займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

III CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI BIEG GŁÓWNY 10km

Miejsce i termin: Bochnia, 2017-07-01
Organizator: Fundacja AUXILIUM
Dyrektor Biegu: Marcin Gibała, tel. 781-192-432
Organizatorzy: Jakub Buczek, tel. 504-844-524
Mirosław Cibor, tel. 606-368-345
Opis zawodów: Start
Bieg główny 10km - godzina 16:00
Bieg Rodzinny 3km oraz Marsz Nordic Walking - (do 15 minut po starcie Biegu na 10km)
10km: Poziom trudności – Bieg w stylu anglosaskim, Nawierzchnia asfaltowa, teren górzysty, trasa widokowa:

START- Park Rodzinny Uzbornia- ul. Widok- ul. Generała Dąbrowskiego- ul. Zalesie Dolne- ul. Widok- ul. Kurów- ul. Krzyżaki- ul. Brzeźnicka- ul. Łychów- ul. Krzęczków- ul. Ogrodowa- ul. Św. Urbana- ul. Konfederatów Barskich- ul. Gazaris- ul. Plac Puławskiego- ul. Solna- ul. Rynek cz. północna- ul. Rynek cz. zachodnia- ul. Wolnica- ul. Różana- ul. Biała- Plac św. Kingi- ul. Gołębia- Droga dojazdowa do US w Bochni- Planty- ul. Czackiego- ul. Matejki- ul. Kazimierza Wielkiego- ul. Parkowa- Park Rodzinny Uzbornia- META

3km: Poziom trudności – Bieg w stylu anglosaskim, Nawierzchnia asfaltowa, teren górzysty:
START- Park Rodzinny Uzbornia- ul. Widok- ul. Generała Dąbrowskiego- ul. Zalesie Dolne- ul. Widok-Park Rodzinny Uzbornia – META

Limity uczestników:
• Bieg Główny 10km, limit uczestników 400
• Bieg Rodzinny 3km- limit uczestników 200
• Marsz Nordic Walking- limit uczestników 200
Rejestracji uczestników można dokonywać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Biegu do dnia 30 czerwca 2017 r. oraz w dniu 1.07.2017 w Biurze Zawodów od godziny 13.00 do 15.30.
Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu uniknięcia kolejek do rejestracji

Szczegóły w regulaminie u dołu strony
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa dla dystansu na 10 km wynosi odpowiednio:
Pierwsze 100 osób, które dokonają darowizny i zapisu - 40 PLN ( nie dotyczy osób korzystających ze zniżek).
Kolejne osoby, które się zapiszą i wniosą darowiznę do dnia 30. 06. 2017 do godziny 12:00- 50 PLN.
Osoby nieoznaczone jako wnoszące darowiznę na liście startowej, w dniu zawodów zobowiązane są dostarczyć wydrukowane potwierdzenie przelewu do Biura Zawodów.
Osoby, które zapiszą się w dniu zawodów – 60 PLN

Osoby, które chcą udzielić darowizny bez korzystania z płatności online ( T-PAY) na stronie zapisów podczas rejestracji, proszone są o dokonanie przelewu według następujących zasad:
•Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium.
Numer Konta 46 2490 0005 0000 4600 6692 6591
Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom i młodzieży Auxilium ul. Regis 2, 32-700 Bochnia z opisem przelewu: zawierającym imię, nazwisko, rok urodzenia Uczestnika oraz wybraną konkurencję, koniecznie z dopiskiem „darowizna dla podopiecznych fundacji Auxilium”. Jeżeli w dniu zawodów darowizna nie będzie zaznaczona na stronie Biegu, prosimy o zabranie potwierdzenia przelewu w celu okazania podczas rejestracji w Biurze Zawodów.
•Darowiznę można przekazać w Biurze Zawodów w dniu 1.07.2017 (do puszki).
Darowizna raz wniesiona i przekazana na rzecz podopiecznych nie podlega zwrotowi

Limit zawodników: 384
Strona WWW: http://www.biegsolny.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Anioł Sebastian Bochnia 10 km BrakTAK
2 Antosz Monika Kraków 10 km PKO BP/BBL KrakówTAK
3 Antys Mariusz Wola Batorska 10 km BrakTAK
4 Bahr Marzena Kraków 10 km Nowa Huta TeamTAK
5 Bajek Sylwia Rzeszów 10 km Everteam 2017TAK
6 Baran Dominika Świnna Poręba 10 km Koloruję sobie życieTAK
7 Barnaś Adrian Bochnia 10 km Salt Runners Bochnia TAK
8 Bartkiewicz Piotr Kraków 10 km BrakTAK
9 Batko Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
10 Bawolska Katarzyna Bochnia 10 km BrakNIE
11 Bednarczyk Paweł Rzezawa 10 km BrakTAK
12 Bęczkowski Paweł Międzyrzecze Górne 10 km BrakNIE
13 Bieniek Robert Bochnia 10 km Bochnia Biega TAK
14 Bieniek Kacper Bochnia 10 km Bochnia Biega TAK
15 Bieniek Paweł Bochnia 10 km Fightman BochniaTAK
16 Bilska Łucja Niepołomice 10 km BrakTAK
17 Bobowska Agnieszka Bochnia 10 km BrakTAK
18 Bolek Rafał Wyżyce 10 km BrakTAK
19 Brela Jakub Jedlicze 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
20 Broda Maksymilian Gorzyce 10 km VEGE RUNNERSNIE
21 Brodło Zbigniew Tuchów 10 km LKS Burzyn / StrazakBiegaTAK
22 Broszkiewicz Witold Bochnia 10 km Bochnia BiegaTAK
23 Brzeski Szczepan Bochnia 10 km EVERTEAM 2017TAK
24 Buczek Jakub Bochnia 10 km Fizjo&Relax Jakub BuczekNIE
25 Bugajska Katarzyna Kraków 10 km O TAK ŁOTAK
26 Buśko Rafał Kraków 10 km BrakTAK
27 Chlupka Krzysztof Dębno 10 km BrakNIE
28 Chodur Mirosław Stary Wiśnicz 10 km BrakTAK
29 Chromniak Marcin Lusina 10 km BrakTAK
30 Cichy Ireneusz Bochnia 10 km BrakTAK
31 Cierlikowski Krzysztof Niepolomice 10 km NiepolomiceNIE
32 Cisak Mirosław Bochnia 10 km BrakTAK
33 Ciuła Tomasz Krakow 10 km Night RunnersTAK
34 Cypionka Honorata Dąbie 10 km BrakTAK
35 Czechmański Patryk Rzezawa 10 km OSP RzezawaTAK
36 Czerwiński Adam Czasław 10 km UKS Lider SierczaTAK
37 Czerwiński Jakub Michałowice 10 km polskiemiody.blogspot.comTAK
38 Czyszczoń Bogdan Gdów 10 km BrakNIE
39 Daniec Andrzej Rzezawa 10 km Los Trepos CompanierosTAK
40 Daniec Maria Bochnia 10 km organizatorNIE
41 Dańda Anna Stojowice 10 km BrakTAK
42 Depta Natalia Węgrzce 10 km BrakNIE
43 Dominikowska Łucja Kraków 10 km Vege RunnersTAK
44 Dudzik Sebastian Wieliczka 10 km RUN&BIKE ACTIVLABTAK
45 Dulęba Grzegorz Koszyce wielkie 10 km BrakTAK
46 Dusza Kamil Paszyn 10 km BrakNIE
47 Dynarek Wojciech Bochnia 10 km BrakTAK
48 Dziadoń Grzegorz Wola Zabierzowska 10 km Niepołomice BiegająNIE
49 Dziedzic Andrzej Dąbrowa Tarnowska 10 km BHPTAK
50 Dziedziniewicz Agnieszka Kraków 10 km ITMBWTAK
51 Dziedziniewicz Waldemar Kraków 10 km ITMBWTAK
52 Dzieża Robert Bochnia 10 km Run For CoffeeTAK
53 Dzieża Barbara Bochnia 10 km Run For CoffeeTAK
54 Filipak Mateusz Bobowa 10 km BOBOWSKA GRUPA BIEGOWANIE
55 Filipek Daniel Kraków 10 km ITMBW KrakówNIE
56 Firek Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
57 Flądro Daniel Wokowice 10 km BrakNIE
58 Frań Jarosław Wołowice 10 km Raróg TeamTAK
59 Frączek Katarzyna Proszowice 10 km BrakTAK
60 Frączek Anna Proszowice 10 km BrakTAK
61 Garzeł Grzegorz kraków 10 km 1977NIE
62 Gawłowicz Bartłomiej Bochnia 10 km BrakTAK
63 Gibała Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
64 Giedwiłło Marta Tychy 10 km BrakTAK
65 Gierlach Małgorzata kraków 10 km brakTAK
66 Gierlach Marek kraków 10 km BrakTAK
67 Glanas Dariusz Skawina 10 km EVERTEAM 2017TAK
68 Głód Marcin Bochnia 10 km Archi Projekt BochniaTAK
69 Godlewski Krzysztof Kraków 10 km CORVADOTAK
70 Górak Paulina Gnojnik 10 km AZS AWF KRAKÓWNIE
71 Grzesik Grzegorz Gubin 10 km BBL GUBINNIE
72 Grzyb Tadeusz Bochnia 10 km BrakTAK
73 Gut Paweł Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
74 Gut Marzena Borek 10 km Salt Runners BochniaTAK
75 Hanusiak-Chodur Monika Stary Wiśnicz 10 km BrakTAK
76 Imiołek Krzysztof Bochnia 10 km Fightman BochniaTAK
77 Jamka Wiesław Skawina 10 km Optima SkawinaTAK
78 Janik Grzegorz Brzeźnica 10 km BrakTAK
79 Jezierska Dagmara Olkusz 10 km REGISTAK
80 Jezierski Maciej Olkusz 10 km REGISTAK
81 Jędryka Ryszard Bochnia 10 km BrakTAK
82 Jura Łukasz Kraków 10 km Run for coffeeTAK
83 Jura Maciej Nowy Sącz 10 km ITMBW KrakówTAK
84 Kaczmarczyk Krzysztof Bochnia 10 km BrakTAK
85 Kaczmarczyk Grzegorz Stary Wiśnicz 10 km DZIKITAK
86 Kaczmarczyk Seweryn Stary Wiśnicz 10 km DZIKITAK
87 Kaliszka Marcin Zakrzowiec 10 km Zakrzowiec Team ChallengeTAK
88 Karwan Zbigniew Lublin 10 km SAMTAK
89 Kasprzyk Krzysztof Tarnów 10 km BrakNIE
90 Katolo Dawid Bochnia 10 km BrakTAK
91 Kądziołka Aneta Jadowniki 10 km VICTORIA BRZESKONIE
92 Kepa Dorota Kraków 10 km BrakTAK
93 Kida Andrzej Kraków 10 km Los Trepos CompanierosTAK
94 Klesiewicz Krzysztof Bochnia 10 km BrakTAK
95 Kłosowski Karol Kraków 10 km Los Trepos CompanierosTAK
96 Kłosowski Rafał Bochnia 10 km BrakTAK
97 Kmiecik Przemysław Tarnów 10 km BrakTAK
98 Kmiecik Paweł Kraków 10 km Koliber TeamNIE
99 Kokoszka Marcin Bochnia 10 km BrakNIE
100 Kokoszka Tadeusz Tarnów 10 km BrakTAK
101 Kokoszka Marek Kraków 10 km BrakNIE
102 Kopta Jerzy Kraków 10 km Cwałujące DziadkiTAK
103 Kościej Jarosław Chrostowa 10 km brakTAK
104 Kowal Paweł Tarnów 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
105 Kowal Michał Głogów 10 km Niewidomi na TandemachNIE
106 Kowalczyk Krzysiek Bochnia 10 km BrakTAK
107 Kozik Szczepan Gorzków 10 km Fightman BochniaNIE
108 Krawczyk Bartłomiej Bochnia 10 km BrakTAK
109 Krępa Agnieszka Jarosław 10 km BrakTAK
110 Król Konrad Stary Sącz 10 km BrakNIE
111 Krzywda Hubert Kraków 10 km Cały czas do przodu TAK
112 Krzywda Grażyna Stary Wiśnicz 10 km Niepołomice BiegająTAK
113 Kubas Zbigniew Drwinia 10 km BrakNIE
114 Kuchno Marcin Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
115 Kukla Ryszard Bochnia 10 km BrakTAK
116 Kukliński Jakub Kraków 10 km BrakNIE
117 Kular Kamil Drwinia 10 km BrakTAK
118 Kuta Jan Rzezawa 10 km BrakTAK
119 Kuta Cecylia Rzezawa 10 km BrakTAK
120 Kwater Monika Kraków 10 km BrakTAK
121 Kwatera Tomasz Bochnia 10 km Salt Runners BochniaNIE
122 Laskowski Dariusz Mała Wieś 10 km Niepołomice BiegająTAK
123 Legutko Łukasz Kraków 10 km BrakTAK
124 Lesik Tomasz Lubliniec 10 km Niewidomi na TandemachNIE
125 Leszczyński Michał Kraków 10 km Zakrzowiec Team ChallengeTAK
126 Lewandowski Tomasz Wolbrom 10 km BrakTAK
127 Lińczowska Maria Dąbie 10 km BrakTAK
128 Lipińska Marta Zbylitowska Góra 10 km BrakNIE
129 Liszkowski Artur Kraków 10 km BrakTAK
130 Lizak Grzegorz Krasne-Lasocice 10 km Krasne biega!TAK
131 Lizak Dominik Tarnów 10 km INFINITITAK
132 Łój-Konieczna Edyta Proszowice 10 km SRTG ProszowiceTAK
133 Magoń Karol Kraków 10 km EVERTEAM 2017 TAK
134 Majcher Hubert Brzeźnica 10 km BrakNIE
135 Majewska Ewa Bochnia 10 km EVERTEAM 2017TAK
136 Malacz Maciej Kraków 10 km BrakTAK
137 Małek Kinga Jadowniki 10 km Victoria BrzeskoTAK
138 Małek Filip Kraków 10 km Przetrenowany.plTAK
139 Maronka Agnieszka Krakow 10 km BrakTAK
140 Marzec Mateusz Jodłówka 10 km BrakNIE
141 Mej Paweł Baczków 10 km Bochnia BiegaTAK
142 Michalik Zygmunt Podłęże 10 km BrakTAK
143 Michalski Michał Kraków 10 km FramesFactoryTAK
144 Mielec Andrzej Mała Wieś 10 km BrakNIE
145 Miętka Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
146 Mika Grzegorz Kraków 10 km PKO Bank PolskiNIE
147 Mikulska Barbara Bochnia 10 km GREMI BOCHNIATAK
148 Mleko Roman Kraków 10 km ITMBW TAK
149 Mochel Kinga Kraków 10 km Night RunnersNIE
150 Momot Patryk Zamosc 10 km Agros ZamoscNIE
151 Mora Alfonso Seville-Kraków 10 km BrakTAK
152 Morajka Kornel Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
153 Morawska Anna Kraków 10 km Nowohucki Kombinat SportowyTAK
154 Możdżeń Daniel Kraków 10 km BrakNIE
155 Mróz Piotr Kraków 10 km WPTAK
156 Mucha Mateusz Bochnia 10 km BrakTAK
157 Mucha Dariusz Bochnia 10 km BrakTAK
158 Mucha Przemysław Bochnia 10 km BrakTAK
159 Nadolski Rafał Jasień 10 km BrakTAK
160 Nauka Wiesław Dębica 10 km BrakTAK
161 Nąckiewicz Justyna Brzesko 10 km VICTORIA BRZESKONIE
162 Niechciałkowska Agnieszka Wieliczka 10 km BrakNIE
163 Nowak Łukasz Krosno 10 km BrakTAK
164 Nowakowski Dariusz Jodłówka 10 km BrakTAK
165 Nowotny Marian Damienice 10 km Niepołomice BiegająTAK
166 Nowotny Jarosław Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
167 Obrzut Natalia Zakopane 10 km BrakTAK
168 Oliwa Edward Kraków 10 km BrakTAK
169 Opryszek Bogusław Kraków 10 km ITMBW KrakówNIE
170 Orliński Łukasz Bochnia 10 km BrakTAK
171 Osyszko Izabela Kobyle 10 km BrakNIE
172 Pabian Dariusz Kraków 10 km BrakNIE
173 Pabjan Bartłomiej Tarnów 10 km PKO Bank PolskiNIE
174 Pajor Beata Jasień 10 km Gypsy Runner'sNIE
175 Pamuła Wojciech Kraków 10 km BrakTAK
176 Panocha Daniel Tarnów 10 km BrakTAK
177 Paszko Krzysztof Rzezawa 10 km BrakNIE
178 Pączek Aleksandra Bochnia 10 km BrakNIE
179 Pietrzak Tomasz Limanowa 10 km BrakTAK
180 Piękoś Monika Tarnów 10 km BrakTAK
181 Pilch Marek Kraków 10 km BrakTAK
182 Piś Jakub Bochnia 10 km BrakTAK
183 Podgórski Jerzy Brzesko 10 km Lacho TeamTAK
184 Potoczek Maria Tarnów 10 km brakNIE
185 Pradel Grzegorz Kraków 10 km JW 4686TAK
186 Przyborek Bartosz Katowice 10 km BrakTAK
187 Putaj Nadia Kraków 10 km CORVADOTAK
188 Rachwalski Tomasz Bochnia 10 km BrakTAK
189 Radwan Monika Kraków 10 km BrakNIE
190 Rajzer Mariusz Bochnia 10 km Wolny biegaczTAK
191 Regiec Mateusz Brzesko 10 km Gypsy Runner'sNIE
192 Rębilas Adam Nowy Wiśnicz 10 km BrakTAK
193 Ricour Patrice Kraków 10 km FrapolTAK
194 Rogal Dominik Wolbrom 10 km Playa AlicanteNIE
195 Rogasch Stanisław Kraków 10 km BrakTAK
196 Rogóż Katarzyna Łąkta Górna 10 km BrakNIE
197 Roik Tomasz Szczucin 10 km 1959NIE
198 Roman Łukasz Bochnia 10 km BrakTAK
199 Rybarski Kamil Żywiec 10 km BrakNIE
200 Sadowińska Adriana Kraków 10 km Nowa Huta TeamTAK
201 Sagan Łukasz Krzczonów 10 km Salco Garmin TeamNIE
202 Sanocki Jan Borek 10 km Dragstar TeamTAK
203 Sądel Michał Bochnia 10 km BrakTAK
204 Siadek Jakub Tarnów 10 km DuonetTAK
205 Sierotowicz Łukasz Nowy Sącz 10 km BrakTAK
206 Sikorski Daniel Bochnia 10 km BrakNIE
207 Skibicki Krzysztof Oświęcim 10 km Zadyszka OświęcimTAK
208 Skupień Bartosz KRAKÓW 10 km DOM UBEZPIECZEŃ KROPIDŁOWSCYTAK
209 Słoma Wojciech Bochnia 10 km BrakTAK
210 Słowik Kinga Bochnia 10 km BrakTAK
211 Słowik Tomasz Bochnia 10 km BrakTAK
212 Słowiński Karol Kraków 10 km EVERTEAM 2017TAK
213 Smęda Agnieszka Olchawa 10 km BrakNIE
214 Smoroń Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
215 Sroka Artur Bochnia 10 km Niepołomice Biegają !TAK
216 Stadnicki Wojciech Nowy Wiśnicz 10 km BrakNIE
217 Stanek Grzegorz Kraków 10 km BrakTAK
218 Staniszewska Ewa Kraków 10 km Biegam Bo Lubię - Kraków, Running PerformanceTAK
219 Starowicz Aneta Kraków 10 km BrakTAK
220 Starzec Małgorzata Sułkowice 10 km BrakTAK
221 Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz 10 km Salt Runners Bochnia TAK
222 Stępień Marek Brzesko 10 km BKB Victoria BrzeskoTAK
223 Stodolny Tomasz Bochnia 10 km Bochnianin.plTAK
224 Szajewski Arkadiusz Kraków 10 km O TAK ŁOTAK
225 Szlęzak Mateusz Olkusz 10 km ZGH BolesławTAK
226 Szostak Agnieszka Kraków 10 km Lemon TeamTAK
227 Szweda Mirosława Toruń 10 km BrakTAK
228 Szydłowska Monika Jodłówka 10 km BrakTAK
229 Ściańska Aleksandra Wolbrom 10 km Wolbrom TeamNIE
230 Śliwiński Tomasz Gdów 10 km Gdów Proud RunnersTAK
231 Świdzińska-Szwed Barbara Kraków 10 km Dom Ubezpieczeń KropidłowscyTAK
232 Świerczek Przemysław Tarnów 10 km BrakTAK
233 Świerczek Patrycja Jadowniki 10 km BKB Victoria BrzeskoTAK
234 Targosz Michał Kraków 10 km I Ty Możesz Być WielkiTAK
235 Tarnawski Przemysław Kraków 10 km Run for coffeeTAK
236 Tkacz Przemysław Kraków 10 km PRZEMYŚLTAK
237 Trąba Leszek Rzezawa 10 km KP PSP BochniaTAK
238 Trojanowski Sławomir Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
239 Trzósło Sławomir Bochnia 10 km BrakTAK
240 Trzósło Agata Bochnia 10 km BrakTAK
241 Trzósło Bartek Kraków 10 km BrakTAK
242 Trzósło Wojtek Bochnia 10 km BrakTAK
243 Trzósło Magda Bochnia 10 km BrakTAK
244 Trzósło Rafał Czerwieniec 10 km BrakTAK
245 Turlej Maciej Bochnia 10 km Sklep Biegacza Running Team KrakówTAK
246 Turlej Michał Jasień 10 km BrakTAK
247 Udowolski Norbert Biała Podlaska 10 km BrakTAK
248 Ulas Maciej Bochnia 10 km 1980TAK
249 Urbański Paweł Dobczyce 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCENIE
250 Uszyński Piotr Myślenice 10 km Zara MyśleniceTAK
251 Walkowiak Artur Zawadzkie 10 km Mafia Team Lubliniec TAK
252 Wełna Rafał Kraków 10 km BrakTAK
253 Węglarz Agata Łapanów 10 km ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówTAK
254 Węgrzyn Katarzyna Bochnia 10 km AKG KrakówTAK
255 Węgrzyn Marek Maszkienice 10 km BrakTAK
256 Wicherek Maciej Kraków 10 km BrakTAK
257 Wita Krzysztof Turza Śląska 10 km Forma Wodzisław ŚląskiTAK
258 Woińska-Ważydrąg Aleksandra Kraków 10 km 8 Baza Lotnictwa TransportowegoTAK
259 Wojas Magdalena Kraków 10 km BrakTAK
260 Wojcieszek Piotr Mikluszowice 10 km Promień MikluszowiceNIE
261 Wolak Gabriela Łąkta Dolna 10 km BrakTAK
262 Woźniak Barbara Zagórze 10 km KS Limanowa ForrestNIE
263 Woźniak Michał Jędrzejów 10 km JW 2771NIE
264 Wójtowicz Iwona Tarnów 10 km BrakTAK
265 Wrona Urszula Tarnów 10 km INFINITITAK
266 Wróbel Justyna Bochnia 10 km BrakNIE
267 Wróbel Agnieszka Łowczówek 10 km BrakTAK
268 Wróbel Tomasz Łowczówek 10 km BrakTAK
269 Wygoda Tomasz Bochnia 10 km BrakTAK
270 Zając Bartosz Dąbie 10 km BrakTAK
271 Zięba Wojciech Jankowa 10 km BrakTAK
272 Zjawiony Adam Katowice 10 km BrakTAK
273 Zmyj Danuta Wieliczka 10 km Lacho TeamTAK
274 Zmyj Mariusz Wieliczka 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close