Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ - LEŚNA DZIESIĄTKA

Miejsce i termin: Niepołomice, 2017-05-14
Organizator: Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice;
Proactive Sports.

Dyrektor Zawodów Krystian Ignatowicz
Opis zawodów: 2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany V Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką po Drodze Królewskiej,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
e) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Leśników, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Biegu, Bieg Leśników, Drużynowego w godzinach od 8.00 do 11.15.

Więcej informacji w regulaminie odnośnik u dołu strony
Wpisowe i wpłata: Płatność w systemie mikropłatności przez stronę rejestracji do biegu
do 9 kwietnia: 45 zł
od 10 kwietnia do 7 maja: 55 zł
W dniu zawodów: 80 zł
opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi.
Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://biegpopuszczy.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Amelia Szarów 10 km BrakTAK
2 Adamczuk Sławomir Kraków 10 km BrakTAK
3 Adamiec Agnieszka Niepołomice 10 km BrakTAK
4 Ambrozinska Agnieszka Kraków 10 km BrakTAK
5 Baran Marta Jerzmanowice 10 km Biegam bo lubięTAK
6 Bryś Jadzia Kraków 10 km Dzieciaki w formieTAK
7 Burowska Dominika Morawica 10 km BrakTAK
8 Chudzik Piotr Kraków 10 km BrakTAK
9 Ciźla Wojciech Sandomierz 10 km Fartlek GONIE
10 Czypionka-Grzesiak Agnieszka Kraków 10 km BrakTAK
11 Czyż Paweł Niepołomice 10 km UKS WOLATAK
12 Danhofer Krzysztof Wola Zachariaszowska 10 km BrakTAK
13 Dobosz Konrad Siepraw 10 km BrakTAK
14 Domański Wojciech Gdańsk 10 km BrakNIE
15 Drożdż Łukasz Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
16 Dzięgielowski Paweł Żory 10 km Klub Biegających LeśnikówNIE
17 Dziki Ewa Jerzmanowice 10 km BrakTAK
18 Florek Michał Kraków 10 km jw 2771NIE
19 Frączek Katarzyna Proszowice 10 km BrakTAK
20 Furman Michał Kraków 10 km OchajoRun&FriendsTAK
21 Garczyńska-Wąs Bogusława Zielonki 10 km BrakTAK
22 Gardeła Justyna Wolbrom 10 km BrakNIE
23 Główczyk Rafał Niepołomice 10 km BrakTAK
24 Gostyńska Weronika Kraków 10 km BrakTAK
25 Górski Ryszard Brzesko 10 km BKB Victoria BrzeskoTAK
26 Gudowski Robert Kraków 10 km AMAKO EXPOTAK
27 Gurgul Anna Brzesko 10 km BKB Victoria BrzeskoTAK
28 Guzowski Szymon Niepołomice 10 km BrakTAK
29 Hanek Wawrzyniec Kraków 10 km BrakTAK
30 Jaglarz Daniel Czarnochowice 10 km Wybiegi JaglarzyTAK
31 Jakubas Piotr Kraków 10 km BrakTAK
32 Jamioł Michał Kielce 10 km BrakNIE
33 Jeżyna Monika Kraków 10 km BrakTAK
34 Juras Wojciech węgrzce wielkie 10 km OSP Węgrzce Wielkie TAK
35 Juszczyk Magda Bochnia 10 km BrakTAK
36 Kłos Jolanta Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
37 Kłos Kamil Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
38 Kłos Wiktoria Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
39 Kofin Maciej Ochojno 10 km Ochajo Run TeamTAK
40 Komisarz Agata Kraków 10 km BrakTAK
41 Kostrz Kasia Tomaszkowice 10 km BrakTAK
42 Kot Iwona Wieliczka 10 km BrakTAK
43 Kot Magdalena Kraków 10 km BrakTAK
44 Król Maria Kraków 10 km BrakTAK
45 Król Maria Kraków 10 km BrakNIE
46 Kruszyna Agnieszka Kraków 10 km GT TEAMTAK
47 Krzysztofek Joanna Zabierzów Bocheński 10 km BrakTAK
48 Kuc Stanisław Brzezie 10 km mks wyzwolenieTAK
49 Lenik Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
50 Lesik Ewelina Kraków 10 km BrakTAK
51 Lis Marcin Nowa Dęba 10 km Wielcy BiegaczeTAK
52 Lis Tomasz Krakow 10 km BrakTAK
53 Luciński Jakub Sieraków 10 km BrakTAK
54 Łój-Konieczna Edyta Gniazdowice 10 km BrakTAK
55 Malewski Zygmunt Bochnia 10 km BrakNIE
56 Malinowski Krystian Suchoraba 10 km BrakTAK
57 Małek Kinga Jadowniki 10 km Brzeski Klub BiegaczaTAK
58 Maronka Agnieszka Kraków 10 km AMAKO EXPOTAK
59 Marzec Maciej Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
60 Matusiak Wiktor Myślenice 10 km BrakTAK
61 Mikołajski Robert Kraków 10 km ABB BS Running TeamTAK
62 Mikuła Zbigniew Skała 10 km -TAK
63 Mitońska Magda Kraków 10 km BrakTAK
64 Morawiec Paweł Niepołomice 10 km IAG GBSTAK
65 Mucha Mateusz Bochnia 10 km BrakNIE
66 Nazaruk Grzegorz Targowisko 10 km BrakTAK
67 Niechciałkowska Agnieszka Wieliczka 10 km BrakNIE
68 Niespodziańska Agata Kraków 10 km BrakTAK
69 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński 10 km Gimnazjalny KS Grunwald NiepołomiceTAK
70 Nowak Monika Wieliczka 10 km TriumphTAK
71 Nowak Bogdan Wieliczka 10 km TriumphTAK
72 Nowak Anna Kraków 10 km BrakNIE
73 Nowak Karolina Zlota 10 km BrakTAK
74 Obrał Jolanta Kraków 10 km www.prawo-porady.plTAK
75 Orłowska Izabela Kraków 10 km NIGHT RUNNERSTAK
76 Ossoliński Konrad Kraków 10 km BrakTAK
77 Pająk Agata Bębło 10 km BrakTAK
78 Pasieczny Jan Kraków 10 km BrakTAK
79 Piechocka Amelia Kraków 10 km BrakNIE
80 Pietrucha Beata Wola Batorska 10 km BrakTAK
81 Pietruszka Michał Rudawa 10 km Zabierzów BiegaTAK
82 Pisz Robert Jasło 10 km BrakNIE
83 Pluciński Jakub Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
84 Polak Katarzyna Brzezie 10 km BrakNIE
85 Porębski Michał Wola Batorska 10 km BrakTAK
86 Prochoroff Zofia Krakow 10 km ClevelandTAK
87 Putaj Jarosław Kraków 10 km BrakNIE
88 Rojek Mateusz Kraków 10 km BrakTAK
89 Rychłowska Anna Kraków 10 km BrakTAK
90 Sakowski Rafał Niepołomice 10 km BrakTAK
91 Serwatka Szczepan Kraków 10 km BrakTAK
92 Sewiło Elżbieta Konary 10 km NIGHT RUNNERSTAK
93 Sikora Ewelina Kraków 10 km IAG GBSNIE
94 Skowronek Maciej Myślenice 10 km Radio KrakówTAK
95 Skrzypek Jakub Kraków 10 km BrakNIE
96 Smaga Kinga Książnice 10 km BrakTAK
97 Soch Paweł Kraków 10 km CTS- Czaja Training SystemTAK
98 Solarski Tomasz Libiąż 10 km BrakNIE
99 Sroka Mirosław Węgrzce Wielkie 10 km Team PierzynkaTAK
100 Stanek Grzegorz Kraków 10 km BrakTAK
101 Stankiewicz Tomasz Kraków 10 km GT TeamTAK
102 Styrna Ewelina Mokrzyska 10 km BrakTAK
103 Surdel-Okrutniak Anna Burów 10 km Zabierzów BiegaTAK
104 Syrek Jakub Kraków 10 km BrakTAK
105 Szatan Beata Kaków 10 km BrakTAK
106 Szatan Grzegorz Kraków 10 km BrakTAK
107 Szczudrawa Zbigniew Kraków 10 km BrakTAK
108 Szczypka Piotr Chybie 10 km BIEGIEM PRZEZ CHYBIETAK
109 Szewczyk Wojciech Wiśniew 10 km BrakTAK
110 Sznir-Rojek Martyna Kraków 10 km BrakTAK
111 Szymuś Andrzej Niepołomice 10 km Nidec Motors & ActuatorsTAK
112 Szyszkowiak Jagoda Gdańsk 10 km BrakNIE
113 Ślusarek Maciej Niepołomice 10 km BrakTAK
114 Świdzińska-Szwed Basia Kraków 10 km RunningPerformance.plNIE
115 Tłomak Łukasz Kraków 10 km BrakNIE
116 Tobiasz Wiesław Kraków 10 km BrakTAK
117 Trebel-Bednarz Beata Kraków 10 km PrzyjaciółkiTAK
118 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice 10 km BrakTAK
119 Trzepałka Katarzyna Tropiszów 10 km BrakTAK
120 Urbaniak Monika Kraków 10 km GT TeamTAK
121 Wąs Andrzej Zielonki 10 km BrakTAK
122 Woźniak Barbara Zagórze 10 km KS Limanowa ForrestNIE
123 Wystub Kinga Kraków 10 km BrakTAK
124 Zabielska Katarzyna Kraków 10 km BrakTAK
125 Zachara Katarzyna Kraków 10 km BrakTAK
126 Zając Bartłomiej Kraków 10 km BrakTAK
127 Zawadzki Piotr Kraków 10 km BrakTAK
128 Zięcik Agata Bochnia 10 km BrakTAK
129 Ziółko Małgorzata Zielonki 10 km KT WaterknightsTAK


Close