Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Bałasz Justyna |
Krzków |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Pentel |
TAK |
2 |
Bartosz Katarzyna |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Pentel |
TAK |
3 |
Biel Szymon |
Bytom |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Cube Szok Team |
TAK |
4 |
Bienias Mateusz |
Tarnów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów |
TAK |
5 |
Bochnak Krzysztof |
Groń |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
6 |
Bochnak Piotr |
Biały Dunajec |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
7 |
Borek Joanna |
Katowice |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
2-koła Team |
TAK |
8 |
Borowiec Joanna |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Bike Board Team |
TAK |
9 |
Bukowski Stanislaw |
Leszczyny |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
10 |
Burda Mateusz |
Łańcut |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
STS Jordan Wola Mała |
TAK |
11 |
Burda Patryk |
Łańcut |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
STS Jordan Wola Mała |
TAK |
12 |
Cieśla Ryszard |
Pruszków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
WTP Team/TriWawa |
TAK |
13 |
Cioch Łukasz |
Tarnow |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
14 |
Czerwień Jarosław |
Myślenice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
TKKF Uklejna Myślenice |
TAK |
15 |
Dudek Michał |
Będzin |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
2-Koła Team |
TAK |
16 |
Dudziński Darek |
Rzuchowa |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
BIKE BROTHERS TEAM |
TAK |
17 |
Dyczko Jan |
Zagórzany |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
18 |
Figiel Krzysztof |
Jaworzno |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Brak |
TAK |
19 |
Fortuna Mateusz |
Rakszawa |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Brak |
TAK |
20 |
Frączek Krzysztof |
Jaworzno |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Brak |
TAK |
21 |
Gajewski Grzegorz |
Ostrowiec Świętokrzyski |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
22 |
Gąsior Adam |
Koszyce Małe |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
BIKE BROTHERS TEAM |
TAK |
23 |
Głownia Damian |
Kwaczała |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
POLART NUTRAXX TEAM |
TAK |
24 |
Gocał Bartek |
Zakopane |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
CineLight |
TAK |
25 |
Gulba Andrzej |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
26 |
Gulba Krzysztof |
Kraków |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Pentel |
TAK |
27 |
Haładyna Dariusz |
Bukowina Tatrzańska |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
28 |
Herchel Kamil |
Kraków |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Painformance |
TAK |
29 |
Hudzik Adam |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
30 |
Hudzik Jakub |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
31 |
Janowski Gabriel |
Kłaj |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Niepokręcę |
TAK |
32 |
Juzepczuk Marcin |
Chorzów |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
2-kola Team |
TAK |
33 |
Kalicki Łukasz |
Filipowice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
TrenujRower.pl |
TAK |
34 |
Karykowski Krzysztof |
Lublin |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
35 |
Kasperek Bolesław |
Myślenice |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE |
TAK |
36 |
Kasperowicz Radosław |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
37 |
Kądziołka Michał |
Jadowniki |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
38 |
Kochanowski Michał |
Staszów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
28" |
TAK |
39 |
Kołodziejczyk Wiesław |
Myślenice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
40 |
Kołodziejczyk Tomasz |
Myślenice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
41 |
Koszarek Tomasz |
Nowy Targ |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
42 |
Kościółek Konrad |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
43 |
Kowalik Maciej |
Lublin |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
44 |
Krawczyk-Mierzeńska Małgorzata |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Przymierze Łosia |
TAK |
45 |
Krupa Grzegorz |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
46 |
Krzak Marcin |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
MPEC S.A. w Krakowie |
TAK |
47 |
Krzynowek Piotr |
Chorzów |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
2-Koła Team |
TAK |
48 |
Kugiel Monika |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
MPEC S.A. w Krakowie |
TAK |
49 |
Kulpa Kamil |
Wólka Grodziska |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
STS Jordan Wola Mała |
TAK |
50 |
Kurnyta Sławomir |
Ochotnica dolna |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
51 |
Kwarciak Jacek |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
52 |
Lechowicz Łukasz |
Jędrzejów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Lech-Pol 4x4 Team |
TAK |
53 |
Łoboda Przemysław |
Lublin |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
54 |
Magdziak Rafał |
Lublin |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
55 |
Malita Damian |
Rzeszów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nsb sport Team Rzeszów |
TAK |
56 |
Mańkowski Bartłomiej |
Gorzyce |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Sprint Gorzyce |
TAK |
57 |
Mierzenski Bartosz |
Krakow |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Painformance |
TAK |
58 |
Musiał Grzegorz |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
59 |
Musiał Izabela |
Kraków |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Painformance |
TAK |
60 |
Niewidok Wojciech |
Wadowice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Peleton Wadowice |
TAK |
61 |
Obrzud Przemysław |
Wieliczka |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
62 |
Oleśniewicz Adrian |
Uście Gorlickie |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
GKC Gorlice |
TAK |
63 |
Orzechowski Hubert |
Radom |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Trenujrower.pl |
TAK |
64 |
Partyka Arkadiusz |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
65 |
Piaskowski Maciej |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Painformance |
TAK |
66 |
Piechnik Piotr |
Wieliczka |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
67 |
Piekarczyk Michał |
Mszana Dolna |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
BikeMszana |
TAK |
68 |
Piętoń Tomasz |
Dobra |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
69 |
Piotrowski Przemysław |
Sosnowiec |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Brak |
TAK |
70 |
Reszka Marcin |
Jaworzno |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
2-Koła Team |
TAK |
71 |
Robak Michał |
Śledziejowice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
72 |
Różański Jakub |
Nowy Targ |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
73 |
Różański Piotr |
Nowy Targ |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
74 |
Siemiński Piotr |
Żyrardów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Jankes Garage Samochodowe Instalacje Elektryczne |
TAK |
75 |
Sikora Tomasz |
Głogoczów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
TKKF UKLEJNA MYSLENICE |
TAK |
76 |
Skarżyński Mateusz |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
77 |
Słowiński Maciej |
kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
brak |
TAK |
78 |
Soból Joanna |
Nowy Targ |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
79 |
Soból Mirek |
Nowy Targ |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Nowotarski Klub Kolarski |
TAK |
80 |
Sobula Sławomir |
Ochmanów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
81 |
Stajszczyk Jarosław |
Olszyna |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
- |
TAK |
82 |
Staromłyński Jacek |
Niekłań Mały |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
83 |
Starzyński Paweł |
Wieliczka |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
84 |
Stempak Patryk |
Tarnów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
85 |
Superson Błażej |
Sonina |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
STS Jordan Wola Mała |
TAK |
86 |
Szafraniec Marcin |
Myślenice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
87 |
Ślęczka Jakub |
Jaworzno |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Cube Szok Team |
TAK |
88 |
Uhl Andrzej |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Dotfizjo |
TAK |
89 |
Ulman Artur |
Myślenice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE |
TAK |
90 |
Wawrowski Piotr |
Włocławek |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
91 |
Wągiel Łukasz |
Sucha Beskidzka |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
92 |
Wąs Jarosław |
Chełmiec |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Superpharm |
TAK |
93 |
Wełna Katarzyna |
Stanisławice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
94 |
Węgrzynowski Marcin |
Koniuszowa |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
KM SPORT NOWY SĄCZ |
TAK |
95 |
Wierzgacz Barbara |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Alight Solutions |
TAK |
96 |
Wilkosz Tomasz |
Kocmyrzów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
97 |
Wiśnicki Tomasz |
Kraków |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Painformance |
TAK |
98 |
Witkowski Piotrek |
Tarnów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
99 |
Włodarczyk Marek |
Chorzów |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
100 |
Wojas Waldek |
Kłaj |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Apteki Zdrowe Ceny |
TAK |
101 |
Woźniak Tomasz |
Bejsce |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Zwift.pl |
TAK |
102 |
Woźniak Michał |
Bejsce |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Zwift.pl |
TAK |
103 |
Wójcik Mateusz |
Kraków |
Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km |
Painformance |
TAK |
104 |
Wójcik Paweł |
Frysztak |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
105 |
Wrzecionek Marek |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
- |
TAK |
106 |
Zając Szymon |
Myślenice |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |
107 |
Zarzycki Marcin |
Mszana Dolna |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
BikeMszana |
TAK |
108 |
Ziętara Tomasz |
Kraków |
Klasyfikacja indywidualna 12.5 km |
Brak |
TAK |