Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV MAKOSKA DYCHA

Miejsce i termin: Makoszyn, 2017-09-17
Organizator: LZS Makoszyn
Centrum Tradycji, Turystki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach

OSOBY KONTAKTOWE:
Herbuś Mateusz – 721 676 090
Lech Marcin – 697 494 594
Łodej Krzysztof - 607 278 082
Maciejski Krzysztof – 669 523 339
Opis zawodów: ▪ Makoszyn, gm. Bieliny
Start i Meta przy kapliczce w Makoszynie
▪ Trasa - 10 km szlakami Makoszyna

➢ 09:00 otwarcie biura zawodów
➢ 10:00 zamknięcie biura zawodów
➢ 09:30 start biegu dla dzieci (3 grupy wiekowe)
➢ 10:30 rozpoczęcie biegu głównego
➢ 12:30 dekoracja zwycięzców i losowanie nagród
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa:
• 20zł – 01.08.2017 – 14.08.2017
• 25zł – 15.08.2017 – 13.09.2017
• 40zł – w dniu zawodów (jeśli wcześniej nie zostanie osiągnięty limit uczestników)
▪ Zgłoszenia elektroniczne będą aktywne do 13.09.2017 (jeśli wcześniej nie zostanie osiągnięty limit uczestników)
▪ Opłata startowa jest bezzwrotna
▪ Po zapisaniu się 120 osób uczestnicy mają 4 dni robocze na wniesienie opłaty startowej, w innym wypadku zgłoszenie zostaje anulowane
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Bartłomiej Kielce 10 km BrakTAK
2 Adamczyk Mariusz Kielce 10 km BrakTAK
3 Adamik Ewelina Kielce 10 km KOLPORTER RUNTAK
4 Adamski Grzegorz Kielce 10 km BrakTAK
5 Armata Andrzej Makoszyn 10 km LZS MakoszynNIE
6 Balcerzak Sławomir Bieliny 10 km BrakTAK
7 Banasik Grzegorz Kielce 10 km BrakTAK
8 Baran Marcin Kielce 10 km BrakTAK
9 Barucha Karolina Kielce 10 km BrakTAK
10 Barucha Robert Kielce 10 km BrakTAK
11 Barwinek Robert Kielce 10 km BrakTAK
12 Bazak Andrzej Kielce 10 km BrakTAK
13 Bednarska Ewelina Kielce 10 km Kolporter RunTAK
14 Białobłocka Karina Bieliny 10 km LZS MakoszynTAK
15 Bielacha Maciej Miedziana Góra 10 km Mechanik KielceTAK
16 Borycki Łukasz Kielce 10 km WłóczykijeTAK
17 Botkiewicz Jarosław Piaseczna Górka 10 km Wkurw_team/ Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
18 Botkiewicz Agnieszka Piaseczna Górka 10 km Wkurw_team/ Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
19 Burtnik Joanna Kielce 10 km Azjatyckie CzołgiTAK
20 Cendrowski Mariusz Kielce 10 km BrakTAK
21 Chrabąszcz Mateusz Kielce 10 km Biegnę żeby Bartek mógł biegać TAK
22 Chwałek Piotr Kielce 10 km BrakTAK
23 Dołomisiewicz Sławomir Staszów 10 km BrakTAK
24 Drążek Tomasz Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
25 Dulemba Zbigniew Skarżysko-Kamienna 10 km STS Skarżysko-KamiennaTAK
26 Dzigman Kamil Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
27 Fiuk Sylwester Kije 10 km AZS politechnika swietokrzyskaTAK
28 Furmańska Dorota Kielce 10 km BrakTAK
29 Gadziński Stanisław Kostomłoty Pierwsze 10 km BrakTAK
30 Gałczyński Grzegorz Suchedniów 10 km BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTAK
31 Gawroński Jakub Kielce 10 km Biegnę aby bartek mógł biegaćTAK
32 Glejzer Adrian Kielce 10 km BrakTAK
33 Glejzer Krzysztof Kielce 10 km PKO Bank Polski Biegajmy RazemTAK
34 Goliat Damian Kielce 10 km CKBabcieTAK
35 Górski Szymon Kielce 10 km Dziki ze Ślichowic.TAK
36 Górski Dawid Makoszyn 10 km Lzs MakoszynTAK
37 Groński Jan Kielce 10 km Biegacz ŚwiętokrzyskiTAK
38 Grzelec Adam Kielce 10 km BrakTAK
39 Herbuś Stanisława Makoszyn 10 km LZS MakoszynTAK
40 Iwan Kamil Bieliny 10 km LZS Makoszyn TAK
41 Iwan Czesław Kielce 10 km BrakTAK
42 Jakubczyk Paweł Kielce 10 km Kolka PierdziszewTAK
43 Jamioł Michał Kielce 10 km BrakTAK
44 Jarząbek Sabina Niestachow 10 km KKL KIELCETAK
45 Jonczyk Wioleta Daleszyce 10 km Fitness ActiveTAK
46 Jungiewicz Aneta Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
47 Jurkowski Mariusz Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek Mógł Biegać TAK
48 Kaczor Karol Chęciny 10 km BrakTAK
49 Kaleta Łukasz Kielce 10 km Biegnę,żeby Bartkek mógł biegaćTAK
50 Karcz Mariusz Olszownica 10 km BrakTAK
51 Kierczyńska Wioletta Brzeziny 10 km Biegam, żeby Bartek mógł biegaćTAK
52 Kolebacz Kamil Skarżysko-Kamienna 10 km Sts Skarżysko-KamiennaTAK
53 Kołodziejski Kamil Kielce 10 km BrakTAK
54 Kornecka-Cielibała Aneta Sobków 10 km BrakTAK
55 Kosińska Sylwia Sobków 10 km BrakTAK
56 Kowalski Sebastian KIELCE 10 km KOLPORTER RUNTAK
57 Kozieł Michał Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
58 Kozub Adrian Daleszyce 10 km Fitness ActiveTAK
59 Krochmal Maciej Kielce 10 km BrakTAK
60 Krzysztoszek Jakub Kielce 10 km Biegam dla Nadisi i Leosia :)TAK
61 Kucała Kinga Chęciny 10 km BrakTAK
62 Kucharski Cezary Kielce 10 km BrakTAK
63 Kulczykowski Marek Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
64 Kwasniak Izabela Chęciny 10 km BrakTAK
65 Kwiecień Dawid Kielce 10 km BrakTAK
66 Laskowski Tomek Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
67 Lasocka Klaudia Kielce 10 km AZS UJK KielceNIE
68 Latkowska Anna Kielce 10 km ZAGNAŃSK BIEGATAK
69 Lejawka Grzegorz Daleszyce 10 km FITNESS ACTIVETAK
70 Lejawka Urszula Daleszyce 10 km FITNESS ACTIVETAK
71 Lewiński Adam Wrocław 10 km BrakTAK
72 Łodej Krzysztof Makoszyn 10 km Lzs MakoszynNIE
73 Łukasiewicz Sebastian Miedziana Góra 10 km BrakTAK
74 Magdziarz Krzysztof Skarżysko-Kamienna 10 km Akademia HolistycznaTAK
75 Malicki Bogusław Skarżysko-Kamienna 10 km STS SKARŻYSKO-KAMIENNATAK
76 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów 10 km BrakTAK
77 Markiewicz Sylwia Brzeźno 10 km BrakTAK
78 Mastalerz Tomasz Kielce 10 km BrakTAK
79 Mazur Waldemar Kielce 10 km FPL TEAMTAK
80 Mączka Katarzyna Staszów 10 km BBL StaszówTAK
81 Mikulko Marek Wola Jachowa 154a 10 km BrakTAK
82 Miller Paweł Łagów 10 km BrakTAK
83 Miller Stefan Łagów 10 km BrakTAK
84 Mochocki Marcin Kielce 10 km BrakTAK
85 Neska Grzegorz Klwów 10 km BrakTAK
86 Ożarek Damian Skarżysko-Kamienna 10 km STS Skarżysko-KamiennaTAK
87 Pakosiński Krzysztof Busko Zdrój 10 km RUN TEAM CHMIELNIKTAK
88 Pawłowska Katarzyna Starichęciny 10 km BrakNIE
89 Pięta Paulina Kielce 10 km BrakTAK
90 Piróg Dorota Łączna 10 km Zagnańsk biega TAK
91 Plewa Tomasz Kielce 10 km BrakTAK
92 Podsiadło Wojciech Kielce 10 km Biegnę, Żeby Bartek Mógł BiegaćTAK
93 Podsiadło Joanna Jędrzejów 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
94 Potrzebowski Marcin Kielce 10 km BrakTAK
95 Prasał Adrianna Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
96 Przepióra Renata Kielce 10 km BrakTAK
97 Robak Jarosław Daleszyce 10 km BrakTAK
98 Ruchomski Wiesław Kielce 10 km BrakTAK
99 Sadłocha Jacek Kielce 10 km Wożniak Runing Team/Biegam, żeby Bartek mógł biegaTAK
100 Salamaga Michał Kielce 10 km BrakTAK
101 Siciarz Grzegorz Kielce 10 km Biegnę, Żeby Bartek Mógł BiegaćTAK
102 Sitarski Michał Ściegnia 10 km BrakTAK
103 Skrzyniarz Julita Kielce 10 km BrakTAK
104 Sobczyk Piotr Kielce 10 km BrakTAK
105 Soczomska-Kroma Anna Bieliny 10 km BrakTAK
106 Soczumska Angelika Napęków 10 km BrakNIE
107 Stachurski Jacek Kielce 10 km BrakTAK
108 Staniec Piotr Kielce 10 km Ślęzak teamTAK
109 Stegner Anna Konstancin Jeziorna 10 km Spartanie DzieciomTAK
110 Stępień Grzegorz Kielce 10 km BrakTAK
111 Stępień Sylwia Kakonin 10 km BrakTAK
112 Suchorab Marzena Kielce 10 km BrakTAK
113 Szaniecki Piotr Daleszyce 10 km BrakTAK
114 Szcześniak Robert Pionki 10 km WłóczykijeTAK
115 Szkurłat Zbigniew Kielce 10 km 1950TAK
116 Sznajder Aneta Kielce 10 km BrakTAK
117 Szostak Katarzyna Kielce 10 km BrakTAK
118 Szplit Marcin Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
119 Sztorc Maciej Makoszyn 10 km LZS MakoszynTAK
120 Szymkiewicz Filip Kielce 10 km Projekt ŚwiętokrzyskieTAK
121 Szymonek Jolanta Kielce 10 km BrakTAK
122 Teliga Rafał Bieliny 10 km BrakTAK
123 Tobiasz Kamil Opatów 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biiegaćTAK
124 Turadek Wojciech Legionowo 10 km BrakTAK
125 Turek Kamil Nagłowice 10 km BrakTAK
126 Tymborowska-Wiedro Małgorzata Zagnańsk 10 km Wkurw team TAK
127 Waliszewska - Plewa Izabela Kielce 10 km BrakTAK
128 Wawrzeńczyk Tomasz Brzeziny 10 km BrakTAK
129 Wąder Wojtek Lechów 10 km Wonder Canicross TeamTAK
130 Wieczorek Katarzyna Kielce 10 km Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćTAK
131 Wijas Tomasz Skarżysko - Kamienna 10 km STS SKARŻYSKOTAK
132 Wojciechowski Jarosław Kielce 10 km Czasem BiegamTAK
133 Wolder Krystyna Kielce 10 km 1968TAK
134 Wolszczak Rafał Kielce 10 km BrakTAK
135 Woźniak Paulina Kielce 10 km CKBabcieTAK
136 Woźniczko Robert Kielce 10 km BrakTAK
137 Wójcik Wojciech Kielce 10 km BrakTAK
138 Wójcik Izabela Kielce 10 km Zagnańsk biega, Biegam, żeby Bartek mógł biegaćTAK
139 Wrzałka Zdzisław Kielce 10 km BrakTAK
140 Wzorek Ewa Wilków 10 km BrakTAK
141 Zalińska Małgorzata Lechów 10 km BrakTAK
142 Zaliński Piotr Bieliny 10 km Zakład Usług Elektromechanicznych "Elektro-Truck" TAK
143 Zarychta Kamil Kielce 10 km MECHANIK KIELCETAK
144 Zatorski Paweł Kielce 10 km BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTAK
145 Zębala Marta Kielce 10 km BrakTAK
146 Ziental Darek Nowiny 10 km BrakTAK
147 Zimoch Rafał Kielce 10 km BrakTAK
148 Zygarowicz Łukasz Chęciny 10 km BrakTAK
149 Żołądek Justyna Suchedniów 10 km BrakTAK


Close