Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

4REST RUN

Miejsce i termin: Niepołomice, 2017-09-17
Organizator: 1. Organizatorem biegu 4Rest Run jest Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” z siedzibą w Niepołomicach.
2. Partnerami współorganizującymi imprezę są: MKS Spartakus, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: 1. Bieg odbędzie się w dniu 17 września (niedziela) 2017 r. na terenie Puszczy Niepołomickiej. Początek zawodów o g. 12.00.
2. Lokalizacja miejsca zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi na drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.
Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274
Google Maps: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zHdOXFsavv5g.kOwc0GEbTrlw

1. Do rywalizacji zapraszamy zespoły 4-osobowe. Zawodnik nie może startować w więcej niż jednej drużynie.
2. Zawodnicy startują w odstępach 5-minutowych w kolejności wskazanej w formularzu zapisów. Godziny startów: g. 12.00, 12.05, 12.10, 12.15.
3. Każdy zespół wystawia po jednym zawodniku na każdą godzinę startu.
4. Drużyna, która osiągnie sumarycznie najkrótszy czas, wygrywa.
5. Obowiązuje limit 150 zespołów.
6. Trasa biegu wiedzie po leśnej pętli o długości ok. 10,5 km. Trasa nie ma atestu PZLA.
7. Łączna długość trasy wyścigu dla całego zespołu: ok. 42 km.
8. Trasa będzie oznaczona taśmami.
9. Organizator przewiduje umieszczenie na trasie punktu z wodą na 6 kilometrze pętli.
10. Limit czasu wynosi 2 godziny - liczony od momentu startu pierwszej grupy zawodników (g. 12.00). Po przekroczeniu limitu, zespół nie będzie klasyfikowany.

1. Biuro zawodów będzie czynne 17 września 2017 r. (niedziela) od g. 9.00 do g. 11.00 w miejscu zawodów oraz 16 września 2017 r. (sobota) od g. 15.00 do g. 18.00 w Niepołomicach (Laboratorium Aktywności Społecznej w Centrum Bocheńska, ul. Bocheńska 26, Niepołomice).
2. Pakiety startowe dla całego zespołu odbierają w Biurze Zawodów wyłącznie kapitanowie zespołów za okazaniem dowodu osobistego oraz po dostarczeniu oświadczenia podpisanego przez zawodników całej drużyny.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 1. Zgłoszone zespoły obowiązuje opłata startowa wynosząca:
- 180 zł na cały zespół (45 zł od osoby) do 31 maja 2017 r.
- 220 zł na cały zespół (55 zł od osoby) od 1 czerwca do 1 września 2017 r.
- 320 zł na cały zespół (80 zł od osoby) od 1 do 13 września 2017 r.
2. Opłatę należy wnosić przelewem na konto bankowe organizatora indywidualnie lub za zespół:
Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają"
ul. Wielicka 85 g,
32-005 Niepołomice
nr konta: 09 1020 2746 0000 3202 0191 7053
Tytuł opłaty: „Zawody 4Rest Run + nazwa zespołu / imię i nazwisko zawodnika”.
3. Z opłaty startowej zwolnione są zespoły zaproszone przez Organizatora.
4. Opłata raz wniesiona nie podlega zwrotowi, może być natomiast przeniesiona na inny zespół / zawodnika, najpóźniej do 13 września 2017 roku.
UWAGA ZAWODNICY KTÓRYCH WPISOWE WPŁYNIE NA KONTO ORGANIZATORA DO PIĄTKU 7-09-2017 OTRZYMAJĄ NUMERY PERSONALIZOWANE
Limit zawodników: 600
Strona WWW: http://www.4restrun.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin zawodów: Regulamin dostępny na stronie organizatora zawodów
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi Drużyna Firma Wpłata
1 Janiszewski Wojtek Kraków - Reha-Athletica Team TAK
2 Adamek Dariusz Kraków - Inżynierowie TAK
3 Adamik-Kubala Maria Kraków - The Nets The Nets Sp. z o.o.TAK
4 Adamowski Przemysław - ComarchOnRun1 ComarchTAK
5 Ambrozinska Agnieszka Kraków - AmbaGO TAK
6 Ambroży Maciej Krzyszkowice - Zarzycze Biega TAK
7 Bachelier Pierre Thure - FrenchFries SOPEMTAK
8 Baran Bartosz Kraków - GD Running Squad Gardner Denver Polska sp. z o.o.TAK
9 Baran Wojtek Zabawa - Korkociagi.com Korkociagi.comTAK
10 Bartoszek Marek Niepołomice - Iron Runners 1 TAK
11 Bartoszewicz Sebstian Kraków - projekt eM projekt eMTAK
12 Barzycki Michał Kraków - Zeitmann Team Zeitmann sp. j.TAK
13 Basinska Ewa Kraków - IAG GBS jets IAG GBSTAK
14 Batko Marcin Kraków - UKS Szkoła Rajska TAK
15 Bawolska Katarzyna Bochnia - Inżynierowie TAK
16 Bawolski Tadeusz Bochnia - Inżynierowie TAK
17 Bąk Monika Kraków - Perła Kobiecości 4 TAK
18 Bąk Adam - ComarchOnRun3 ComarchTAK
19 Bernasiewicz Marcin Wieliczka - Dream Team TAK
20 Bielak Michał Bytom - Bujo My ... TAK
21 Bieńkowski Łukasz Kraków - KKB Dystans KKB DystansTAK
22 Bigaj Ireneusz - ComarchOnRun3 ComarchTAK
23 Błazińśki Dawid Niepołomice - Lojalność Atrybutem Braci MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
24 Bogacka Sabina Nakło Śląskie - UFOKI Świerklaniec TAK
25 Borzym Dariusz Węgrzce Wielkie - Bombowce Pratt &Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
26 Broszkiewicz Witold Bochnia - SalDeBochegna TAK
27 Brzdąk Łukasz Katowice - Geriavit Running Team TAK
28 Buchowiec Paweł Niepołomice - Piękna i Bestie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
29 Budka Rafał Buków - J u v e r u n TAK
30 Buglowski Adam Świętochłowice - UFOKI Świerklaniec TAK
31 Bujoczek Leszek Kraków - Bujo My ... TAK
32 Bujoczek Marcelina Nakło Śląskie - Bujo My ... TAK
33 Bujoczek Dorota Nakło Śląskie - Bujo My ... TAK
34 Buksa Łukasz Kraków - W-Team TAK
35 Bul Dominik Kraków - Korkociagi.com Korkociagi.comTAK
36 Bulanda Barbara Cikowice - Zabiegani Ludzie TAK
37 Burawa Joanna Kraków - PTPHE PTPHETAK
38 Burkat Filip Trojanowice - 4F Running Team TAK
39 Bydoń Agnieszka Węgrzce Wielkie - Dan-Vet Dan-VetTAK
40 Bydoń Sławomir Kraków - Multirunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.TAK
41 Cetnarowska - Kumor Sylwia Bochnia - Perła Kobiecości 7 TAK
42 Chłędowski Piotr Kraków - Arrow TAK
43 Chmielowski Mateusz Kraków - Tylko tak dalej SolarwindsTAK
44 Chochla Monika Kraków - Perła Kobiecości 4 TAK
45 Chrapla Łukasz Staniątki - Jesteśmy Stąd 1 COCA - COLATAK
46 Chrząszcz Paweł Kraków - Nauka Biega Stowarzyszenie SportologiaTAK
47 Chrząszcz Agnieszka Kraków - Lajcik Team TAK
48 Chrzęściewski Janek Kraków - Polar Sport 1 Team Polarsport.plTAK
49 Chudzik Piotr Kraków - GD Running Squad Gardner Denver Polska sp. z o.o.TAK
50 Chwistek Bartłomiej Łyczanka - Polar Sport 2 Team Polarsport.plTAK
51 Cichocki Tomasz Częstochowa - Geriavit Running Team TAK
52 Cieśla Jan Kraków - Too Fast /watch?v=839DO8-0cY8 CISCOTAK
53 Ciężadlik Wojciech Mszana Dolna - Xceedance Polska Xceedance PolskaTAK
54 Cupryś Dariusz Kraków - Pogromcy Lasu TAK
55 Czachur Piotr Kraków - Lazy Beasts TAK
56 Czaderski Czesław Niepołomice - Czesław i koledzy biegają TAK
57 Czaderski Krzysztof Niepołomice - Czesław i koledzy biegają TAK
58 Czaja Edward Tarnowskie Góry - UFOKI Świerklaniec TAK
59 Czerwiński Adam Czasław - UKS Lider Max-FlizTAK
60 Czyż Monika Kraków - Pogromcy Lasu FitMeTAK
61 Darłak Marek - ComarchOnRun3 ComarchTAK
62 Daszyk Konrad Kraków - Kowalscy&Friends 2K Krzysztof KowalskiTAK
63 Dąbrowa Artur - ComarchOnRun4 ComarchTAK
64 Dąbrowski Grzegorz Rymanów - Polar Sport 3 Team Polarsport.plTAK
65 Depta Michał Kraków (Kraków-Nowa Huta) - Random Team TAK
66 Domagała Anna Kraków - Shape 4 The Better ElectroluxTAK
67 Dorecki Marcin Kraków - Too Fast /watch?v=839DO8-0cY8 CiscoTAK
68 Dreher Patrycja Tomaszowice - Perła Kobiecości 6 TAK
69 Drelicharz Marek Kłaj - Random Team TAK
70 Drobniak Weronika Kraków - Pączusie TAK
71 Drzyzga-Błaszczyk Anna Dobczce - Ladies in Red TAK
72 Duda Paweł Kraków - BeFit24Team TAK
73 Duniec Grzegorz Rząska - Alpha Team TAK
74 Duras Andrzej Kraków - Myśliwce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
75 Duroń Marcin Kraków - BeFit24Team TAK
76 Duź Marcin Staniątki - Jesteśmy Stąd 3 COCA - COLATAK
77 Dyga Dawid Bochnia - Uchodźcy TAK
78 Dyga Wojciech Bochnia - Uchodźcy NIE
79 Dziadur-Wilczyńska Magdalena Niepołomice - projekt eM projekt eMTAK
80 Dziedzic Julia Stary Sącz - Starosądeckie Bryjowioki TAK
81 Dzik Władysław Kraków Szukam drużyny! Comptur CompturNIE
82 Dziwoki Maryia Wieliczka - Atos Running Team Atos IT ServicesTAK
83 Dziwulski Grzegorz Kraków - FrenchFries SOPEMTAK
84 Eisner Halina Kraków - Nauka Biega 1 Nauka BiegaTAK
85 Ewa Adam Kraków - atena atenaNIE
86 Faber Staszek Tomaszowice - FarmaProm FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. KTAK
87 Ferrigno Mario Krakow - Too Fast /watch?v=839DO8-0cY8 CISCOTAK
88 Figuła Sławomir Brzeźnica - Zabiegani Ludzie Zabiegani LudzieTAK
89 Fiodorowicz Marcin Niepołomice - Iron Runners 1 TAK
90 Florek Natalia Kraków - Krakowskie Sarenki TAK
91 Florek Julia Słopnice - Krakowskie Sarenki TAK
92 Florkowska Danuta Zabierzów Bocheński - Dan-Vet Dan-VetTAK
93 Fok Kinga Niepołomice - Piękna i Bestie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
94 Fornalik Barbara Krzyszkowice - Zarzycze Biega TAK
95 Fryda Magdalena Kraków - Ptaszki Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
96 Furgała Grzegorz Kraków - Xceedance Polska Xceedance PolskaTAK
97 Futyma Daniel Kraków - Iron Runners 2 TAK
98 Garczyńska-Wąs Bogusława - ComarchOnRun1 ComarchTAK
99 Garstka Maria Kraków - Perła Kobiecości 5 TAK
100 Gasparovic Marko Krakow - Too Fast /watch?v=839DO8-0cY8 CiscoTAK
101 Gawlik Paweł Niepołomice - MAN Planowanie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
102 Gawron Katarzyna Kraków - Perła Kobiecości 3 TAK
103 Genowska Aleksandra Kraków - AmbaGO NIE
104 Gil Piotr Staniątki - Jesteśmy Stąd 3 COCA - COLATAK
105 Gilas Marcin - ComarchOnRun5 ComarchTAK
106 Glosová Petra Kuřim - City Hall Kuřim Team TAK
107 Gładysz Jakub Niepołomice - 2D20 2D20TAK
108 Głąb Grzegorz Niepołomice - Reha-Athletica Team TAK
109 Głąbiński Piotr Kraków - Gladiatorzy z Areny TAK
110 Godlewska Aleksandra Kraków - Koliber Team TAK
111 Gołąb Jakub Proszę o kontakt CHRONOTEX - MAN Team MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
112 Gołębiowski Maciej Wieliczka - Jordan Group Team 2 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
113 Gorniak Malgorzata Kraków - IAG GBS jets IAG GBSTAK
114 Górniak Przemysław Kraków - Inżynierowie TAK
115 Grabowski Mariusz Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o.TAK
116 Gruszczyńska Agnieszka Kraków - Zeitmann Team Zeitmann sp. j.TAK
117 Grybel Stanisław Wieliczka - Max-Fliz Biega 1 Max-FlizTAK
118 Gryglik Jolanta Staniątki - Jesteśmy Stąd 2 COCA - COLATAK
119 Grzegorz Sowa - ComarchOnRun4 ComarchTAK
120 Grzegorzak Wojciech Niepołomice - Fit Club 24 Niepołomice TAK
121 Guty Łukasz Kraków - dogonić zajączka NIE
122 Guzik Grzegorz Kraków - Jordan Group Team 2 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
123 Guzikowski Paweł Niepołomice - Apteki Zdrowe Ceny Apteki Zdrowe CenyTAK
124 Hacia Rafał Kraków - Multirunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.TAK
125 Hajduk Marzena Proszowice - Perła Kobiecości 5 TAK
126 Halagarda Krzysztof Kraków - Korkociagi.com Korkociagi.comTAK
127 Hałas Anna Jutrosin - Perła Kobiecości 3 TAK
128 Hałys Karolina Niepołomice - MAN Team MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
129 Hamuda Beata Bochnia - Salon Kwiatów TAK
130 Hamuda Jakub Bochnia - Salon Kwiatów Salon KwiatówTAK
131 Heliasz Piotr Niepołomice - BT Events BT EventsTAK
132 Holewa Grzegorz Rzeszotary - Gladiatorzy z Areny Cross HeroesTAK
133 Hynowska Monika Kraków - Reha-Athletica Team TAK
134 Idzkiewicz Aleksandra Tarnów - PKP S.A. PKP S.A.TAK
135 Ignacak Paulina Kraków - Nasz pierwszy raz TAK
136 Ignacak Marcin Kraków - Nasz pierwszy raz TAK
137 Inglot Maciej Krosno - BT Events BT EventsTAK
138 Iskra Piotr Krzyszkowice - Zarzycze Biega TAK
139 Iwanicka Sylwia Kraków - Shape 4 The Better ElectroluxTAK
140 Jachimek Tomasz Kraków (Kraków-Krowodrza) Szukam drużyny! Szukam drużyny Modern Living Development Sp. z o.o.NIE
141 Jadczyk Paulina Niepołomice - MAN Planowanie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
142 Jagiełło Sara Kraków - Koziczki KW Kraków kontratakują TAK
143 Jaglarz Daniel Czarnochowice - Wybiegi Jaglarzy TAK
144 Jaglarz Jarosław Bobrowniki - Wybiegi Jaglarzy TAK
145 Jaglarz Kalina Bobrowniki - Wybiegi Jaglarzy TAK
146 Jakubiec Sebastian Kokotów - Lajcik Team TAK
147 Janas Ewa Kraków - dogonić zajączka NIE
148 Janas Paweł Kraków - dogonić zajączka NIE
149 Janas Paweł - ComarchOnRun2 ComarchTAK
150 Jankielewicz Agnieszka Kraków - Perła Kobiecości 1 TAK
151 Jarema Maciek Cisna - GD Running Squad Gardner Denver Polska sp. z o.o.TAK
152 Jarosz Sebastian Kraków - dogonić zajączka NIE
153 Job Agnieszka Proszę o kontakt CHRONOTEX - My Naród TAK
154 Juszczyk Łukasz Mała Wieś - Niepołomice Biegają TAK
155 Juszczyk Magdalena Bochnia - AmbaGO TAK
156 Kaczmarczyk Piotr Kraków - UKS Szkoła Rajska TAK
157 Kaczmarczyk Krzysztof Bochnia - Zabiegani Ludzie TAK
158 Kaczmarczyk Małgorzata Garliczka - 4F Running Team 4F TAK
159 Kaczmarczyk Natalia Garliczka - 4F Running Team TAK
160 Kaczmarczyk Tadeusz Garliczka - 4F Running Team TAK
161 Kaczmarek Bartosz Nowy Targ - Salming TAK
162 Kalina Michał Kraków - Tylko tak dalej SolarWindsTAK
163 Kalinowski Jan Tarnowskie Góry - TG Crew NIE
164 Kamińska Joanna Wieliczka - Piorunki Max-FlizTAK
165 Kania Magdalena Kraków - Magic Team TAK
166 Karbowska Anna Kraków - Zeitmann Team Zeitmann sp. j.TAK
167 Karwan Barbara Kraków - Ladies in Red TAK
168 Kasza Robert Niepołomice - Czesław i koledzy biegają TAK
169 Kawelczyk Mikołaj Częstochowa - Geriavit Running Team TAK
170 Kisiel Roksana Kraków - Perła Kobiecości 5 TAK
171 Kiszka Przemysław Niepołomice - Jakość Pierwsza MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
172 Klimaszewski Ireneusz Bielsko-Biała - Nobile NIE
173 Klimczak Adam Kraków - Run4Fun TAK
174 Klimek Krzysztof - ComarchOnRun2 ComarchTAK
175 Kloch Dawid Węgrzce Wielkie - Protiger TAK
176 Kłembukowski Piotr Kraków - Koliber Team TAK
177 Kłos Jolanta Chobot - złote kłosy TAK
178 Kłos Kamil Chobot - złote kłosy złote kłosyTAK
179 Kłos Wiktoria Chobot - złote kłosy złote kłosyTAK
180 Kłos Adam Chobot - złote kłosy TAK
181 Kłosowski Rafał Bochnia - SalDeBochegna TAK
182 Kmiecik Paweł Kraków - Koliber Team TAK
183 Koczwara Barbara Kraków - Perła Kobiecości 2 TAK
184 Kokoszka Grzegorz Kraków - My Naród TAK
185 Kokoszka Marcin Niepołomice - BeActive MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
186 Kolasa Marta Niepołomice - MAN Planowanie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
187 Kolasa Adriana Krakow - Niezniszczalni TAK
188 Kołodziej Hanna Kraków - 4EverRun TAK
189 Kołodziejczy Adrian Tychy - Macrologic MacrologicNIE
190 Komodziński Szymon Kraków - get.lost TAK
191 Konieczny Wojciech Kraków - Forum Górski Świat TAK
192 Konietzka Waldemar Niepołomice - Piękna i Bestie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
193 Kordas Monika Kraków - GT Team II Group TrainingTAK
194 Kordos Jan Kraków - KKB Dystans KKB DystansTAK
195 Kosmal Karolina Zamieście - Zdrowe Ceny J-R TAK
196 Koszyk Wojciech Niepołomice - MAN Planowanie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
197 Kowalik Marcin Kraków - Polar Sport 3 Team Polarsport.plTAK
198 Kozacka Justyna Michałowice - My Naród TAK
199 Kozacki Dawid Michałowice - My Naród TAK
200 Kozakiewicz Katarzyna Kraków - Krakowskie Sarenki TAK
201 Koziarski Fabian Wojkowice - Wybiegi Jaglarzy TAK
202 Krasiński Marcin Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o.TAK
203 Krężel Izabela Wolbrom - Damy radę (?) TAK
204 Kropornicka Marta Niepołomice - Byle znów dobiec MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
205 Kruczek Monika Kraków - Koziczki KW Kraków kontratakują TAK
206 Kruczek Adrian Kraków - Arrow TAK
207 Kruszyna Agnieszka Kraków - GT Team II Group TrainingTAK
208 Krygowski Piotr Kraków - Polar Sport 1 Team Polarsport.plTAK
209 Kryus-Dudziak Urszula Niepolomice - Fit Club24 Niepołomice TAK
210 Krzanowski Andrzej Kraków - Korkociagi.com Korkociagi.comTAK
211 Krzemień-Grandys Marzena Kraków - Perła Kobiecości 7 TAK
212 Krzywda Grażyna Stary Wiśnicz - Niepołomice Biegają TAK
213 Księżyk Mirek Chorzów - Macrologic MacrologicNIE
214 Kuc Stanisław Staniątki - Jesteśmy Stąd 1 COCA - COLATAK
215 Kucharski Tomasz Niepołomice - Jakość Pierwsza MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
216 Kukla Ryszard Bochnia - SalDeBochegna TAK
217 Kula Kamil - ComarchOnRun2 ComarchTAK
218 Kuligowski Łukasz Kraków - GeriatriaDreamTeam TAK
219 Kulikowski Paweł Chełmek - Max-Fliz Biega 1 Max-FlizTAK
220 Kułynycz Dariusz Niepołomice - Team Pierzynka TAK
221 Kuma Wojciech Niepołomice - Spadli z drzewa MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
222 Kumorek Zbigniew Kraków - Royal Canin Royal CaninTAK
223 Kupiec Tomasz Bieńkowice - UKS Lider Max-FlizTAK
224 Kurek Maciej Kraków - FK Trefl Fabryka Kart Trefl-Kraków sp. z o.o.TAK
225 Kuropatwa Marek kraków - Iron Runners 2 TAK
226 Kusztal Justyna Kraków - 4EverRun TAK
227 Kviatkouskaya Kseniya Kraków - Perła Kobiecości 6 TAK
228 Kwiatkowska Milena Zielonki - Iron Runners 2 TAK
229 Kwiciński Marcin WĘgrzce Wielkie - Royal Canin Royal CaninTAK
230 Kwiecien Bartosz Kraków - GeriatriaDreamTeam TAK
231 Laskowski Dariusz Mała Wieś - Szybcy i wściekli TAK
232 Laskowski Tomasz Kraków - Szybcy i wściekli TAK
233 Lasok Mariusz Nowe Chechło - UFOKI Świerklaniec TAK
234 Lazar Wojciech Kraków - GeriatriaDreamTeam TAK
235 Legendziewicz Wojciech Kraków - Jordan Group Team 1 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
236 Lekki Anna Niepołomice - Salon Kwiatów TAK
237 Lenart Rafał Brzączowice - Dobczycki Klub Biegacza TAK
238 Leśniak Bartłomiej Kraków - FarmaProm FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. KTAK
239 Lewandowska Marta Kraków - Piorunki Max-FlizTAK
240 Ligęza Mirosław Kraków - Dan-Vet Dan-VetTAK
241 Ligęza Marcin Kraków - GD Running Squad Gardner Denver Polska sp. z o.o.TAK
242 Lipczyński Jerzy Kraków - Dream Team TAK
243 Liro Paweł Niepołomice - Piękna i Bestie MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
244 Lisowska-Woś Agnieszka Niepołomice - Piorunki Max-Fliz TAK
245 Listwan Michał - ComarchOnRun5 ComarchTAK
246 Liszka Adam Niepołomice - Lojalność Atrybutem Braci MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
247 Litwora Sebastian Osieczany - FK Trefl Fabryka Kart Trefl-Kraków sp. z o.o.TAK
248 Lokajewska Justyna Kraków - 4EverRun TAK
249 Lorenc Natalia Kraków - Pączusie TAK
250 Luciński Jakub Sieraków - Grupa Pod Wezwaniem by Sitkowska Miss Fit Karolina SitkowskaTAK
251 Łazowski Krzysztof Kraków - Shape 4 The Better ElectroluxTAK
252 Łenyk Szymon Kraków - Run4Fun TAK
253 Łepek Małgorzata Kraków - Perła Kobiecości 1 TAK
254 Łężniak Arkadiusz Kraków - PKP S.A. PKP S.A.TAK
255 Łoza Iwona Koźmice Wielkie - The Nets The Nets Sp. z o.o.TAK
256 Łuczyński Dariusz Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o.TAK
257 Łukasik Zyta Niepołomice - Byle znów dobiec MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
258 Łukasik Sylwia Kraków - Pączusie TAK
259 Machlowski Ryszard KRAKÓW - KKB Dystans KKB DystansTAK
260 Majchrzyk Eleonora Wieliczka - Ladies in Red Max-FlizTAK
261 Majewska Anna Kraków - Nasz pierwszy raz TAK
262 Majewski Łukasz Kraków - Komu Komunikacja NIE
263 Majewski Kacper Kraków - Nasz pierwszy raz TAK
264 Makuch Szymon Kraków - Dzikie Życie Run Team NIE
265 Malinowska Ewelina Kraków - Ptaszki Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
266 Marcinek Jan Kraków - Polar Sport 1 Team Polarsport.plTAK
267 Marcinek Jarosław Niepołomice - Spadli z drzewa MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
268 Marcinkiewicz Zbyszek Kraków - Polar Sport 3 Team Polarsport.plTAK
269 Marek Joanna Kraków - GT Team II Group TrainingTAK
270 Marzec Artur Wieliczka - Run4Fun TAK
271 Matoga Katarzyna Kraków - Pogromcy Lasu TAK
272 Matuszczyk Artur Niepołomice - Szybcy i wściekli TAK
273 Matyasik Agata Kraków - AmbaGO TAK
274 Mazur Kamil Staniątki - Jesteśmy Stąd 2 COCA - COLATAK
275 Mazurek Filip Kraków - W-Team TAK
276 Mądrzyk Marta Kraków - UKS Szkoła Rajska TAK
277 Meleń Paweł - ComarchOnRun3 ComarchTAK
278 Mercuri Domenico Kraków - Atos Running Team Atos IT ServicesTAK
279 Michalewska-Duda Daria Kraków - BeFit24Team TAK
280 Michalska Agnieszka Słomniki - Alpha Team TAK
281 Michna Wojciech Gliwice - Dobła TAK
282 Michura Mariusz Kraków - Zeitmann Team Zeitmann sp. j.TAK
283 Mielec Andrzej Mała Wieś - Team Pierzynka TAK
284 Mikuła Witold Kraków - Jordan Group Team 1 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
285 Miler Lidia Zabierzów - The Nets The Nets Sp. z o.o.TAK
286 Miśtal Katarzyna Miechów - Damy radę (?) TAK
287 Mizur Rafał Mikluszowice - SoGoodSoFastSOPEM SOPEMTAK
288 Mleko Mirosław Niepołomice - Bombowce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
289 Monika Borowska Kraków - Perła Kobiecości 5 TAK
290 Montagová Dagmar Kuřim - City Hall Kuřim Team TAK
291 Morawiec Paweł Niepołomice - IAG GBS jets IAG GBSTAK
292 Mourozeau Guillaume Kraków - FrenchFries SOPEMTAK
293 Musiał Anna Kraków - Ladies in Red TAK
294 Musiał Witold Kraków - Dream Team TAK
295 Musiał Lidia Niepołomice - Iron Runners 3 TAK
296 Musiał Mariusz Kraków - Iron Runners 3 TAK
297 Musik Marta Kraków - Perła Kobiecości 3 TAK
298 Muszyński Maciej Kraków - Koliber Team Koliber TeamTAK
299 Myć Jacek Kraków - Nauka Biega 1 TAK
300 Mydłowski Piotr Kraków - SoGoodSoFastSOPEM SOPEMTAK
301 Myjak Patryk Nowy Targ - Salming TAK
302 Nabagło Janusz Niepołomice - Bombowce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
303 Najder Tomasz Niepołomice - Jakość Pierwsza MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
304 Nawrot Waldemar Kraków - J u v e r u n TAK
305 Necel Maciej Kraków - Nieźle pobiegani TAK
306 Niechaj Magdalena Chorowice - Salon Kwiatów TAK
307 Niedźwiadek Piotr Kraków - Dream Team TAK
308 Niemiec Anna Gdańsk - Perła Kobiecości 7 TAK
309 Nieszkowiecki Dominik Wieliczka - UKS Lider Max-FlizTAK
310 Nikobenko Ivan Kraków - Nauka Biega TAK
311 Nowak Grzegorz Tarnów - Polar Sport 2 Team Polarsport.plTAK
312 Nowak Maciej Kraków - GT Team Group TrainingTAK
313 Nowak Joanna Kraków - GT Team II Group TrainingTAK
314 Nowak Michał Niepołomice - Lojalność Atrybutem Braci MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
315 Nowak Andrzej Staniątki - Myśliwce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
316 Nowak Lucjan Kraków - get.lost TAK
317 Obrał Łukasz Kraków - Hurry up Hurry upTAK
318 Obrał Ewa Kraków - Hurry up TAK
319 Obrał Jolanta Kraków - Hurry up Hurry upTAK
320 Ogórek Ewa Wola Batorska - Fit Club 24 Niepołomice Fit Club 24 NiepołomiceTAK
321 Olber Alicja Zakrzowiec - Damy radę (?) TAK
322 Olkisz Michał Tarnowskie Góry - TG Crew NIE
323 Olszewski Ryszard Skrzyszów - Protiger TAK
324 Opiela Jacek Munina - Royal Canin Royal CaninTAK
325 Orzeł Krzysztof Węgrzce Wielkie - Team Pierzynka TAK
326 Oszajca Mateusz Jasło - Lazy Beasts TAK
327 Pająk Dariusz Staniątki - Jesteśmy Stąd 3 COCA - COLATAK
328 Paliś Kinga Kraków - BeFit24Team TAK
329 Paluch Paweł Kraków - FK Trefl Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. zo.o.TAK
330 Pałka Michał Staniątki - Jesteśmy Stąd 2 COCA - COLATAK
331 Panasenko Alina Kraków - Pączusie TAK
332 Pancerz Damian Nowy Sącz - Jordan Group Team 2 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
333 Papierz-Rykała Aleksandra Myślenice - Evil Team TAK
334 Pawlos Rafał Kraków - Nauka Biega 1 TAK
335 Pawłowski Marcin Niepołomice - Jakość Pierwsza MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
336 Pawul Justyna Kraków - Perła Kobiecości 3 TAK
337 Pazderska-Kipiel Agnieszka Myślenice - Evil Team TAK
338 Pedryc Bartłomiej Zręcin - Forum Górski Świat TAK
339 Pelczar Michał Węgrzce Wielkie - FarmaProm FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.TAK
340 Piąstka Tomasz Siercza - UKS Lider Max-FlizTAK
341 Piekarczyk Michał Mszana Dolna - Xceedance Polska Xceedance PolskaTAK
342 Piekarska-Najbart Alicja Kraków - Nauka Biega TAK
343 Pietras Katarzyna Śledziejowice - Lajcik Team TAK
344 Pietras Mateusz Śledziejowice - Lajcik Team TAK
345 Piotrowska Anna Kraków - FMP FMPTAK
346 Piskor Adam Niepołomice - IAG GBS jets IAG GBSTAK
347 Piszczek Tomasz Szarów - Niepołomice Biegają TAK
348 Plata Agnieszka Kraków - Run4Fun TAK
349 Plata Piotr Stary Sącz - Starosądeckie Bryjowioki TAK
350 Pluta Krystian Kraków - get.lost TAK
351 Płaziak-Kowalska Magdalena Libertów - Kowalscy&Friends 2K Krzysztof KowalskiTAK
352 Płecha Tomasz Kraków - Multirunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.TAK
353 Podsiadło Rafał Niepołomice - Iron Runners 1 TAK
354 Podsiadło Katarzyna Niepołomice - Iron Runners 3 TAK
355 Pogonowska Anna - ComarchOnRun2 ComarchTAK
356 Policht Paweł Niepołomice - MAN Team MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
357 Popiel Andrzej Kraków - Grupa Pod Wezwaniem by Sitkowska Miss Fit Karolina SitkowskaTAK
358 Popilowski Igor Wieliczka - PTPHE PTPHETAK
359 Poprawa Anna Niepołomice - projekt eM projekt eMTAK
360 Poręba Magdalena Kraków - Perła Kobiecości 1 TAK
361 Porębski Rafał Zawada - Evil Team TAK
362 Prochownik Magdalena Niepołomice - Byle znów dobiec MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
363 Prymula Stanisław Krościenko n/D - Random Team TAK
364 Puto Weronika Kraków - PKP S.A. PKP S.A.TAK
365 Rachwalski Tomasz Niepołomice - BeActive MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
366 Raj Iwona Raciborowice - 4EverRun Eskadra KrakówTAK
367 Ramotowska Dominika Kraków - Tylko tak dalej SolarwindsTAK
368 Rataj Monika Kraków - Perła Kobiecości 6 TAK
369 Rdest Anna Kraków - FMP FMPTAK
370 Reclik Damian Niepołomice - Spadli z drzewa MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
371 Rezacz Piotr Staniątki - Jesteśmy Stąd 1 COCA - COLATAK
372 Režný Miroslaw Čebín - City Hall Kuřim Team TAK
373 Rojek Grzegorz Mielec - Polar Sport 2 Team Polarsport.plTAK
374 Rojek Patryk Kraków - Niezniszczalni TAK
375 Ropicka Karolina Tarnów - Zdrowe Ceny J-R TAK
376 Ropicki Filip Tarnów - Czesław i koledzy biegają TAK
377 Rorat Elżbieta Niepołomice - Byle znów dobiec MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
378 Rozenbajger Robert Kraków - Niezniszczalni TAK
379 Różycka Agnieszka Kraków - Nauka Biega Nauka BiegaTAK
380 Rybak Łukasz Wieliczka - Gladiatorzy z Areny TAK
381 Rydel Dominika Kraków - Reha-Athletica Team TAK
382 Rykała Wojciech Myślenice - Evil Team TAK
383 Rzeźniczek Patrycja Kraków - Polar Sport 3 Team Polarsport.plTAK
384 Sadowińska Adriana Kraków - Nieźle pobiegani TAK
385 Samek Wiesław Kraków - SoGoodSoFastSOPEM SOPEMTAK
386 Selwa Anna Kraków - Shape 4 The Better ElectroluxTAK
387 Semow Sylwia Kraków - Koziczki KW Kraków kontratakują TAK
388 Sikora Paweł Przeginia Duchowna - Max-Fliz Biega 1 Max-FlizTAK
389 Sikora Małgorzata Przeginia Duchowna - Piorunki 1 Max-FlizTAK
390 Sitkiewicz Michał Kraków - KrakTor KrakTorTAK
391 Sitkiewicz Gabriela Kraków - KrakTor TAK
392 Sitkowska Karolina Kraków - Grupa pod Wezwaniem by Sitkowska Miss Fit Karolina SitkowskaTAK
393 Sitkowski Sylwester - ComarchOnRun4 ComarchTAK
394 Siwy Piotr Tarnowskie Góry - TG Crew NIE
395 Skotak Rafał Kraków - Kowalscy&Friends 2K Krzysztof KowalskiTAK
396 Skrzyński Piotr Proszę o kontakt CHRONOTEX - Max-Fliz Biega 2 Max-FlizTAK
397 Skupień Dominika Kraków - Magic Team TAK
398 Smoła Grzegorz Targowisko - Apteki Zdrowe Ceny Apteki Zdrowe CenyTAK
399 Smyczyński Bartłomiej Kraków - Arrow TAK
400 Socała Barbara Kraków - Perła Kobiecości 2 TAK
401 Soj Przemysław Katowice - Macrologic MacrologicNIE
402 Soja Łukasz Kraków - SoGoodSoFastSOPEM SOPEMTAK
403 Sokołowska Katarzyna Toruń - KrakTor TAK
404 Solecki Krzysztof Kocmyrzów - Max-Fliz Biega 2 Max-FlizTAK
405 Sołtysiak Jacek - ComarchOnRun1 ComarchTAK
406 Sołtysik Katarzyna Czechowice-Dziedzice - Forum Górski Świat TAK
407 Sotkiewicz Rafał Kraków - Iron Runners 2 TAK
408 Sowa Ryszard - ComarchOnRun5 ComarchTAK
409 Sowa-Lewandowska Katarzyna Wieliczka - Piorunki 1 Max-FlizTAK
410 Sowińska Ewa Rybnik - Lazy Beasts TAK
411 Spyt Agnieszka Młoszowa - The Nets The Nets Sp. z o.o.TAK
412 Sroka Mirosław Węgrzce Wielkie - Team Pierzynka TAK
413 Stachura Krzysztof Wieliczka - Niepołomice Biegają TAK
414 Stanek Michał Proszowice - Niezniszczalni TAK
415 Stankiewicz Tomasz Kraków - GT Team Group TrainingTAK
416 Stano Tomasz Kraków - FarmaProm FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.TAK
417 Stasiak Mirosław Gliwice - Dobła TAK
418 Stec Jacek Skawina - Alpha Team TAK
419 Stelmach Piotr Niepołomice - Iron Runners 1 TAK
420 Stępek Karol niepołomice - Apteki Zdrowe Ceny TAK
421 Stępień Małgorzata Kraków - Perła Kobiecości 4 TAK
422 Stępień Agnieszka Kraków - Perła Kobiecości 2 TAK
423 Stępień Bartłomiej Piekoszów - Protiger ProtigerTAK
424 Stojko Oksana Kraków - Random Team TAK
425 Strojny Janusz Skawina - Magic Team TAK
426 Struzik Ireneusz Kraków - ID Team TAK
427 Stuczyński Hubert Kraków - Lazy Beasts TAK
428 Styga Krystyna Kolbuszowa - Perła Kobiecości 7 TAK
429 Suchanek Dominik Będzieszyna - Max-Fliz Biega 2 Max-FlizTAK
430 Sułkowska-Spasov Joanna Brzączowice - Dobczycki Klub Biegacza TAK
431 Suwaj Sabina Sucha Beskidzka - Zdrowe Ceny J-R TAK
432 Swolkien Beata Kraków - Atos Running Team Atos IT ServicesTAK
433 Sypniowski Szymon Kraków - Protiger TAK
434 Sysło Agnieszka Kraków - KrakTor KrakTorTAK
435 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz - Starosądeckie Bryjowioki TAK
436 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz - Starosądeckie Bryjowioki TAK
437 Szczepański Michał Niepołomice - Lojalność Atrybutem Braci MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
438 Szczygiełek Marek Kraków - Polar Sport 2 Team Polarsport.plTAK
439 Szefer Gabriela Mogilany - GT Team Group TrainingTAK
440 Szelerewicz-Gładysz Paulina Niepołomice - 2D20 2D20TAK
441 Szerment Martin Kraków - Multirunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o.TAK
442 Szewczyk Wojciech Wiśniew - Forum Górski Świat TAK
443 Szkodziński Tomasz Kraków - Kowalscy&Friends 2K Krzysztof KowalskiTAK
444 Szlosek Piotr Podłęże - Ptaszki Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
445 Sznajder Małgorzata Wieliczka - Piorunki 1 Max-FlizTAK
446 Szostak Filip Kraków - UKS Szkoła Rajska TAK
447 Szumera Piotr Kraków - Szybcy i wściekli TAK
448 Szymański Wojciech Kraków - Nieźle pobiegani TAK
449 Szymczyk Leszek Niepołomice - Dan-Vet Dan-VetTAK
450 Śliwa Grzegorz Kraków - get.lost NIE
451 Śliwa Krzysztof Niepołomice - Spadli z drzewa MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
452 Śmiałek Łukasz Targowisko - Apteki Zdrowe Ceny Apteki Zdrowe CenyTAK
453 Świątkowska Ania Gliwice - Dobła TAK
454 Świątkowski Dawid Gliwice - Dobła TAK
455 Świerz Ewelina Niepołomice - Iron Runners 3 TAK
456 Świętek Paulina Kraków - Perła Kobiecości 2 TAK
457 Świętek Dariusz Niepołomice - BeActive MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
458 Świętek Tomasz Niepołomice - MAN Team MAN Trucks Sp. z o.o.TAK
459 Świętek Grzegorz Podłęże - Bombowce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
460 Šafář Martin Kuřim - City Hall Kuřim Team TAK
461 Tabor Łukasz Niepołomice - Uchodźcy NIE
462 Tarnawski Jakub Kraków - KKB Dystans KKB DystansTAK
463 Temecki Grzegorz Nowy Targ - Salming TAK
464 Tomasz Kwiecień - ComarchOnRun4 ComarchTAK
465 Tomaśko Barbara Brzączowice - Dobczycki Klub Biegacza TAK
466 Tomaśko Mateusz Brzączowice - Dobczycki Klub Biegacza TAK
467 Trębacz Natalia Jordanów - Zdrowe Ceny J-R TAK
468 Trzcińska-Litwora Sylwia Myślenice - Myśliwce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
469 Turek Arletta Kraków - Perła Kobiecości 1 TAK
470 Tworzydło Paweł Kraków - FK Trefl Fabryka Kart Trefl-Kraków sp. z o.o.TAK
471 Tymofiejewicz Wioleta Kraków - Piorunki Max-FlizTAK
472 Tyrańska Corinna Kraków - Perła Kobiecości 6 TAK
473 Vallejo Eduardo Kraków - Atos Running Team Atos IT ServicesTAK
474 Wałach Maciej Kraków - Magic Team TAK
475 Wardzała Michał Wieliczka - Gladiatorzy z Areny TAK
476 Wayere Pascal Wieliczka - FrenchFries SOPEMTAK
477 Węgrzyn Katarzyna Nowy Targ - Salming TAK
478 Wiek-Rezacz Alicja Satniątki - Jesteśmy Stąd 1 COCA - COLATAK
479 Więcławski Michał - ComarchOnRun5 ComarchTAK
480 Wiktor Michał Jaworzno - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o.TAK
481 Wilczyński Tomasz Niepołomice - projekt eM projekt eMTAK
482 Witas Andrzej Kraków - Polar Sport 1 Team Polarsport.plTAK
483 Witek Aneta Wieliczka - Tylko tak dalej SolarwindsTAK
484 Witkowska- Gacoń Danuta Niepołomice - PTPHE TAK
485 Włodarczyk Wojciech Niepołomice - Fit Club24 Niepołomice Fit Club24 NiepołomiceTAK
486 Wnuczek Marek Częstochowa - Geriavit Running Team TAK
487 Woda Ewelina Kraków - Nauka Biega 1 TAK
488 Wojas Magdalena Kraków - Pogromcy Lasu FitMeTAK
489 Wojciechowski Paweł Kraków - J u v e r u n TAK
490 Wojciechowski Tomasz Krzyszkowice - Zarzycze Biega TAK
491 Wojsznis Agata Kraków - 2D20 2D20TAK
492 Wojsznis Weronika Kraków - 2D20 2D20TAK
493 Wolak Marcin Balice - Max-Fliz Biega 1 Max-FlizTAK
494 Woliński Stefan Niepołomice - W-Team TAK
495 Woliński Marek Kraków - W-Team TAK
496 Worecka Małgorzata Staniątki - Jesteśmy Stąd 2 COCA - COLATAK
497 Wozniak Robert Kraków - Hurry up Hurry upTAK
498 Woźniak Wojciech Wieliczka - PKP S.A. PKP S.A. TAK
499 Wszołek Marcin Przybysławice - Ptaszki Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
500 Wujda Magdalena Kraków - J u v e r u n TAK
501 Wyczółkowska Katarzyna Kraków - Perła Kobiecości 4 TAK
502 Wysocki Daniel Rączna - Arrow TAK
503 Wysocki Wiktor Kraków - Jordan Group Team 1 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
504 Wyżga Rafał Kraków - Royal Canin Royal CaninTAK
505 Zaborski Paweł Kraków - Nieźle pobiegani TAK
506 Zając Michał Niepołomice - BT Events BT EventsTAK
507 Zakrzyński Paweł Nowy Targ - get.lost TAK
508 Zalewski Piotr Staniątki - Jesteśmy Stąd 3 COCA - COLATAK
509 Załęczna Magdalena Wieliczka - Piorunki 1 Max-FlizTAK
510 Zapart Oskar Koniusza - Myśliwce Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.TAK
511 Zarębska Aneta Kraków - Jordan Group Team 2 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
512 Zaród Michał Pierzchnica - BT Events BT EventsTAK
513 Zarycka Julia Kraków - Krakowskie Sarenki TAK
514 Zarzycki Marcin Mszana Dolna - Xceedance Polska Xceedance PolskaTAK
515 Zawada Anna Kraków - GeriatriaDreamTeam TAK
516 Zawadzki Mariusz Niepołomice - BeActive MAN Trucks Sp. z o.o. TAK
517 Zawidniak Nina Kraków - GT Team Group TrainingTAK
518 Zawiła Mirosław Kraków - Damy radę (?)  TAK
519 Ziarkowski Krzysztof Rudawa - Alpha Team TAK
520 Zielińska Joanna Kraków - FMP FMPTAK
521 Zieliński Łukasz Kraków - FMP TAK
522 Zielonka Jacek Wieliczka - Max-Fliz Biega 2 Max-FlizTAK
523 Zięba Monika Wieliczka - Grupa Pod Wezwaniem by Sitkowska Miss Fit Karolina SitkowskaTAK
524 Zięba-Śladowska Agata Radziszów - Zabiegani Ludzie TAK
525 Ziębiński Waldemar Wieliczka - Jordan Group Team 1 Jordan Group Jacek LegendziewiczTAK
526 Zimny Ula Kraków - Koziczki KW Kraków kontratakują TAK
527 Zwierniak Robert Bochnia - SalDeBochegna TAK
528 Zychowicz Sebastian - ComarchOnRun1 ComarchTAK
529 Żabiński Grzegorz Kraków - PTPHE TAK
530 Żegleń Bartosz Tarnowskie Góry - TG Crew NIE


Close