займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V PÓŁMARATON PO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ - BIEG DRUŻYNOWY

Miejsce i termin: Niepołomice, 2017-05-14
Organizator: Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice;
Proactive Sports.

Dyrektor Zawodów Krystian Ignatowicz
Opis zawodów: 2) w ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie 21,097 km - zwany V Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką po Drodze Królewskiej,
c) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie 21,097 km;
e) bieg na dystansie 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie
3) godziny trwania poszczególnych konkurencji:
a) Wyścig rowerowy:
 Start: 10.00,
 Koniec zawodów: 11.30,
b) V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Leśników, oraz Bieg Drużynowy:
 Start: 12.00,
 Koniec zawodów: 15.00;
4) start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec (patrz: Załącznik nr 1 - Mapka);
5) biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
6) Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
a) dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
b) dla biegów: V Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Biegu Drużynowego w godzinach od 8.00 do 11.15.

Więcej informacji w regulaminie odnośnik u dołu strony
Wpisowe i wpłata: w przypadku Biegu Drużynowego płatności realizowane są wyłącznie przelewem bezpośrednio na konto Organizatora lub w dniu zawodów, w biurze zawodów, w miarę dostępności wolnych miejsc i zgodnie z cennikiem przewidzianym dla osób zapisujących się w dniu zawodów;
b. Numer konta i odbiorca przelewów za uczestnictwo w Biegu Drużynowym: 59 1870 1045 2078 1010 4117 0001, Proactive Sports Krystian Ignatowicz

do 9 kwietnia: 130 zł
od 10 kwietnia do 7 maja: 160 zł
W dniu zawodów: 240 zł
Przynależność do drużyny zawodnicy określają przez wpisanie w polu "drużyna" podczas rejestracji nazwy drużyny drukowanymi literami w identycznym brzmieniu.
opłata wniesiona za udział w zawodach nie podlega zwrotowi.

Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://biegpopuszczy.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych drużyn:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Drużyna Firma Status Wpłata
1 Aleksander Joanna Kraków ALEKSANDRY Z PRZYCZEPĄ Brak KapitanTAK
2 Aleksander Piotr Kraków ALEKSANDRY Z PRZYCZEPĄ Brak Członek drużynyTAK
3 Apostolik Kornel Niepołomice NIDEC ALL FOR DREAMS NIDEC MOTORS AND ACTUATORS (POLAND SP. Z O.O.) KapitanTAK
4 Bieniek Łukasz Kraków ŻUBRY W PUSZCZE Brak Członek drużynyTAK
5 Buźniak Arkadiusz Nowy Sącz Brygada Beskidów Brygada Beskidów KapitanTAK
6 Falkowski Krzysztof Kraków Woodward Runners - Dzikie Węże Woodward Poland Sp. z o.o. Członek drużynyTAK
7 Gawron Janusz Limanowa Brygada Beskidów Brak Członek drużynyTAK
8 Gawron Bogdan Limanowa Brygada Beskidów Brak Członek drużynyTAK
9 Głód Radek Kokotów Radpak Radpak KapitanNIE
10 Głód Kasia Kokotów Radpak Radpak Członek drużynyNIE
11 Grabowski Mariusz Kraków Woodward Runners - Dzikie Węże Woodward Poland Sp. z o.o. KapitanTAK
12 Gronuś Radek Kraków QUEEN Fabryka Kart Trefl - Kraków Spółka z o.o. Członek drużynyNIE
13 Hyrc Jacek Niepołomice ALEKSANDRY Z PRZYCZEPĄ Brak Członek drużynyTAK
14 Knapik Dominik Kraków ŻUBRY W PUSZCZE Brak KapitanTAK
15 Krasiński Marcin Kraków Woodward Runners - Przebiegłe Lisy Woodward Poland Sp. z o. o. Członek drużynyTAK
16 Kurek Maciej Kraków KING Fabryka Kart Trefl - Kraków Spółka z o.o. Członek drużynyTAK
17 Litwora Sebastian Myślenice KING Fabryka Kart Trefl - Kraków Spółka z o.o. KapitanTAK
18 Pilch Marek Kraków Grupa Krakowska I Brak KapitanNIE
19 Piszczek Kinga Bochnia QUEEN Fabryka Kart Trefl - Kraków Spółka z o.o. KapitanNIE
20 Sieja Aneta Kraków QUEEN Fabryka Kart Trefl - Kraków Spółka z o.o. KapitanNIE
21 Sieprawski Wiktor Kraków Masło w kubeczku Brak Członek drużynyTAK
22 Stabrawa Maciej Kłaj Pratt Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o. KapitanNIE
23 Stępek Karol Niepołomice Zdrowe ceny oCm Karol Stępek Grzegorz Smoła sp.j KapitanTAK
24 Stępień Zuzanna Kraków Masło w kubeczku Brak KapitanTAK
25 Szewczyk Andrzej Kłobuck Woodward Runners - Dzikie Węże Woodward Poland Sp. z o.o. Członek drużynyTAK
26 Szymański Tomasz Miasteczko Śląskie Woodward Runners - Przebiegłe Lisy Woodward Poland Sp. z o.o. KapitanTAK
27 Tworzydło Paweł Kraków KING Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Członek drużynyTAK
28 Wiercioch Jonasz Kraków ŻUBRY W PUSZCZE Brak Członek drużynyTAK
29 Wiktor Michał Jaworzno Woodward Runners - Przebiegłe Lisy Woodward Poland Sp. z o.o. Członek drużynyTAK
30 Woltmann Adrianna Kraków Masło w kubeczku Brak Członek drużynyTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close