Lista opłaconych

Lista opłaconych

LEŚNA NAGONKA
EURO-KERZE MARATON
CROSS
NORDIC WALKING 5 km
NORDIC WALKING 10 km
NAGONKA JUNIOR
NAGONKA CHILD


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Dorota Skronina Cross 13 km Wanda Panfil TeamTAK
2 Adamczyk Jakub Bogusławice Nagonka JUNIOR BrakTAK
3 Adamczyk Marcin Bogusławice Nagonka JUNIOR BrakTAK
4 Adamczyk Tomasz Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
5 Adamczyk Michał Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
6 Adamek Hubert Proszenie Nagonka JUNIOR BrakTAK
7 Adamowski Maciej Golesze Duże Nagonka JUNIOR BrakTAK
8 Ambroziak Rafał Kutno EURO-KERZE Maraton 43 km KONIUCHY OCRTAK
9 Andrychiewicz Monika Zielonka NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
10 Aniszewski Krzysztof Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
11 Antosiak Anna Bełchatów EURO-KERZE Maraton 43 km KB Spartakus BełchatówTAK
12 Auguscik Grzegorz Radomsko Cross 13 km Rozbiegajmy RadomskoTAK
13 Badek Małgorzata Kuznocin Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
14 Balcerczyk Patrycja Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR KS PILICATAK
15 Banaszczyk Mariusz Kaszewice Cross 13 km edc.teamTAK
16 Banaszczyk Jakub Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
17 Baranowski Kamil Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
18 Baranowski Wiesław Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
19 Barczak Tomasz Milejów Cross 13 km RUN TEAM MILEJÓWTAK
20 Barczak Katarzyna Milejów Cross 13 km RUN TEAM MILEJÓWTAK
21 Barczak Helena Milejów Nagonka JUNIOR BrakTAK
22 Barczak Adela Milejów Nagonka JUNIOR BrakTAK
23 Barczak Filip Janówka Nagonka JUNIOR BrakTAK
24 Barczak Katarzyna Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
25 Barczak Beata Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
5 km
Calypso Fitness Club Piotrków TrybunalskiTAK
26 Bardyszewska Ania Warszawa Cross 13 km BrakTAK
27 Barzyk Mateusz Piotrkow Trybunalski Cross 13 km Fudu&Co Sport TeamTAK
28 Barzyk Marzena Piotrkow Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
29 Batóg Mikołaj Borek Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
30 Bąbol Justyna Wola Moszczenicka Cross 13 km BrakTAK
31 Bąbol Mateusz Lubiatów Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
32 Bąk Natalia Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
33 Bereska Artur Piotrków Trybunalski Cross 13 km Ja samTAK
34 Bereska Jakub Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD Ja samTAK
35 Bereska Nadia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Ja samTAK
36 Bergunde Marcel Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
37 Bernas Lena Czarnocin Nagonka CHILD BrakTAK
38 Bernas Arkadiusz Czarnocin Cross 13 km BrakTAK
39 Bernatowicz Sylwia Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
40 Białkowski Łukasz Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
41 Białkowski Hubert Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
42 Bielecka Edyta Sulejów Cross 13 km BrakTAK
43 Bielecki Tomasz Sulejów EURO-KERZE Maraton 43 km PKB ENDORFINATAK
44 Bielecki Mikołaj Sulejów Nagonka JUNIOR BrakTAK
45 Bielińska Edyta Bydgoszcz NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
46 Bieliński Leszek Bydgoszcz NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
47 Bieniek Pola Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
48 Bijoch Jakub Wolbórz Cross 13 km BrakTAK
49 Biłek Wiktoria Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
50 Biłek Izabela Koło Nagonka JUNIOR BrakTAK
51 Biskup Mariusz Sulejów Cross 13 km BrakTAK
52 Błądek Jolanta Łódź NORDIC WALKING
5 km
NiezrzeszonaTAK
53 Błądek Witold Łódź NORDIC WALKING
5 km
NiezrzeszonyTAK
54 Bobras Arkadiusz Piotrków Tryb. Cross 13 km BrakTAK
55 Boksza Piotr Tresta EURO-KERZE Maraton 43 km Time4RunningTAK
56 Boksza Gabriel Tresta Nagonka JUNIOR BrakTAK
57 Boksza Martyna Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR KS PILICA TAK
58 Boksza Nadia Tresta Nagonka JUNIOR BrakTAK
59 Brzostowicz Ewelina Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km WANDA PANFIL TEAMTAK
60 Burczyński Karol Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
61 Ceranka Romek Piotrków Trybunalski Cross 13 km Piotrkowski Klub Biegacza EndorfinaTAK
62 Chmielewska Weronika Bogusławice Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
63 Chmielewski Wojciech Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
64 Chodakowski Norbert Golesze Duże Nagonka JUNIOR SP GoleszeTAK
65 Chwałowski Sergiusz Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR FUDU&Co. Sport TeamTAK
66 Chwastek Katarzyna Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
67 Cichosz Aga Piotrków Trybunalski Cross 13 km No NAME :)TAK
68 Cieciorowska Aleksandra końskie Cross 13 km BrakTAK
69 Cieciorowski Andrzej Końskie Cross 13 km BrakTAK
70 Cieciura Bartosz Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
71 Cygan Franciszek Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Cygan TeamTAK
72 Cygan Bartłomiej Piotrków Tryb Cross 13 km edc.teamTAK
73 Cygan Bartosz Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD Cygan TeamTAK
74 Cyran Ryszard Sędziejowice NORDIC WALKING
10 km
NW Luca Team Zduńska WolaTAK
75 Czaja Wiktor Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
76 Czapla Tomasz Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
77 Czeczotka Paweł Gomulin-Kolonia Cross 13 km BrakTAK
78 Ćwiklak Adam Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Golesze GOTAK
79 Danielewicz Jakub Wola Moszczenicka Nagonka JUNIOR SP MoszczenicaTAK
80 Danielik-Słodkowska Sylwia Piotrków Trybunalski Cross 13 km TRI Aktywny Piotrków TAK
81 Dąbrowski Przemysław Bełchatów EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
82 Dąbrowski Robert Moszczenica Cross 13 km BrakTAK
83 Derendarz Piotr Baby Cross 13 km BrakTAK
84 Derendarz Antoni Baby Nagonka CHILD BrakTAK
85 Derewęda Oskar Bogusławice Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
86 Domagalski Marcin Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
87 Domański Jarosław Bełchatów NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
88 Domosławska Michalina Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
89 Domosławska Iga Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
90 Domosławski Mikołaj Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
91 Doroziński Łukasz Golesze Duże Cross 13 km Golesze GOTAK
92 Drożdżowski Jan Wolbórz Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
93 Druszcz Wiktoria Lubiatów Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
94 Druszcz Anna Lubiatów Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
95 Duczek Robert Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
96 Dudek Arkadiusz Włodzimierzów Cross 13 km BrakTAK
97 Dudkiewicz Piotr Koprki NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
98 Dudkiewicz Waldemar Moszczenica EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
99 Dylong Kamil London Cross 13 km Siemek&TeamTAK
100 Działak Konrad Łódź Cross 13 km BrakTAK
101 Dziano Łukasz Siemianowice Śląskie EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
102 Dziubałtowska Sylwia Kuznocin Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
103 Erenberg Dawid Piotrków Tryb. Nagonka JUNIOR Fudu&Co. Sport TeamTAK
104 Fijałkowska Natalia Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR KS PILICATAK
105 Fijołek Aleksander Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
106 Fogiel Michał Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
107 Fronk Michał Sulejów Nagonka CHILD BrakTAK
108 Fronk Szymon Sulejów Cross 13 km BrakTAK
109 Gajek Dorota Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
110 Gajewski Karol Piotrków Trybunalski Cross 13 km Wilczy Team TAK
111 Gieszcz Aleksander Psary Stare Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
112 Glab Krzysztof Kłobuck Cross 13 km Vege runners / ngb klobuckTAK
113 Głowacka Patrycja Moszczenica Nagonka JUNIOR BrakTAK
114 Głowacka Julia Witów Nagonka JUNIOR BrakTAK
115 Głowacka Matylda Witów Nagonka JUNIOR BrakTAK
116 Głowacka Aleksandra Witów Nagonka JUNIOR BrakTAK
117 Głowacki Stanisław Wola Moszczenicka Cross 13 km GARDATAK
118 Gołębiowski Robert Radomsko EURO-KERZE Maraton 43 km Biegacze w RadomskuTAK
119 Gonciarz Marta Łódź Cross 13 km RETKINIARUNTAK
120 Góralski Albert Piotrkow tryb Cross 13 km BrakTAK
121 Górski Hubert Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
122 Grabowski Aleksander Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
123 Grabowski Sebastian Wójcin B Cross 13 km BrakTAK
124 Grelowski Michał Piotrków Tryb. Cross 13 km edc.teamTAK
125 Grobelna Patrycja Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
126 Gronostaj Nadia Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR K. S. PilicaTAK
127 Gronostaj Eryk Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR K. S. PilicaTAK
128 Grudzień Waldek Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
129 Gruszczyński Marcin Boguszyce Cross 13 km BrakTAK
130 Grzywacz Artur Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
131 Grzywacz Wiktor Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
132 Grzywacz Franciszek Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
133 Grzywacz Stanisław Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
134 Grzywacz Tadeusz Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
135 Gwiździński Oskar Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
136 Iciek Mariusz Gomunice Cross 13 km Aktywni KamieńskTAK
137 Jabłońska Dorota Sieradz NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
138 Jaciubek Albert Starowa Góra EURO-KERZE Maraton 43 km AQ Wiring Systems TeamTAK
139 Jaciubek Adrian Blachownia EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
140 Jagiełło Joanna Milejów Cross 13 km BrakTAK
141 Jagiełło Konrad Milejów Cross 13 km BrakTAK
142 Jagiełło Zuzanna Milejów Nagonka JUNIOR BrakTAK
143 Jagiełło Mikołaj Milejów Nagonka JUNIOR BrakTAK
144 Jagieło Adam Longinówka Cross 13 km edc.teamTAK
145 Janik Paulina Jelenia Góra EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
146 Janusz Tadeusz Piotrków Trybunalski Cross 13 km piotrkowski klub biegacza endorfinaTAK
147 Jaros Kacper Świątniki Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
148 Jaros Martyna Żarnowica Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
149 Jarosz Justyna Longinówka Cross 13 km BrakTAK
150 Jaśkowski Adam Golesze Duże Nagonka JUNIOR SP GoleszeTAK
151 Jeske Dominik Radomsko Cross 13 km RUNdomsko TAK
152 Jeske Dacjan Radomsko Nagonka JUNIOR RUNdomsko TAK
153 Jeske Fabian Radomsko Nagonka CHILD RUNdomskoTAK
154 Jurczyk Ewa Kletnia Cross 13 km Aktywni KamieńskTAK
155 Justyna Andrzej Moszczenica EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
156 Kaflak Maja Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR brak TAK
157 Kałuża-Pawłowska Joanna Bełchatów EURO-KERZE Maraton 43 km KB Spartakus BełchatówTAK
158 Kamieniak Jacek Radomsko Cross 13 km KBKS Biegacze w RadomskuTAK
159 Kapka Piotr Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
160 Kapuściński Michał Łódź EURO-KERZE Maraton 43 km AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹTAK
161 Karasiński Grzegorz Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Afektywny Klub BiegowyTAK
162 Karkus Damian Bełchatów Cross 13 km BrakTAK
163 Kaszuba Filip Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
164 Kawnik Filip Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
165 Kawnik Julia Wola Moszczenicka Nagonka CHILD BrakTAK
166 Kawnik Dariusz Wola Moszczenicka Nagonka JUNIOR BrakTAK
167 Kawnik Krzysztof Wola Moszczenicka Cross 13 km BrakTAK
168 Kaźmierczak Piotr Wola Moszczenicka Cross 13 km Strażackie 9.98kmTAK
169 Kielski Kacper Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
170 Kiełb Filip Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
171 Kiereś Łukasz Bujny Cross 13 km edc.teamTAK
172 Kiereś Alicja Bujny Nagonka JUNIOR BrakTAK
173 Kilanowska Agnieszka Radomsko Cross 13 km Rozbiegajmy Radomsko TAK
174 Klatka Arleta Tomaszów Mazowiecki EURO-KERZE Maraton 43 km Bbl Tomaszów MazowieckiTAK
175 Klatka Michał Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Bbl Tomaszów MazowieckiTAK
176 Klatka Albert Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR Bbl Tomaszów MazowieckiTAK
177 Klepacz Rafał Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
178 Klisowska Anna Szczęsne NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
179 Kobus Ewelina Katowice EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
180 Koch Kacper Golesze Duże Nagonka JUNIOR SP GoleszeTAK
181 Koch Justyna Swolszewice Duże Nagonka JUNIOR BrakTAK
182 Kociołek Krzysztof Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km edc.teamTAK
183 Kociołek Kamila Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
184 Kociołek Alicja Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
185 Kociołek Natan Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
186 Kociucka Nina Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR KS PILICATAK
187 Koczołowski Andrzej Łask NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
188 Kołek Robert Sulejów Cross 13 km BrakTAK
189 Kołodziej Grzegorz Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD Drużyna DDTAK
190 Kopiński Kacper Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
191 Korbela Bartosz Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km mBankTAK
192 Kostienko Robert Inowłódz EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
193 Kostienko Krzysztof Hong Kong Cross 13 km HKFCTAK
194 Kot Norbert Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
195 Kotelnicki Mariusz Janówka EURO-KERZE Maraton 43 km AkademiaBiegacza.plTAK
196 Kotusiewicz Maciej Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
197 Kowalczyk Marek Radomsko EURO-KERZE Maraton 43 km Rozbiegajmy RadomskoTAK
198 Kowalska Agnieszka Toruń EURO-KERZE Maraton 43 km Kowale TeamTAK
199 Kowalska Maja Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
200 Kowalski Paweł Toruń EURO-KERZE Maraton 43 km Kowale TeamTAK
201 Kowalski Bartosz Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
202 Kowalski Piotr Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
203 Kowara Przemysław Piotrków Trybunalski Cross 13 km TriAktywny PiotrkówTAK
204 Kozik Jarosław Kamieńsk Cross 13 km Aktywni KamieńskTAK
205 Krasoń Mateusz Bujny Nagonka JUNIOR BrakTAK
206 Krasoń Filip Bujny Nagonka JUNIOR BrakTAK
207 Kraś Grzegorz Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
208 Krawczyk Elżbieta Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
209 Krawczyk Oleg Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
210 Krawczyk Piotr Pabianice Nagonka JUNIOR Azymut PabianiceTAK
211 Krawczyk Szymon Pabianice Nagonka JUNIOR BrakTAK
212 Krawczyk Anna Pabianice Nagonka CHILD BrakTAK
213 Krawczyk Marcin Pabianice Cross 13 km BrakTAK
214 Krawczyk Sławomir Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km BrakTAK
215 Krawczyński Tobiasz Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa W WolborzuTAK
216 Król Rafał Mierzyn Cross 13 km BrakTAK
217 Król Karol Mierzyn Nagonka JUNIOR BrakTAK
218 Królikiewicz Dagmara Piotrków Trybunalski Cross 13 km 1976TAK
219 Krysiewicz Marcin Warszawa EURO-KERZE Maraton 43 km Run-logTAK
220 Kryszak Dorota Toruń Cross 13 km Marmel Toruń TAK
221 Krześniak Barbara Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
222 Krzysztofik Julia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
223 Kubryn Przemysław Chorzęcin Cross 13 km BrakTAK
224 Kucharski Robert Celestynów EURO-KERZE Maraton 43 km Wojskowa Akademia TechnicznaTAK
225 Kurzydlak Jakub Piotrków trybunalski Cross 13 km edc.teamTAK
226 Kuśmierek Tomasz Szczerców Cross 13 km BrakTAK
227 Kuśmierek Kamil Szczerców Nagonka JUNIOR BrakTAK
228 Kuśmierek Jakub Szczerców Nagonka JUNIOR BrakTAK
229 Kuśmierski Igor Bujny Cross 13 km BrakTAK
230 Kuśmierski Patryk Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
231 Lec Julia Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
232 Lec-Rozwandowicz Magdalena Piotrków Tryb Cross 13 km BrakTAK
233 Lechnik Jakub Bolesławów EURO-KERZE Maraton 43 km Wojskowa Akademia TechnicznaTAK
234 Lelonek Piotr Opoczno Cross 13 km Morsy OpocznoTAK
235 Lenarczyk Daniel Baby Cross 13 km BrakTAK
236 Lenarczyk Roksana Piotrków tryb. Nagonka JUNIOR BrakTAK
237 Link Oliwia Brudaki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
238 Lisewska Zuzanna Góra Św. Małgorzaty Nagonka JUNIOR TEMPIO - Piątkowski Klub BiegaczaTAK
239 Luberska Monika Radom NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
240 Lula Wiktoria Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
241 Łaska Maja Golesze Duże Nagonka JUNIOR SP GoleszeTAK
242 Łaski Bartłomiej Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
243 Łączkiewicz Konrad Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
244 Łukasiak Michał Tomaszów Mazowiecki EURO-KERZE Maraton 43 km BBL Tomaszów Maz.TAK
245 Łukasiak Amelia Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR BrakTAK
246 Łuszczyna Amelia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
247 Maciąg Beata Żyrardów NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
248 Madej Elżbieta Łódź Cross 13 km BrakTAK
249 Majewski Wiesław Ciechocinek EURO-KERZE Maraton 43 km MARMEL ToruńTAK
250 Majewski Piotr Łódź Cross 13 km Retkinia RunTAK
251 Majkusiak Aneta Radom NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
252 Makulski Paweł Piotrków Trybunalski Cross 13 km mBank / PKB EndorfinaTAK
253 Malinowski Mateusz Michałów Nagonka JUNIOR BrakTAK
254 Malinowski Stanisław Michałów Nagonka JUNIOR BrakTAK
255 Małachowski Mariusz Radomsko EURO-KERZE Maraton 43 km RundomskoTAK
256 Maroń Jerzy Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
257 Maroń Dawid Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
258 Marzec Dominik Łęczno Cross 13 km BrakTAK
259 Masiarek Maciej Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
260 Mądra Julia Piotrków Tryb. Nagonka JUNIOR BrakTAK
261 Mądry Jeremiasz Piotrków Tryb. Nagonka CHILD BrakTAK
262 Mądry Damian Piotrków Tryb. Cross 13 km edc.teamTAK
263 Męcikiewicz Karolina Tymianka Cross 13 km BrakTAK
264 Miara Mateusz Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
265 Miara Szymon Piotrków Trybunaslki Nagonka JUNIOR BrakTAK
266 Michalowski Piotr Lodz Cross 13 km ATLAS RUNNING TEAM TAK
267 Mielczarek Ilona Łódź Cross 13 km RysieTAK
268 Milc Szymon Józefów Cross 13 km BrakTAK
269 Mirowska Lena Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
270 Mirowska Marika Wolbórz Nagonka JUNIOR BrakTAK
271 Mirowski Mateusz Wolbórz Nagonka JUNIOR BrakTAK
272 Misiak Konrad Łódź Cross 13 km TIME4RUNNINGTAK
273 Misztela Michał Rozprza Cross 13 km BrakTAK
274 Mysiak Filip Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD Drużyna DDTAK
275 Myślińska Katarzyna Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
276 Myślińska Wiktoria Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD Drużyna DDTAK
277 Myśliński Kacper Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
278 Nicińska Lidia Wola Krzysztoporska NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
279 Niedziela Jakub Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Wkurw_teamTAK
280 Nowakowski Sebastian Łódź Cross 13 km RysieTAK
281 Nowakowski Dawid Tomaszow mazowiecki Nagonka CHILD BrakTAK
282 Oberlan-Maroń Joanna Toruń EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
283 Ojrzyński Zbigniew Górki EURO-KERZE Maraton 43 km RUNdomskoTAK
284 Olas Piotr Nowa Wieś Cross 13 km BrakTAK
285 Olczak Kornelia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR brak TAK
286 Olejnik Kuba Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
287 Olejnik Julita Piotrków Tryb NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
288 Orbach Joanna Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
289 Orbach Julia Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
290 Orbach Arkadiusz Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
291 Orbach Wanda Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
292 Osiński Michał Łódź NORDIC WALKING
10 km
Tervel TeamTAK
293 Owczarek Jowita Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
294 Owczarek Błażej Brudaki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
295 Ożarek Ania Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
brakTAK
296 Pakulska Maja Koło Nagonka CHILD TriAktywny PiotrkówTAK
297 Paluszek Jakub Bełchatów Nagonka JUNIOR BrakTAK
298 Paluszek Paweł Bełchatów Cross 13 km Mount BrickTAK
299 Pampuch Antonina Piotrków Nagonka CHILD BrakTAK
300 Papierak Wojciech Piotrków Tryb. Cross 13 km edc.teamTAK
301 Pawlak Jarosław Łódź Cross 13 km BrakTAK
302 Pawlik Julia Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR UKS JEDYNKA TOMASZÓW MAZOWIECKI TAK
303 Pawlik Karol Tomaszów Mazowiecki Nagonka CHILD Przedszkole Nr 2 Tomaszów Mazowiecki TAK
304 Pączkowska Anna Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
305 Piasecki Piotr Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km T.G. SOKÓŁ ZAKOPANETAK
306 Piasecki Stanisław Pruszków NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
307 Piekarski Michał Golesze Duże Nagonka JUNIOR SP GoleszeTAK
308 Pietras Rafał Łazy Dąbrowa Cross 13 km BrakTAK
309 Piotrowski Arkadiusz Rydzyny EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
310 Pipiński Kacper Młynary Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
311 Pipiński Mateusz Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
312 Piwowarski Dawid Młynary Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
313 Plich Roksana Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
314 Plich Klaudia Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
315 Plich Amelia Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
316 Polewczyk Fabian Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
317 Raczkowska Martyna Świątniki Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
318 Raczkowski Hubert Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
319 Radziszewski Wiktor Piotrków Trybunalski Cross 13 km brakTAK
320 Radziszewski Filip Piotrkow trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
321 Rajkowska Maja Bełchatów Nagonka JUNIOR FUDU&Co. Sport TeamTAK
322 Rajkowska Kaja Bełchatów Nagonka CHILD FUDU&Co. Sport TeamTAK
323 Rajkowski Sławomir Bełchatów Cross 13 km FUDU&CO Sport TeamTAK
324 Rajkowski Aleksander Bełchatów Nagonka JUNIOR FUDU&Co. Sport TeamTAK
325 Rajkowski Marcin Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Fudu&Co. Sport teamTAK
326 Rajkowski Andrzej Piotrk?w Tryb Cross 13 km FUDU&Co. Sport TeamTAK
327 Ratajczak Adrian Młynary Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
328 Ratajczyk Jarosław Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
329 Ratalewski Piotr Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
330 Ratalewski Sławomir Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Team.. Wnda PanfilTAK
331 Rogut Anna Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
332 Rokita Jan Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
333 Rokita Paweł Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
334 Romaniszyn Natan Włodzimierzów Nagonka CHILD BrakTAK
335 Rozkoszny Tomasz Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
336 Rozwandowicz Piotr Piotrków Tryb Cross 13 km BrakTAK
337 Rudzki Piotr Warszawa Cross 13 km ToastmastersTAK
338 Ruszkiewicz Katarzyna Wolbórz Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
339 Rutkowska Anna Rusiec NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
340 Rybak Szymon Brudaki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
341 Rybak Mateusz Bogusławice Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
342 Rybińska Natalia Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR BrakTAK
343 Rybiński Kamil Tomaszów Mazowiecki EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
344 Rytel Izabela Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
345 Rytych Aleksandra Bogusławice Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
346 Rytych Milena Świątniki Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
347 Ryżykowski Ariel Podwódka Cross 13 km edc.teamTAK
348 Rzeźnicka Agata Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
349 Rzeźnik Piotr Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Dream TeamTAK
350 Sadowska Maria Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
351 Sadowska Zuzanna Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD BrakTAK
352 Sadowski Rafał Tomaszów Mazowiecki EURO-KERZE Maraton 43 km Bbl Tomaszów Mazowiecki TAK
353 Sadowski Mateusz Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
354 Sadowski Mariusz Piotrków Trybunalski Cross 13 km edc.teamTAK
355 Samerek Dariusz Toruń EURO-KERZE Maraton 43 km Marmel ToruńTAK
356 Sewerynek Mariusz Kamieńsk Cross 13 km AKTYWNI KAMIEŃSKTAK
357 Sęk Michał Tomaszów Mazowiecki EURO-KERZE Maraton 43 km WANDA PANFIL TEAMTAK
358 Siński Dominik Piotrków trybunalski Cross 13 km BrakTAK
359 Sitek Kacper Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
360 Skrobek Karolina Rudniki Cross 13 km Vege RunnersTAK
361 Skucińska Weronika Bogusławice Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
362 Skuciński Adrian Bogusławice Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
363 Słoka Marcin Łódź Cross 13 km Łódź Kocha SportTAK
364 Słoka Szymon Łódź Nagonka JUNIOR Łódź Kocha SportTAK
365 Słoka Maja Łódź Nagonka JUNIOR Łódź Kocha SportTAK
366 Słowik Lena Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
367 Słowik Mikołaj Wolbórz Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
368 Smejda Dawid Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
369 Smejda Paweł Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
370 Sobczak Sebastian Bełchatów Cross 13 km sebabiega.plTAK
371 Sobota Patrycja Tomaszow mazowiecki Nagonka JUNIOR KS PILICA TAK
372 Sochacki Krzysztof Bełchatów Cross 13 km GrennTeamTAK
373 Sokołowska Anna Łódź Cross 13 km BrakTAK
374 Sokołowska Jagoda Witów Nagonka CHILD BrakTAK
375 Sokołowski Miłosz Witów Nagonka JUNIOR BrakTAK
376 Sosnowski Adam Truszczanek Cross 13 km GARDATAK
377 Stachowiak Kamila Wielka Nieszawka EURO-KERZE Maraton 43 km MARMEL TORUŃTAK
378 Stachura Sebastian Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
379 Staniaszek Szymon Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
380 Stańczyk Marcin Zalasewo EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
381 Stawarska Elżbieta Toruń EURO-KERZE Maraton 43 km Marmel ToruńTAK
382 Stefaniak Artur Piotrków Tryb Cross 13 km Fudu&Co Sport TeamTAK
383 Stefaniak Hanna Piotrków Tryb Nagonka JUNIOR Fudu&Co Sport TeamTAK
384 Stępień Natalia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
385 Stępień Mariusz Piotrków Trybunalski EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
386 Stodulski Krzysztof Krzyżanów EURO-KERZE Maraton 43 km Kutno BiegaTAK
387 Sulej Teresa Sieradz NORDIC WALKING
5 km
Rajsport ActiveTAK
388 Swarbuła Milena Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
389 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Nagonka JUNIOR BrakTAK
390 Szafrański Rafał Gościmowice Drugie Cross 13 km BrakTAK
391 Szczęka Krzysztof Polichno Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
392 Szefer Maciej Żytno EURO-KERZE Maraton 43 km Victoria ŻytnoTAK
393 Szefer Piotr Konstantynów Łódzki Cross 13 km Victoria ŻytnoTAK
394 Szefer Alina Konstantynów Łódzki NORDIC WALKING
5 km
1954TAK
395 Szeler Joanna Warszawa EURO-KERZE Maraton 43 km Silesia Marathon Team/Nagonka ambasador/Biegająca TAK
396 Szerszeń Łukasz Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
397 Szerszeń Julian Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
398 Szewczyk Mariusz Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Razem Trenujemy SportTAK
399 Szost Paulina Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
400 Szostek Igor Piotrków Trybunalski Nagonka CHILD Drużyna DDTAK
401 Szponder Artur Radomsko Cross 13 km KBKS Radomsko / Centrum Edukacyjne Lepszy Start leTAK
402 Szymaniak Lidia Pruszków NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
403 Szymańska Urszula Warszawa NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
404 Szymczak Maria Bogusławice Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
405 Świnoga Mateusz Wolbórz Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
406 Świtała Karolina Sieradz NORDIC WALKING
5 km
NWPL GARROSA TEAMTAK
407 Tadeusiak Paweł Radomsko Cross 13 km Press Glass- biegamy i wspieramyTAK
408 Tamborska Agata Łódź Cross 13 km Dzik KomandoTAK
409 Telążka Alicja Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
410 Titz-Koza Julita Lodz EURO-KERZE Maraton 43 km Szakale Bałut ŁódźTAK
411 Tokarczyk Zbigniew Tymianka Cross 13 km BrakTAK
412 Toma Lena Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
413 Toma Natalia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR Drużyna DDTAK
414 Tomaszewski Krzysztof Toruń EURO-KERZE Maraton 43 km Husaria Race TeamTAK
415 Tupchii Orest Wolbórz Nagonka JUNIOR Szkoła Podstawowa w WolborzuTAK
416 Wadowski Daniel Grabica Cross 13 km BrakTAK
417 Wagenknecht Robert Wolbórz Cross 13 km golesze goTAK
418 Wagenknecht Iwona Wolbórz NORDIC WALKING
10 km
golesze goTAK
419 Walas Beata Kiełczówka NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
420 Wawrzyniak Damian Radomsko EURO-KERZE Maraton 43 km Aktywni Kamieńsk / Rozbiegajmy Radomsko TAK
421 Węgrzynowski Dominik Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
422 Wiączek Kamil Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
423 Wiela Mariusz Brzeźnio EURO-KERZE Maraton 43 km sieradzbiega.plTAK
424 Wielińska Katarzyna Obory Cross 13 km MARMEL ToruńTAK
425 Wieliński Michał Obory Cross 13 km MARMEL ToruńTAK
426 Winiarski Przemyslaw Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
427 Wnukiewicz Igor Wolbórz Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
428 Woicka Ewa Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km BrakTAK
429 Wojciechowska Ewa Szczerców Cross 13 km BrakTAK
430 Wojciechowska Zuzanna Wolbórz Nagonka CHILD Zu teamTAK
431 Wojciechowska Maria Wolbórz Nagonka JUNIOR Mery TeamTAK
432 Wojnach Julita Pruszków NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
433 Woźniak Mariusz Piotrków Trybunalski Cross 13 km Tabata Radek TeamTAK
434 Woźniak Piotr Wrocław EURO-KERZE Maraton 43 km BrakTAK
435 Wójciak Błażej Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
436 Wójcik Adrian Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
437 Wuls Ismena Glinnik Nagonka JUNIOR IUKS 9TAK
438 Wysocki Zdzisław Bełchatów EURO-KERZE Maraton 43 km KB Spartakus BełchatówTAK
439 Wysok Magdalena Piotrków Trybunalski Cross 13 km edc.teamTAK
440 Zajączkowski Jakub Piotrków Tryb. Cross 13 km BrakTAK
441 Zalewski Adam Łódź Cross 13 km BrakTAK
442 Zaręba Weronika Leonów Nagonka JUNIOR Gimnazjum WolbórzTAK
443 Zawadzka Julia Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
444 Zawadzki Andrzej Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
445 Zawadzki Aleksander Piotrków Trybunalski Nagonka JUNIOR BrakTAK
446 Zieliński Tomasz Karlin EURO-KERZE Maraton 43 km Tetrycy SchrodingeraTAK
447 Zieliński Filip Karlin Cross 13 km BrakTAK
448 Zielonka Mariusz Poznań EURO-KERZE Maraton 43 km Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFIA/CSWLąd PoznańTAK
449 Zwoliński Łukasz Wola Moszczenicka Cross 13 km BrakTAK
450 Żarski Oskar Piotrków Tryb. Nagonka JUNIOR FUDU&CO Sport TeamTAK
451 Żegota Wiktoria Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
452 Żegota Ksawery Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
453 Żerek Patrycja Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
454 Żerek Daniel Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
455 Żerek Norbert Żywocin Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
456 Żerek Julia Komorniki Nagonka JUNIOR SP KomornikiTAK
Rejestracja zamknięta



займ на карту срочно без отказа займ на карту