Lista opłaconych

Lista opłaconych

GÓRSKI BIEG FRASSATIEGO


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus-Kowalska Justyna Imielin Mięsny LKS ImielinTAK
2 Arseniuk Anna Górsk k. Torunia Mięsny T.S. Opatrunki ToruńTAK
3 Balún Peter Tvrdošín Mięsny MK TvrdošínTAK
4 Bartula Jan Libiąż Mięsny parkrun Chrzanów TAK
5 Borodzik Maciej Warszawa Mięsny brakTAK
6 Brandys Michał Pawłowice Mięsny Biegiem Przez Góry TAK
7 Budzoń Paulina Bielsko - Biała Wegetariański BrakTAK
8 CHĘCIŃSKI KRZYSZTOF Łodygowice Mięsny BrakTAK
9 CHUDY DAWID Przeciszów Mięsny BrakTAK
10 Czarnecki Krzysztof Kraków Wegetariański BrakTAK
11 Czech Marek Gliwice Mięsny BrakTAK
12 Czostków Wiola Warszawa Wegetariański AccentureTAK
13 Daniłowski Tomasz Katowice Mięsny parkrun KatowiceTAK
14 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
15 Deska Leszek Nowa Iwiczna Mięsny www.leszekbiega.plTAK
16 Dymanus Damian Chrzanów Mięsny parkrun ChrzanówTAK
17 Dziergas Mirosław Żywiec Wegetariański Rysianka TeamTAK
18 Fonfer Viktor Tvrdošín Mięsny Mk-TvrdošinTAK
19 Frysztacki Wojciech Witkowice Wegetariański KS KANDAHARTAK
20 Gałeczka Michał Gliwice Mięsny BrakTAK
21 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Mięsny BrakTAK
22 Gawlak Robert Czechowice-Dziedzice Mięsny Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
23 Giza Radosław Jaworzno Mięsny BrakTAK
24 Giżyński Damian Jastrzębie-Zdrój Mięsny Kolejarz Best 4UTAK
25 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Mięsny Tarnogórske ŁazęgiTAK
26 Habiak Piotr Tychy Mięsny BrakTAK
27 Hankus Łukasz Żywiec Mięsny BrakTAK
28 HORAK Roland Kęty Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
29 Jankowski Mariusz Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
30 Januszewska Marta Rzeszów Mięsny Polskie RadioTAK
31 Jasiński Mikołaj Warszawa Mięsny UKA Warszawa, TBDTAK
32 Jaworska Aleksandra Bydgoszcz Mięsny 6. KILOMETRTAK
33 Jurowicz Damian Katowice Mięsny BrakTAK
34 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice Mięsny BrakTAK
35 Kakusová Jarmila Zákamenné Mięsny ZákamennéTAK
36 KALAMUS Mirek Łodygowice Mięsny 1978TAK
37 Kocemba Kamil Kobiernice Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
38 Kowalczyk Paweł Kęty Mięsny KĘCKIE HARPAGANYTAK
39 KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice Mięsny BrakTAK
40 Kozłowski Łukasz Tychy Mięsny BrakTAK
41 Kózka Mariusz Bielsko-Biała Mięsny Nutrend BiegaTAK
42 Krężołek Anna Kraków Wegetariański BrakTAK
43 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Mięsny Urodzeni BiegaczeTAK
44 Kubis Witold Czarków Mięsny RodzinaTAK
45 Kułaczewski Krzysztof Sosnowiec Mięsny 1989TAK
46 Kumorek Mariusz Łękawica Mięsny BrakTAK
47 Kuras Janusz Chełmek Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
48 Kuras Katarzyna Chełmek Wegetariański Zadyszka OświęcimTAK
49 Kuźma Michalina Cieszyn Wegetariański Opony SerafinowskiTAK
50 Lampert Mateusz Rybnik Mięsny BrakTAK
51 Laskiewicz Wojciech Wola Więcławska Mięsny G.O.A.T. Team MichałowiceTAK
52 Lipiecki Przemysław Świętochłowice Mięsny BrakTAK
53 Łukosz Arkadiusz Jaworze Mięsny BrakTAK
54 Madej Anna Katowice Wegetariański VEGE RUNNERSTAK
55 Magner Rafał Ruda Śląska Mięsny Miraz Race TeamTAK
56 Magner Aneta Ruda Śląska Mięsny Miraz Race TeamTAK
57 Marek Rafał Goczałkowice-Zdrój Mięsny KAC RUNNERSTAK
58 Mazur Marek Jastrzębie - Zdrój Mięsny BrakTAK
59 Mazur Łukasz Gliwice Mięsny Eko-Okna RunnersTAK
60 Mertas Dominik Babice Mięsny BrakTAK
61 Męcner Michał Bestwina Mięsny BrakTAK
62 Michalczyk Wojciech Racibórz Mięsny EASYRUN RACIBÓRZTAK
63 Milarski Andrzej Skawina Mięsny Skawina BiegaTAK
64 Mruk Łukasz Gliwice Mięsny BrakTAK
65 Myszka Mirosław Bielsko-Biała Mięsny Adventure MountainsTAK
66 Nawrot Łukasz Świętochłowice Mięsny Bieg z Chrystusem!TAK
67 Noga Marcin Wieprz Mięsny BrakTAK
68 Nowak Kamil Zawiercie Wegetariański BrakTAK
69 Olszowski Krzysztof Międzybrodzie Bialskie Mięsny Wataha - Łączy nas BieganieTAK
70 Olszowski Dawid Międzybrodzie Bialskie Mięsny SMS Rekord Bielsko-BiałaTAK
71 Opała Krzysztof Warszawa Wegetariański BrakTAK
72 Orcholski Witold Toruń Wegetariański T.S. Opatrunki ToruńTAK
73 Orlikowski Jakub Warszawa Mięsny BrakTAK
74 Paskuda Marcin Raciborz Wegetariański GEODEZJA PASKUDATAK
75 Pastwa Karol Międzybrodzie Żywieckie Mięsny BrakTAK
76 Pánik Vladimír Trstená Mięsny MK TvrdošínTAK
77 Pietras Edyta Węgierska Górka Mięsny JustFeelfit teamTAK
78 Piszczek Jakub Warszawa Wegetariański BrakTAK
79 Podsadecki Witold Cięcina Mięsny E&W RUN TEAMTAK
80 Przybysz Ryszard Żory Mięsny BrakTAK
81 Puchalski Rafał Częstochowa Mięsny CMFTAK
82 Rusin Anna Porąbka Wegetariański Kęckie HarpaganyTAK
83 Rygalik Ewa Stary Broniszew Mięsny BrakTAK
84 Sala Roman Brenna Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
85 Semberecki Marcin Zakopane Mięsny Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
86 Skawiński Paweł Trzebinia Mięsny SierszanieTAK
87 Skibicki Krzysztof Oświęcim Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
88 Smarduch Aleksander Hecznarowice Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
89 Sobczyk Przemysław Zakopane Wegetariański Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
90 Sokołowski Artur Otwock Mięsny Team ZabieganeDniTAK
91 Straszecki Krystian Bielsko - Biała Wegetariański BrakTAK
92 Strycharski Krystian Warszawa Mięsny Trailowe Biegi Duchowe TAK
93 Szczerbowski Karol Tychy Mięsny BrakTAK
94 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna Gliwice Mięsny BrakTAK
95 Szpak Damian Tychy Mięsny Team PapryTAK
96 Szromek Tomasz Czerwionka-Leszczyny Mięsny TOMATAK
97 Śledziowski Andrzej Kraków Mięsny Lacho TeamTAK
98 Śpiewak Wojtek Wilkowice Mięsny BrakTAK
99 Świątek Marcin Bielsko- Biała Mięsny Wataha-Łączy nas bieganieTAK
100 Tacz Łukasz Radymno Mięsny www.treningfizjoterapia.plTAK
101 Targosz Piotr Twardorzeczka Mięsny BrakTAK
102 Toboła Grzegorz Pabianice Mięsny M A G Team TAK
103 Tomala Janusz Kozy Wegetariański KozyTAK
104 Tomanek Bartek Czechowice-Dziedzice Mięsny Wataha-Łączy nas bieganieTAK
105 Turchan Łukasz Chorzów Mięsny 1985TAK
106 Verniček Štefan Zákamenné Mięsny Mk-TvrdošinTAK
107 Wasilewski Piotr Gorlice Mięsny BrakTAK
108 Wasztyl Tomasz Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
109 Weryho Krzysztof Mysłowice Mięsny BrakTAK
110 Wilk Magdalena Warszawa Mięsny Team ZabieganeDniTAK
111 Wołoszczak Leszek Bydgoszcz Mięsny BrakTAK
112 Wójcik Marcin Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
113 Wywłoka Paulina Jarosław Mięsny Salco Garmin TeamTAK
114 Zięba Artur Kraków Mięsny Poranny PatrolTAK
115 Zubel Michał Oświęcim Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
116 Żółkiewicz Michał Bujaków Mięsny BrakTAK




займ на карту срочно без отказа займ на карту