займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V ENERGETYCZNA DYCHA II MISTRZOSTWA GRUPY KAPITAŁOWEJ ENEA

Miejsce i termin: Kozienice, 2017-09-30
Organizator: SPONSOR GENERALNY
http://www.enea.pl/

ORGANIZATOR:
UKS „OLIMP” Kozienice – tel. 48 614 10 52, olimpkoz@wp.pl
Dyrektor Biegu – Tomasz Baranowski tel. 508 184 647, tomaszbaranowski@poczta.fm

WSPÓŁORGANIZATOR:
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu – tel. 48 611 72 00, kcris@kcris.pl
http://www.kcris.pl/
Opis zawodów: Dystans: 10 km, trasa o nawierzchni asfaltowej z atestem PZLA.
START - ul. Jeziorna , META - Ośrodek Sportu i Rekreacji
HARMONOGRAM ZAWODÓW
8:00 otwarcie Biura Zawodów
10:30 zamknięcie biura zawodów
11:00 Start biegu na 10 km
13:30 dekoracja w Amfiteatrze na terenie Ośrodka KCRiS, ul. Bohaterów Studzianek 30
14:30 zakończenie imprezy.

Nagrody finansowe
1. Klasyfikacja generalna Kobiet:
I miejsce – 600 zł.
II miejsce – 500 zł.
III miejsce – 400 zł.
2. Klasyfikacja generalna Mężczyzn:
I miejsce – 600 zł.
II miejsce – 500 zł.
III miejsce – 400 zł.
3. Kategorie wiekowe Kobiet i Mężczyzn:
I miejsce – 200 zł.
II miejsce – 100 zł.
III miejsce – 50 zł.
Nagrody z klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych nie dublują się.
4. Klasyfikacja Mistrzostw Grupy Kapitałowej Enea Kobiet:
I miejsce – 300 zł.
II miejsce – 200 zł.
III miejsce – 100 zł.
5. Klasyfikacja Mistrzostw Grupy Kapitałowej Enea Mężczyzn:
I miejsce – 300 zł.
II miejsce – 200 zł.
III miejsce – 100 zł.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 1. Opłata startowa:
do dnia 15.05.2017r.
– 30 zł
- 20 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 10 zł ulgowa - członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice
do dnia 31.07.2017r.
– 40 zł
- 30 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 20 zł ulgowa - członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice
do dnia 27.09.2017r
- 50 zł
- 40 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 30 zł ulgowa - członkowie Klubu „OLIMP”
W biurze zawodów
– 70 zł
- 50 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 40 zł ulgowa - członkowie Klubu „OLIMP” Kozienice
Wszystkie zgłoszenia nie opłacone będą usuwane w dniach zmiany kwoty wpisowego.
Opłaty w systemie mikropłatności należy dokonywać przez stronę rejestracji do biegu, opłaty ulgowe przelewem na konto organizatora
UKS „OLIMP” Kozienice, ul. Głowaczowska, 26-900 Kozienice
Konto: 22 8002 0004 0200 7133 2020 0101
PS Bank
Oddział w Kozienicach
z dopiskiem ”V Energetyczna Dycha” Kozienice 2017 opłata startowa- imię, nazwisko.
Płatności przelewem na konto klubu można dokonać do dnia 22.09.2017 r.
Przy weryfikacji i odbiorze numerów startowych w przypadku braku potwierdzenia wpłaty na stronie zapisów, należy przedstawić dowód opłaty startowej.
2. Uczestnicy mężczyźni 70 lat i powyżej, kobiety 60 lat i powyżej oraz czynni zawodnicy UKS „OLIMP” Kozienice zwolnieni są z opłaty startowej.
Opłata startowa nie podlega zwrotowi i nie można jej przenosić na inną osobę.
3. W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane do osiągnięcia limitu 250 osób
4. Wpłacającym po 18.09.2017 r. nie gwarantujemy koszulki okolicznościowej.

zapisy elektroniczne otwarte do osiągnięcia limitu 250 opłaconych zawodników, zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyn Angelika Dębiaki 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
2 Babula Jarosław Ryczywół 10 km Bank MillenniumTAK
3 Bachan-Urbanek Ewa Leokadiów 10 km Zwoleń BiegaTAK
4 Badurek Maciej Mińsk Mazowiecki 10 km LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaTAK
5 Balińska Agnieszka Szkucin 10 km Balax TeamNIE
6 Baliński Wojciech Ruda Maleniecka 10 km Balax TeamNIE
7 Banach Andrzej Garbatka-Letnisko 10 km Biegiem Radom!TAK
8 Banach Kuba Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
9 Banasik Paweł Radom 10 km enduhub.comTAK
10 Bartoszuk Michał Stare Hołowczyce 10 km BrakTAK
11 Bąk Piotr Kozienice 10 km ZerwipludryTAK
12 Bednarzak Tadeusz Siedlce 10 km BrakTAK
13 Biłos Rafał Rososz 10 km BrakTAK
14 Błaszczyk Anna Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
15 Bonecki Robert Warszawa 10 km BrakTAK
16 Boniecki Artur Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
17 Borawski Łukasz Warszawa 10 km BrakTAK
18 Borkowska Edyta Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
19 Borkowska Hanna Radom 10 km Biegiem RadomTAK
20 Borkowski Tomek Radom 10 km Zwoleń BiegaTAK
21 Borkowski Jerzy Radom 10 km Biegiem RadomTAK
22 Borowiecki Michał Kozienice 10 km Olimp / Enea WytwarzanieTAK
23 Brewczyński Wojciech Radom 10 km lub wybierz z listyTAK
24 Brodacki Waldemar Puławy 10 km Chemik noxy puławyTAK
25 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 10 km BrakTAK
26 Bryl Marcin Warszawa 10 km Adidas Runners WarsawTAK
27 Bukalska Julita Gózd 10 km Zwoleń BiegaTAK
28 Bulanda Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
29 Celak Mateuz Opoczno 10 km MKL szczecinTAK
30 Chlebowski Piotr Ryki 10 km JW 4461TAK
31 Churski Szymon Warszawa 10 km flexisolutions.plTAK
32 Cieślak Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
33 Cieślak Grzegorz Kozienice 10 km ESSELTE TEAMTAK
34 Curyło Wacław Warka 10 km BrakTAK
35 Cyngot Jacek Kozienice 10 km UKS TAK
36 Cywka Waldemar Radom 10 km Zwoleń BiegaTAK
37 Cywka Krzysztof Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaNIE
38 Czubak Piotr Iłża 10 km Iłża PędziTAK
39 Dąbrowski Andrzej Józefów 10 km BrakTAK
40 Didovodiuk Dmutro Iwano-Frankiwsk 10 km MK Luchesk/LKB RudnikTAK
41 Didovodiuk Olesya Iwano-Frankiwsk 10 km MK Luchesk/LKB RudnikNIE
42 Dolega Darek Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
43 Domagała Marcin Zwoleń 10 km Zwolen BIegaTAK
44 Domagała Katarzyna Zwoleń 10 km Zwolen BIegaTAK
45 Domagała Piotr Ryczywół 10 km BrakTAK
46 Domagała Wioletta Ryczywół 10 km BrakTAK
47 Drapała Bogdan Kozienice 10 km BrakTAK
48 Drózd Paulina Radom 10 km BrakTAK
49 Dygas Katarzyna Ciepielów 10 km Zwoleń BiegaTAK
50 Frydrych Bożena Warszawa 10 km BrakTAK
51 Gadzinowski Ignacy Radom 10 km BrakTAK
52 Garbarczyk Piotr Kozienice 10 km BrakTAK
53 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 10 km BrakTAK
54 Głodek Marcin Stężyca 10 km BrakTAK
55 Głogowska Karolina Radom 10 km BrakNIE
56 Głowala Robert Garwolin 10 km GKS Wilga GarwolinTAK
57 Gmiński Kamil Nowiny 10 km Wing Tsun Kung Fu KozieniceTAK
58 Grabińska Gizela Warszawa-Wesoła 10 km AZS UW / Dream RunTAK
59 Grabowska Iwona Dęblin 10 km BrakTAK
60 Grabowski Jarosław Dęblin 10 km 41 BLSzTAK
61 Grudek Kuba Warszawa 10 km BrakTAK
62 Grudzień Karol Kozienice 10 km BrakTAK
63 Grygiel Rafał Garbatka-Letnisko 10 km BrakTAK
64 Grzeszczyk Katarzyna Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
65 Grzęda Michał Puławy 10 km BrakTAK
66 Hniedziewicz Janka Warszawa 10 km BrakNIE
67 Hołowacz Tomasz Warszawa 10 km KondycjaTAK
68 Imiołek Adam Kępiny 10 km Biegiem Radom NIE
69 Imiołek Anna Kępiny 10 km Biegiem RadomNIE
70 Iwanicki Łukasz Lublin 10 km Lubelski Węgiel "Bogdanka"TAK
71 Iwanicki Władysław Łęczna 10 km Lubelski Węgiel "Bogdanka"TAK
72 Jakubczak Piotrek Kleszczówka 10 km BrakTAK
73 Janeczek Adam Kozienice 10 km BrakTAK
74 Janeczek Mirosław Kozienice 10 km BrakTAK
75 Janeczek Agnieszka Kozienice 10 km BrakTAK
76 Janik Paweł Garbatka Letnisko 10 km Plon GarbatkaTAK
77 Janik Michał Radom 10 km Plon GarbatkaNIE
78 Jaworska Aleksandra Kraków 10 km BrakTAK
79 Jaworski Artur Kraków 10 km BrakTAK
80 Kacprowicz Anita Radom 10 km BrakTAK
81 Kacprzak Andrzej Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
82 Kaczkowski Krzysztof Kozienice 10 km BrakTAK
83 Kalbarczyk Michał Radom 10 km Plon GarbatkaNIE
84 Kardas Ilona Dęblin 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
85 Kaźmierczak Konrad parznice 10 km BiegiemRadom!TAK
86 Khomych Hryhorii Luck 10 km LKB Rudnik/SK KovelNIE
87 Kiciński Andrzej Ossala 10 km 42BLSZTAK
88 Kiliarska Valentyna Donetsk 10 km Lkb RudnikNIE
89 Kłos Karol Kozienice 10 km BrakTAK
90 Kolek Cezary Dęblin 10 km BrakNIE
91 Konieczna Katarzyna Warszawa 10 km BrakTAK
92 Konofał Piotr Kozienice 10 km BrakTAK
93 Kordas Maciej Kozienice 10 km BrakTAK
94 Kossakowska Katarzyna Warszawa 10 km KlubTAK
95 Kot Leszek Łęczna 10 km LW BogdankaTAK
96 Kowalska Urszula Radom 10 km BrakTAK
97 Kozakiewicz Aneta Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
98 Krawczyk Jakub Kozienice 10 km BrakTAK
99 Krekora Adrian Kozienice 10 km BrakTAK
100 Krekora Robert Kozienice 10 km BrakTAK
101 Krekora Mateusz Kozienice 10 km Enea WytwarzanieTAK
102 Król Paweł Kozienice 10 km BrakTAK
103 Krześniak-Molga Magdalena Radom 10 km BrakTAK
104 Kubiak Sławomir Radom 10 km BrakTAK
105 Kubicki Roman Przysucha 10 km lub wybierz z listyTAK
106 Kucharska-Kubiś Paulina Kozienice 10 km BrakNIE
107 Kucharski Marcin Radom 10 km bbl radomTAK
108 Kuleta Mikołaj Żyrardów 10 km BrakTAK
109 Kulik Ewa Kozienice 10 km UKS "Olimp" Kozienice TAK
110 Kurach Paweł Garwolin 10 km BrakNIE
111 Kuznnietcov Gennadii Kijow 10 km MK Luchesk/LKB RudnikNIE
112 Kwapisiewicz Dariusz Radom 10 km 42BLSz RadomTAK
113 Lach Robert Dęblin 10 km BrakTAK
114 Langa Łukasz Kozienice 10 km BrakTAK
115 Lecyk Damian Poznań 10 km ENEA OperatorTAK
116 Lemieszek Dawid Czarna 10 km KRSPTAK
117 Leopold Marcin Komorniki 10 km EneaTAK
118 Leopold Małgorzata Komorniki 10 km EneaTAK
119 Lesiak Roman Kozienice 10 km BrakNIE
120 Leszczyńska Joasia Kozienice 10 km WKZ KozieniceTAK
121 Lewocha Rafał Jastrząb 10 km Wożniak Running TeamTAK
122 Lisicki Paweł Kozienice 10 km MZKS KozieniceTAK
123 Łopuszyński Robert Puławy 10 km BrakTAK
124 Madajczyk Przemysław Aleksandrówka 10 km BrakTAK
125 Maj Beata Kozienice 10 km ESSELTE TEAM TAK
126 Maj Andrzej Kozienice 10 km ESSELTE TEAM TAK
127 Makarski Wiktor Radom 10 km BrakTAK
128 Maletka Dominika Kołbiel 10 km BrakTAK
129 Malinowski Jarosław Ryki 10 km BrakTAK
130 Mądzik Aleksandra Warsaw 10 km Golden TeamTAK
131 Michalec Wojciech Radom 10 km -NIE
132 Michalska Małgorzata Antoniówka 10 km Biegiem RadomTAK
133 Michałowski Łukasz Radom 10 km SPPP RadomTAK
134 Mierzejewska Ewa Kozienice 10 km nzTAK
135 Mierzejewski Grzegorz Kozienice 10 km nzTAK
136 Mikołajczyk Marta Warka 10 km Start.Pulaski.WarkaTAK
137 Milczarczyk Dariusz Kozienice 10 km BrakTAK
138 Mitrofaniuk Marek Siedlce 10 km Yulo Run Team Siedlce / Team KopećTAK
139 Molga Maciej Radom 10 km BrakTAK
140 Nemchenko Maryna Harkiw 10 km MK Luchesk/LKB RudnikNIE
141 Nowak Przemysław Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
142 Nowak Janusz Warszwa 10 km Enea TradingTAK
143 Nowotnik Michał Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
144 Okseniuk Sergii Luck 10 km MK Luchesk/LKB RudnikTAK
145 Okseniuk Oksana Luck 10 km MK Luchesk/LKB RudnikTAK
146 Oleś Wojciech Jedlnia Letnisko 10 km BrakTAK
147 Orłowska Karolina Kozienice 10 km Rivers of BabylonNIE
148 Orłowski Mariusz Turka 10 km BrakTAK
149 Orman Tomasz Szydłowiec 10 km BrakTAK
150 Osiadacz Marcin Kozienice 10 km BrakTAK
151 Pacuszka Jacek Leopoldów 10 km BrakTAK
152 Panasiuk Sergii Kowel 10 km SK Kovel NIE
153 Patała Władysław Moszczenica 10 km BrakTAK
154 Pawłowski Adam Warszawa 10 km BrakTAK
155 Pelkowski Michał Warszawa 10 km BrakTAK
156 Pelkowski Szymek Warszawa 10 km BrakTAK
157 Piekarska Anna Brzeźnica 10 km BrakTAK
158 Pietras Jola Piastów 10 km BrakTAK
159 Płachta Marcin Zwoleń 10 km Komenda Powiatowa PSP w ZwoleniuTAK
160 Podczasi Marcin Kozienice 10 km BrakTAK
161 Podlipny Marek Wesołówka 10 km LW BogdankaTAK
162 Podolska Kornelia Kozienice 10 km BrakTAK
163 Podsiadły Szymon Kozienice 10 km WKZTAK
164 Podsiadły Michał Kozienice 10 km WKZ PodsiadłyTEAMTAK
165 Połczyński Radosław Kozienice 10 km BrakTAK
166 Prokop Tomasz Radom 10 km BrakTAK
167 Prokop Anna Radom 10 km BrakTAK
168 Pryciak Marcin Kleszczówka 10 km BiegusiemTAK
169 Raita Oksana Lwiw 10 km MK Luchesk/LKB RudnikNIE
170 Rębiś Hanna Kozienice 10 km BrakTAK
171 Rosik Piotr Sulejówek 10 km BrakTAK
172 Rosik Ewelina Sulejówek 10 km BrakTAK
173 Roszkowski Wojciech Warszawa 10 km BrakTAK
174 Rusak Sławomir Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
175 Rusinowska Izabela Kozienice 10 km RokNIE
176 Rusinowski Grzegorz Kozienice 10 km Ks Energia NIE
177 Rykowski Radosław Kozienice 10 km Rivers of BabylonNIE
178 Rywacki Emil Pionki 10 km BBl_PionkiNIE
179 Sałas Krzysztof Radom 10 km Tiger Faja FajaTAK
180 Savchuk Ruslan Ivano-Frankivsk 10 km BrakNIE
181 Sejdak Radomir Warszawa 10 km BrakTAK
182 Serafin Piotr Jastrzębia 10 km BrakTAK
183 Sierański Witold Sobolew 10 km MotosobolewTAK
184 Skawiński Michał Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
185 Skomra Krzysztof Pionki 10 km Banda LulusiaTAK
186 Skóra Sebastian Dęblin 10 km BrakTAK
187 Skuza Mikołaj Warszawa 10 km BrakNIE
188 Słowik Radosław Żelechów 10 km BrakNIE
189 Smoliński Dominik Kraków 10 km Dynovia DynówNIE
190 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
191 Sobczyk Wojciech Kozienice 10 km BrakTAK
192 Sobieszek Sylwia Niwki 10 km Zwoleń BiegaTAK
193 Solecka Magdalena Kozienice 10 km BrakTAK
194 Sotowska Barbara Warszawa 10 km BrakTAK
195 Sputowski Jurek Radom 10 km Biegiem Radom!NIE
196 Spytek Justyna Warszawa 10 km BrakTAK
197 Stańczuk Leszek Chodów 10 km BrakTAK
198 Starzyk Ewelina Świerże Górne 10 km BrakTAK
199 Starżyński Andrzej Klementowice 10 km Centrum Eksportu KlementynkaTAK
200 Stefaniuk Roman Siedlce 10 km BrakTAK
201 Stepanenko Pawel Luck 10 km MK Luchesk/LKB RudnikNIE
202 Stępień Aneta Dęblin 10 km BrakNIE
203 Stopa Michał Szydłowiec 10 km BrakTAK
204 Stopa Krzysztof Ciechostowice 10 km lub wybierz z listyTAK
205 Strąk Arkadiusz Kozienice 10 km BrakTAK
206 Strzelczyk Rafał Głowaczów 10 km brakNIE
207 Subocz Łukasz Kozienice 10 km BrakTAK
208 Suchmiel Karolina Radom 10 km BrakTAK
209 Sycha Adrian Kleszczówka 10 km BrakNIE
210 Szalak Andrzej Puławy 10 km MelRunning PuławyTAK
211 Szczepaniak Anna Łukawa 10 km BrakTAK
212 Szczepaniak Albert Łukawa 10 km BrakTAK
213 Szczepański Michał Kozienice 10 km WKZTAK
214 Szlęk Ewa Warszawa 10 km KOZIENICE TAK
215 Szymański Arkadiusz Warszawa 10 km BrakTAK
216 Śliwiak Justyna Warszawa 10 km BrakTAK
217 Święch-Skóra Monika Dęblin 10 km BrakTAK
218 Świrgoń Adam Warszawa 10 km TrenerBiegania.pl TEAMTAK
219 Tęcza Aneta Kozienice 10 km BrakTAK
220 Tęcza Paulina Kozienice 10 km KozieniceTAK
221 Tomczak-Sejdak Nina Wawa 10 km BrakTAK
222 Toporek Jacek Dęblin 10 km JW 4461TAK
223 Traczyk Mariusz Kozienice 10 km MZKS KozieniceTAK
224 Traczyk Izabella Kozienice 10 km MZKS KozieniceTAK
225 Tuszyńska Aleksandra Radom 10 km STFNIE
226 Urbanek Robert Leokadiów 10 km Zwoleń BiegaTAK
227 Veretskyi Pavlo Donetsk 10 km Lkb RudnikNIE
228 Vuhopen Yuriy Kijow 10 km MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
229 Wasiliew Christo Warka 10 km Start.Pulaski.WarkaTAK
230 Waśniewska Karolina Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
231 Weronowicz Mariusz Kozienice 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
232 Wesołowski Kamil Dęblin 10 km DSS ORLĘTATAK
233 Węzicki Gabriel Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
234 Wiech Przemysław Zwoleń 10 km Zwoleń Biega NIE
235 Wierciński Łukasz Warszawa 10 km BrakTAK
236 Więcko Grzegorz Warszawa 10 km BrakTAK
237 Wolszczak Ryszard Kozienice 10 km BrakTAK
238 Woszczek Danuta Gołąb 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
239 Wójcicka Magdalena Lubartów 10 km AZS UP LublinTAK
240 Wójcik Paweł Stanisławice 10 km -TAK
241 Wójcik Daniel Kozienice 10 km WKZTAK
242 Wójcik Wojciech Kielce 10 km BrakTAK
243 Yakimovicz Nataliya Luck 10 km MK Luchesk/LKB RudnikNIE
244 Zając Krzysiek i Julcia Kozienice 10 km KozieniceTAK
245 Zając Piotr Warszawa 10 km BrakTAK
246 Zawisza Joanna Radom 10 km BrakTAK
247 Zinenko Valeriia Lubny 10 km BrakNIE
248 Żebrowska Jolanta Puławy 10 km Chemik Noxy Puławy i UMCS BiegaTAK
249 Żmuda Radosław Kłoczew 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close