Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V ENERGETYCZNA DYCHA II MISTRZOSTWA GRUPY KAPITAŁOWEJ ENEA

Miejsce i termin: Kozienice, 2017-09-30
Organizator: ORGANIZATOR:
UKS „OLIMP” Kozienice – tel. 48 614 10 52, olimpkoz@wp.pl
Dyrektor Biegu – Tomasz Baranowski tel. 508 184 647, tomaszbaranowski@poczta.fm

WSPÓŁORGANIZATOR:
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu – tel. 48 611 72 00, kcris@kcris.pl
Opis zawodów: Dystans: 10 km, trasa o nawierzchni asfaltowej z atestem PZLA.
START - ul. Jeziorna , META - Ośrodek Sportu i Rekreacji
HARMONOGRAM ZAWODÓW
8:00 otwarcie Biura Zawodów
10:30 zamknięcie biura zawodów
11:00 Start biegu na 10 km
13:30 dekoracja w Amfiteatrze na terenie Ośrodka KCRiS, ul. Bohaterów Studzianek 30
14:30 zakończenie imprezy.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 1. Opłata startowa:
do dnia 15.05.2017r.
– 30 zł
- 20 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 10 zł ulgowa - członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice
do dnia 31.07.2017r.
– 40 zł
- 30 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 20 zł ulgowa - członkowie Klubu UKS „OLIMP” Kozienice
do dnia 27.09.2017r
- 50 zł
- 40 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 30 zł ulgowa - członkowie Klubu „OLIMP”
W biurze zawodów
– 70 zł
- 50 zł ulgowa - mieszkańcy Gminy Kozienice i pracownicy Grupy Kapitałowej ENEA
- 40 zł ulgowa - członkowie Klubu „OLIMP” Kozienice
Wszystkie zgłoszenia nie opłacone będą usuwane w dniach zmiany kwoty wpisowego.
Opłaty w systemie mikropłatności należy dokonywać przez stronę rejestracji do biegu, opłaty ulgowe przelewem na konto organizatora
UKS „OLIMP” Kozienice, ul. Głowaczowska, 26-900 Kozienice
Konto: 22 8002 0004 0200 7133 2020 0101
PS Bank
Oddział w Kozienicach
z dopiskiem ”V Energetyczna Dycha” Kozienice 2017 opłata startowa- imię, nazwisko.
Płatności przelewem na konto klubu można dokonać do dnia 22.09.2017 r.
Przy weryfikacji i odbiorze numerów startowych w przypadku braku potwierdzenia wpłaty na stronie zapisów, należy przedstawić dowód opłaty startowej.
2. Uczestnicy mężczyźni 70 lat i powyżej, kobiety 60 lat i powyżej oraz czynni zawodnicy UKS „OLIMP” Kozienice zwolnieni są z opłaty startowej.
Opłata startowa nie podlega zwrotowi i nie można jej przenosić na inną osobę.
3. W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane do osiągnięcia limitu 230 osób
4. Wpłacającym po 18.09.2017 r. nie gwarantujemy koszulki okolicznościowej.
Limit zawodników: 230
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyn Angelika Dębiaki 10 km UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OLIMP KOZIENICETAK
2 Banasik Paweł Radom 10 km enduhub.comTAK
3 Błachnio Anna Kozienice 10 km Brak
4 Borkowska Edyta Zwoleń 10 km ZWOLEŃ BIEGATAK
5 Borkowski Tomek Radom 10 km ZWOLEŃ BIEGATAK
6 Bożek Martin Łuczynów 10 km Brak
7 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec 10 km BrakTAK
8 Bukalska Julita Gózd 10 km Zwoleń BiegaTAK
9 Cyngo Jacek Kozienice 10 km UKS "Olimp" Kozienice
10 Dolega Darek Radom 10 km Biegiem Radom!
11 Domagała Marcin Zwoleń 10 km Zwolen BIegaTAK
12 Domagała Katarzyna Zwoleń 10 km Zwolen BIegaTAK
13 Domagała Piotr Ryczywół 10 km BrakTAK
14 Domagała Wioletta Ryczywół 10 km BrakTAK
15 Frydrych Bożena Warszawa 10 km Brak
16 Gadzinowski Ignacy Radom 10 km Brak
17 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 10 km BrakTAK
18 Gmiński Kamil Nowiny 10 km Brak
19 Janeczek Adam Kozienice 10 km BrakTAK
20 Janeczek Mirosław Kozienice 10 km BrakTAK
21 Janeczek Agnieszka Kozienice 10 km BrakTAK
22 Janik Paweł Garbatka Letnisko 10 km Plon GarbatkaTAK
23 Kaczkowski Krzysztof Kozienice 10 km Brak
24 Kardas Ilona Dęblin 10 km UKS OLIMP KozieniceTAK
25 Kiciński Andrzej Ossala 10 km 42BLSZTAK
26 Kłos Karol Kozienice 10 km BrakTAK
27 Konofał Piotr Kozienice 10 km BrakTAK
28 Kordas Maciej Kozienice 10 km BrakTAK
29 Kozakiewicz Aneta Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
30 Krekora Adrian Kozienice 10 km BrakTAK
31 Krekora Robert Kozienice 10 km BrakTAK
32 Kubiak Sławomir Radom 10 km BrakTAK
33 Kucharski Marcin Radom 10 km bbl radomTAK
34 Kulik Ewa Kozienice 10 km UKS "Olimp" Kozienice TAK
35 Lecyk Damian Poznań 10 km ENEA OperatorTAK
36 Leszczyńska Joasia Kozienice 10 km WKZ KozieniceTAK
37 Lisicki Paweł Kozienice 10 km MZKS KOZIENICETAK
38 Łopuszyński Robert Puławy 10 km BrakTAK
39 Maletka Dominika Kołbiel 10 km BrakTAK
40 Malinowski Jarosław Ryki 10 km BrakTAK
41 Marek Henryk Warszawa 10 km Brak
42 Mądzik Aleksandra Warsaw 10 km Golden TeamTAK
43 Mikołajczyk Marta Warka 10 km Start.Pulaski.Warka
44 Nowak Przemysław Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
45 Orłowski Mariusz Turka 10 km BrakTAK
46 Paśnicki Marcin Garbatka 10 km Brak
47 Płachta Marcin Zwoleń 10 km Komenda Powiatowa PSP w ZwoleniuTAK
48 Podczasi Marcin Kozienice 10 km BrakTAK
49 Podlaski Tomasz Holendry Kozienickie 10 km Brak
50 Podsiadły Szymon Kozienice 10 km WKZTAK
51 Podsiadły Michał Kozienice 10 km WKZ PodsiadłyTEAMTAK
52 Rosik Piotr Sulejówek 10 km Brak
53 Skawiński Michał Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
54 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km BrakTAK
55 Sobieszek Sylwia Niwki 10 km Zwoleń BiegaTAK
56 Solecka Magdalena Kozienice 10 km Brak
57 Starzyk Ewelina Świerże Górne 10 km Brak
58 Stępień Aneta Dęblin 10 km lub wybierz z listy
59 Szalak Andrzej Puławy 10 km MELRUNNING PuławyTAK
60 Szczepański Michał Kozienice 10 km WKZTAK
61 Tęcza Aneta Kozienice 10 km BrakTAK
62 Wasiliew Christo Warka 10 km Start.Pulaski.Warka
63 Wolszczak Ryszard Kozienice 10 km BrakTAK
64 Woszczek Danuta Gołąb 10 km ULA OLIMP KOZIENICETAK
65 Wójcik Daniel Kozienice 10 km WKZTAK


Close