Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I BIEG CHARYTATYWNY DWERNIK KAMIEŃ TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2017-07-16
Organizator: Organizatorem biegu jest Adam Kapral. Bieg jest organizowany za pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kontakt@kamiendwernik.com oraz nry telefonów 600 914 313, 660 200 844 w godzinach pon-pt 17:00 do 20:00 lub w sytuacji braku uzyskania połączenia wiadomość SMS.
Opis zawodów: Program:
16.07.2017: (Dawny park konny w Dwerniku)
8:00 – 9:30 Praca Biura Zawodów
9:45 – Odprawa zawodników
10:00 – Start Dwernik Kamień Trail
14:00 – zamknięcie mety Dwernik Kamień Trail
14:15 – Dekoracja zawodników oraz wręczenie nagród
15:00 – Zakończenie Dwernik Kamień Trail
14:30 – Zakończenie Dwernik Kamień Trail

Przebieg i opis trasy Dystans 21km, (+1084m/-1084m)
Trasa jest bardzo malownicza i przebiega przez szczyt Kamień Dwernik (1024mnpm), obok wodospadu Szepit w Zatwarnicy oraz ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las

Punkty odżywcze:
5km – Woda, 11km – Woda, rodzynki 18km – Woda, Izo, Cola

Limity czasu:
4h (dodatkowo limit na 11km: 1h45′ co daje średnią 9min/km)

WIĘCEJ INFORMACJI PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi 50zł
Zapisy będą dostępne od 28 Kwiecietnia 2017, godz. 19:00 do 1 lipca 2017 18:30 lub do wyczerpania limitu miejsc Rejestracja dostępna pod adresem : www.kamiendwernik.com
- Opłatę startową należy wpłacić do 7 dni po rejestracji, w przeciwnym wypadku miejsce się zwalnia.
Dane do przelwu:
Fundacja Auxilium
tytułem: DKT Imię i Nazwisko nr. konta: 60 2490 0005 0000 4600 4333 9528
Limit zawodników: 157
Strona WWW: http://kamiendwernik.com/
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin zawodów: Regulamin dostępny na stronie organizatora zawodów
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrozkiewicz - Gromek Judyta Sanok 21 km Amrozkiewicz TeamTAK
2 Amrożkiewicz Patrycja NOWE BRUSNO 21 km AMROŻKIEWICZ TEAMTAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl 21 km BrakTAK
4 Armaciński Filip Ustrzyki Dolne 21 km Wojak Team***TAK
5 Bańka Dariusz Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
6 Bańka Hubert Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
7 Barud Piotr Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
8 Bernat Wojciech Ryki 21 km biegusiem.plTAK
9 Bieniarz Andrzej Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km RGIGTAK
10 Bieniek Paweł Warszawa 21 km SKPB W-waTAK
11 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
12 Bodnar Bodnar Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
13 Brzozowska Anna Krasnystaw 21 km Galopująca Soczewica/KBTAK
14 Brzozowska Alicja Krasnystaw 21 km Gonić BabyTAK
15 Brzozowski Armand Krasnystaw 21 km Galopująca SoczewicaTAK
16 Chojnacki Wiktor Dwernik 21 km Nadleśnictwo LutowiskaTAK
17 Cieślachowska Małgorzata Łańcut 21 km BrakTAK
18 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
19 Ciupa Tomasz Średniówka 21 km BrakTAK
20 Czuchnowski Marcin rzeszów 21 km bafeTAK
21 Czwerenko Wojciech Sanok 21 km BrakTAK
22 Czyż Justyna Warszawa 21 km BrakTAK
23 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 21 km SAINT-GOBAIN SQUADTAK
24 Dacyl Michał Krosno 21 km NSG RTTAK
25 Dębiec Karina Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
26 Doliwa Jakub Lutowiska 21 km Aktywne BieszczadyTAK
27 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
28 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
29 Domiszewski Ignacy proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
30 Dopart Jacek Dwernik 21 km BrakTAK
31 Drobot Piotr Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
32 Drwięga Beata Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
33 Drwięga Maciej Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
34 Dudzik Maciej Lublin 21 km BrakTAK
35 Dyszlewski Maciej Jelenia Góra 21 km AMBERTAK
36 Dziubak Lena Kalnica 21 km BrakTAK
37 Filipiński Bartosz Łańcut 21 km super klubbTAK
38 Fliśnik Mirek Grodzisk Mazowiecki 21 km Galopująca SoczewicaTAK
39 Fuks Wiktoria Sanok 21 km BrakTAK
40 Furmanek Mariusz Skołyszyn 21 km BrakNIE
41 Furs Teodor Cisna 21 km BrakTAK
42 Gajek Magdalena Lublin 21 km wieś tańczy i biegaTAK
43 Gajek Grzegorz Czółna 21 km wieś tańczy i biegaTAK
44 Gaworecki Tomasz Sanok 21 km Run Energy ClubTAK
45 Grzech Mikołaj proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
46 Handermander Agnieszka Ustjanowa Gorna 21 km BrakTAK
47 Hejnosz Krystian Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
48 Hryszko Robert Sanok 21 km BrakTAK
49 Hutnik Bartosz Pławna Dolna 21 km AMBERTAK
50 Iskrzycki Andrzej Rzeszów 21 km BrakTAK
51 Jarema Maciek Cisna 21 km Lokomotiv MajdanTAK
52 Jaromirska Elżbieta Rzeszów 21 km BrakTAK
53 Jasłowska Justyna Warszawa 21 km MUKS JEDLICZETAK
54 Jastrząb Piotr proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
55 Kaczor Dariusz Niechobrz 21 km NiechBiegaTAK
56 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 21 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
57 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 21 km Finisz Rymanów / LedlenserTAK
58 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
59 Kaszycka Renata Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
60 Kazek Sebastian Katowice 21 km Aktywne BieszczadyTAK
61 Kobak Marcin Czarna Górna 21 km Jedlicze TeamTAK
62 Kobylarz Piotr Rzeszów 21 km #STAJNIABALONA / Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
63 Kolber Natalia Rzeszow 21 km BrakTAK
64 Konderak Agnieszka Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
65 Korzeniowska Joanna lublin 21 km UMCS BiegaTAK
66 Kostka Janusz Szczepańcowa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
67 Kowalczyk Grzesiek Lublin 21 km BrakTAK
68 Kowalik Anna Łada 21 km UMCS BiegaTAK
69 Kowański Marcin Koźmin Wlkp 21 km koźmin biegaTAK
70 Krajewska Joanna Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamTAK
71 Krajewski Jakub Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamTAK
72 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
73 Królicki Dariusz Rymanów 21 km Finisz RymanówTAK
74 Krukar Adam IWONICZ 21 km BrakTAK
75 Kuc Arkadiusz proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
76 Kulon Marcin Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
77 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne 21 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
78 Kuźniar Paweł Krosno 21 km LUKS KROŚNIANKATAK
79 Lech Sebastian Sanok 21 km BrakNIE
80 Lenkiewicz-Bardzińska Agata Lutowiska 21 km Nadlesnictwo Lutowiska, MKS HaliczTAK
81 Lisak Krzysztof Otwock 21 km OTK RzeźnikTAK
82 Lisowski Bartek Skawina 21 km BrakTAK
83 Litwinek Marek Lubartów 21 km WW TEAMTAK
84 Luks Bartłomiej Waszawa 21 km Bistro u GlacjologaTAK
85 Łagożny Jolanta Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
86 Łagożny Łukasz Sanok 21 km EURO24 TeamTAK
87 Łyda Piotr Huta Różaniecka 21 km BrakTAK
88 Majcher Beata Lublin 21 km BrakTAK
89 Malczewski Piotr Teodorówka 21 km MTB MOSiR DuklaNIE
90 Malinowski Ernest Jeżów Sudecki 21 km AMBERTAK
91 Matuła Przemysław Lublin 21 km UMCS BiegaNIE
92 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
93 Musiałowski Marcin Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
94 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok 21 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
95 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne 21 km BieszczadyTAK
96 Nowosielski Marek Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
97 Nowotarska Anita Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
98 Nyzio Piotr Błędowa Tyczyńska 21 km BrakTAK
99 Oberc Grzegorz Rymanow 21 km FINISZ RYMANOWTAK
100 Ochyra Konrad Lesko 21 km BrakTAK
101 Oczoś Hubert Przemyśl 21 km BrakTAK
102 Oleksyk Grzegorz proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
103 Panaś Artur Szczepańcowa 21 km Zamczysko TeamTAK
104 Pikor Jacek Zamość 21 km BrakTAK
105 Pikor Agata Zamość 21 km BrakTAK
106 Pióro Robert . 21 km BrakTAK
107 Płeszka Marek Lutowiska 21 km Klub Sportowy OTRYT ITAK
108 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
109 Popławski Krzysztof Przemyśl 21 km Przemyski Klub Biegacza TAK
110 Porakowski Wiktor Wola Mysłowska 21 km SKPB WarszawaTAK
111 Poznański Sylwester Sanok 21 km Run Energy ClubTAK
112 Puścizna Paweł Gorlice 21 km Saint-Gobain SQUADTAK
113 Pyrzak Jacek Rzeszów 21 km BrakTAK
114 Rij Tomasz Rymanów Zdrój 21 km Finisz RymanówTAK
115 Roscinski Franciszek Sanok/Zahutyn 21 km Samotny WilkTAK
116 Rosiek Anna Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
117 Rus Marta Sławków 21 km BrakTAK
118 Samuś Dariusz Rzeszów 21 km Spartan Race Training GroupTAK
119 Sękiewicz Andrzej Jelenia Góra 21 km AMBERTAK
120 Sidor Radosław Widacz 21 km Posmakuj Run TeamTAK
121 Skawiński Tomasz Sanok 21 km BrakTAK
122 Skonecki Piotr Zakopane 21 km Silna WolaTAK
123 Słoboda Ela Ustrzyki Dolne 21 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
124 Słuja Adam Raniżów 21 km BrakTAK
125 Smerecki Paweł Posada Górna 21 km Finisz RymanówTAK
126 Smoliński Paweł Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
127 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakTAK
128 Stankiewicz Jacek Dukla 21 km BrakTAK
129 Sudzińska Inga Przemyśl 21 km BrakTAK
130 Surdej Surdej Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
131 Szalacha Tomasz Boguchwała 21 km BrakTAK
132 Szmyd Kamil ustrzyki dolne 21 km Wojak Team***TAK
133 Świdziński Tomasz Kraków 21 km Vege RunnersTAK
134 Tomaka Tomasz Trzebownisko 21 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
135 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
136 Trygar Martyna Rymanów Zdrój 21 km Finisz RymanówTAK
137 Trzciński Mateusz Garwolin 21 km BrakTAK
138 Ukle Ukle Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
139 Walczak Diana Łańcut 21 km -TAK
140 Walczak Krzysztof Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
141 Warzocha Paweł Niechobrz 21 km BrakTAK
142 Wąsik Jacek Lublin 21 km cbfsNIE
143 Wilczak Janusz Przemyśl 21 km P.Z.G.TAK
144 Wileczek Antoni Pakoszóka 21 km BrakTAK
145 Winiarska Katarzyna Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
146 Witkowski Karol Rzeszów 21 km BrakTAK
147 Władysław Korzeniowski Przemyśl 21 km Przemyski Klub Biegacza TAK
148 Wolański Piotr Rzeszów 21 km BrakNIE
149 Wójtowicz Paweł Lublin 21 km Lublin BiegaTAK
150 Wróbel Agnieszka Sanok 21 km BrakTAK
151 Zaborniak Paweł Kowalówka 21 km BrakTAK
152 Zagdański Robert Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
153 Zajączkowski Jerzy Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
154 Ziobrowski Marek Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
155 Żebrakowski Artur Rzeszów 21 km BrakTAK
156 Żorniak Mateusz Sieniawa 21 km Mega Fason SieniawaTAK
157 Żygadło Robert Cieplice 21 km AMBERTAK


Close