Nazwa zawodów: | VI ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW 2017 BIEG GŁÓWNY |
Miejsce i termin: | Mszczonów, 2017-12-17 |
Organizator: | Organizatorem VI Świątecznego Biegu z TERMAMI jest OSiR w Mszczonowie wspólnie z LKS Osuchów Kontakt z organizatorem: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie LKS Osuchów / Stanisław Zdunek 501 467 677 , maratla@wp.pl |
Opis zawodów: | Termin i miejsce 1. VI Świąteczny Bieg z TERMAMI odbędzie się 17.12.2017r o godz.11.00 w Mszczonowie 2. Start i meta zlokalizowana jest na terenie Term Mszczonowskich przy ul. Warszawskiej . 3. W ramach imprezy odbędą się także biegi młodzieżowe. Dystans i trasa 1. Długość trasy – Bieg Główny – 5km , Marsz Nordic Walking 5 km, Bieg Młodzieżowy – 2,5km , Szkoły Podst. – 600m. 2. Trasa biegu o podłożu asfaltowo-szutrowym jest dokładnie odmierzona ale nie posiada atestu PZLA. 3. Trasa przebiega ulicami Warszawska , Sportowa , Szkolna , trasa rowerowa , Warszawska 4. Na czas trwania PW na trasie obowiązuje ograniczenie ruchu. Dotyczy to także rowerów, rolek, deskorolek oraz innych urządzeń mechanicznych. 4. Trasa dla Uczestników oznaczona zostanie znakami pionowymi co 1 km . 5. Pomiar czasu odbywać się będzie w technologii RaceResult, Chip przywiązany sznurówką do buta.. Program minutowy 8.30 – 10.30 Weryfikacja i wydawanie numerów i ewentualne zapisy/ hala sportowa / /zapisy dla Szkół Podst. do 10.00 /. 10.30 - Bieg Szkół Podstawowych - 650m 11.00 - Start biegu Głównego, Marszu Nordic Walking i Młodzieżowego - 5000m i 2500m 12.30 - Wręczanie nagród w kategoriach młodzieżowych / hala sportowa /. 13.00 - Wręczanie nagród w Biegu Głównym/ hala sportowa /. |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe 1. Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji Uczestnika, nieukończenia biegu lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 2. Wpłaty w systemie T-Pay przy rejestracji na stronie zawodów lub przelewem na konto organizatora LKS Osuchów ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów Nr. Konta 82 9291 0001 0042 20592000 0010 z dopiskiem VI Bieg z TERMAMI a także należy podać imię i nazwisko a także rok urodzenia zawodnika/ jeżeli ktoś nie korzysta z T-pay / 3. Wysokość wpisowego dla Uczestników wynosi: Bieg główny i Marsz Nordic Walking 1) do 18 listopada 2017 r. – 30,00 zł; 2) do 09 grudnia 2017 r. – 40,00 zł; 3) w dniu zawodów – 50,00 zł. 4. Kwota wpisowego zależna jest od daty wpłaty a nie od daty rejestracji. 5. Wpłaty wpisowego należy dokonywać w terminie 3 dni roboczych od zgłoszenia, ale nie później niż 09 grudnia 2017 r. Po tym terminie osoby nieopłacone zostaną usunięte z listy, ponowna rejestracja możliwa na zasadach ogólnych w dniu zawodów bez pierwszeństwa w miarę dostępności pakietów startowych 6. Osoby, które wniosą opłatę startową po 09 grudnia 2017 r. , powinny posiadać ze sobą potwierdzenie płatności podczas odbioru pakietu. 7. Wpłaty wpisowego można dokonać online (z profilu rejestracyjnego) za pośrednictwem serwisu T-pay 8. Zwolnieni z wpisowego są: 9. Osoby , które w dniu 17.12.2017 r mają skończone 70 lat 10. Dowodem wniesienia lub zwolnienia z wpisowego jest pojawienie informacji o wpłacie przy nazwisku Uczestnika na liście startowej, co następuje po ok. 7 dniach. Jeżeli po upływie 7 dni informacja się nie pojawi , Uczestnik zobowiązany jest skontaktować się z organizatorem. 11. Zawodnicy zobowiązują się do zwrotu chipa pomiarowego po biegu lub wpłaty 10 zł w przypadku jego zniszczenia lub zgubienia |
Limit zawodników: | 300 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiak Tomasz | Żyrardów | 5 km | Brak | TAK |
2 | Adamiak Adriana | Żyrardów | 5 km | Brak | TAK |
3 | Adamkiewicz Karolina | Nowa Sucha | 5 km | Brak | TAK |
4 | Adamkiewicz Mirosław | Sochaczew | 5 km | 1967 | TAK |
5 | Aksamit Rafał | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
6 | Baranowski Romuald | Płock | Marsz Nordic Walking 5 km | DYNAMIC | TAK |
7 | Baranowski Paweł | Zielonka | 5 km | TruckShow Team | TAK |
8 | Baranowski Krzysztof | Zielonka | 5 km | Truck Show Team | TAK |
9 | Boniecki Jacek | Pruszków | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
10 | Boniecki Marcin | Radziejowice | 5 km | Brak | NIE |
11 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | 5 km | Brak | TAK |
12 | Brzezina Ewa | Sochaczew | Marsz Nordic Walking 5 km | chodzezkijami.pl | TAK |
13 | Brzezina Józef Maciej | Sochaczew | Marsz Nordic Walking 5 km | chodzezkijami.pl | TAK |
14 | Budkiewicz Feluch Donata | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
15 | Chaber Ewa | Sochaczew | 5 km | Brak | TAK |
16 | Ciecharowska Justyna | Żyrardów | 5 km | Brak | TAK |
17 | Ciesielski Marcin | Warszawa | 5 km | Duklanowski Team | TAK |
18 | Czarnecki Rafał | Bronisławka | 5 km | Brak | NIE |
19 | Czarnecki Adam | Osuchów | 5 km | Brak | NIE |
20 | Czeczott Katarzyna | Skierniewice | 5 km | Brak | NIE |
21 | Dąbrowski Maciej | Sochaczew | 5 km | Brak | TAK |
22 | Depta Paulina | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
23 | Deska Elżbieta | Grójec | 5 km | Brak | TAK |
24 | Dobrowolski Marek | Sochaczew | 5 km | Brak | TAK |
25 | Domański Dariusz | Makówka | 5 km | DOGOŃ | NIE |
26 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | 5 km | WKB Meta Lublinic | TAK |
27 | Dryguła Piotr | Skierniewice | 5 km | Brak | TAK |
28 | Duch Marcin | Skierniewice | 5 km | PARKRUN SKIERNIEWICE | NIE |
29 | Dziakiewicz Iwona | Żyrardów | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
30 | Dziedzic Kamil | Leszno | 5 km | Brak | NIE |
31 | Feluch Krzysztof | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
32 | Frelik Grażyna | Sosnowica | 5 km | - | TAK |
33 | Frelik Karol | Mszczonów | 5 km | LKS Osuchów | TAK |
34 | Frydrych Bożena | Warszawa | 5 km | ---------------------- | TAK |
35 | Gać Tomasz | Żyrardów | 5 km | 1984 | NIE |
36 | Gala Kamila | Warszawa | 5 km | Naprzód Młociny | TAK |
37 | Gałązka-Ignaczuk Aneta | Sochaczew | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
38 | Gargas-Marut Małgorzata | Józefosław | 5 km | PZU Sport Team | TAK |
39 | Głogowska Karolina | Radom | 5 km | Brak | TAK |
40 | Gołyński Sławomir | Mszczonów | 5 km | Brak | TAK |
41 | Górski Tomasz | Duchnice | 5 km | Brak | TAK |
42 | Górzyńska Anna | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
43 | Gralewicz Wiesław | Chylice | 5 km | Brak | TAK |
44 | Gralewicz Olga | Chylice | 5 km | Brak | TAK |
45 | Grubka Marcin | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
46 | Grudek Kuba | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
47 | Hiż Karolina | Kowiesy | 5 km | Brak | TAK |
48 | Hiż Konrad | Kowiesy | 5 km | FIEGE | TAK |
49 | Hołowacz Tomasz | Warszawa | 5 km | Kondycja | TAK |
50 | Ignatowicz Andrzej | Warszawa | 5 km | Trucht Tarchomin Team | TAK |
51 | Jarocki Jacek | Pruszków | 5 km | Brak | TAK |
52 | Jędruszczak Piotr | Mszczonów | 5 km | Goggle PAE Team | TAK |
53 | Kacpura Piotr | Radom | 5 km | 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego | TAK |
54 | Kaczanowska Monika | Grójec | 5 km | Brak | TAK |
55 | Karasiński Marcin | Warszawa | 5 km | Brak | NIE |
56 | Karwan Zbigniew | Lublin | 5 km | BBL | TAK |
57 | Klimczak Joanna | Warszawa | 5 km | Asia Biega | NIE |
58 | Klusek Jolanta | Warszawa | 5 km | Yola Yolanda | TAK |
59 | Kłosiewicz Rafał | Korytów A | 5 km | Brak | TAK |
60 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | 5 km | RaceFighter | TAK |
61 | Kocimski Jan | Sochaczew | 5 km | KM AKTYWNI Sochaczew | TAK |
62 | Koczorowsk Anna | Radiówek | 5 km | Koczory | TAK |
63 | Koczorowski Marcin | Radiówek | 5 km | Koczory | TAK |
64 | Kołodziejczak Radosław | Sochaczew | 5 km | Socho Team | NIE |
65 | Komorniczak Łukasz | Radziejowice | 5 km | Fiege | TAK |
66 | Kopeć Waldemar | Łowicz | 5 km | nie | NIE |
67 | Kopeć Mariusz | Błędów | 5 km | Brak | NIE |
68 | Kornicka Aneta | Pruszków | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
69 | Kornicki Robert | Pruszków | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
70 | Kosiarek Edyta | Zyrardów | 5 km | Żyrafa | TAK |
71 | Kostrzewska Ewa | Grójec | 5 km | Brak | TAK |
72 | Kośla Paweł | Żyrardów | 5 km | Brak | TAK |
73 | Kowalska Kasia | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
74 | Krajewski Przemysław | Warszawa | 5 km | LECZO TEAM | TAK |
75 | Krasnodębski Adam | Warszawa | 5 km | Brak | NIE |
76 | Krawczak Hubert | Błędów | 5 km | sadownik błędów | TAK |
77 | Kryczka Krzysztof | Żyrardów | 5 km | - | TAK |
78 | Ksyna Bogusław | Kamion | 5 km | OSP Kamion | TAK |
79 | Kubiak Grzegorz | Kutno | 5 km | MCPP | TAK |
80 | Kulis Aleksandra | Badowo-Mściska | 5 km | Mort! | TAK |
81 | Kulis Grzegorz | Warszawa | 5 km | Mort! | TAK |
82 | Kuran Piotr | Mszczonow | 5 km | Brak | TAK |
83 | Kurenda Andrzej | Radom | 5 km | 42 Baza Lotnictwa Szkolnego /DĄBROWSKI TEAM | TAK |
84 | Lichucka Katarzyna | Pruszków | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
85 | Lipiec Dariusz | Warszawa | Marsz Nordic Walking 5 km | Byledobiec Anin | TAK |
86 | Liszewski Adam | Bełchatów | 5 km | Shakur | NIE |
87 | Machaj Paulina | Mszczonów | 5 km | Brak | TAK |
88 | Majcher Elżbieta | Rawa Mazowiecka | 5 km | LUKS "BOGUSZYCE" | TAK |
89 | Malinowski Piotr | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
90 | Marczuk Kazimierz | Magdalenka | 5 km | kondycja | TAK |
91 | Marek Henryk | Warszawa | 5 km | --------------- | TAK |
92 | Marek Roman | Warszawa | 5 km | IPN | TAK |
93 | Marszałek Jerzy | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
94 | Maszewska-Wach Mariola | Rawa Mazowiecka | 5 km | Rawa Tim Zawsze Slim | TAK |
95 | Maślankiewicz Piotr | Żyrardów | 5 km | Fiege | TAK |
96 | Melon Tomasz | Skierniewice | 5 km | Klub Sportowy "Tęcza" | TAK |
97 | Mędrzycki Mirosław | Warszawa | 5 km | Parkrun Warszawa-Bródno | NIE |
98 | Michalczuk Paweł | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | TAK |
99 | Moszkowicz Eugeniusz | Warszawa | 5 km | Kondycja | TAK |
100 | Naskręt Mariusz | Racot | 5 km | Brak | TAK |
101 | Niedziółka Malgorzata | Warszawa | 5 km | Truck Show Team | TAK |
102 | Nowak Paweł | Leszno | 5 km | Brak | TAK |
103 | Nowak Monika | Leszno | 5 km | Brak | TAK |
104 | Nowak Natalia | Leszno | 5 km | Brak | TAK |
105 | Nowakowski Czesław | Warszawa | 5 km | Klub Biegacza GOCH | TAK |
106 | Nowakowski Tobiasz | Stanisławów | 5 km | Kocham Anię | TAK |
107 | Nowocień Jacek | Podkowa Leśna | 5 km | GLKS Nadarzyn | TAK |
108 | Noworyta Jacek | Warszawa | Marsz Nordic Walking 5 km | ASA TEAM Biegiem po zdrowie | TAK |
109 | Olszewski Krzysztof | Olszewo - Borki | 5 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK |
110 | Oziębski Sebastian | Błędów | 5 km | Brak | NIE |
111 | Petrycki Marcin | Marków Świnice | 5 km | Fiege | TAK |
112 | Pietras Jola | Piastów | 5 km | Brak | TAK |
113 | Piguła Krzysztof | Łódź | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
114 | Płusa Monika | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
115 | Płusa Iwona | Warszawa | 5 km | Parkrun-Bródno | TAK |
116 | Płusa Jerzy | Warszawa | 5 km | Parkrun-Bródno | TAK |
117 | Pochylski Łukasz | Radom | 5 km | JW 4938 | NIE |
118 | Pociech Iwona | Korytów | 5 km | Brak | TAK |
119 | Pociech Marek | Korytów | 5 km | Brak | TAK |
120 | Poteralska Alina | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
121 | Poteralski Dariusz | Warszawa | 5 km | Parkrun Bródno | TAK |
122 | Prokopiuk Robert | Jesionka | 5 km | Brak | TAK |
123 | Radej Sylwia | . | 5 km | Brak | TAK |
124 | Radomski Marcin | Płock | Marsz Nordic Walking 5 km | BIEGAM W SFETSZE | TAK |
125 | Ratynski Pawel | Mogielnica | 5 km | Brak | NIE |
126 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa-wesoła | Marsz Nordic Walking 5 km | NW Warszawa Wawer | NIE |
127 | Rogóż Elżbieta | Warszawa | 5 km | ProRunning Promotion | TAK |
128 | Rosa Dariusz | Jamno | 5 km | Brak | TAK |
129 | Rosińska Barbara | Milanówek | 5 km | STO-nogi Milanówek | TAK |
130 | Rosiński Eugeniusz | Milanówek | 5 km | STO-nogi Milanówek | TAK |
131 | Rosołowska Joanna | Grójec | 5 km | Brak | TAK |
132 | Rybarczyk Małgorzata | Leszno | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
133 | Rybarczyk Arkadiusz | Leszno | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
134 | Rybarczyk Maja | Leszno | 5 km | Brak | TAK |
135 | Rybarczyk Jakub | Leszno | 5 km | Brak | TAK |
136 | Rybka Piotr | Kampinos | 5 km | Brak | TAK |
137 | Rybka Paweł | Kampinos | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
138 | Rybka Mariola | Kampinos | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
139 | Sajkowski Andrzej | Warszawa | 5 km | Metro Warszawskie | TAK |
140 | Salak Michał | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
141 | Seliga Monika | Wola Pękoszewska | 5 km | Brak | TAK |
142 | Sikorski Andrzej | Sochaczew | 5 km | ZABIEGANI SOCHACZEW | TAK |
143 | Siódemak Marcin | Warszawa | 5 km | Brak | NIE |
144 | Siódemak Mateusz | warszawa | 5 km | Brak | NIE |
145 | Sitarek Iwona | Grójec | 5 km | pko bank polski | TAK |
146 | Sosnowski Janusz | Żyrardów | 5 km | Fiege | TAK |
147 | Sprengel Piotr | Milanówek | 5 km | A.K.B. MORT!/Legia Run Club | TAK |
148 | Stanecka Małgorzata | Skierniewice | 5 km | parkrunskierniewice | TAK |
149 | Stanecki Marcin | Skierniewice | Marsz Nordic Walking 5 km | parkrunskierniewice | TAK |
150 | Stanski Slawomir | Warszawa | 5 km | Truck Show Team | TAK |
151 | Starzyński Adam | Nieporęt | 5 km | ProRunning Promotion | TAK |
152 | Strojek Łukasz | Marianka | 5 km | Brak | TAK |
153 | Sułkowski Michał | Warszawa | 5 km | Legia Run Club | TAK |
154 | Sychowicz Daniel | Otwock | 5 km | Grazia Running | TAK |
155 | Sychowicz Joanna | Otwock | 5 km | Brak | TAK |
156 | Szafran Beata | Marków Świnice | 5 km | Fiege | TAK |
157 | Szczekutowicz Adrian | Warszawa | 5 km | Husaria Race Team | TAK |
158 | Szczepłek Jasiek | Warszawa | 5 km | Kaczmar Project | NIE |
159 | Szewczyk Robert | Mszczonów | 5 km | Brak | TAK |
160 | Szklarczyk Wiesława | Stare Kozłowice | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
161 | Szydlik Łukasz | Mszczonów | 5 km | Brak | TAK |
162 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | 5 km | Brak | TAK |
163 | Szymczak Malgorzata | Tarczyn | 5 km | - | TAK |
164 | Ślepowronski Bogdan | Warszawa | 5 km | Truck Show Team | TAK |
165 | Tomaszewski Maciej | Radziejowice | 5 km | Brak | TAK |
166 | Tomaszewski Maciej 2 | Radziejowice | 5 km | Brak | TAK |
167 | Tomaszewski Krzysztof | Radziejowice | 5 km | Brak | TAK |
168 | Troniarz Stanislaw | Raszyn | Marsz Nordic Walking 5 km | Brak | TAK |
169 | Turczyńska Monika | Warszawa | 5 km | Leczo Team | TAK |
170 | Ufa Jarosław | Sochaczew | 5 km | Brak | TAK |
171 | Vuco Ivo | Warszawa | 5 km | Marathon Brothers | TAK |
172 | Vysochanska Vlasta | Czarny Las | Marsz Nordic Walking 5 km | Vysochanski | NIE |
173 | Vysochanska Tetyana | Czarny Las | Marsz Nordic Walking 5 km | Vysochanski | NIE |
174 | Wacławek Bogusław | Kanie | 5 km | Brak | TAK |
175 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Brak | TAK |
176 | Walendzik Dariusz | Marianka | 5 km | Brak | TAK |
177 | Walendzik Sławomir | Skierniewice | 5 km | Brak | TAK |
178 | Wasilewski Tomasz | Żyrardów | 5 km | Brak | TAK |
179 | Wawrzyńczyk-Malinowska Ania | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
180 | Węclewski Jacek | Warszawa | 5 km | Brak | TAK |
181 | Wiaderek Sławomir | Warszawa | 5 km | Pędzące Żółwie | TAK |
182 | Wicha Iwona | Góra Kalwaria | 5 km | OK! SPORT | TAK |
183 | Więckiewicz Rafał | Sochaczew | 5 km | Brak | TAK |
184 | Wiśniewska Katarzyna | Warszawa | 5 km | Indywidualistka | NIE |
185 | Wojtczak Andrzej | Osuchów | 5 km | LKS Osuchów | TAK |
186 | Wójcik Dariusz | Warszawa | 5 km | OK!Sport | NIE |
187 | Wroblewska Nataliia | Piaseczno | 5 km | Brak | TAK |
188 | Zagrajek Sławek | Radziejowice | 5 km | Brak | TAK |
189 | Zawadzki Sebastian | Lesznowola | 5 km | Brak | TAK |
190 | Ząbczyński Adam | Sochaczew | 5 km | UKS Filipides Teresin | TAK |
191 | Żochowski Daniel | Warszawa | 5 km | ŻÓRAWSKI TEAM | TAK |
192 | Żółtowski Krzysztof | Mszczonów | 5 km | Brak | TAK |
193 | Żywek Teresa | Warszawa | 5 km | Tripower.pl | TAK |