Lista opłaconych

Lista opłaconych

VII PRZEMYSKA DYCHA


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Barszczak Anna Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
2 Amarowicz Jacek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB PKB, 5BspTAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką KMP Łódź TAK
4 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
5 Antonenko Mykola Kyiv 10 km pakiet z koszulką Kuzin TeamTAK
6 Artym Magdalena Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza TAK
7 Artym Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką UKS Tempo 5TAK
8 Bacza Piotr Żurawica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
9 Badlik Marcin Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
10 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
11 Balicka Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet z koszulką WKS San-Fish PrzemyślTAK
12 Bałata Ewa Krówniki 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
13 Bałata Marek Krówniki 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
14 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km pakiet podstawowy CPR RzeszówTAK
15 Banasik Krzysztof Pruchnik 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
16 Banasik Monika Pruchnik 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
17 Banaś Mateusz Wierzbna 10 km pakiet podstawowy KPP Jarosław IPA PrzemyślTAK
18 Banicka Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
19 Banicka Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
20 Banicki Michał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
21 Bańko Andrzej Jarosław 10 km pakiet podstawowy JarosławTAK
22 Bar Mirosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką NIEZRZESZONYTAK
23 Baran Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
24 Baran Kamil Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
25 Barczak Krzysztof Jaksmanice 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
26 Barszczak Piotr Jaksmanice 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
27 Barszczak Dagmara Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
28 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
29 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
30 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
31 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
32 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
33 Bartmiński Franciszek Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
34 Bartmiński Dino Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
35 Bartmiński Bimbo Wola Przybysławska 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
36 Barud Krystian Lutowiska 10 km pakiet z koszulką PSG Ustrzyki GórneTAK
37 Bat Damian Czerce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
38 Bauer Monika Zaczernie 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
39 Bednarczuk Aleksandra Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
40 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspTAK
41 Bednarczyk Benita Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
42 Bedryj Krzysztof Buszkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
43 Betleja Jacek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HensfortTAK
44 Białas Artur Tarnowskie Góry 10 km pakiet podstawowy KP PSP Tarnowskie GóryTAK
45 Biały Artur Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
46 Bieliszak Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
47 Bielówka Marcin Rozbórz 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
48 Bik Marcin Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
49 Biliński Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
50 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
51 Blajer Piotr Radymno 10 km pakiet podstawowy 5 bspTAK
52 Blajer Kamil Tuczempy 10 km pakiet podstawowy Wichura JarosławTAK
53 Blama Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
54 Blama Adam Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
55 Blama Adrian Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
56 Bobala Krystian Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
57 Bobek Artur Rokszyce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
58 Bocul Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
59 Boczar Waldemar Przemyśl 10 km pakiet podstawowy PRZEMYSKIE MORSYTAK
60 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
61 Borowiec Jaromir Rzeszów 10 km pakiet z koszulką KM PSP RZESZÓWTAK
62 Boruch Karol Kraków 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
63 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
64 Brendzowski Adam Solina 10 km pakiet podstawowy SolinaTEAM / runonline.pl TEAMTAK
65 Buciora Paweł Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
66 Bucki Piotr Klecza Dolna 10 km pakiet z koszulką KP PSP WadowiceTAK
67 Buczkowska Sylwia Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Projekt Zdrowie TAK
68 Bugiel Kamil Kamień 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
69 Buła Piotr Pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
70 Bułdak Krzysztof Sanok 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
71 Burak Adam Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1bczTAK
72 Bżdżoła Artur Tuczempy 10 km pakiet podstawowy Wichura Jarosław TAK
73 Chmaj Piotr Łańcut 10 km pakiet podstawowy ŁańcutTAK
74 Chmaj Jerzy Bratkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
75 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
76 Chojecki Daniel Świniary 10 km pakiet podstawowy Kp psp Węgrów TAK
77 Cholewiński Leszek Przeworsk 10 km pakiet z koszulką Przeworska Grupa BiegowaTAK
78 Chrzanowski Mateusz Święte 10 km pakiet z koszulką 5BSPTAK
79 Cichoń Joanna Mierzęcice 10 km pakiet podstawowy KP PSP w Tarnowskich GórachTAK
80 Ciciński Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Coast Fit LabTAK
81 Ciechanowska Anna Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
82 Ciechanowski Krzysztof Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
83 Cielecki Łukasz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
84 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
85 Ciężabka Grzegorz Jasło 10 km pakiet podstawowy KP PSP JasłoTAK
86 Curyło Wiesław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
87 Cwynar Marta Orły 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
88 Cwynar Krzysztof Orły 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
89 Cybulski Grzegorz Lublin 10 km pakiet z koszulką Największa Armia ŚwiataTAK
90 Cyrulik Grzegorz Ostrów k/ Przemyśla 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
91 Czaja Wacław Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
92 Czajka Piotr Wola Rafałowska 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
93 Czartoszewski Szymon Włosty Olszanka 10 km pakiet z koszulką KP PSP OSTRÓW MAZOWIECKA TAK
94 Czech Sebastian Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
95 Czernicki Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub Biegacza TAK
96 Czerwińska Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
97 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 10 km pakiet podstawowy Planeta NiskoTAK
98 Czubińska Anna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
99 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
100 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
101 Czuj Stanisław Zamość 10 km pakiet z koszulką Zamość BiegaTAK
102 Czwakiel Danuta Leżajsk 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
103 Czwakiel Waclaw Leżajsk 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
104 Czwerenko Wojciech . 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
105 Danielak Beata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
106 Dańczak-Maksym Małgorzata Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
107 Dawidziuk Maciej Złotoryja 10 km pakiet podstawowy KM PSP Jelenia GóraTAK
108 Dąbrowski Kamil Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
109 Dembicz Wojciech Olkusz 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
110 Demski Witold Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
111 Depciuch Janusz Michałówka 10 km pakiet z koszulką FARTAK
112 Długosz Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
113 Dobosz Paweł Przemyśl 10 km pakiet podstawowy INGLOTTAK
114 Dobrowolska Magdalena Medyka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
115 Domagalski Artur Krasiczyn 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
116 Domagalski Marek Krasiczyn 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
117 Domański Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BIDA PrzemyślTAK
118 Domaradzka Małgorzata Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BT WAGABUNDATAK
119 Domaradzki Grzegorz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BT WAGABUNDATAK
120 Domaradzki Bartłomiej Jaksmanice 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
121 Domin Danuta Dubiecko 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
122 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy MKS HaliczTAK
123 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy MKS HaliczTAK
124 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy MKS HaliczTAK
125 Dorobisz Grzegorz Żarki 10 km pakiet z koszulką Biegaj z ŻarkamiTAK
126 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza TAK
127 Dryla Piotr Przeworsk 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
128 Duda Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
129 Dudek Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
130 Duliban-Nowak Gabriela Gniewczyna Łańcucka, 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
131 Dusza Łukasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
132 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Gang KotaTAK
133 Dutka Adam Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy IPA BieszczadyTAK
134 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką I LO "SŁOWAK"TAK
135 Dziumak Jakub Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
136 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
137 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy PTC PrzemyślTAK
138 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy AKS Augusta Running TeamTAK
139 Ekiert Mateusz Kraków 10 km pakiet z koszulką AKS Augusta Running Team TAK
140 Falejczyk Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspTAK
141 Fedan Łukasz Laszki 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
142 Fedio Marek Ostrów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza /5BSP TAK
143 Ferenc Beata Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówTAK
144 Fil Małgorzata Krasiczyn 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
145 Fil Hubert Munina 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczTAK
146 Filip Krzysztof Rzeszów 10 km pakiet z koszulką SKP StrażakTAK
147 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km pakiet podstawowy SuperklubBTAK
148 Filipowicz Marta Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
149 Firlej Marek Hermanowa 10 km pakiet z koszulką Pratt & Whitney RzeszówTAK
150 Fiszer Adrian Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HensfortTAK
151 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w RzeszowieTAK
152 Folta Anita Zarszyn 10 km pakiet podstawowy Zarszyn BiegaTAK
153 Folta Jan Zarszyn 10 km pakiet podstawowy Zarszyn BiegaTAK
154 Frankiewicz Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgówTAK
155 Frąckowiak Mieczysław Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy fizTAK
156 Frączek Michał Wrocław 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
157 Frukacz Joanna Żywiec 10 km pakiet podstawowy KM PSP BIELSKO-BIAŁATAK
158 Furgała Beata Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
159 Furtek Iwona Kraków 10 km pakiet z koszulką Lacho TeamTAK
160 Furtyk Adrian Orły 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
161 Gajewski Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
162 Gaura Paweł Duńkowice 10 km pakiet z koszulką Wżw-RzeszówTAK
163 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
164 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
165 Gawlik Paweł Pilzno 10 km pakiet z koszulką FARTAK
166 Gawrych Emilia Zgierz 10 km pakiet podstawowy KW PSP ŁódźTAK
167 Gąciarz Mateusz Głogów Małopolski 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
168 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1980TAK
169 Gielarowiec Paweł Brzóza Królewska 10 km pakiet z koszulką KP PSP LEŻAJSKTAK
170 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 10 km pakiet podstawowy członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
171 Gierczak Joanna Huwniki 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
172 Gierowski Paweł Tarnawce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
173 Gil Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
174 Glapiak Damian Bucz 10 km pakiet podstawowy KP PSP WolsztynTAK
175 Głowińska Roksana Rzeszów 10 km pakiet z koszulką LIRYKA.NETTAK
176 Godzień Sylwester Tuczempy 10 km pakiet podstawowy 1 bczTAK
177 Golik Paweł Medyka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
178 Gołębiowski Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspTAK
179 Gołkowska Joanna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
180 Gosztyła Tomasz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
181 Góra Tomasz Frysztak 10 km pakiet z koszulką STOLAREXTAK
182 Górniak Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
183 Grabarz Łukasz Rogoźnica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
184 Grabowski Damian Orły 10 km pakiet z koszulką KM PSP PrzemyślTAK
185 Grabowski Ireneusz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
186 Grabska Renata Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
187 Gradowska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
188 Grasza Ireneusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
189 Gregier Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
190 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
191 Grodecka Anna Przemyśl 10 km pakiet podstawowy LanoTAK
192 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
193 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
194 Grodecki Arkadiusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
195 Grygiel Jacek Nowa Dęba 10 km pakiet z koszulką ZMITEK TEAM NOWA DĘBATAK
196 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
197 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe 10 km pakiet z koszulką 1970TAK
198 Gwóźdź Piotr Dobieszowice 10 km pakiet podstawowy KP PSP Tarnowskie GóryTAK
199 Hadam Jacek Dachnów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
200 Haduch Jerzy Pisarowce 10 km pakiet podstawowy Sanok i OkoliceTAK
201 Hala Lucyna Wiązownica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
202 Halwa Janusz Szówsko 10 km pakiet z koszulką BBLTAK
203 Hałys Bartłomiej Manasterz 10 km pakiet z koszulką SSPS ResoviaTAK
204 Hamryszczak Marek Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
205 Hamryszczak Beata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
206 Hamryszczak Janusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
207 Hanasiewicz Monika Ostrów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
208 Harłacz Artur Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
209 Hemerling Artur Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
210 Hnatyk Ewa Przemyśl 10 km pakiet podstawowy brakTAK
211 Hołówka Sławomir Kraków 10 km pakiet z koszulką Lacho TeamTAK
212 Hołub Wacław Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
213 Horak Monika Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Blok BTAK
214 Horak Bartłomiej Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Blok BTAK
215 Hrymak Stanisław Lubaczów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
216 Hryniszyn Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką PBOTTAK
217 Hulbój Jan Rzeszów 10 km pakiet podstawowy 1971TAK
218 Iskra Grzegorz Czudec 10 km pakiet z koszulką KP PSP STRZYŻÓWTAK
219 Iskra Kamil Rzeszów 10 km pakiet z koszulką Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
220 Iveruk Mykhaylo Rivne 10 km pakiet podstawowy SC BIG-TIME RIVNETAK
221 Iveruk Svitlana Rivne 10 km pakiet podstawowy SC BIG-TIME RIVNETAK
222 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
223 Jabłecki Zdzisław Żurawica 10 km pakiet z koszulką FARTAK
224 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy PSG KrościenkoTAK
225 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
226 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
227 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
228 Jałocha Zofia Jordanów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
229 Jamroz Jacek Zagórze 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
230 Jamróz Robert Jarosław 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
231 Janas Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
232 Jankowski Dariusz Przeworskk 10 km pakiet z koszulką PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
233 Janzer Janusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB PKB Przemyśl/ Ambasador Festiwalu Biegów w KrynicyTAK
234 Jaroch Kamil Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
235 Jaroch Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
236 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
237 Jaworska Marta Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
238 Jaworski Robert Wyszatyce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
239 Jednacz Kamil Jasiennik stary 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
240 Jędrasik Kamil Opoczno 10 km pakiet podstawowy KW PSP ŁÓDŹTAK
241 Jodłowska Klaudia Niziny 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
242 Jórasz Bogusław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
243 Jóźwik Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BlokBTAK
244 Kaczmarek Jędrzej Kowalew 10 km pakiet z koszulką KP PSP MILICZTAK
245 Kalawski Łukasz Medyka 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
246 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
247 Kalita Michał Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
248 Kałafut Anna Wyszatyce 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
249 Kamiński Kamil Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
250 Kania Krystyna Bielsko_Biala 10 km pakiet podstawowy kTV6DhTAK
251 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką MIEJSCE Blok BTAK
252 Karol Pudlik Przemyśl 10 km pakiet podstawowy JW5699TAK
253 Karuś Waldemar Zadąbrowie 10 km pakiet podstawowy 14 das im. gen. gryg. Wacława WieczorkiewiczaTAK
254 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
255 Kasprzyk Joanna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
256 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką KP PSP Ustrzyki Dolne/ Ustrzycki Klub BiegaczaTAK
257 Kic Monika Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
258 Kic Damian Przemyśl 10 km pakiet podstawowy członkowie PKB Przemyski Klub Biegacza TAK
259 Kic Ewelina Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
260 Kiełboń Ewelina Przeworsk 10 km pakiet podstawowy Przeworska Grupa BiegowaTAK
261 Kiełt Dawid Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
262 Kikiela Paweł Przemyśl 10 km pakiet podstawowy INGLOTTAK
263 Kilarowski Marcin Miejsce Piastowe 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
264 Kiper Maciej Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSLAWSKI BIEGACZ TAK
265 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSLAWSKI BIEGACZTAK
266 Kisielewicz Ireneusz Święte 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
267 Klinger Weronika Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
268 Klus Anna Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
269 Kluz Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgówTAK
270 Kłak Andrzej Bolestraszyce 10 km pakiet z koszulką 34 WOGTAK
271 Kmiecik Marek Przemysl 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgów TAK
272 Kocyła Mateusz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
273 Kogut Leszek Grochowce 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
274 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km pakiet z koszulką Przeworska Grupa BiegowaTAK
275 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
276 Kolowca Jacek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy 1 batalion czołgówTAK
277 Konieczny Mariusz Łańcut 10 km pakiet z koszulką Agona W&MTAK
278 Konkel Katarzyna Lublin 10 km pakiet podstawowy Decathlon Lublin Czechów / Maja TeamTAK
279 Konopelski Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
280 Kopczyk Waldemar Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BIDA PRZEMYŚLTAK
281 Kopylec Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
282 Korczyńska Emilia Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
283 Korczyńska Julia Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
284 Korczyński Rafał Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
285 Korczyński Wojciech Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
286 Koroński Jakub Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
287 Kosior Mateusz Jarosław 10 km pakiet podstawowy OSP JELNATAK
288 Kosmyk Karolina Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Blok BTAK
289 Kościółko Bartosz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HensfortTAK
290 Kot Iga Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
291 Kowal Maciej Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
292 Kowalczyk Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
293 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza TAK
294 Kowieszko Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
295 Kozberg Magdalena Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
296 Koziak Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
297 Kozieł Tadeusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Szczęściarz BiegaTAK
298 Kozioł Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
299 Kozłowski Krzysztof Dybawka 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
300 Kozyra Patryk Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
301 Kozyra Sylwia Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
302 Kramarz Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
303 Krasko Sergii Czerwonogród 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
304 Krasowski Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
305 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
306 Krawczykowski Bartosz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
307 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
308 Krawiec Ewelina Wieliczka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
309 Krawiec Łukasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
310 Krężałek Marcin Wietrzno 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
311 Kroczek Aleksandra przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
312 Kroczek Zuzanna Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
313 Kroczek Karol Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
314 Krok Tomasz Połomia 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
315 Kruk Damian Śliwnica 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
316 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
317 KRYCKI GRZEGORZ DĘBICA 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
318 Kryńska Alicja Wapowce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
319 Krzesiński Arkadiusz Komańcza 10 km pakiet z koszulką Żbik KomańczaTAK
320 Krzeszowski Michał Jarosław 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
321 Kubas Robert Pruchnik 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczTAK
322 Kubas Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
323 Kubicki Łukasz Iwonicz Zdrój 10 km pakiet podstawowy KubiccyTAK
324 Kubiszyn Sebastian Lubaczów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
325 Kubit Robert Głowienka 10 km pakiet z koszulką KM PSP KrosnoTAK
326 Kuc Marian Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
327 Kuczyński Krystian Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5bspTAK
328 Kudła Krzysztof Zarzecze 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
329 Kukuczka Łukasz Kraków 10 km pakiet podstawowy Kukuczka TeamTAK
330 Kulawik Patryk Przemyśl 10 km pakiet z koszulką P A T K A C R E WTAK
331 Kuligowski Maciej Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
332 Kułak Damian Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
333 Kurdybacha Paweł Radymno 10 km pakiet z koszulką Bułka teamTAK
334 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
335 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
336 Kusz Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
337 Kuśnierz Krzysztof Kuńkowce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
338 Kuzło Andrzej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
339 Kuźniar Jacek Rozbórz Długi 10 km pakiet podstawowy 5 Batalion Strzelców PodhalanskichTAK
340 Kuźniarski Bartosz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
341 Kwoka Roman Bobrówka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
342 Lach Mateusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
343 Lach Konrad Niepołomice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
344 Lakhonina Kateryna Kyiv 10 km pakiet z koszulką Kuzin TeamTAK
345 Laszkiewicz Maciej Bircza 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
346 Legenc Łukasz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy wedrujzoczkami.pl / AKS Augusta Running TeamTAK
347 Leńczuk Andrzej Jasło 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
348 Leśnicki Marek Stanowice 10 km pakiet z koszulką KP PSP ŚwidnicaTAK
349 Lewczuk Krzysztof Tarnawce 10 km pakiet podstawowy brakTAK
350 Lib Tomasz Rakszawa 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
351 Lis Jadwiga Mrowla 10 km pakiet podstawowy KW PSP RzeszówTAK
352 Litwin Marcin Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
353 LORANC KINGA LESKO 10 km pakiet z koszulką BiegAmTAK
354 Lula Jarosław Dobrucowa 10 km pakiet z koszulką KP PSP JasłoTAK
355 Lupa Marek Małkowice 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
356 Łańcucki Łukasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bspTAK
357 Łapa Dariusz Przeworsk 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
358 Łapińska Anna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub Biegacza TAK
359 Ławecka Katarzyna Zielonka 10 km pakiet z koszulką KG PSPTAK
360 Ławecki Szymon Zielonka 10 km pakiet podstawowy KG PSPTAK
361 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km pakiet z koszulką Przemyska Grupa RowerowaTAK
362 Łukaczyk Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BRICOMARCHETAK
363 Łukaszek Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
364 Macek Bogusława Wyszatyce 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
365 Machlarz Edyta Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
366 Machlarz Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
367 Machlarz Anna Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
368 Machowski Artur Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyśl BearsTAK
369 Machowski Dariusz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
370 Magda Arkadiusz Krzemienica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
371 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
372 Majchrowski Kamil Łuczyce 10 km pakiet podstawowy 5BSPTAK
373 Major Stefan Żarki 10 km pakiet podstawowy BIEGAJ Z ŻARKAMITAK
374 Makarowska Joanna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką UKS SMS PrzemyślTAK
375 Makarowski Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką UKS SMS PrzemyślTAK
376 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
377 Maksymowicz Bogumił Przmyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
378 Makuch Joanna Cieszanów 10 km pakiet podstawowy Biegomania Lubaczów TAK
379 Makuchowska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
380 Malarczyk Jarek Koniuszki 10 km pakiet z koszulką LKS Darowice-KoniuszkiTAK
381 Malinowski Arkadiusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
382 Małek Wojciech Zarszyn 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
383 Mandziuk Mateusz Tomaszów Lubelski 10 km pakiet z koszulką Tomaszowska Grupa BiegowaTAK
384 Manikowski Piotr Złotów 10 km pakiet podstawowy KP PSP ZłotówTAK
385 Margas Marek Oleszyce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
386 Martyn Bogdan WidnaGóra 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
387 Mazur Magdalena Żurawica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
388 Mazur Marek Żurawica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
389 Mazur Agnieszka Przeworsk 10 km pakiet z koszulką Przeworska Grupa BiegowaTAK
390 Mazur Barbara Przeworsk 10 km pakiet z koszulką Przeworska Grupa BiegowaTAK
391 Mazur Jacek Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
392 Mazurek Maria Kraków 10 km pakiet z koszulką AKS AUGUSTA RUNNING TEAM TAK
393 Mendrala Łukasz Iwonicz 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
394 Michalski Henryk Tarnów 10 km pakiet podstawowy 1974TAK
395 Michno Małgorzata Pełkinie 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczTAK
396 Michno Andrzej Pełkinie 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczTAK
397 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką BiOSG / MKS HALICZ Ustrzyki DolneTAK
398 Miechoński Maciej Tyczyn 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
399 Mierzwa Michał Wyszatyce 10 km pakiet podstawowy OSP WyszatyceTAK
400 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
401 Mieszała Tomasz Gajków 10 km pakiet podstawowy KW PSP WrocławTAK
402 Mik Krystyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
403 Mikoś Darek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BRICOMARCHETAK
404 Milczarek Paweł Dobrzyca 10 km pakiet podstawowy Woz-Trans / KP PSP PleszewTAK
405 Misiak Mateusz Ropczyce 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
406 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówTAK
407 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówTAK
408 Mocio Michał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyskie SercaTAK
409 Morawski Konrad Oleszyce 10 km pakiet z koszulką RUN RUN OleszyceTAK
410 Morawski Arkadiusz Adamów 10 km pakiet podstawowy Tomaszowska Grupa BiegowaTAK
411 Moskwa Monika Czudec 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
412 Mrozek Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
413 Mucha Wacław Krasiczyn 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
414 Musiał Tomasz Rydzyna 10 km pakiet podstawowy 1974TAK
415 Musiał Agnieszka Pigany 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
416 Mussur Henryk Krosno 10 km pakiet podstawowy MOSIR KrosnoTAK
417 Musz Katarzyna Kraków 10 km pakiet podstawowy AZS AWF Kraków MastersTAK
418 Nanowska Amelia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
419 Neboha Nikita Lviv 10 km pakiet podstawowy NRCTAK
420 Nezhalska Oksana Mosciska 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
421 Niedzielski Dariusz Dynów 10 km pakiet z koszulką KM PSP RZESZÓWTAK
422 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
423 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką -TAK
424 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
425 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km pakiet podstawowy Grodziska Grupa Biegowa / Bester running teamTAK
426 Ochalski Radosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
427 Oczoś Robert Gliwice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
428 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
429 Oleksy Przemysław Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
430 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1bcz ŻurawicaTAK
431 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
432 Opaluch Wiesław Żurawica 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
433 Orybkiewicz Marcin Pielnia 10 km pakiet z koszulką KM PSP RZESZÓWTAK
434 Orzechowski Tomasz Łańcut 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
435 Osetek Grzegorz Laszki 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
436 Osiadacz Jakub Kraków 10 km pakiet z koszulką NOVOMATIC Technologies PolandTAK
437 Ostasz Jakub Ulhówek 10 km pakiet z koszulką ZSP nr4 ZamośćTAK
438 Osypanka Daniel Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
439 Oszczypko Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyśl BearsTAK
440 Ozga Karol Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
441 Paduch Andrzej Stanisławczyk 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
442 Pajda Ewa Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
443 Pałucki Sławomir Frysztak 10 km pakiet z koszulką KP PSP STRZYŻÓW TAK
444 Pankała Gabriel Jaczkowice 10 km pakiet podstawowy PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA TAK
445 Paśko Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
446 Pawłowska Kinga Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
447 Pawłowski Stefan Kormanice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
448 Pawłowski Patryk Stalowa Wola 10 km pakiet podstawowy Sparta Stalowa wOlaTAK
449 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza - UKS Tempo 5TAK
450 Penar Andrzej Klimkówka 10 km pakiet z koszulką Karpaty KlimkówkaTAK
451 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
452 Piątkowska Wioletta Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
453 Pich Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Klub Górski "KARPATY" Przemyśl, 34 blpTAK
454 Picur Kamil Przemyśl 10 km pakiet podstawowy AKS Augusta Running TeamTAK
455 Piecuch Karolina Przeworsk 10 km pakiet podstawowy Lacho TeamTAK
456 Piecuch Marcin Kraków 10 km pakiet podstawowy LACHO TEAMTAK
457 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
458 Piejko Przemysław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
459 Piejko Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
460 Piesko Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
461 Pikor Jacek Zamość 10 km pakiet z koszulką RGB Cyku PykuTAK
462 Pilawa Bogumił Lubaczów 10 km pakiet podstawowy RUN RUN OLESZYCETAK
463 Pilawa Piotr Kosienice 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
464 Pilip Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
465 Piszcz Dariusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
466 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
467 Plis Sławek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
468 Pliś Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
469 Podębski Michał Łask 10 km pakiet podstawowy KW PSP ŁÓDŹTAK
470 Podolak Krzysztof Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
471 Podolak Tomasz Kraków 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
472 Podolak Zbigniew Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
473 Podraza Paweł Pilzno 10 km pakiet z koszulką FARTAK
474 Pogorzelec Tomasz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
475 Polański Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
476 Polański Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
477 Polna Marzena Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
478 Popławski Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
479 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km pakiet z koszulką 1969TAK
480 Przepaśniak Jarosław Krzywcza 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
481 Przybylska Barbara Przemysl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
482 Przybylski Damian Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
483 Przybyło Roman Ostrów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
484 Przychocki Przemysław Mogilno 10 km pakiet z koszulką www.aerolach.plTAK
485 Przypaśniak Mateusz Tomaszów Lubelski 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
486 Pudysz Jacek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
487 Puryk Igor Kyiv 10 km pakiet z koszulką Kuzin TeamTAK
488 Puzio Anna Radymno 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
489 Pyrzak Paweł Jaksmanice 10 km pakiet z koszulką Fort JaksmaniceTAK
490 Radyk Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
491 Radyk Joanna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
492 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km pakiet podstawowy 21BSPTAK
493 Radziejowski Aleksander Żurawica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
494 Raita Oksana Lviv 10 km pakiet podstawowy RydnikTAK
495 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówTAK
496 Reymer Daniel Valparaiso 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
497 Rodzen Krzysztof Żurawica 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgówTAK
498 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
499 Rohan Iwona Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
500 Roik Tomasz Szczucin 10 km pakiet z koszulką biegam dla basiTAK
501 Rokita Piotr Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
502 Romanow Włodzimierz Mościska 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
503 Rowińska Anna Łętownia 10 km pakiet podstawowy HensfortTAK
504 Róg Dorota Rzeszów 10 km pakiet podstawowy RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYTAK
505 Róg Piotr Rzeszów 10 km pakiet podstawowy RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYTAK
506 Rówińska Danuta Lubcza 10 km pakiet z koszulką FARTAK
507 Różańska Agata Warszawa 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
508 Ruciński Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
509 Rudnicki Sławomir Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyska Grupa RowerowaTAK
510 Rumistrzewicz Robert Świnoujście 10 km pakiet podstawowy KMP ŚwinoujścieTAK
511 Rusin Kornel Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
512 Rusinek Karol Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgówTAK
513 Rusinowski Rafał Medyka 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
514 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 10 km pakiet podstawowy ZMITEK TEAMTAK
515 Ryba Piotr Dębica 10 km pakiet z koszulką Maratończyk DębicaTAK
516 Rybińska Anna Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
517 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 10 km pakiet podstawowy Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
518 Ryś Katarzyna Olszany 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
519 Ryzner Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką brakTAK
520 Rząsa Paweł Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
521 Rzemień Ryszard Nowa Dęba 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
522 Sałdan Krzysztof Buszkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
523 Sałdan Barbara Buszkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
524 Sałdan Grzegorz Buszkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
525 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką HandlopexTAK
526 Sanocka Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
527 Sarzynski Stanislaw Łańcut 10 km pakiet podstawowy RSTAK
528 Saturczak Małgorzara Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
529 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km pakiet z koszulką Kondycja PiasecznoTAK
530 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
531 Sekuła Michał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
532 Semerko Aneta Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
533 Semerko Edyta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
534 Sęk Wiesław Pruchnik 10 km pakiet podstawowy JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAMTAK
535 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km pakiet podstawowy Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
536 Siembida Gertruda Stalowa Wola 10 km pakiet podstawowy Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
537 Sienkiewicz Michał Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Fitness Z Pasją TAK
538 Siera Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Biegam dla zdrowiaTAK
539 Sikon Grzegorz Mlodowice 10 km pakiet z koszulką 5bspTAK
540 Sikora Wojciech Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
541 Sikora Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
542 Siwek Wojciech Niepołomice 10 km pakiet z koszulką SRTG NIEPOŁOMICETAK
543 Skafiriak Arkadiusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
544 Skalski Piotr Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
545 Skawiński Tomasz Sanok 10 km pakiet z koszulką PSG WetlinaTAK
546 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub Biegacza - Czuwaj WiaroTAK
547 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km pakiet z koszulką WICHURA JAROSŁAWTAK
548 Skwara Marek Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Szansa 21 Fundacja na rzecz osób z Zespołem DownaTAK
549 Sławik Maria Przemyśl 10 km pakiet z koszulką AZS AWF Kraków Masters TAK
550 Smaczyński Bartłomiej Kraków 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
551 Smolarczyk Karolina Alfredówka 10 km pakiet z koszulką MKS Stal Nowa DębaTAK
552 Smyła Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
553 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
554 Socha Marcin Dynów 10 km pakiet podstawowy Aktywny Dynów TAK
555 Socha Bogusław Jarosław 10 km pakiet z koszulką Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
556 Socha Elżbieta Jarosław 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
557 Sojka Anna Zarzecze /Nisko 10 km pakiet podstawowy stalowowolski klub biegaczaTAK
558 Sojka Agnieszka PRZEMYŚL 10 km pakiet podstawowy członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
559 Solarski Marcin Przemysl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
560 Solarz Wiesław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
561 Solska Anna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
562 Solski Mirosław Hureczko 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
563 Solski Sebastian Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
564 Sowa Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
565 Sowała Wojciech Pabianice 10 km pakiet podstawowy KW PSP ŁÓDŹTAK
566 Sowiński Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką -TAK
567 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
568 Sporniak Krzysztof Targowiska 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
569 Stadnik Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
570 Stadnik Renata Przemyśl 10 km pakiet podstawowy członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
571 Stafij Dawid Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 BCZTAK
572 Stańko Paweł Stuposiany 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
573 Staszowski Paweł Pruchnik 10 km pakiet podstawowy Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
574 Stefanowski Krzysztof Rokietnica 10 km pakiet z koszulką 14 das im. gen. gryg. Wacława WieczorkiewiczaTAK
575 Stefańska Maria Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
576 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
577 Streit Beata Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania LubaczówTAK
578 Strusiewicz Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 34 blpTAK
579 Strzałka Agnieszka Mostki 10 km pakiet podstawowy Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
580 Sudacki Sebastian Czudec 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
581 Sura Jan Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
582 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Szafa biegaczaTAK
583 Surmiak Piotr Żurawica 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
584 Sycz Barbara Kniazyce 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
585 Synus Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
586 Szacki Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
587 Szadurski Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
588 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
589 Szeremeta Tomasz Wojtkowa 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
590 Szeremeta Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgówTAK
591 Szewczyk Iwona Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
592 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km pakiet z koszulką Biłgoraj BiegaTAK
593 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km pakiet z koszulką Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
594 Szmyd Kamil Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy PSG Ustrzyki GórneTAK
595 Szpak Justyna Solina 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
596 Szpunar Andrzej Rzeszów 10 km pakiet z koszulką KM PSP RzeszówTAK
597 Szrama Dariusz Dąbrówka Leśna 10 km pakiet z koszulką KP PSP OBORNIKITAK
598 Sztandur Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy ITMBW KrakówTAK
599 Sztur Sylwester Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
600 Szuba Andrzej Kąty Gozdziejewskie Pierwsze 10 km pakiet z koszulką KM PSP WarszawaTAK
601 Szuba Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką KGB KorczynaTAK
602 Szuban Radosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
603 Szumada Maria Przemyśl 10 km pakiet podstawowy AZS AWF Wrocław/ AZS Politechniki WrocławskiejTAK
604 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza TAK
605 Szybiak Joanna Krzywcza 10 km pakiet podstawowy Agona W&MTAK
606 Szybiak Waldemar Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Agona W&MTAK
607 Szydłowski Bartłomiej przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
608 Szymańska Wioletta Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Sanswimmers TAK
609 Szymański Adam Stalowa Wola 10 km pakiet podstawowy Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
610 Ścibor Jarosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
611 Ślazyk Bogusław Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
612 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
613 Śnieżek Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
614 Śpiewak Bogusław Orły 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
615 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km pakiet podstawowy OSP Wyszatyce / OSP HermanowiceTAK
616 Tabor Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BIDA PrzemyślTAK
617 Telega Janusz Warszawa 10 km pakiet podstawowy WATTAK
618 Telesz Mateusz Baryczka 10 km pakiet podstawowy KW PSP RzeszówTAK
619 Tkacz Przemysław Krakow 10 km pakiet z koszulką ZIOMKITAK
620 Tomaszewski Bartosz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
621 Tomczyk Sylwester Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgów w Żurawicy TAK
622 Totoś Piotr Rokietnica 10 km pakiet podstawowy 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
623 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
624 Trojniarz Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
625 Trusz Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Młode WilkiTAK
626 Trybała Joanna Ujkowice 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
627 Tryniecka Honorata Żołynia 10 km pakiet podstawowy Grodziska grupa biegowa Szalone ŻółwieTAK
628 Trzonek Andrzej Jarosław 10 km pakiet podstawowy Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
629 Tuczapski Piotr Rzeszów 10 km pakiet podstawowy xRunnersTAK
630 Turczak Bartosz Kraków 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
631 Turek Paweł Krosno 10 km pakiet z koszulką KM PSP KrosnoTAK
632 Tymczyszyn Przemysław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
633 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
634 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km pakiet z koszulką 1 batalion czołgów ŻurawicaTAK
635 Ulanowska - Paniw Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
636 Ulicki Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5bspTAK
637 Uram Wojciech Jaszczew 10 km pakiet z koszulką Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowwa.TAK
638 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne 10 km pakiet podstawowy SOLINA TEAM/MKS HALICZTAK
639 Wach Jacek Małkowice 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
640 Walciszewski Michał Medyka 10 km pakiet podstawowy HENSFORTTAK
641 Walczak Paweł Dybawka 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
642 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
643 Wanat Piotr Wola Krzywiecka 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
644 Ważny Łukasz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką RUN RUN OLESZYCETAK
645 Wcisło Grzegorz Kamieniec Wrocławski 10 km pakiet podstawowy KM PSP WrocławTAK
646 Wendel Patryk Krówniki 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
647 Weselak Krzysztof Urzejowice 10 km pakiet z koszulką 1 BATALION CZOŁGÓWTAK
648 Wesołowski Krzysztof Kraków 10 km pakiet z koszulką Poranny PatrolTAK
649 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
650 Wierzbanowski Jakub Kraków 10 km pakiet podstawowy AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
651 Wikar Marta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką SanSwimmersTAK
652 Wilgucka Basia Hermanowice 10 km pakiet podstawowy FC Biec Się Nie ChceTAK
653 Wilgucki Robert Hermanowice 10 km pakiet podstawowy FC Biec Się Nie ChceTAK
654 Wilk Tomasz Boguchwała 10 km pakiet z koszulką KP PSP StrzyżówTAK
655 Winiarz Witek Ostrów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
656 Wisłocki Ryszard Wyszatyce 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
657 Wiśniowski Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
658 Witko Jerzy Fredropol 10 km pakiet z koszulką brakTAK
659 Wittner Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką WKS San-Fish PrzemyślTAK
660 Wlazło Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką SPEED CONTAK
661 Wnęk Arkadiusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1 Batalion CzołgówTAK
662 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
663 Wojdylak Patrycja Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Blok BTAK
664 Wojdylak Ewelina Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
665 Wojdyła Jakub Wola Węgierska 10 km pakiet podstawowy 5 bspTAK
666 Wojnarowicz Magdalena Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
667 Wojtas Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
668 Wolwowicz Zbigniew Nowa Dęba 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
669 Wołosz Marcin Radymno 10 km pakiet z koszulką 34 blp TAK
670 Wołoszyn Marcin Pantalowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
671 Woźniak Marcin Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
672 Wójcik Mariusz Godowa 10 km pakiet z koszulką bblTAK
673 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
674 Wójcikiewicz Mariusz Jasło 10 km pakiet podstawowy KP PSP JasłoTAK
675 Wróblewski Bartosz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
676 Zajaczkowski Jerzy Przemysl 10 km pakiet z koszulką Przemyski klub biegacza FIBRIS teamTAK
677 Zając Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
678 Zając Barbara Zarzecze 10 km pakiet podstawowy SKB Stalowa WolaTAK
679 Zajezierski Mateusz Piaski 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
680 Zakielarz Piotr pikulice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
681 Zakielasz Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
682 Zakrzacki Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
683 Zakrzacki Adrian Dobkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
684 Zapołoch Bożena Sanok 10 km pakiet z koszulką Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region TAK
685 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką ARGO ACTIVE CLUB TAK
686 Zasadzińska Barbara Przemyśl 10 km pakiet z koszulką członkowie PKB Przemyski Klub BiegaczaTAK
687 Zasadzińska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet podstawowy HensfortTAK
688 Zboch Mariusz Tuszów Narodowy 10 km pakiet z koszulką FARTAK
689 Zdeb Maciej Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
690 Zgryźniak Robert Jarosław 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
691 Zielińska Paulina Frysztak 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
692 Zieliński Sławomir Rzeszów 10 km pakiet z koszulką Rusz D...TAK
693 Zięba Grzegorz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
694 Ziobro Tomasz Krosno 10 km pakiet z koszulką Krosno Miasto SzkłaTAK
695 Zubiel Jarosław Mielec 10 km pakiet z koszulką Van BerdeTAK
696 Żak Izabela Ujkowice 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
697 Żak Dorota Wola Krzywiecka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
698 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
699 Żorniak Mateusz Sieniawa 10 km pakiet podstawowy Mega Fason SieniawaTAK
700 Żuczek Damian Brzóza Królewska 10 km pakiet z koszulką KP PSP LeżajskTAK
701 Żurawski Tomasz Przeworsk 10 km pakiet z koszulką Przeworska Grupa BiegowaTAK
702 Żygała Paweł wyszatyce 10 km pakiet z koszulką INGLOTTAK




займ на карту срочно без отказа займ на карту