CROSS SATURNA
biegi dzieci
Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
1 | Agdan Jan | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
2 | Albera Wiktoria | Czeladz | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
3 | Benduch Paweł | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
4 | Błaszczyk Filip | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
5 | Borowiec Alan | Czeladz | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
6 | Bucka Maja | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
7 | Duda Bartosz | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | brak | TAK |
8 | Foryś Maja | Katowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
9 | Gagatek Jakub | Siemianowice Śląskie | wg. kategorii wiekowych | Carbon Team | TAK |
10 | Gagatek Natalia | Siemianowice Śląskie | wg. kategorii wiekowych | Carbon Team | TAK |
11 | Gołębiowski Piotr | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
12 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
13 | Gwóźdź Barbara | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
14 | Gwóźdź Karolina | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
15 | Hycnar Grzegorz | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
16 | Kapa Adam | Czeladz | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
17 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
18 | Kaszuba Oliwier | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
19 | Kietla Alan | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
20 | Kołodziejczyk Jakub | Będzin | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
21 | Korczak Alan | czeladz | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
22 | Korczak Fabian | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
23 | Kotras Emilia | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
24 | Krzak Wiktor | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
25 | Latos Nikodem | Dąbrowa Górnicza | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
26 | Łapińska Martyna | Dąbrowa Górnicza | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
27 | Łapiński Aleksander | Dąbrowa Górnicza | wg. kategorii wiekowych | APNCzeladz | TAK |
28 | Machura Olga | Bobrowniki | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
29 | Machura Ewa | Bobrowniki | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
30 | Majchrzyk Martyna | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
31 | Majchrzyk Olaf | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
32 | Maślanka Filip | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
33 | Matonia Filip | Siemianowice Śląskie | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
34 | Mazur Jakub | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
35 | Mazur Milena | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
36 | Misiurek Lena | Będzin | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
37 | Najbor Rozalia | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
38 | Noga Emilia | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Zdzieraj Kapcie | TAK |
39 | Nowak Paweł | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Piaski | TAK |
40 | Nowak Paulina | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Piaski | TAK |
41 | Nowak Anna | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
42 | Nowak Franek | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
43 | Nowak-Lentner Lena | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
44 | Oleszek Cezary | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
45 | Oleszek Bartek | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
46 | Pastusiak Karla | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
47 | Pastusiak Lara | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
48 | Pawlak Zuzanna | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
49 | Pawlak Maciej | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
50 | Piega Kacper | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
51 | Pinkawa Dorota | Katowice | wg. kategorii wiekowych | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | TAK |
52 | Siegmund Oliwia | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
53 | Sojka Tymoteusz | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Lekkoatletyka dla kadego | TAK |
54 | Staszewska Dominika | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | #czeladzbiega | TAK |
55 | Szczepańska Zuzanna | Będzin | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
56 | Szczepańska Maja | Będzin | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
57 | Tekieli Artur | Sosnowiec | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
58 | Węgrzyński Dominik | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
59 | Wilk Zuzanna | Piaski | wg. kategorii wiekowych | Sekcja Piaski | TAK |
60 | Zygmundczyk Igor | Czeladź | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |