Lista opłaconych

Lista opłaconych

GÓRSKI BIEG FRASSATIEGO


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus-Kowalska Justyna Imielin Mięsny LKS ImielinTAK
2 Arseniuk Anna Górsk k. Torunia Mięsny T.S. Opatrunki ToruńTAK
3 Balún Peter Tvrdošín Mięsny MK TvrdošínTAK
4 Balun Jan Tvrdošín Mięsny MK TvrdošínTAK
5 Bartkowiak Mariusz Opole Mięsny INSTRUKTOR BIEGANIATAK
6 Bartula Jan Libiąż Mięsny parkrun Chrzanów TAK
7 Białożyt Krzysztof Kamesznica Mięsny BrakTAK
8 Bogacz Monika Ruda Śląska Wegetariański ADS MasnaTAK
9 Borodzik Maciej Warszawa Mięsny brakTAK
10 Borowicz Roksana Knurów Wegetariański Orły z KnurowaTAK
11 Brandys Michał Pawłowice Mięsny Biegiem Przez Góry TAK
12 Budzoń Paulina Bielsko - Biała Wegetariański BrakTAK
13 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn Wegetariański Świeżaki z CieszynaTAK
14 CHĘCIŃSKI KRZYSZTOF Łodygowice Mięsny BrakTAK
15 CHUDY DAWID Przeciszów Mięsny BrakTAK
16 CISZEWSKI KRZYSZTOF Bytom Mięsny BIEG Z CHRYSTUSEMTAK
17 Cyran Adam Radlin Mięsny Radlinioki w BieguTAK
18 Czarnecki Krzysztof Kraków Wegetariański BrakTAK
19 Czech Marek Gliwice Mięsny BrakTAK
20 Czostków Wiola Warszawa Wegetariański AccentureTAK
21 Dang Magdalena Knurów Mięsny Orły z KnurowaTAK
22 Daniłowski Tomasz Katowice Mięsny parkrun KatowiceTAK
23 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
24 Dąbrowski Cezary Piaseczno Mięsny MAXI PiasecznoTAK
25 Deska Leszek Nowa Iwiczna Mięsny www.leszekbiega.plTAK
26 Dymanus Damian Chrzanów Mięsny parkrun ChrzanówTAK
27 Dziano Łukasz Siemianowice Śl. Mięsny BrakTAK
28 Dziergas Mirosław Żywiec Wegetariański Rysianka TeamTAK
29 Faron Robert Zalesie Mięsny SALCO GARMIN TEAMTAK
30 Ficek Izabela Świnna Wegetariański BrakTAK
31 Fonfer Viktor Tvrdošín Mięsny Mk-TvrdošinTAK
32 Frysztacki Wojciech Witkowice Wegetariański KS KANDAHARTAK
33 Gałeczka Michał Gliwice Mięsny BrakTAK
34 Gałuszka Maria Porąbka Wegetariański ITMBW KrakówTAK
35 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Mięsny BrakTAK
36 Gawlak Barbarą Goczałkowice Zdroj Wegetariański BrakTAK
37 Gawlak Robert Czechowice-Dziedzice Mięsny Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
38 Gawlak Marta Edynburg Mięsny Edinburgh Running NetworkTAK
39 Gawlak Joanna Sydney Mięsny Sydney Harbour RunnersTAK
40 Gawron Piotr Kraków Mięsny KB MCKIS JaworznoTAK
41 Giza Radosław Jaworzno Mięsny BrakTAK
42 Giżyński Damian Jastrzębie-Zdrój Mięsny Kolejarz Best 4UTAK
43 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Mięsny Tarnogórske ŁazęgiTAK
44 Gorczewska Renata Rybarzowice Wegetariański KS ISKRA RYBARZOWICETAK
45 Gorell Bogumiła Poniszowice Mięsny BrakTAK
46 Góralczyk Piotr Łódź Mięsny BrakTAK
47 Grabowski Tomasz Radlin Mięsny Radlinioki w bieguTAK
48 Grzybek Antoni Pierściec Mięsny BrakTAK
49 Guga Paweł TYCHY Mięsny PAWEŁ GUGATAK
50 Gugnacka Agata Tychy Wegetariański BrakTAK
51 Habiak Piotr Tychy Mięsny BrakTAK
52 Hankus Łukasz Żywiec Mięsny BrakTAK
53 Horak Lesław Mnich Mięsny BrakTAK
54 HORAK Roland Kęty Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
55 Hrapkowicz Marek Kęty Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
56 IMIELSKI MACIEJ Bierna Mięsny gruba kryzysTAK
57 Jankowski Mariusz Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
58 Januszewska Marta Rzeszów Mięsny Polskie RadioTAK
59 Jaremek Wojtek Zamość Mięsny BrakTAK
60 Jasiński Mikołaj Warszawa Mięsny UKA Warszawa, TBDTAK
61 Jaworska Aleksandra Bydgoszcz Mięsny 6. KILOMETRTAK
62 Johna Adam Tychy Mięsny Press Glass Biegamy i wspieramy TAK
63 jończyk marcin kraków Mięsny BrakTAK
64 Judasz Marcin Mysłowice Mięsny BrakTAK
65 Jurowicz Damian Katowice Mięsny BrakTAK
66 Juzyk Adam Ruda Śląska Mięsny Biegamy z Sercem TAK
67 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice Mięsny BrakTAK
68 Kakusová Jarmila Zákamenné Mięsny ZákamennéTAK
69 KALAMUS Mirek Łodygowice Mięsny 1978TAK
70 Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie Wegetariański ELite Sports Team TAK
71 Karp Anna Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
72 Kellogg Dorota Warszawa Mięsny BrakTAK
73 Kempisty Kacper Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
74 Kobiałka Irek Dębica Mięsny BrakTAK
75 Kocemba Kamil Kobiernice Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
76 Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie Mięsny Jaś AnielkaTAK
77 Kostera Dariusz Lipowa Mięsny BrakTAK
78 Kostrzewa Wojciech Oświęcim Mięsny Speed Team BrzeszczeTAK
79 Kowalczyk Paweł Kęty Mięsny KĘCKIE HARPAGANYTAK
80 KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice Mięsny BrakTAK
81 Kozioł Ania Kraków Wegetariański BrakTAK
82 Kozłowski Łukasz Tychy Mięsny BrakTAK
83 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn Wegetariański BrakTAK
84 Kózka Mariusz Bielsko-Biała Mięsny Nutrend BiegaTAK
85 Kral Sebastian Jaworzno Mięsny BrakTAK
86 Krężołek Anna Kraków Wegetariański BrakTAK
87 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Mięsny Urodzeni BiegaczeTAK
88 Kubis Witold Czarków Mięsny RodzinaTAK
89 Kułaczewski Krzysztof Sosnowiec Mięsny 1989TAK
90 Kuma Wojciech Kraków Wegetariański BrakTAK
91 Kumorek Mariusz Łękawica Mięsny BrakTAK
92 Kuras Janusz Chełmek Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
93 Kuras Katarzyna Chełmek Wegetariański Zadyszka OświęcimTAK
94 Kurkowska Aldona Chorzów Mięsny BrakTAK
95 Kuźma Michalina Cieszyn Wegetariański Opony SerafinowskiTAK
96 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice Mięsny Polmotors TAK
97 Kwiatkowski Przemyslaw Gniezno Wegetariański PWSDTAK
98 Lampert Mateusz Rybnik Mięsny BrakTAK
99 Laskiewicz Wojciech Wola Więcławska Mięsny G.O.A.T. Team MichałowiceTAK
100 Lemmon Matt Edinburgh Mięsny Aberdeen Hash House HarriersTAK
101 Lipiecki Przemysław Świętochłowice Mięsny BrakTAK
102 Lubecki Tomasz Oświęcim Mięsny BrakTAK
103 Łukosz Arkadiusz Jaworze Mięsny BrakTAK
104 Madej Anna Katowice Wegetariański VEGE RUNNERSTAK
105 Magner Rafał Ruda Śląska Mięsny Miraz Race TeamTAK
106 Magner Aneta Ruda Śląska Mięsny Miraz Race TeamTAK
107 Małysa Łukasz Orzesze Mięsny BrakTAK
108 Marek Rafał Goczałkowice-Zdrój Mięsny KAC RUNNERSTAK
109 Mazur Marek Jastrzębie - Zdrój Mięsny BrakTAK
110 Mazur Łukasz Gliwice Mięsny Eko-Okna RunnersTAK
111 Mertas Dominik Babice Mięsny BrakTAK
112 Męcner Michał Bestwina Mięsny BrakTAK
113 Michalczyk Wojciech Racibórz Mięsny EASYRUN RACIBÓRZTAK
114 Miękiński Jacek Lipowa Mięsny Kwiaciarnia "Lilia" LipowaTAK
115 Mikszta Grzegorz Tychy Mięsny TOMATAK
116 Milarski Andrzej Skawina Mięsny Skawina BiegaTAK
117 Milbrant Kornel Ruda Śląska Mięsny ADS MasnaTAK
118 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska Mięsny ADS MasnaTAK
119 Morański Marian Zabrze Mięsny BrakTAK
120 Moskal Marcin Kozy Mięsny BrakTAK
121 Mruk Łukasz Gliwice Mięsny BrakTAK
122 Myszka Mirosław Bielsko-Biała Mięsny Adventure MountainsTAK
123 Nawrot Łukasz Świętochłowice Mięsny Bieg z Chrystusem!TAK
124 Noga Marcin Wieprz Mięsny BrakTAK
125 Nowak Kamil Zawiercie Wegetariański BrakTAK
126 NOWAKOWSKI Adam Tychy Mięsny BrakTAK
127 OLESZKIEWICZ Grzegorz PUŁAWY Mięsny RTS POGOŃ WŁOSTOWICETAK
128 Olszowski Krzysztof Międzybrodzie Bialskie Mięsny Wataha - Łączy nas BieganieTAK
129 Olszowski Dawid Międzybrodzie Bialskie Mięsny SMS Rekord Bielsko-BiałaTAK
130 Opała Krzysztof Warszawa Wegetariański BrakTAK
131 Orcholski Witold Toruń Wegetariański T.S. Opatrunki ToruńTAK
132 Orlikowski Jakub Warszawa Mięsny BrakTAK
133 Osiński Stanisław Łódź Mięsny BrakTAK
134 Paluszkiewicz Kacper Kamesznica Mięsny BrakTAK
135 Panenka Małgorzata Nieborowice Mięsny Night Runners Gliwice / FIS-SST TeamTAK
136 Papiernik Leszek Łękawica Mięsny BrakTAK
137 Paskuda Marcin Raciborz Wegetariański GEODEZJA PASKUDATAK
138 Pastwa Karol Międzybrodzie Żywieckie Mięsny BrakTAK
139 Patyk Joanna Chorzów Mięsny Drużyna JezusaTAK
140 Pánik Vladimír Trstená Mięsny MK TvrdošínTAK
141 Pędziwiatr Jacek Bielsko-Biała Wegetariański RozBBiegane KomorowiceTAK
142 Pietkun Rafał Rybnik Wegetariański BrakTAK
143 Pietras Edyta Węgierska Górka Mięsny JustFeelfit teamTAK
144 Piszczek Jakub Warszawa Wegetariański BrakTAK
145 Podsadecki Witold Cięcina Mięsny E&W RUN TEAMTAK
146 Pracka Danuta Miasteczko Śląskie Wegetariański BrakTAK
147 Przybysz Ryszard Żory Mięsny BrakTAK
148 Pszczółka Anet Tarnawa Górna Wegetariański BrakTAK
149 Puchalski Rafał Częstochowa Mięsny CMFTAK
150 Rajzer Mariusz Warszawa Mięsny BodyKineticTAK
151 Rochowiak Aleksandra Żywiec Wegetariański beskidtrail.plTAK
152 Różycki Marcin Tychy-- Wegetariański BrakTAK
153 Rusin Anna Porąbka Wegetariański Kęckie HarpaganyTAK
154 Rygalik Ewa Stary Broniszew Mięsny BrakTAK
155 Sajda Tosia Siemianowice Śląskie Wegetariański MANHATTAN27TAK
156 Sala Roman Brenna Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
157 Semberecki Marcin Zakopane Mięsny Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
158 Skawiński Paweł Trzebinia Mięsny SierszanieTAK
159 Skibicki Krzysztof Oświęcim Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
160 Smarduch Aleksander Hecznarowice Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
161 Sobczyk Przemysław Zakopane Wegetariański Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
162 Sokołowski Artur Otwock Mięsny Team ZabieganeDniTAK
163 SOKOŁOWSKI MAREK Mysłowice-Wesoła Mięsny Alpin Sport HOKA One One TeamTAK
164 Sontag Marek Siemianowice Śląskie Mięsny BrakTAK
165 STEBEL PIOTR SKOCZÓW Mięsny PRZEWODNIKTAK
166 Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie Wegetariański IRONiaTAK
167 Straszecki Krystian Bielsko - Biała Wegetariański BrakTAK
168 Strycharski Krystian Warszawa Mięsny Trailowe Biegi Duchowe TAK
169 Stwora Kamil Międzybrodzie Bialskie Mięsny KW SAKWATAK
170 Suski Daniel Wadowice Mięsny Bociek WadowiceTAK
171 Szczerbowski Karol Tychy Mięsny BrakTAK
172 Szczurek Grzegorz Ornonowice Mięsny Rudzki Klub Grotołazów NOCEKTAK
173 Szeja Przemek Imielin Mięsny IndianRunnerTAK
174 Szołtysek Piotr Pyskowice Mięsny Socios GórnikTAK
175 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna Gliwice Mięsny BrakTAK
176 Szpak Damian Tychy Mięsny Team PapryTAK
177 Szromek Tomasz Czerwionka-Leszczyny Mięsny TOMATAK
178 Szygenda Sebastian Września Wegetariański TIGER TAEMTAK
179 SZYLEWSKA EWA Chorzów Wegetariański BrakTAK
180 Szymańska Anna Łódź Mięsny Brak TAK
181 Śledziowski Andrzej Kraków Mięsny Lacho TeamTAK
182 Śpiewak Wojtek Wilkowice Mięsny BrakTAK
183 Świątek Marcin Bielsko- Biała Mięsny Wataha-Łączy nas bieganieTAK
184 Targosz Piotr Twardorzeczka Mięsny BrakTAK
185 Tendaj Daniel Łomianki Mięsny BrakTAK
186 Toboła Grzegorz Pabianice Mięsny M A G Team TAK
187 Tomala Janusz Kozy Wegetariański KozyTAK
188 Tomanek Bartek Czechowice-Dziedzice Mięsny Wataha-Łączy nas bieganieTAK
189 Tracz Łukasz Radymno Mięsny www.treningfizjoterapia.plTAK
190 TREMBLA TOMASZ PISARZOWICE Mięsny BrakTAK
191 Turchan Łukasz Chorzów Mięsny 1985TAK
192 Turzański Piotr Zielona Góra Mięsny Alkohit.euTAK
193 Umiastowski Damian Chełm Śląski Mięsny IndianRunnerTAK
194 Verniček Štefan Zákamenné Mięsny Mk-TvrdošinTAK
195 Walaszek Łukasz Katowice Mięsny BrakTAK
196 Walecki Marek Opole Mięsny Bieg OpolskiTAK
197 Walecki Tomasz Opole Mięsny BrakTAK
198 Walendowski Dominik Tychy Mięsny BrakTAK
199 Wałęga M Dębica Wegetariański BrakTAK
200 Wasilewski Piotr Gorlice Mięsny BrakTAK
201 Wasztyl Tomasz Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
202 Wawak Mirosław Międzybrodzie Żywieckie Mięsny Igosport Sklep dla BiegaczaTAK
203 Weryho Krzysztof Mysłowice Mięsny BrakTAK
204 Widuch Jarek Pewel Ślemieńska Mięsny BrakTAK
205 Wilczyńska-Kogut Aleksandra Gliwice Mięsny Night Runners Gliwice TAK
206 Wilk Magdalena Warszawa Mięsny Team ZabieganeDniTAK
207 Wołoszczak Leszek Bydgoszcz Mięsny BrakTAK
208 Wójcik Marcin Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
209 Wywłoka Paulina Jarosław Mięsny Salco Garmin TeamTAK
210 Zdrojewicz Artur Tychy Mięsny BrakTAK
211 Zięba Artur Kraków Mięsny Poranny PatrolTAK
212 ZONTEK SABINA Bielsko-Biała Mięsny WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIE TAK
213 Zubel Michał Oświęcim Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
214 Żak Sonia Knurów Mięsny Orły z Knurowa TAK
215 Żarłok Ireneusz Katowice Mięsny BrakTAK
216 Żółkiewicz Michał Bujaków Mięsny BrakTAK




займ на карту срочно без отказа займ на карту