Lista opłaconych

Lista opłaconych

GÓRSKI BIEG FRASSATIEGO


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus-Kowalska Justyna Imielin Mięsny LKS ImielinTAK
2 Arseniuk Anna Górsk k. Torunia Mięsny T.S. Opatrunki ToruńTAK
3 Babka Mateusz Walim Mięsny Sudecki Klub WyskogórskiTAK
4 Balún Peter Tvrdošín Mięsny MK TvrdošínTAK
5 Balun Jan Tvrdošín Mięsny MK TvrdošínTAK
6 Banaś Justyna Jaworze Mięsny Świry StelaTAK
7 Bartkowiak Mariusz Opole Mięsny INSTRUKTOR BIEGANIATAK
8 Bartula Jan Libiąż Mięsny parkrun Chrzanów TAK
9 Białecki Tomasz Jastrzębie-Zdrój Wegetariański BziegaczTAK
10 Białożyt Krzysztof Kamesznica Mięsny BrakTAK
11 Bienias Krzysztof Katowice Mięsny Prawdziwa-kawa.plTAK
12 Bigoś Monika Kraków Mięsny BrakTAK
13 Błasiak Tomasz Międzybrodzie Bialskie Mięsny PTG SokółTAK
14 Bobran Bartosz Chełm Śląski Mięsny BrakTAK
15 Bogacz Monika Ruda Śląska Wegetariański ADS MasnaTAK
16 Bojda Brygida Pierściec Wegetariański Świry StelaTAK
17 Bojda Zdzisław Piersciec Mięsny ŚWIRY STELATAK
18 Borodzik Maciej Warszawa Mięsny brakTAK
19 Borowicz Roksana Knurów Wegetariański Orły z KnurowaTAK
20 Brandys Michał Pawłowice Mięsny Klub Biegacza FartlekTAK
21 Brózda Tomasz Skoczów Wegetariański BrakTAK
22 Brudny Agnieszka Ochaby Mięsny ŚWIRY STELATAK
23 Buda Wojciech Bielsko-Biała Wegetariański BrakTAK
24 Capello Rossella Bielsko-Biała Wegetariański BrakTAK
25 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn Wegetariański Świeżaki z CieszynaTAK
26 Chęciński Krzysztof Łodygowice Mięsny BrakTAK
27 Chowaniok Anna Ustroń Wegetariański Fantastic TeamTAK
28 Chudy Dawid Przeciszów Mięsny BrakTAK
29 Ciszewski Krzysztof Bytom Mięsny BIEG Z CHRYSTUSEMTAK
30 Cudziło Łukasz Kielce Mięsny X-MAN TEAM TAK
31 Cyran Adam Radlin Mięsny Radlinioki w BieguTAK
32 Czarnecki Krzysztof Kraków Wegetariański BrakTAK
33 Czech Marek Gliwice Mięsny BrakTAK
34 Czostków Wiola Warszawa Wegetariański AccentureTAK
35 Czulak Maciej Międzybrodzie Bialskie Mięsny BrakTAK
36 Dang Magdalena Knurów Mięsny Orły z KnurowaTAK
37 Daniłowski Tomasz Katowice Mięsny parkrun KatowiceTAK
38 Data Tomasz Żory Wegetariański HRmax ŻoryTAK
39 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
40 Dąbrowski Cezary Piaseczno Mięsny MAXI PiasecznoTAK
41 Dejas Tomasz Mysłowice Mięsny BrakTAK
42 Deska Leszek Nowa Iwiczna Mięsny www.leszekbiega.plTAK
43 Domagała Monika Zakopane Mięsny BrakTAK
44 Dratwa Monika Wola Kalinowska Mięsny BrakTAK
45 Duda Wojciech Tychy Mięsny BrakTAK
46 Dymanus Damian Chrzanów Mięsny parkrun ChrzanówTAK
47 Dyrlaga Marcin Węgierska Górka Mięsny Syntonic TeamTAK
48 Dziano Łukasz Siemianowice Śl. Mięsny BrakTAK
49 Dziedziejko Roman Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
50 Dziergas Mirosław Żywiec Wegetariański Rysianka TeamTAK
51 Faron Robert Zalesie Mięsny SALCO GARMIN TEAMTAK
52 Ferdek Igor Chorzów Mięsny Adventure Mountains TAK
53 Ficek Izabela Świnna Wegetariański BrakTAK
54 Flądro Daniel Wokowice Wegetariański Klub Biegowy PerłaTAK
55 Fonfer Viktor Tvrdošín Mięsny Mk-TvrdošinTAK
56 Frysztacki Wojciech Witkowice Wegetariański KS KANDAHARTAK
57 Gajewski Dariusz Piekary Śląskie Wegetariański BrakTAK
58 Galuskin Alexey Tarnowskie Góry Mięsny Grupa NomaxTAK
59 Gałeczka Michał Gliwice Mięsny BrakTAK
60 Gałuszka Maria Porąbka Wegetariański ITMBW KrakówTAK
61 Gałuszka Halina Porąbka Mięsny Alpin Sport HOKA One One TeamTAK
62 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Mięsny BrakTAK
63 Gawlak Barbara Goczałkowice Zdrój Wegetariański BrakTAK
64 Gawlak Robert Czechowice-Dziedzice Mięsny Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
65 Gawlak Marta Edynburg Mięsny Edinburgh Running NetworkTAK
66 Gawlak Joanna Sydney Mięsny Sydney Harbour RunnersTAK
67 Gawron Piotr Kraków Mięsny KB MCKIS JaworznoTAK
68 Gątkowski Mateusz Lubin Wegetariański ZG RunTAK
69 Giza Radosław Jaworzno Mięsny BrakTAK
70 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Mięsny Tarnogórske ŁazęgiTAK
71 Głąb Tomasz Katowice Mięsny BrakTAK
72 Gmerek Marcelina Mucharz Mięsny BrakTAK
73 Gorczewska Renata Rybarzowice Wegetariański KS ISKRA RYBARZOWICETAK
74 Gorell Bogumiła Poniszowice Mięsny BrakTAK
75 Góra Zbigniew Wadowice Wegetariański 1971TAK
76 Góralczyk Piotr Łódź Mięsny BrakTAK
77 Grabowski Tomasz Radlin Mięsny Radlinioki w bieguTAK
78 Grzybek Antoni Pierściec Mięsny BrakTAK
79 Guga Paweł Tychy Mięsny PAWEŁ GUGATAK
80 Gugnacka Agata Tychy Wegetariański BrakTAK
81 Hankus Łukasz Żywiec Mięsny BrakTAK
82 Harężlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie Mięsny BrakTAK
83 Horak Lesław Mnich Mięsny Kryzys Wieku ŚredniegoTAK
84 Horak Roland Kęty Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
85 Hrapkowicz Marek Kęty Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
86 Huczek Sławomir Porąbka Wegetariański EATON RUNNING TEAMTAK
87 Imielski Maciej Bierna Mięsny gruba kryzysTAK
88 Janik Robert Myślenice Wegetariański AMGD TAK
89 Jankowski Mariusz Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
90 Janusz Mariusz Krzyszkowice Mięsny Biegam z JezusemTAK
91 Januszewska Marta Rzeszów Mięsny Polskie RadioTAK
92 Jaremek Wojtek Zamość Mięsny BrakTAK
93 Jaroszek Piotr Gilowice Mięsny klub Rekord Bielsko-BiałaTAK
94 Jarzębowicz Adam Katowice Mięsny brakTAK
95 Jarzębowicz Paweł Oświęcim Mięsny Zadyszka Oświęcim TAK
96 Jasiński Mikołaj Warszawa Mięsny UKA Warszawa, TBDTAK
97 Jaworska Aleksandra Bydgoszcz Mięsny 6. KILOMETRTAK
98 Johna Adam Tychy Mięsny Press Glass Biegamy i wspieramy TAK
99 Jonkisz Dorota Czechowice Dziedzice Wegetariański RytmTAK
100 Jończyk Marcin Kraków Mięsny BrakTAK
101 Jungowski Piotr Częstochowa Mięsny BrakTAK
102 Jura Rafał Kraków Mięsny BrakTAK
103 Juraszek Elżbieta Jeleśnia Wegetariański JustFellFitTAK
104 Jurczyk Maciej Czyżowice Mięsny Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w KatowicachTAK
105 Jurowicz Damian Katowice Mięsny BrakTAK
106 Juzof Arkadiusz Pogwizdów Mięsny BrakTAK
107 Juzyk Adam Ruda Śląska Mięsny Biegamy z Sercem TAK
108 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice Mięsny BrakTAK
109 Kalamus Mirek Łodygowice Mięsny 1978TAK
110 Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie Wegetariański ELite Sports Team TAK
111 Kamiński Adam Bielsko Biała Mięsny brakTAK
112 Kania Krzysiek Węgieska Górka Mięsny BrakTAK
113 Karawacki Grzegorz Kęty Mięsny BrakTAK
114 Karp Anna Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
115 Kasolik Dawid Kęty Mięsny Syntonic TeamTAK
116 Kastelik Dariusz Pietrzykowice Mięsny Sprintex TeamTAK
117 Kastelik Grzegorz Kalna Mięsny BrakTAK
118 Kastelik Mariusz Brzeszcze Mięsny Speed Team Brzeszcze TAK
119 Kawik Tomasz BRENNA Wegetariański ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/ TRENER BIEGOWYTAK
120 Kellogg Dorota Warszawa Mięsny BrakTAK
121 Kempisty Kacper Warszawa Mięsny Trailowe Biegi DuchoweTAK
122 Klisz Paweł Bielsko Biała Mięsny Hit the TrailTAK
123 Knap Jarosław Będzin Mięsny BrakTAK
124 Knutelski Błażej Grywałd Mięsny Gorący Potok TAK
125 Kobiałka Irek Dębica Mięsny BrakTAK
126 Kocemba Kamil Kobiernice Mięsny Kęckie HarpaganyTAK
127 Kochan Rafał Łąka Mięsny TC Kochan RafałTAK
128 Kołeczko Grzegorz Łąka Mięsny INGER PszczynaTAK
129 Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie Mięsny Jaś AnielkaTAK
130 Kos Piotr Kobiernice Mięsny BrakTAK
131 Kostera Dariusz Lipowa Mięsny BrakTAK
132 Kostrzewa Wojciech Oświęcim Mięsny Speed Team BrzeszczeTAK
133 Kościelniak Kacper Raba Niżna Mięsny Salco Garmin Team TAK
134 Kowalczyk Paweł Kęty Mięsny KĘCKIE HARPAGANYTAK
135 Kozaczka Włodzimierz Gliwice Mięsny BrakTAK
136 Kozak Michał Jarosław Mięsny BrakTAK
137 Kozłowski Łukasz Tychy Mięsny BrakTAK
138 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn Wegetariański BrakTAK
139 Kózka Mariusz Bielsko-Biała Mięsny Nutrend BiegaTAK
140 Kral Sebastian Jaworzno Mięsny BrakTAK
141 Krężołek Anna Kraków Wegetariański BrakTAK
142 Król Dawid Wieliczka Mięsny KING KONGTAK
143 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Mięsny Urodzeni BiegaczeTAK
144 Kryszewski Waldemar Cieszyn Mięsny BrakTAK
145 Kubica Marcin Bielsko-Biała Mięsny Inov-8 TeamTAK
146 Kubis Witold Czarków Mięsny RodzinaTAK
147 Kubka Adam Łódź Wegetariański FUNDACJA UDARU MÓZGUTAK
148 Kudrys Agnieszka Międzybrodzie Bialskie Wegetariański BrakTAK
149 Kudrys Rafał Międzybrodzie Bialskie Mięsny BrakTAK
150 Kulisz Szymon Siemianowice Śląskie Mięsny BrakTAK
151 Kułaczewski Krzysztof Sosnowiec Mięsny 1989TAK
152 Kuma Wojciech Kraków Wegetariański BrakTAK
153 Kumorek Mariusz Łękawica Mięsny BrakTAK
154 Kuras Janusz Chełmek Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
155 Kuras Katarzyna Chełmek Wegetariański Zadyszka OświęcimTAK
156 Kurasiński Konrad Brenna Mięsny Świry Stela TAK
157 Kurek Jacek Tychy Wegetariański Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚwietlikowoTAK
158 Kurkowska Aldona Chorzów Mięsny BrakTAK
159 Kuś Paweł Simoradz Mięsny Świry StelaTAK
160 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice Mięsny Polmotors TAK
161 Kuźnik Rafał Katowice Mięsny Husaria Race Team TAK
162 Kwiatkowski Przemyslaw Gniezno Wegetariański PWSDTAK
163 Laskiewicz Wojciech Wola Więcławska Mięsny G.O.A.T. Team MichałowiceTAK
164 Lemmon Matt Edinburgh Mięsny Aberdeen Hash House HarriersTAK
165 Lipiecki Przemysław Świętochłowice Mięsny BrakTAK
166 Lipiński Daniel Jastrzębie-Zdrój Mięsny Biegiem Przez GóryTAK
167 Lipski Przemek Kędzierzyn-Koźle Mięsny Przemysław LipskiTAK
168 Lipski Kamil Kędzierzyn-Koźle Mięsny Start KłodnicaTAK
169 Loranc Paweł Kozy Mięsny Wild BuchaysTAK
170 Lubański Mateusz Jozefów Mięsny Team Zabiegane DniTAK
171 Lubecki Tomasz Oświęcim Mięsny BrakTAK
172 Łabaj Diana Rybnik Mięsny BrakTAK
173 Łukosz Arkadiusz Jaworze Mięsny BrakTAK
174 Madej Anna Katowice Wegetariański VEGE RUNNERSTAK
175 Magdziorz Mariusz Mysłowice Mięsny BrakTAK
176 Magiera Janusz Wodzisław Śl. Mięsny BrakTAK
177 Magner Rafał Ruda Śląska Mięsny Miraz Race TeamTAK
178 Magner Aneta Ruda Śląska Mięsny Miraz Race TeamTAK
179 Małysa Łukasz Orzesze Mięsny BrakTAK
180 Marek Rafał Goczałkowice-Zdrój Mięsny KAC RUNNERSTAK
181 Matecki Tomasz Bielsko-Biała Wegetariański BrakTAK
182 Mazur Marek Jastrzębie - Zdrój Mięsny BrakTAK
183 Mazur Łukasz Gliwice Mięsny Eko-Okna RunnersTAK
184 Mertas Dominik Babice Mięsny BrakTAK
185 Męcner Michał Bestwina Mięsny BrakTAK
186 Michalczyk Wojciech Racibórz Mięsny EASYRUN RACIBÓRZTAK
187 Michulec Jacek Żywiec Mięsny BrakTAK
188 Miękiński Jacek Lipowa Mięsny Kwiaciarnia "Lilia" LipowaTAK
189 Mikołajczak Magdalena Żory Wegetariański BrakTAK
190 Mikszta Grzegorz Tychy Mięsny TOMATAK
191 Milarski Andrzej Skawina Mięsny Skawina BiegaTAK
192 Milbrant Kornel Ruda Śląska Mięsny ADS MasnaTAK
193 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska Mięsny ADS MasnaTAK
194 Morański Marian Zabrze Mięsny BrakTAK
195 Moskal Marcin Kozy Mięsny BrakTAK
196 Mruk Łukasz Gliwice Mięsny BrakTAK
197 Muchajer Jarosław Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
198 Myszka Mirosław Bielsko-Biała Mięsny Adventure MountainsTAK
199 Nawrot Łukasz Świętochłowice Mięsny Bieg z Chrystusem!TAK
200 Niedurny Marcin Ruda Śląska Mięsny BrakTAK
201 Noga Marcin Wieprz Mięsny BrakTAK
202 Nowak Kamil Zawiercie Wegetariański BrakTAK
203 Nowak Wioletta Palikówka Mięsny BrakTAK
204 Nowak Marek Ligota Mięsny RyTM Czechowice - DziedziceTAK
205 Nowak Monika Warszawa Mięsny TBDTAK
206 Nowakowski Adam Tychy Mięsny BrakTAK
207 Ogiegło Maciej Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
208 Ogiegło Wojciech Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
209 Ogiegło Justyna Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
210 Oksiędzki Tomasz Jan Warszawa Wegetariański Deloitte Adventure TeamTAK
211 Oksiędzki Zbigniew Brwinów Mięsny BrakTAK
212 Olejniczak Marek Rybnik Mięsny BrakTAK
213 Oleszkiewicz Grzegorz Puławy Mięsny RTS POGOŃ WŁOSTOWICETAK
214 Olszowski Krzysztof Międzybrodzie Bialskie Mięsny Wataha - Łączy nas BieganieTAK
215 Olszowski Władysław Międzybrodzie Bialskie Mięsny http://teamnabiegowskach.pl/TAK
216 Opala Beata Warszawa Wegetariański BrakTAK
217 Opała Krzysztof Warszawa Wegetariański BrakTAK
218 Orcholski Witold Toruń Wegetariański T.S. Opatrunki ToruńTAK
219 Orlikowski Jakub Warszawa Mięsny BrakTAK
220 Osiński Stanisław Łódź Mięsny BrakTAK
221 Ożga Sebastian Tychy Mięsny BrakTAK
222 Paluszkiewicz Kacper Kamesznica Mięsny BrakTAK
223 Panek Krzysztof Bieruń Wegetariański BrakTAK
224 Panenka Małgorzata Nieborowice Mięsny Night Runners Gliwice / FIS-SST TeamTAK
225 Papiernik Leszek Łękawica Mięsny BrakTAK
226 Paskuda Marcin Raciborz Wegetariański GEODEZJA PASKUDATAK
227 Pastwa Karol Międzybrodzie Żywieckie Mięsny BrakTAK
228 Patyk Joanna Chorzów Mięsny Drużyna JezusaTAK
229 Pawlaszczyk Adam Katowice Mięsny BrakTAK
230 Pawlus Michał Żywiec Mięsny BrakTAK
231 Pánik Vladimír Trstená Mięsny MK TvrdošínTAK
232 Pędziwiatr Jacek Bielsko-Biała Wegetariański RozBBiegane KomorowiceTAK
233 Piątek Tomasz Pisarzowice Mięsny Wild BuchaysTAK
234 Pieczonka Daniel Cieszyn Mięsny 1Liga TAK
235 Pietkun Rafał Rybnik Wegetariański BrakTAK
236 Pietras Edyta Węgierska Górka Mięsny JustFeelfit teamTAK
237 Piszczek Jakub Warszawa Wegetariański BrakTAK
238 Podmorański Piotr Ruda Śląska Mięsny BrakTAK
239 Podsadecki Witold Cięcina Mięsny E&W RUN TEAMTAK
240 Porembski Bogdan Rymanów Zdrój Mięsny KING KONGTAK
241 Potoczny Paweł Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
242 Pracka Danuta Miasteczko Śląskie Wegetariański BrakTAK
243 Prudel Joanna Rybnik Mięsny BrakTAK
244 Prudel Leszek Rybnik Mięsny BrakTAK
245 Przybysz Ryszard Żory Mięsny BrakTAK
246 Pszczółka Aneta Tarnawa Górna Wegetariański BrakTAK
247 Pszczółka Dominik Czernichów Mięsny BBRunnersTAK
248 Puchalski Rafał Częstochowa Mięsny CMFTAK
249 Rajzer Mariusz Warszawa Mięsny BodyKineticTAK
250 Ratyński Michał Warszawa Mięsny BrakTAK
251 Rawicz-Grotowski Rafał Ruda Śląska Mięsny BrakTAK
252 Reszytyło Grzegorz Łańcut Mięsny BrakTAK
253 Rochowiak Aleksandra Żywiec Wegetariański beskidtrail.plTAK
254 Różański Mateusz Katowice Mięsny BrakTAK
255 Różycki Marcin Tychy-- Wegetariański BrakTAK
256 Rusin Anna Porąbka Wegetariański Kęckie HarpaganyTAK
257 Rygalik Ewa Stary Broniszew Mięsny BrakTAK
258 Rzepka Remigiusz Mikołów Wegetariański GreenBudTAK
259 Sajda Tosia Siemianowice Śląskie Wegetariański MANHATTAN27TAK
260 Sala Roman Brenna Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
261 Sarnowski Tomasz Jasło Mięsny BrakTAK
262 Semberecki Marcin Zakopane Mięsny Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
263 Sielski Norbert Rybnik Mięsny BrakTAK
264 Siger Adam Łódź Wegetariański BrakTAK
265 Skalska Anna Bytom Mięsny SPLA Tychy Carbon OCR Racing Team TAK
266 Skawiński Paweł Trzebinia Mięsny SierszanieTAK
267 Skibicki Krzysztof Oświęcim Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
268 Słomka Andrzej Katowice Mięsny HURAGAN LIGOTATAK
269 Słowicka Aleksandra Warszawa Wegetariański da studen+TAK
270 Smarduch Aleksander Hecznarowice Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
271 Sobczyk Przemysław Zakopane Wegetariański Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
272 Socha Marian Kocierz Rychwałdzki Mięsny BrakTAK
273 Sokołowski Artur Otwock Mięsny Team ZabieganeDniTAK
274 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła Mięsny Alpin Sport HOKA One One TeamTAK
275 Sokulski Daniel Dąbrowa Górnicza Mięsny BrakTAK
276 Solik Agnieszka Siemianowice Śląskie Mięsny KS KandaharTAK
277 Soloch Bartłomiej Goczałkowice-Zdrój Mięsny BrakTAK
278 Sontag Marek Siemianowice Śląskie Mięsny BrakTAK
279 Stańczuk Wojciech Tychy Mięsny BrakTAK
280 Stebel Piotr Skoczów Mięsny PRZEWODNIKTAK
281 Stecyk Natalia Warszawa Mięsny Trailowe Biegi Duchowe TBDTAK
282 Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie Wegetariański IRONiaTAK
283 Straszecki Krystian Bielsko - Biała Wegetariański BrakTAK
284 Strycharski Krystian Warszawa Mięsny Trailowe Biegi Duchowe TAK
285 Surma Piotr Widoma Mięsny BrakTAK
286 Suski Daniel Wadowice Mięsny Bociek WadowiceTAK
287 Synaszko Andrzej Jastrzębie-Zdrój Wegetariański BrakTAK
288 Szalbót Adam Cieszyn Mięsny BrakTAK
289 Szatanik Zbigniew Ujsoły Mięsny BrakTAK
290 Szczerbowski Karol Tychy Mięsny BrakTAK
291 Szczurek Grzegorz Ornonowice Mięsny Rudzki Klub Grotołazów NOCEKTAK
292 Szeja Przemek Imielin Mięsny IndianRunnerTAK
293 Szołtysek Piotr Pyskowice Mięsny Socios GórnikTAK
294 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna Gliwice Mięsny BrakTAK
295 Szpak Damian Tychy Mięsny Team PapryTAK
296 Szromek Tomasz Czerwionka-Leszczyny Mięsny TOMATAK
297 Szygenda Sebastian Września Wegetariański TIGER TAEMTAK
298 Szylewska Ewa Chorzów Wegetariański BrakTAK
299 Szymik Krzysztof Jastrzębie-Zdroj Wegetariański BziegaczTAK
300 Śledziowski Andrzej Kraków Mięsny Lacho TeamTAK
301 Śleziński Przemysław BIELSKO-BIAŁA Mięsny BrakTAK
302 Śliwińska Alicja Gliwice Mięsny BrakTAK
303 Śpiewak Wojtek Wilkowice Mięsny BrakTAK
304 Świątek Marcin Bielsko- Biała Mięsny Wataha-Łączy nas bieganieTAK
305 Świder Zbigniew Skoczów Mięsny BrakTAK
306 Tabor Mariusz Wieliczka Mięsny BrakTAK
307 Targosz Piotr Twardorzeczka Mięsny BrakTAK
308 Tendaj Daniel Łomianki Mięsny BrakTAK
309 Terzoni Christian Castelnovo ne Monti Wegetariański MARCIN ŚWIERC TEAMTAK
310 Toboła Grzegorz Pabianice Mięsny O co biegaTAK
311 Tomala Janusz Kozy Wegetariański KozyTAK
312 Tomanek Bartek Czechowice-Dziedzice Mięsny Wataha-Łączy nas bieganieTAK
313 Tracz Łukasz Radymno Mięsny www.treningfizjoterapia.plTAK
314 Trembla Tomasz Pisarzowice Mięsny BrakTAK
315 Trznadel Maciej Bytom Mięsny KS Kandahar/SPLA TychyTAK
316 Turchan Łukasz Chorzów Mięsny 1985TAK
317 Turzański Piotr Zielona Góra Mięsny Alkohit.euTAK
318 Umiastowski Damian Chełm Śląski Mięsny IndianRunnerTAK
319 Urban Jacek Ostrów Wielkopolski Mięsny BrakTAK
320 Urbański Robert Kocierz Rychwałdzki Mięsny NADLEŚNICTWO JELEŚNIATAK
321 Verniček Štefan Zákamenné Mięsny Mk-TvrdošinTAK
322 Wacławik Ewa Bąków Mięsny Fantastik TeamTAK
323 Wagner Robert Bytom Mięsny BrakTAK
324 Walaszek Łukasz Katowice Mięsny BrakTAK
325 Walecki Marek Opole Mięsny Bieg OpolskiTAK
326 Walecki Tomasz Opole Mięsny BrakTAK
327 Walendowski Dominik Tychy Mięsny BrakTAK
328 Waluś Sandra Międzybrodzie Bialskie Mięsny BrakTAK
329 Wałęga Monika Dębica Wegetariański BrakTAK
330 Warwas Radosław Biskupice Mięsny BrakTAK
331 Wasilewski Piotr Gorlice Mięsny Gorlicka Grupa BiegowaTAK
332 Wasztyl Tomasz Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
333 Wawak Mirosław Międzybrodzie Żywieckie Mięsny Igosport Sklep dla BiegaczaTAK
334 Weryho Krzysztof Mysłowice Mięsny BrakTAK
335 Węzik Wojciech Bytom Mięsny BrakTAK
336 Widuch Jarek Pewel Ślemieńska Mięsny BrakTAK
337 Wielogórska Natalia Warszawa Wegetariański Dream RunTAK
338 Wilczyńska-Kogut Aleksandra Gliwice Mięsny Night Runners Gliwice TAK
339 Wilk Magdalena Warszawa Mięsny Team ZabieganeDniTAK
340 Wiśniewski Maciej Świecie Mięsny BrakTAK
341 Witas Jacek Jaworze Wegetariański BrakTAK
342 Wlazło Marcin Sosnowiec Mięsny Grupa pościgowaTAK
343 Wlazło Monika Sosnowiec Mięsny Grupa PościgowaTAK
344 Wołoszczak Leszek Bydgoszcz Mięsny BrakTAK
345 Woś Krzysztof Katowice Mięsny Adventure MountainsTAK
346 Woźniak Michał Kraków Wegetariański Hoka One One PolandTAK
347 Woźnica Adrian Woźniki Mięsny Grupa NomaxTAK
348 Wójcik Marcin Bielsko-Biała Mięsny BrakTAK
349 Wywłoka Paulina Jarosław Mięsny Salco Garmin TeamTAK
350 Zachwieja Katarzyna Kraków Mięsny BrakTAK
351 Zaczyk Jakub Wilkowice Wegetariański Olympus PolskaTAK
352 Zdrojewicz Artur Tychy Mięsny BrakTAK
353 Ziemiński Tomasz Skoczów Mięsny ŚWIRY STELATAK
354 Zięba Artur Kraków Mięsny Poranny PatrolTAK
355 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała Mięsny Decathlon Bielsko-BiałaTAK
356 Zontek Sabina Bielsko-Biała Mięsny WATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIE TAK
357 Zubel Michał Oświęcim Mięsny Zadyszka OświęcimTAK
358 Żak Sonia Knurów Mięsny Orły z Knurowa TAK
359 Żarłok Ireneusz Katowice Mięsny BrakTAK
360 Żółkiewicz Michał Bujaków Mięsny BrakTAK
361 Życzyński Marcin Rzeszów Mięsny BrakTAK
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników



займ на карту срочно без отказа займ на карту