Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV BIEG SITARSKI

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-06-18
Organizator: • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
• LKS Znicz Biłgoraj
• Inicjatywa Biłgoraj Biega
Opis zawodów: • Start Biegu Głównego – Stadion OSiR, ul. Targowa 15, godz. 15:00
PROGRAM IMPREZY:
• 12:00 – 14:00 – przyjmowanie zgłoszeń do biegów i odbiór pakietów startowych
(Biuro Zawodów - hala sportowa OSiR, ul. Targowa 15)
• 14:30 – Bieg Przedszkolaka - 200 m
• 14:45 – Bieg z Łabędziem (open) – 1000 m – startują wszyscy chętni, nordic walking, dzieci szkół podstawowych, rodziny (min. 3 osoby), osoby na wózkach…)
• 15:00 – Bieg Główny (5 km) - Start i Meta Stadion OSiR
• 16:00 – Dekoracje: ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, losowanie nagród wśród uczestników biegów, oficjalne zakończenie.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
W biegu głównym mogą uczestniczyć osoby które:
• posiadają aktualne badania lekarskie (lub złożą podpis pod oświadczeniem o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu i starcie na własną odpowiedzialność)
• rocznikowo ukończyły 16 lat (ur. 2000 r.)
• wyrażą zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb biegu
i rozpowszechnianie swojego wizerunku na materiałach filmowych i fotograficznych
z biegu
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 16 roku życia, muszą obowiązkowo posiadać zgodę rodziców lub prawnych opiekunów, zezwalających na start
w biegu głównym (druk będzie dostępny na stronie www.biegsitarski.lbl.pl)

• Aktualne informacje na stronach:
- www.biegsitarski.lbl.pl
- www.facebook.com/groups/bilgorajbiega/
- www.osir.lbl.pl
Wpisowe i wpłata: • Zgłoszenia elektroniczne do dnia 09.06.2017 r. godz. 12:00 pod adresem:
www.biegsitarski.lbl.pl lub www.chronotex.pl . Opłata startowa (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex) wynosi 30 zł. Osoby, które nie uiszczą opłaty startowej do dnia 31.05.2017 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej, w celu umożliwienia zapisu wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych.
• Wpłacona opłata startowa nie podlega zwrotowi
• O kolejności zgłoszeń decyduje wpłata
• W przypadku nie osiągnięcia limitu zgłoszeń elektronicznych (180 osób) zgłoszenia przyjmowane będą dodatkowo w dniu startu w godz. 12:00 – 14:30 (w Biurze Zawodów – Hala Sportowa OSiR, ul. Targowa 15). Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 45 zł.
• Z opłaty zwolnieni są uczniowie (do wglądu aktualna legitymacja szkolna) i osoby powyżej 70 roku życia.
Limit zawodników: 180
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl 5 km BrakTAK
2 Augustyn Andrzej Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
3 Balicki Zbigniew Zwierzyniec 5 km Carabus TeamTAK
4 Bator Anna Gwoźnica Górna 5 km BrakTAK
5 Bąk Stanisław Biłgoraj 5 km BrakTAK
6 Bednarz Andrzej Sól 5 km BrakTAK
7 Bernaś Dariusz Biłgoraj 5 km BrakTAK
8 Blacha Jarek Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
9 Blacha Agata Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
10 Blicharz Jacek Biłgoraj 5 km BrakTAK
11 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce 5 km Run Run OleszyceTAK
12 Bosak Sławomir Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
13 Brzyska Marcelina Biłgoraj 5 km BrakTAK
14 Buczak Rafał Zamość 5 km BrakTAK
15 Buczko Marek Oleszyce 5 km RUN RUN OLESZYCETAK
16 Buczko Marysia Oleszyce 5 km RUN RUN OLESZYCETAK
17 Buryło Mateusz Jodłówka 5 km Perfect Runner Team/BBL JarosławTAK
18 Bździuch Sławek Biłgoraj 5 km BrakTAK
19 Chmiel Edmund Nowa Dęba 5 km ZMITEK tEAMTAK
20 Czachor Marcin KOLBUSZOWA 5 km BrakTAK
21 Czachor Rafał Nowa Dęba 5 km BrakTAK
22 Czereba Mariusz Oleszyce 5 km Run Run OleszyceTAK
23 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 5 km SKBSTALOWA WOLATAK
24 Czuk Zofia Biłgoraj 5 km BrakTAK
25 Ćwik Hubert Zamość 5 km Agros ZamośćTAK
26 Dąbek Urszula Tarnobrzeg 5 km BBL TarnobrzegTAK
27 Droździel Tomasz Biłgoraj 5 km BrakTAK
28 Dworniczak Katarzyna Gorzków 5 km BrakTAK
29 Dziuba Bogdan Pysznica 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
30 Flis Dominik Zamość 5 km Rozbiegany ZamośćTAK
31 Flis Jadwiga Dereźnia Zagrody 5 km BrakTAK
32 Flis Jan Dereźnia Zagrody 5 km BrakTAK
33 Frańczak Barbara Stalowa Wola 5 km BrakTAK
34 Gąbka Marcin Modliborzyce 5 km BrakTAK
35 Gąsior Jan Susiec 5 km BrakTAK
36 Gelmuda Marta Cieszanów 5 km BrakTAK
37 Gębuś Grzegorz Milcza 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
38 Gęśla Janusz Chłopska Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
39 Gmiterek Tomasz Lublin 5 km BrakTAK
40 Gontarz Aleksandra Biłgoraj 5 km BrakTAK
41 Grabias Jarosław Biłgoraj 5 km BrakTAK
42 Hasiak Jarosław Biłgoraj 5 km BiłgorajTAK
43 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 5 km BrakTAK
44 Hasiak Aleksandra Biłgoraj 5 km BrakTAK
45 Hasiak Maciej Hucisko 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
46 Hunia Karolina Zagórz 5 km BrakTAK
47 Hurkała Mateusz Tereszpol 5 km BSK Miód KozackiTAK
48 Hyz Marek Biłgoraj 5 km OTM-BiłgorajTAK
49 Jakubik Mirosław Zaleszamy 5 km FARTLEK GOTAK
50 Jamroz Michał Biłgoraj 5 km "Znicz" BiłgorajTAK
51 Janczyk Joanna Gorzyce 5 km BrakTAK
52 Jargiło Robert Jastkowice 5 km SKB Stalowa wolaTAK
53 Jarocka -Reczek Małgorzata Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
54 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski 5 km -TAK
55 Kazio Alina Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
56 Kern Artur Hrubieszów 5 km Unia HrubieszówTAK
57 Kicińska Dorota Przemyśl 5 km BrakTAK
58 Kielar Daniel Cieszanów 5 km BrakTAK
59 Kiełbasa Damian Zamość 5 km UKS Azymut Siedliska Gmina ZamośćTAK
60 Kłoczek Szymon Sitaniec 5 km UKS Azymut Siedliska Gmina ZamośćTAK
61 Kmieć Piotr Biłgoraj 5 km BrakTAK
62 Kochowska Elżbieta Sokolniki 5 km Bbl TarnobrzegTAK
63 Koman Krzysztof Biłgoraj 5 km BrakTAK
64 Kozak Sławomir Zamość 5 km Rozbiegany ZamośćTAK
65 Kozak Robert Zamość 5 km Rozbiegany ZamośćTAK
66 Kraczek Paweł Biłgoraj 5 km BrakTAK
67 Kraczek Joanna Biłgoraj 5 km BrakTAK
68 Krajewski Przemysław Warszawa 5 km LECZO TEAMTAK
69 Krawczak Jan Marian Stalowa Wola 5 km SKB Stalowa WolaTAK
70 Krawczyk Maciej Biłgoraj 5 km BrakTAK
71 Król Edward Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
72 Krupa Paweł Agatówka 5 km BrakTAK
73 Kulanica Jarosław Biłgoraj 5 km BrakTAK
74 Kulanin Karol Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
75 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 5 km Zryw Buszkowiczki-PTC PrzemyslTAK
76 Kuzdra Dariusz Zamość 5 km Agros ZamośćTAK
77 Lange Beata Biłgoraj 5 km BrakTAK
78 Lebioda Anna Pysznica 5 km SKB Stalowa WolaTAK
79 Leńczuk Agnieszka Biłgoraj 5 km BrakTAK
80 Lis Dariusz Zamość 5 km BrakTAK
81 Lustych Małgorzata Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
82 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
83 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie 5 km RAPY MASTERSTAK
84 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie 5 km RAPY MASTERSTAK
85 Łukasik Monika Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
86 Łukasik Kinga Rapy Dylańskie 5 km Rapy MastersTAK
87 Machnikowska Kornelia Lubartów 5 km BrakTAK
88 Makuch Magdalena Zamość 5 km Rozbiegany ZamosćTAK
89 Marczak Grażyna Warszawa 5 km BrakTAK
90 Markiewicz Lucyna Grębów 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
91 Marzec Dariusz Tereszpol Zygmunty 5 km BrakTAK
92 Mazurek Krzysztof Zamość 5 km BrakTAK
93 Młynarski Stanisław Zarzecze k. Niska 5 km SKB Stalowa Wola TAK
94 Momot Michał Janów Lubelski 5 km BrakTAK
95 Monastyrska Anna Zamość 5 km Attyla running clubTAK
96 Monastyrski Andrzej Zamość 5 km Attyla running clubTAK
97 Myszak Sławomir Biłgoraj 5 km BrakTAK
98 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5 km brakTAK
99 Niedźwiecka Beata Oleszyce 5 km RUN RUN OLESZYCETAK
100 Niemiec Andrzej Stalowa Wola 5 km BrakTAK
101 Niemiec Paulina Stalowa Wola 5 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZATAK
102 Niesyn Adam Gorzyce 5 km FARTLEK G.O.TAK
103 Oczkowski Roman Stalowa Wola 5 km AmatorTAK
104 Oleksak Tomasz Nisko 5 km Planeta NiskoTAK
105 Patro Jacek Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
106 Patryk Borowiec Stare Oleszyce 5 km BrakTAK
107 Perykasza Mariusz Przeworsk 5 km Przeworska grupa biegowaTAK
108 Piekutowski Jacek Wola Mała 5 km BrakTAK
109 Pierwocha Tomasz Stalowa Wola 5 km BrakTAK
110 Pikor Jacek Zamość 5 km BrakTAK
111 Pilawa Bogumił Lubaczów 5 km RUN RUN OLESZYCETAK
112 Płaneta Marcin Tarnobrzeg 5 km Witar TarnobrzegTAK
113 Płaneta Ewelina Tarnobrzeg 5 km Witar TarnobrzegTAK
114 Polak Irena Biłgoraj 5 km BrakTAK
115 Procner Leszek Gromada 5 km BrakTAK
116 Proszowski Piotr Jastkowice 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
117 Psiuk Andrzej Stary Bidaczów 5 km BrakTAK
118 Pyda Sylwester Wola Radzięcka 5 km Znicz BiłgorajTAK
119 Radawski Artur Biłgoraj 5 km BrakTAK
120 Robak Marcin Biłgoraj 5 km BrakTAK
121 Rochowski Piotr Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
122 Rogozińska-Kozak Dagmara Zamość 5 km Rozbiegany ZamośćTAK
123 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 5 km ZMITEK TEAMTAK
124 Rycyk Grzegorz Krasnystaw 5 km Krasnystaw BiegaTAK
125 Ryczko Andrzej Bilgoraj 5 km BrakTAK
126 Serafin Marek Cmolas 5 km OSP CmolasTAK
127 Serafin Wojciech Biłgoraj 5 km Miłośnicy TańcaTAK
128 Siek Kazimierz Zabrnie 5 km BrakTAK
129 Siembida Małgorzata Borki 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
130 Siembida Gertruda Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
131 Skiba Witold Lubaczów 5 km biegomania lubaczówTAK
132 Skrzeszewska Monika Stalowa Wola 5 km Fartlek GOTAK
133 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
134 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 5 km Rozbiegany ZamosćTAK
135 Sopel Wiesława Lubaczów 5 km Biegomania LubaczówTAK
136 Starońska Dorota Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
137 Strzałka Jerzy Tereszpol-Zaorenda 5 km BrakTAK
138 Swacha Piotr Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
139 Swatowski Jakub Biłgoraj 5 km BrakTAK
140 Szabat Ewa Łazory 5 km BrakTAK
141 Szabat Wiesław Annopol 5 km BrakTAK
142 Szajda Adam Tarnobrzeg 5 km WitarTAK
143 Szczur Iwona Nowa Dęba 5 km BrakTAK
144 Szczur Wiesław Nowa Dęba 5 km BrakTAK
145 Szkoda Robert Biłgoraj 5 km Biłgoraj BiegaTAK
146 Szpinda Marta Biłgoraj 5 km BrakTAK
147 Szpinda Sebastian Biłgoraj 5 km BUT BiłgorajTAK
148 Szpunar Daniel Łańcut 5 km BrakTAK
149 Szpyt Justyna Biłgoraj 5 km brakTAK
150 Szpyt Ryszard Biłgoraj 5 km BUT Biłgoraj Ultra TrailTAK
151 Szubiak Arkadiusz Biłgoraj 5 km BrakTAK
152 Szymanik Adam Tarnogród 5 km BrakTAK
153 Szymański Adam Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
154 Śnieżek Krzysztof Nisko 5 km Planeta NiskoTAK
155 Trzeźwińska Anna Kajetanówka 5 km BrakTAK
156 Turczanik Urszula Dąbrowa 5 km BrakTAK
157 Turczyńska Monika Warszawa 5 km Leczo teamTAK
158 Turza Mirosław Dachnów 5 km Biegomania LubaczówTAK
159 Tutka Dominik Biłgoraj 5 km BrakTAK
160 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg 5 km UKS Siedleszczany Nordic WalkingTAK
161 Urbańska Alina Nowa Dęba 5 km ZMITEK TEAMTAK
162 Urbański Zbigniew Nowa Dęba 5 km ZMITEK TEAM TAK
163 Walania Kinga Głogów Małopolski 5 km TKKF "Sokół" Głogów MałopolskiTAK
164 Wasilewska Joanna Biłgoraj 5 km BrakTAK
165 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola 5 km BrakTAK
166 Winiarz Beata Cieszanów 5 km BrakTAK
167 Witko Adam Adamówka 5 km BrakTAK
168 Włodarczyk Marian Skarżysko-Kamienna 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
169 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska 5 km Planeta NiskoTAK
170 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
171 Wołoszyn Mariusz Biłgoraj 5 km BrakTAK
172 Woźniak Grażyna Nisko 5 km Planeta NiskoTAK
173 Wójs Grzegorz Stalowa Wola 5 km BrakTAK
174 Zawiślak Mateusz Warszawa 5 km BrakTAK
175 Zdunek Michał Frampol 5 km BrakTAK
176 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 5 km SG. Aktywny DynówTAK
177 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 5 km ZMITEK TEAMTAK
178 Zwolak Tomasz Zamość 5 km BrakTAK
179 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK


Close