Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

Wyszehradzki Ultramaraton TWIERDZA PRZEMYŚL Dystans Forteczny 21 km

Miejsce i termin: Przemyśl, 2017-06-24
Organizator: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.

Kontakt
• www.ultramaratontwierdzaprzemysl.pl
• www.facebook.com/UltramaratonTwierdzaPrzemysl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Zastępca Dyrektora
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami i z mediami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: • Start i meta – Przemyśl okolice Rynku
• Dystans „Cesarski” ok. 55 km – godzina 7:00
• Dystans „Fortecznego” ok. 21km – godzina 9:00

BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w piątek , 23 czerwca 2017 r. w godz. 16:00 – 22:00 oraz w sobotę, 24 czerwca 2017 r. w godz. 6:00 – 8:30
TRASY
• Dystans „Cesarski” ok. 55 km
Trasa biegu wiedzie głównie południowo – wschodnią częścią pierścienia zewnętrznego Twierdzy Przemyśl. Start z okolic Przemyskiego Rynku, tu rozpoczynamy wspinaczkę urokliwymi uliczkami na Przemyski Zamek dalej alejkami Parku Zamkowego w kierunku wyciągu narciarskiego następnie przez Zielonkę biegniemy w kierunku Prałkowiec, tu po 11km docieramy do fortu VII Prałkowce. Powrót w kierunku Zielonki i na 16 km docieramy do Fortu VI Iwanowa Góra potocznie nazywanego fortem Helicha, dalej przez Fort V Grochowce, Fort IV Optyń w Pikulicach i na 28 km dobiegamy do fortu III Łuczyce. Z Łuczyc kierujemy się na Fort II Jaksmanice, następnie Fort I Siedliska „Salis Soglio” i na 38 km mijamy ostatni fort na trasie biegu Fort XV „Borek” i wracamy do Przemyśla przez Krówniki, Kopiec Tatarski, trasą downhillowa przy wyciągu narciarskim, Park Zamkowy, Zamek do mety w okolice Przemyskiego Rynku

• Dystans „ Forteczny” ok 21km
Start z okolic Przemyskiego Rynku, tu rozpoczynamy wspinaczkę urokliwymi uliczkami na Przemyski Zamek, dalej alejkami Parku Zamkowego w kierunku wyciągu narciarskiego, następnie przez Zielonkę biegniemy w kierunku Prałkowiec. Tu po 11km docieramy do fortu VII Prałkowce, który jest półmetkiem naszego biegu. Powrót w kierunku Zielonki i stoku narciarskiego. Przy parkingu przy trasie narciarskiej nr 3 wbiegamy na trasę downhillową zbiegamy do dolnej stacji wyciągu krzesełkowego i przez Park Zamkowy, Zamek, do mety w okolice Przemyskiego Rynku.

Szczegóły w regulamin u dołu strony
Wpisowe i wpłata: • Zapisy do biegu odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=106 do dnia 10 czerwca 2017 r. lub osobiście 23 czerwca 2017r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
• Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej

• Opłata startowa dla uczestników Dystansu Fortecznego
o 60 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 kwietnia 2017 r.
o 70 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 maja 2017 r.
o 80 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 czerwca 2017 r.
o 100 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.

• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online lub na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „ Twierdza Przemyśl”
• Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2017 r. zniżka 10 zł od każdej kwoty. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię, oraz dopisek „ Twierdza Przemyśl”.
• W momencie zaksięgowania wpłaty, uczestnikowi zostaje nadany numer startowy
• W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do dnia 30.05.2017 r. jest możliwy częściowy zwrot opłaty startowej, przy czym pobierana jest opłata manipulacyjna 40 zł.
• Do 30.05 2017 r. jest możliwe przeniesienie opłaty startowej na inną osobę, przy czym pobierana jest opłata manipulacyjna w kwocie 20 zł.
• Po 30.05.2017 r. wniesiona opłata startowa nie podlega zwrotowi ani przeniesieniu na inną osobę.
• Osoby, które do dnia 12 czerwca 2017 r. nie wpłacą wpisowego zostaną usunięte z listy.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bacza Piotr Żurawica 21 km BrakTAK
2 Bać Wiesław Racławówka 21 km BrakTAK
3 Bałchan Krzysztof Czudec 21 km CPR RZESZÓWTAK
4 Banaś Mateusz Jarosław 21 km KPP Jarosław TAK
5 Banicki Michał Przemyśl 21 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
6 Basarab Grzegorz Przemyśl 21 km BrakTAK
7 Bernat Wojciech Ryki 21 km biegusiem.plTAK
8 Bieroń Robert Legionowo 21 km BrakTAK
9 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
10 Bocul Małgorzata Przemysl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
11 Brzozowska Alicja Krasnystaw 21 km Galopująca SoczewicaTAK
12 Brzozowski Armand Krasnystaw 21 km Galopująca SoczewicaTAK
13 Buczko Grzegorz Lubaczów 21 km Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
14 Bykowski Andrzej Przemyśl 21 km BrakTAK
15 Chmielewski Tomasz Warszawa 21 km BrakTAK
16 Chwasta Mariusz Niziny 21 km BrakTAK
17 Cich Kamil Przemyśl 21 km BrakTAK
18 Ciężar Maciej ŁAŃCUT 21 km ANEMIC TURBOTAK
19 Czech Sebastian Przemyśl 21 km BrakTAK
20 Czura Renata Przemysl 21 km BrakTAK
21 Ćwik Daniel Lublin 21 km BrakTAK
22 Danielak Agnieszka Ostrów 21 km BrakTAK
23 Dębska Bernardeta Łańcut 21 km -TAK
24 Dorosz Barbara przemyśl 21 km szafa biegacza teamTAK
25 Dryla Piotr Przeworsk 21 km 1bczTAK
26 Duch Piotr Jarosław 21 km BrakTAK
27 Dusza Marcin Rzeszów 21 km 5 bsp PrzemyślTAK
28 Duszczak Radosław Przemyśl 21 km #siła#moc#TAK
29 Ekiert Krzysztof Przemyśl 21 km Aks Augusta Running TeamTAK
30 Fedio Marek Ostrów 21 km Szafa biegacza teamTAK
31 Gac-Karelus Katarzyna Nowa Sarzyna 21 km BrakTAK
32 Gajek Magdalena Lublin 21 km wieś tańczy i biegaTAK
33 Gajek Grzegorz Czółna 21 km wieś tańczy i biegaTAK
34 Gałda Małgorzata Rzeszów 21 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
35 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 21 km BrakTAK
36 Gaweł Marzena PRZEMYŚL 21 km PKBTAK
37 Gigoń Andrzej Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
38 Gonet Radosław Krosno 21 km GONET TeamTAK
39 Gonet Grzegorz Zręcin 21 km GONET TeamTAK
40 Grabowski Damian Orły 21 km KM PSP PrzemyślTAK
41 Gradowski Daniel Wyszatyce 21 km BrakTAK
42 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 21 km Starglass Team OstrołękaTAK
43 Grzebska Ewa Mława 21 km G&GTAK
44 Hałoń Kamil Jankowice 21 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich TAK
45 Harpula Robert Przemyśl 21 km BrakTAK
46 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
47 Jakubów Magdalena Przemyśl 21 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
48 Jakubów Krzysztof Przemyśl 21 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
49 Jusyp Eliza Przemyśl 21 km Przemyskie Towarzystwo CyklistówTAK
50 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 21 km BrakTAK
51 Kaczmarek Norbert Przemyśl 21 km BrakTAK
52 Kajdrowicz Grzegorz Przemyśl 21 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
53 Kalinowska Ewa Przemyśl 21 km Biegam bo lubięTAK
54 Kalinowska Lucyna Przemyśl 21 km BrakTAK
55 Karuś Waldemar Zadąbrowie 21 km BrakTAK
56 Kikiela Paweł Przemyśl 21 km BrakTAK
57 Kindlik Dominik Przemyśl 21 km Czarni BolestraszyceTAK
58 Kipp Zbigniew Przemyśl 21 km Biegam bo lubięTAK
59 Kłak Andrzej Bolestraszyce 21 km BrakTAK
60 Kmiecik Paweł Pawłosiów 21 km BrakTAK
61 Kobielski Marcin Przeworsk 21 km BrakTAK
62 Kogut Leszek Grochowce 21 km BrakTAK
63 Kołtuniewicz Andrzej Lublin 21 km wieś tańczy i biegaTAK
64 Korzeniowski Władysław Przemyśl 21 km Przemyski Klub Biegacza TAK
65 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl 21 km RybakPersonalTrainer - PTC PrzemyślTAK
66 Kowalska Joanna Brockworth 21 km BrakTAK
67 Kowalski Sylwester Brockworth 21 km BrakTAK
68 Kowieszko Marcin Przemysl 21 km BrakTAK
69 Kozak Łukasz Dylągówka 21 km BrakTAK
70 Krajewski Michał Bychawa 21 km BrakTAK
71 Król Grażyna Przemyśl 21 km BrakTAK
72 Kruszyński Marek Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
73 Kubas Piotr Przemyśl 21 km BrakTAK
74 Kucharczyk Tomasz Przemyśl 21 km WKB META LUBLINIECTAK
75 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 21 km BrakTAK
76 Kusz Andrzej Londyn 21 km BrakTAK
77 Kusz Małgorzata Londyn 21 km BrakTAK
78 Kwiatkowski Tomasz Przemyśl 21 km BRAKTAK
79 Legenc Łukasz Przemyśl 21 km BrakTAK
80 Łukasik Andrzej Lublin 21 km Andrzej ŁukasikTAK
81 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
82 Malik Grzegorz Przemyśl 21 km BrakTAK
83 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 21 km SCTAK
84 Marczakiewicz Patryk Przemyśl 21 km Przemyski Klub BIegaczaTAK
85 Mazgaj Tomasz Nowa Dęba 21 km BrakTAK
86 Mazur Marek Żurawica 21 km BrakTAK
87 Mazur Magdalena Żurawica 21 km BrakTAK
88 Mercik Agnieszka Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
89 Mitruczuk Sławomir lublin 21 km 1974TAK
90 Myśliwiec Robert Rzeszów 21 km Wild & FreeTAK
91 Nykiel Tomasz Przemysl 21 km PKB PrzemyślTAK
92 Oczoś Hubert Przemyśl 21 km BrakTAK
93 Oronowicz Marta Munina 21 km JGB SokółTAK
94 Ostaszewski Marek Hellange 21 km BrakTAK
95 Owczarek Mariusz Przemyśl 21 km BrakTAK
96 Paterek Waldemar Przemyśl 21 km BrakTAK
97 Pempuś Bernard Przemyśl 21 km UKS Tempo 5TAK
98 Picur Kamil Przemyśl 21 km Aks Augusta Runnig TeamTAK
99 Piszcz Dariusz Rzeszow 21 km BrakTAK
100 Płonka Honorata Fredropol 21 km Klub HDK PCK "Żołnierski Dar" przy 5 bsp TAK
101 Podolak Piotr Nehrybka 21 km BrakTAK
102 Polański Tomasz Przemyśl 21 km BrakTAK
103 Popławski Krzysztof Przemysl 21 km Przemyski Klub Biegacza TAK
104 Potoczny Krzysztof Przemyśl 21 km BrakTAK
105 Preidl Kamil Kraków 21 km BrakTAK
106 Prokop Leszek Krówniki 21 km IPA Region BieszczadzkiTAK
107 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski 21 km TKKF "SOKÓŁ "TAK
108 Rohan Łukasz Przemyśl 21 km BrakTAK
109 Rokita Monika Przemyśl 21 km Sanowa TeamTAK
110 Rokita Piotr Rzeszów 21 km BrakTAK
111 Rut Stanisław Rzeszów 21 km Pratt&Whitney RzeszówTAK
112 Ryzner Krzysztof Jarosław 21 km JarosławTAK
113 Ryzner Ewa Jarosław 21 km JarosławTAK
114 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 21 km BrakTAK
115 Sadowski Robert Przemyśl 21 km BrakTAK
116 Sałdan Grzegorz Buszkowice 21 km BrakTAK
117 Sałek-Ćwik Beata Lublin 21 km BrakTAK
118 Samolewicz Janusz Rzeszów 21 km DOPISANY PO WYDRUKU NUMERÓWTAK
119 Sawczuk Marek Dukla 21 km Gonet TeamTAK
120 Sewerniak Andrzej Boguchwała 21 km BrakTAK
121 Sęk Krystian Lublin 21 km BrakTAK
122 Sikora Wojciech Rzeszów 21 km BrakTAK
123 Sipiera Tomasz Kraków 21 km Lacho TeamTAK
124 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 21 km BrakTAK
125 Skórka Ireneusz Przemyśl 21 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
126 Smuła Ewa Przemyśl 21 km BrakTAK
127 Soból Damian Przemysl 21 km BrakTAK
128 Sochacki Maciej Dubiecko 21 km IPA PrzemyślTAK
129 Solski Mirosław Hureczko 21 km BrakTAK
130 Sopel Wiesław Lubaczów 21 km BrakTAK
131 Stadnik Wojciech Przemyśl 21 km BrakTAK
132 Stefańska Maria Przemyśl 21 km BrakTAK
133 Stefański Ireneusz Przemyśl 21 km BrakTAK
134 Stempak Marcin Szówsko 21 km Jarosławska Grupa Biegowa "SOKÓŁ"TAK
135 Sura Jan Przemyśl 21 km BrakTAK
136 Surmacz Sławek Przemyśl 21 km BrakTAK
137 Szczepanik Teresa Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
138 Szpunar Mirosław Łańcut 21 km BrakTAK
139 Szulczewska Maja Legionowo 21 km BrakTAK
140 Szwed Tomasz Przeworsk 21 km BrakTAK
141 Szwedka Piotr Przemyśl 21 km szafa biegacza team/ Honey Stinger RunnersTAK
142 Szwedo Marcin Nowa Sarzyna 21 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaTAK
143 Szybiak Joanna Krzywcza 21 km Agona W&MTAK
144 Szybiak Waldemar Przemyśl 21 km Agona W&MTAK
145 Śnieżek Lidia Przemyśl 21 km brakTAK
146 Tereszkiewicz Joanna Chmielnik 21 km BrakTAK
147 Tomaszewski Adam Michalówka 21 km BrakTAK
148 Tywoniuk Robert Orzechowce 21 km 1bczTAK
149 Ulicki Piotr Przemyśl 21 km BrakTAK
150 Wasylów Jacek Przemyśl 21 km Antek Team LipowicaTAK
151 Weresiński Michał Stubno 21 km BrakTAK
152 Wiglusz Tomasz Przemyśl 21 km BrakTAK
153 Wikarski Krzysztof Przemyśl 21 km 5 bsp PrzemyślTAK
154 Winiarz Witold Ostrów 21 km BrakTAK
155 Witek Elżbieta Baryczka 21 km BrakTAK
156 Witko Jerzy Fredropol 21 km IPA Region BieszczadzkiTAK
157 Witryk Lesław Przemyśl 21 km BrakTAK
158 Włoch Sławomir Krosno 21 km BrakTAK
159 Wolański Piotr Rzeszów 21 km -TAK
160 Wrona Daniel Kraków 21 km BrakTAK
161 Wróbel Michał Warszawa 21 km BrakTAK
162 Zagulak Agnieszka Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
163 Żaczek Maciej Przemyśl 21 km Bohemians PrahaTAK
164 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 21 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа
Close