Nazwa zawodów: | Wyszehradzki Ultramaraton TWIERDZA PRZEMYŚL Dystans Forteczny 21 km |
Miejsce i termin: | Przemyśl, 2017-06-24 |
Organizator: | Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza. Kontakt • www.ultramaratontwierdzaprzemysl.pl • www.facebook.com/UltramaratonTwierdzaPrzemysl • Dyrektor zawodów Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl • Zastępca Dyrektora Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com • Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami i z mediami Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl • Sędzia Główny Zawodów Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl |
Opis zawodów: | • Start i meta – Przemyśl okolice Rynku • Dystans „Cesarski” ok. 55 km – godzina 7:00 • Dystans „Fortecznego” ok. 21km – godzina 9:00 BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY • Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl. • Biuro zawodów czynne w piątek , 23 czerwca 2017 r. w godz. 16:00 – 22:00 oraz w sobotę, 24 czerwca 2017 r. w godz. 6:00 – 8:30 TRASY • Dystans „Cesarski” ok. 55 km Trasa biegu wiedzie głównie południowo – wschodnią częścią pierścienia zewnętrznego Twierdzy Przemyśl. Start z okolic Przemyskiego Rynku, tu rozpoczynamy wspinaczkę urokliwymi uliczkami na Przemyski Zamek dalej alejkami Parku Zamkowego w kierunku wyciągu narciarskiego następnie przez Zielonkę biegniemy w kierunku Prałkowiec, tu po 11km docieramy do fortu VII Prałkowce. Powrót w kierunku Zielonki i na 16 km docieramy do Fortu VI Iwanowa Góra potocznie nazywanego fortem Helicha, dalej przez Fort V Grochowce, Fort IV Optyń w Pikulicach i na 28 km dobiegamy do fortu III Łuczyce. Z Łuczyc kierujemy się na Fort II Jaksmanice, następnie Fort I Siedliska „Salis Soglio” i na 38 km mijamy ostatni fort na trasie biegu Fort XV „Borek” i wracamy do Przemyśla przez Krówniki, Kopiec Tatarski, trasą downhillowa przy wyciągu narciarskim, Park Zamkowy, Zamek do mety w okolice Przemyskiego Rynku • Dystans „ Forteczny” ok 21km Start z okolic Przemyskiego Rynku, tu rozpoczynamy wspinaczkę urokliwymi uliczkami na Przemyski Zamek, dalej alejkami Parku Zamkowego w kierunku wyciągu narciarskiego, następnie przez Zielonkę biegniemy w kierunku Prałkowiec. Tu po 11km docieramy do fortu VII Prałkowce, który jest półmetkiem naszego biegu. Powrót w kierunku Zielonki i stoku narciarskiego. Przy parkingu przy trasie narciarskiej nr 3 wbiegamy na trasę downhillową zbiegamy do dolnej stacji wyciągu krzesełkowego i przez Park Zamkowy, Zamek, do mety w okolice Przemyskiego Rynku. Szczegóły w regulamin u dołu strony |
Wpisowe i wpłata: | • Zapisy do biegu odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=106 do dnia 10 czerwca 2017 r. lub osobiście 23 czerwca 2017r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn. • Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej • Opłata startowa dla uczestników Dystansu Fortecznego o 60 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 kwietnia 2017 r. o 70 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 maja 2017 r. o 80 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 czerwca 2017 r. o 100 zł – przy wpłacie w biurze zawodów. • Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online lub na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „ Twierdza Przemyśl” • Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2017 r. zniżka 10 zł od każdej kwoty. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię, oraz dopisek „ Twierdza Przemyśl”. • W momencie zaksięgowania wpłaty, uczestnikowi zostaje nadany numer startowy • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do dnia 30.05.2017 r. jest możliwy częściowy zwrot opłaty startowej, przy czym pobierana jest opłata manipulacyjna 40 zł. • Do 30.05 2017 r. jest możliwe przeniesienie opłaty startowej na inną osobę, przy czym pobierana jest opłata manipulacyjna w kwocie 20 zł. • Po 30.05.2017 r. wniesiona opłata startowa nie podlega zwrotowi ani przeniesieniu na inną osobę. • Osoby, które do dnia 12 czerwca 2017 r. nie wpłacą wpisowego zostaną usunięte z listy. |
Limit zawodników: | 250 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bacza Piotr | Żurawica | 21 km | Brak | TAK |
2 | Bać Wiesław | Racławówka | 21 km | Brak | TAK |
3 | Bałchan Krzysztof | Czudec | 21 km | CPR RZESZÓW | TAK |
4 | Banaś Mateusz | Jarosław | 21 km | KPP Jarosław | TAK |
5 | Banicki Michał | Przemyśl | 21 km | KU AZS Politechniki Rzeszowskiej | TAK |
6 | Basarab Grzegorz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
7 | Bernat Wojciech | Ryki | 21 km | biegusiem.pl | TAK |
8 | Bieroń Robert | Legionowo | 21 km | Brak | TAK |
9 | Błyskal Krzysztof | Ustrzyki Dolne | 21 km | Brak | TAK |
10 | Bocul Małgorzata | Przemysl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
11 | Brzozowska Alicja | Krasnystaw | 21 km | Galopująca Soczewica | TAK |
12 | Brzozowski Armand | Krasnystaw | 21 km | Galopująca Soczewica | TAK |
13 | Buczko Grzegorz | Lubaczów | 21 km | Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl | TAK |
14 | Bykowski Andrzej | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
15 | Chmielewski Tomasz | Warszawa | 21 km | Brak | TAK |
16 | Chwasta Mariusz | Niziny | 21 km | Brak | TAK |
17 | Cich Kamil | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
18 | Ciężar Maciej | ŁAŃCUT | 21 km | ANEMIC TURBO | TAK |
19 | Czech Sebastian | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
20 | Czura Renata | Przemysl | 21 km | Brak | TAK |
21 | Ćwik Daniel | Lublin | 21 km | Brak | TAK |
22 | Danielak Agnieszka | Ostrów | 21 km | Brak | TAK |
23 | Dębska Bernardeta | Łańcut | 21 km | - | TAK |
24 | Dorosz Barbara | przemyśl | 21 km | szafa biegacza team | TAK |
25 | Dryla Piotr | Przeworsk | 21 km | 1bcz | TAK |
26 | Duch Piotr | Jarosław | 21 km | Brak | TAK |
27 | Dusza Marcin | Rzeszów | 21 km | 5 bsp Przemyśl | TAK |
28 | Duszczak Radosław | Przemyśl | 21 km | #siła#moc# | TAK |
29 | Ekiert Krzysztof | Przemyśl | 21 km | Aks Augusta Running Team | TAK |
30 | Fedio Marek | Ostrów | 21 km | Szafa biegacza team | TAK |
31 | Gac-Karelus Katarzyna | Nowa Sarzyna | 21 km | Brak | TAK |
32 | Gajek Grzegorz | Czółna | 21 km | wieś tańczy i biega | TAK |
33 | Gajek Magdalena | Lublin | 21 km | wieś tańczy i biega | TAK |
34 | Gałda Małgorzata | Rzeszów | 21 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
35 | Gawczyńska - Bacza Izabela | Żurawica | 21 km | Brak | TAK |
36 | Gaweł Marzena | PRZEMYŚL | 21 km | PKB | TAK |
37 | Gigoń Andrzej | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
38 | Gonet Radosław | Krosno | 21 km | GONET Team | TAK |
39 | Gonet Grzegorz | Zręcin | 21 km | GONET Team | TAK |
40 | Grabowski Damian | Orły | 21 km | KM PSP Przemyśl | TAK |
41 | Gradowski Daniel | Wyszatyce | 21 km | Brak | TAK |
42 | Grala-Mąka Wiesława | Ostrołęka | 21 km | Starglass Team Ostrołęka | TAK |
43 | Grzebska Ewa | Mława | 21 km | G&G | TAK |
44 | Hałoń Kamil | Jankowice | 21 km | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | TAK |
45 | Harpula Robert | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
46 | Jabłczyk-Pempus Dorota | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
47 | Jakubów Magdalena | Przemyśl | 21 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
48 | Jakubów Krzysztof | Przemyśl | 21 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
49 | Jusyp Eliza | Przemyśl | 21 km | Przemyskie Towarzystwo Cyklistów | TAK |
50 | Kaczmar Ireneusz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
51 | Kaczmarek Norbert | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
52 | Kajdrowicz Grzegorz | Przemyśl | 21 km | www.PRZEMYSLnePODROZE.pl | TAK |
53 | Kalinowska Lucyna | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
54 | Kalinowska Ewa | Przemyśl | 21 km | Biegam bo lubię | TAK |
55 | Karuś Waldemar | Zadąbrowie | 21 km | Brak | TAK |
56 | Kikiela Paweł | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
57 | Kindlik Dominik | Przemyśl | 21 km | Czarni Bolestraszyce | TAK |
58 | Kipp Zbigniew | Przemyśl | 21 km | Biegam bo lubię | TAK |
59 | Kłak Andrzej | Bolestraszyce | 21 km | Brak | TAK |
60 | Kmiecik Paweł | Pawłosiów | 21 km | Brak | TAK |
61 | Kobielski Marcin | Przeworsk | 21 km | Brak | TAK |
62 | Kogut Leszek | Grochowce | 21 km | Brak | TAK |
63 | Kołtuniewicz Andrzej | Lublin | 21 km | wieś tańczy i biega | TAK |
64 | Korzeniowski Władysław | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
65 | Kosterkiewicz Marcin | Przemyśl | 21 km | RybakPersonalTrainer - PTC Przemyśl | TAK |
66 | Kowalska Joanna | Brockworth | 21 km | Brak | TAK |
67 | Kowalski Sylwester | Brockworth | 21 km | Brak | TAK |
68 | Kowieszko Marcin | Przemysl | 21 km | Brak | TAK |
69 | Kozak Łukasz | Dylągówka | 21 km | Brak | TAK |
70 | Krajewski Michał | Bychawa | 21 km | Brak | TAK |
71 | Król Grażyna | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
72 | Kruszyński Marek | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
73 | Kubas Piotr | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
74 | Kucharczyk Tomasz | Przemyśl | 21 km | WKB META LUBLINIEC | TAK |
75 | Kuropatwa Kazimierz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
76 | Kusz Małgorzata | Londyn | 21 km | Brak | TAK |
77 | Kusz Andrzej | Londyn | 21 km | Brak | TAK |
78 | Kwiatkowski Tomasz | Przemyśl | 21 km | BRAK | TAK |
79 | Legenc Łukasz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
80 | Łukasik Andrzej | Lublin | 21 km | Andrzej Łukasik | TAK |
81 | Maksymowicz Bogumił | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
82 | Malik Grzegorz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
83 | Marciniec Andrzej | Sędziszów Małopolski | 21 km | SC | TAK |
84 | Marczakiewicz Patryk | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub BIegacza | TAK |
85 | Mazgaj Tomasz | Nowa Dęba | 21 km | Brak | TAK |
86 | Mazur Marek | Żurawica | 21 km | Brak | TAK |
87 | Mazur Magdalena | Żurawica | 21 km | Brak | TAK |
88 | Mercik Agnieszka | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
89 | Mitruczuk Sławomir | lublin | 21 km | 1974 | TAK |
90 | Myśliwiec Robert | Rzeszów | 21 km | Wild & Free | TAK |
91 | Nykiel Tomasz | Przemysl | 21 km | PKB Przemyśl | TAK |
92 | Oczoś Hubert | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
93 | Oronowicz Marta | Munina | 21 km | JGB Sokół | TAK |
94 | Ostaszewski Marek | Hellange | 21 km | Brak | TAK |
95 | Owczarek Mariusz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
96 | Paterek Waldemar | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
97 | Pempuś Bernard | Przemyśl | 21 km | UKS Tempo 5 | TAK |
98 | Picur Kamil | Przemyśl | 21 km | Aks Augusta Runnig Team | TAK |
99 | Piszcz Dariusz | Rzeszow | 21 km | Brak | TAK |
100 | Płonka Honorata | Fredropol | 21 km | Klub HDK PCK "Żołnierski Dar" przy 5 bsp | TAK |
101 | Podolak Piotr | Nehrybka | 21 km | Brak | TAK |
102 | Polański Tomasz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
103 | Popławski Krzysztof | Przemysl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
104 | Potoczny Krzysztof | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
105 | Preidl Kamil | Kraków | 21 km | Brak | TAK |
106 | Prokop Leszek | Krówniki | 21 km | IPA Region Bieszczadzki | TAK |
107 | Rękosiewicz-Tokarz Monika | Głogów Małopolski | 21 km | TKKF "SOKÓŁ " | TAK |
108 | Rohan Łukasz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
109 | Rokita Piotr | Rzeszów | 21 km | Brak | TAK |
110 | Rokita Monika | Przemyśl | 21 km | Sanowa Team | TAK |
111 | Rut Stanisław | Rzeszów | 21 km | Pratt&Whitney Rzeszów | TAK |
112 | Ryzner Ewa | Jarosław | 21 km | Jarosław | TAK |
113 | Ryzner Krzysztof | Jarosław | 21 km | Jarosław | TAK |
114 | Rzeźniczek Iwona | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
115 | Sadowski Robert | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
116 | Sałdan Grzegorz | Buszkowice | 21 km | Brak | TAK |
117 | Sałek-Ćwik Beata | Lublin | 21 km | Brak | TAK |
118 | Samolewicz Janusz | Rzeszów | 21 km | DOPISANY PO WYDRUKU NUMERÓW | TAK |
119 | Sawczuk Marek | Dukla | 21 km | Gonet Team | TAK |
120 | Sewerniak Andrzej | Boguchwała | 21 km | Brak | TAK |
121 | Sęk Krystian | Lublin | 21 km | Brak | TAK |
122 | Sikora Wojciech | Rzeszów | 21 km | Brak | TAK |
123 | Sipiera Tomasz | Kraków | 21 km | Lacho Team | TAK |
124 | Skolarczyk Bartłomiej | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
125 | Skórka Ireneusz | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro ! | TAK |
126 | Smuła Ewa | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
127 | Soból Damian | Przemysl | 21 km | Brak | TAK |
128 | Sochacki Maciej | Dubiecko | 21 km | IPA Przemyśl | TAK |
129 | Solski Mirosław | Hureczko | 21 km | Brak | TAK |
130 | Sopel Wiesław | Lubaczów | 21 km | Brak | TAK |
131 | Stadnik Wojciech | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
132 | Stefańska Maria | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
133 | Stefański Ireneusz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
134 | Stempak Marcin | Szówsko | 21 km | Jarosławska Grupa Biegowa "SOKÓŁ" | TAK |
135 | Sura Jan | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
136 | Surmacz Sławek | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
137 | Szczepanik Teresa | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
138 | Szpunar Mirosław | Łańcut | 21 km | Brak | TAK |
139 | Szulczewska Maja | Legionowo | 21 km | Brak | TAK |
140 | Szwed Tomasz | Przeworsk | 21 km | Brak | TAK |
141 | Szwedka Piotr | Przemyśl | 21 km | szafa biegacza team/ Honey Stinger Runners | TAK |
142 | Szwedo Marcin | Nowa Sarzyna | 21 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
143 | Szybiak Joanna | Krzywcza | 21 km | Agona W&M | TAK |
144 | Szybiak Waldemar | Przemyśl | 21 km | Agona W&M | TAK |
145 | Śnieżek Lidia | Przemyśl | 21 km | brak | TAK |
146 | Tereszkiewicz Joanna | Chmielnik | 21 km | Brak | TAK |
147 | Tomaszewski Adam | Michalówka | 21 km | Brak | TAK |
148 | Tywoniuk Robert | Orzechowce | 21 km | 1bcz | TAK |
149 | Ulicki Piotr | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
150 | Wasylów Jacek | Przemyśl | 21 km | Antek Team Lipowica | TAK |
151 | Weresiński Michał | Stubno | 21 km | Brak | TAK |
152 | Wiglusz Tomasz | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
153 | Wikarski Krzysztof | Przemyśl | 21 km | 5 bsp Przemyśl | TAK |
154 | Winiarz Witold | Ostrów | 21 km | Brak | TAK |
155 | Witek Elżbieta | Baryczka | 21 km | Brak | TAK |
156 | Witko Jerzy | Fredropol | 21 km | IPA Region Bieszczadzki | TAK |
157 | Witryk Lesław | Przemyśl | 21 km | Brak | TAK |
158 | Włoch Sławomir | Krosno | 21 km | Brak | TAK |
159 | Wolański Piotr | Rzeszów | 21 km | - | TAK |
160 | Wrona Daniel | Kraków | 21 km | Brak | TAK |
161 | Wróbel Michał | Warszawa | 21 km | Brak | TAK |
162 | Zagulak Agnieszka | Przemyśl | 21 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
163 | Żaczek Maciej | Przemyśl | 21 km | Bohemians Praha | TAK |
164 | Żołnierz Tomasz | Kuńkowce | 21 km | Brak | TAK |