Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Ast Grzegorz |
Jedlicze |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Amstaff team Jedlicze |
TAK |
2 |
Bajsarowicz Maciej |
Kramarzówka |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pruchnicka Grupa Biegowa |
TAK |
3 |
Banasik Monika |
Pruchnik |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pruchnicka Grupa Biegowa |
TAK |
4 |
Banasik Krzysiek |
Pruchnik |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pruchnicka Grupa Biegowa |
TAK |
5 |
Baran Andrzej |
Jodłowa |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
JODŁOWA |
TAK |
6 |
Barud Artur |
Klimkówka |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
7 |
Bauer Monika |
Zaczernie |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
8 |
Bemben Anna |
Nowa Sarzyna |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
9 |
Blajer Maciej |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
10 |
Blajer Elżbieta |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
11 |
Bloch Radosław |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
12 |
Brela Jakub |
Jedlicze |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
MUKS Podkarpacie Jedlicze |
TAK |
13 |
Broda Łukasz |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
14 |
Burz Jowita |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Byle Do Mety / HDR Alfa Team Poland |
TAK |
15 |
Całka Krzysztof |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
16 |
Cieślik Kamil |
Jasło |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Spróchniali Herkulesi |
TAK |
17 |
Cisek Andrzej |
Kielanówka |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
TAK |
18 |
Ciuba Paweł |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Spróchniali Herkulesi |
TAK |
19 |
Dabrowska Agnieszka |
Sanok |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pozytywnie Zabiegani Sanok |
TAK |
20 |
Depta Michał |
Kraków |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
21 |
Domaradzka Małgorzata |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
BT WAGABUNDA |
TAK |
22 |
Domaradzki Grzegorz |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
BT WAGABUNDA |
TAK |
23 |
Domiszewska Maria |
Ustrzyki Dolne |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
MKS Halicz |
TAK |
24 |
Dworzański Marcin |
Rymanów Zdrój |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Biegam bo lubię |
TAK |
25 |
Grabska Renata |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdrój |
TAK |
26 |
Guzik Wojciech |
Miejsce Piastowe |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pokolenie X |
TAK |
27 |
Haszto Zdzisław |
Leżajsk |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Nowosarzyńska Grupa Biegowa |
TAK |
28 |
Heliński Jacek |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Dzikie Życie Run Team |
TAK |
29 |
Jachymczyk Norbert |
Jaworzno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
KB MCKIS JAWORZNO |
TAK |
30 |
Janas Marian |
Baligród |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
31 |
Janocha Paweł |
Dobieszyn |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
LKS Dobieszyn |
TAK |
32 |
Jaracz Marcin |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
33 |
Jasiński Łukasz |
Jasło |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Spróchniali Herkulesi |
TAK |
34 |
Jaśtal Piotr |
Domaszowice |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
LKB Rudnik / AZS UJK Kielce |
TAK |
35 |
Juryś Sławomir |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
JSYSTEM |
TAK |
36 |
Karwan Zbigniew |
lublin |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
bbl |
TAK |
37 |
Klocek Konrad |
Łężyny |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
38 |
Kobos Kamila |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
39 |
Kołodziej Tomasz |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
40 |
Korab Robert |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
TAK |
41 |
Kostka Janusz |
Szczepańcowa |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Posmakuj Run Team |
TAK |
42 |
Kot Łukasz |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
TAK |
43 |
Kowalska - Chmiel Natalia |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
MAC Sport |
TAK |
44 |
Kowalski Jakub |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
45 |
Kozioł Sylwester |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
46 |
Krochmal Paweł |
Warszawa |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
PAWKO RUNNER TEAM |
TAK |
47 |
Książek Paweł |
Bratkowice |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
48 |
Kulik Anna |
Strzyżów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
49 |
Lazarowicz Piotr |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Wkurw_team |
TAK |
50 |
Lepiarz Sylwester |
Rudnik |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
LKB.RUDNIK |
TAK |
51 |
Lipa Wojciech |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Rzeszowskie Gazele I Gepardy |
TAK |
52 |
Litwin Bartłomiej |
Wrocanka |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
wkurw_team |
TAK |
53 |
Lonc Bartosz |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Zalesie |
TAK |
54 |
Lorenc Paweł |
Łężany |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
--- |
TAK |
55 |
Machowski Karol |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
56 |
Machowski Bartłomiej |
Szczepańcowa |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Machoney Team |
TAK |
57 |
Maguda Sławomir |
Jasło |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Spróchniali Herkulesi |
TAK |
58 |
Markowicz Szymon |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
59 |
Markuszka Sławek |
Równe |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
BiegamBoLubię |
TAK |
60 |
Marszałek Dominik |
Iwonicz |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
61 |
Mazan Beata |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Mazan TYiMY |
TAK |
62 |
Musialik Magdalena |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
TAK |
63 |
Necel Maciej |
Kraków |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
64 |
Niemiec Szczepan |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
TAK |
65 |
Panaś Artur |
Szczepańcowa |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Zamczysko Team |
TAK |
66 |
Paradowski Paweł |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Byle Do Mety / HDR Alfa Team Poland |
TAK |
67 |
Pelczar Wojciech |
Dobieszyn |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.pl |
TAK |
68 |
Pięta Leszek |
Trzcznica |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
masaze lecznicze |
TAK |
69 |
Polański Robert |
Strzyżów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Noćne Wołki |
TAK |
70 |
Półchłopek Grzegorz |
Korczyna |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Prządki Ski |
TAK |
71 |
Rachwalski Tomasz |
Żeglce |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Błękitni |
TAK |
72 |
Reczkowski Andrzej |
Nienaszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Atletic Zręcin |
TAK |
73 |
Róg Dorota |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY |
TAK |
74 |
Róg Piotr |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY |
TAK |
75 |
Rusin Grzegorz |
Mielec |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
76 |
Rutkowski Łukasz |
Korczyna |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
77 |
Rzucidło Jan |
Rzeszów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Bbl |
TAK |
78 |
Siembida Małgorzata |
Ulanów |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Stalowowolski Klub Biegacza |
TAK |
79 |
Smolik Bartosz |
KROSNO |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Turaszówka |
TAK |
80 |
Sroka Sławomir |
Głowienka |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
81 |
Szelc Artur |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
82 |
Szelc Marcin |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
KKB MOSIR Krosno |
TAK |
83 |
Szwast Jerzy |
Dukla |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
MOSIR DUKLA |
TAK |
84 |
Woźniak Lidia |
Skołyszyn |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pormat Jedlicze Biega |
TAK |
85 |
Woźniak Janusz |
Skołyszyn |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Pormat Jedlicze Biega |
TAK |
86 |
Zawisza Łukasz |
Iwonicz |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
87 |
Zawisza Grzegorz |
Wrocanka |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
88 |
Ziobro Tomasz |
Krosno |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Krosno Miasto Szkła |
TAK |
89 |
Ziobro Marta |
Godowa |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |
90 |
Żak Paweł |
Krzemienna |
Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa |
Brak |
TAK |