marian Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
48 Krupa Kamil Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
49 Kulanin Karol Wola Dereźniańska 10 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
50 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km Superior Team PrzemyślTAK
51 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
52 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
53 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie 10 km RAPY MASTERSTAK
54 Łukasik Paweł Biłgoraj 10 km RAPY MASTERSTAK
55 Łukaszczyk Henryk Hrubieszów 10 km 1960TAK
56 Łukaszczyk Marcin Biłgoraj 10 km KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJTAK
57 Łuszczek Martyna Biszcza 10 km BrakTAK
58 Makarzec - Surma Agnieszka Biłgoraj 10 km BrakTAK
59 Marzec Małgorzata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
60 Misiągiewicz Paweł Tarnogród 10 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
61 Młynarski Stanisław Zarzecze k. Niska 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
62 Monastyrska Anna Zamość 10 km DrużynaATAK
63 Monastyrski Andrzej Zamość 10 km DrużynaATAK
64 Morawski Arkadiusz Adamów 10 km Nie ma letko LublinTAK
65 Morpak Michal Nisko 10 km BrakTAK
66 Moskal Agnieszka Żyrzyn 10 km Potrenujemy?TAK
67 Mróz Marek Warszawa 10 km POLCARTAK
68 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 10 km GUKS ModliborzyceTAK
69 Nalepa Krzysztof BIŁGORAJ 10 km BrakTAK
70 Nowakowski Czesław Warszawa 10 km Klub Biegacza GOCHTAK
71 Oczkowski Roman Stalowa Wola 10 km amatorTAK
72 Oleksy Przemysław Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
73 Oleszek Magdalena Goraj 10 km BrakTAK
74 Oleszek Bolesław Goraj 10 km BrakTAK
75 Pieczykolan Piotr Biłgoraj 10 km BrakTAK
76 Piekarz Mariusz Przedzel 10 km skbTAK
77 Piekutowski Jacek Wola mała 10 km BrakTAK
78 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km STAL TECHTAK
79 Podlipny Marek Wesołówka 10 km LW BogdankaTAK
80 Polak Irena BIŁGORAJ 10 km Biłgoraj Ultra TrailTAK
81 Procner Leszek Gromada 10 km BrakTAK
82 Przybyłowicz Paweł Biłgoraj 10 km NiezrzeszonyTAK
83 Psiuk Andrzej Stary Bidaczów 10 km BrakTAK
84 Puźniak Patryk Aleksandrów Pierwszy 10 km BSK Miód KozzackiTAK
85 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
86 Robak Marcin Biłgoraj 10 km Wesoła SiódemkaTAK
87 Rogowski Piotr Biłgoraj 10 km BrakTAK
88 Sala Kamil Adam Dęblin 10 km Potrenujemy?TAK
89 Sędłak Adam Biłgoraj 10 km BrakTAK
90 Sęk Wiesław Pruchnik 10 km Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
91 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
92 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
93 Słoma Tadeusz Hrubieszów 10 km BrakTAK
94 Sobków Adam Moszczanica 10 km BrakTAK
95 Sta Paulina Rudnik 10 km lkb.rudnikTAK
96 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa 10 km Akademia SportuTAK
97 Stec Krzysztof Stalowa Wola 10 km BrakTAK
98 Strzałka Ewelina Biłgoraj 10 km BrakTAK
99 Swacha Piotr Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
100 Sysa Kazimierz Krasnystaw 10 km Krasnystaw BiegaTAK
101 Szabat Wiesław Annopol 10 km BrakTAK
102 Szczepanek Ewelina Dęblin 10 km Potrenujemy TAK
103 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
104 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny PruchnikTAK
105 Szpyt Justyna Biłgoraj 10 km BUT Biłgoraj Ultra TrailTAK
106 Szymanik Adam Tarnogród 10 km BrakTAK
107 Szymański Adam Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
108 Świś Paweł Dzwola 10 km BrakTAK
109 Tokarz Tomasz Pysznica 10 km SKBTAK
110 Trzonek Andrzej Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
111 Tutka Dominik Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
112 Urban Ewa Stalowa wola 10 km Stalowowolskiklub biegaczaTAK
113 Voznenko Marta Biłgoraj 10 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
114 Walas Piotr Zamość 10 km BrakTAK
115 Warecki Radosław Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
116 Węgrzyn Monika Komorów 10 km UKS Tiki Taka KolbuszowaTAK
117 Widz Łukasz Ryki 10 km Potrenujemy?TAK
118 Wielgus Piotr Wrocław 10 km ARTIBAUTAK
119 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj 10 km MARWIN BiłgorajTAK
120 Wosk Jacek Ryki 10 km Lost in Sport/Potrenujemy?TAK
121 Wójciak Piotr Lubaczów 10 km BrakTAK
122 Wrocławski Stanisław Chodel 10 km LW BogdankaTAK
123 Zając Anna Jarczów 10 km BrakTAK
124 Zasiadko Mikołaj Łęczna 10 km LW BogdankaTAK
125 Zielonka Monika Lipiny Dolne 10 km BrakTAK
126 Żak Arkadiusz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
127 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZATAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту