займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII PÓŁMARATON SZELKOWSKI VII SZELKOWSKI BIEG DŁUGODYSTANSOWY

Miejsce i termin: Stary Szelków, 2017-05-13
Organizator: 1. Urząd Gminy w Szelkowie.
2. Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szelkowie.
3. Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim.

Wszelkie informacje dotyczące imprezy pod nr tel. 512 493 646 lub pod adresem kjastrzebski25@wp.pl
Opis zawodów: start do wszystkich biegów godz. 11.00
W ramach imprezy przeprowadzone zostaną następujące biegi:
- VII Półmaraton Szelkowski – 21,097 km
- VII Szelkowski Bieg Długodystansowy – ok. 10,5 km

1. Start honorowy do biegów odbędzie się przed halą sportową w Starym Szelkowie. Start ostry i meta ok. 100 m od hali.
2. Jedno okrążenie wyznaczonej trasy stanowi dystans VII Szelkowskiego Biegu Długodystansowego, natomiast uczestnicy VII Półmaratonu Szelkowskiego pokonują trasę dwa razy.
3. Trasa płaska (w dwóch miejscach minimalne podbiegi) w całości poprowadzona drogami o nawierzchni asfaltowej.

Półmaraton Szelkowski wchodzi w skład „Biegowej Triady Powiatu
Makowskiego”.

UWAGA
szczegóły patrz regulamin, załącznik u dołu strony
Wpisowe i wpłata: Wpisowe.
1. VII Półmaraton Szelkowski – 40 zł wpłata na konto (50 zł w biurze zawodów)
2. VII Szelkowski Bieg Długodystansowy – 25 zł wpłata na konto (40 zł w biurze zawodów)
3. Mieszkańcy Gminy Szelków – bezpłatnie na obu dystansach.

Termin przyjmowania zapisów drogą elektroniczną oraz termin wnoszenia opłat na konto upływa 10.05.2017. Opłaty należy wpłacać na konto Fundacji Kocham Maków ul. Kopernika 11/35, 06-200 Maków Mazowiecki nr konta – 89 2030 0045 1110 0000 0207 5370. W okienku „tytułem” należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz bieg i wybrany dystans. Po dokonaniu wpłaty nazwisko zawodnika zostanie umieszczone na liście startowej. Zapisy i opłaty będą również przyjmowane w dniu biegu w biurze zawodów. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.00 do godz. 10.30 na terenie hali sportowej w Starym Szelkowie.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyniak Mariusz Marki 21,097 km BrakTAK
2 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk 10,5 km Lider WinnicaNIE
3 Baran Zenon Warszawa 21,097 km ButalionyTAK
4 Bodziakowski Bartosz Maków Maz 21,097 km MakówBiegaNIE
5 Budniak Tomasz Władysławowo 21,097 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
6 Czeremański Rafał Płońsk 21,097 km KB im. P. SękowskiegoNIE
7 Dąbrowska Dominika Warszawa 21,097 km AZS Uniwersytet WarszawskiNIE
8 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe 21,097 km :)NIE
9 Ficoń Monika Warszawa 21,097 km BrakTAK
10 Filipczak Jarosław Maków Mazowiecki 21,097 km BrakNIE
11 Godlewski Cezary Warszawa 10,5 km BrakTAK
12 Grzymkowska Monika Ciechanów 10,5 km Runners Team Ciechanów TAK
13 Handzel Wioletta Kraków 10,5 km BrakTAK
14 Janiszewski Jarosław Maków-Mazowiecki 21,097 km KS Maków BiegaNIE
15 Jastrzębski Krzysztof Szelków 21,097 km Gmina SzelkówNIE
16 Jędrzejewski Andrzej Ostrołeka 10,5 km BrakTAK
17 Karolak Cezary Ciechanów 21,097 km BrakTAK
18 Kiliarska Valentyna Nikolaev 21,097 km BrakNIE
19 Kopka Artur Pułtusk 10,5 km Lider WinnicaNIE
20 Kozłowski Marcin Pułtusk 21,097 km Lider WinnicaNIE
21 Książyk Marcin Serock 10,5 km CSŁiITAK
22 Kubiński Sławomir Ciechanów 21,097 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
23 Kuchciński Sławomir Mława 10,5 km LOTOS Running TeamTAK
24 Kuchta Piotr Warszawa 10,5 km BrakTAK
25 Kurkus Aleksander Warszawa 21,097 km DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
26 Leszczyński Lech Przasnysz 10,5 km ...................TAK
27 Leśniak Krzysztof Warszawa 10,5 km Leśniak TeamNIE
28 Lewandowski Zenon Ciechanów 21,097 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
29 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki 21,097 km KS Maków BiegaTAK
30 Makowski Michał Ciechanów 10,5 km AZS-AWF Warszawa, 2.ORelNIE
31 Maluchnik Radosław Grądy 10,5 km KS Maków BiegaTAK
32 Maniszewski Zbigniew Unisław 21,097 km TRI Uni TeamNIE
33 Marut Ryszard Ciechanów 21,097 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
34 Miler Cezary Nasielsk 10,5 km Cezary MilerNIE
35 Narojczyk Arkadiusz Maków-Mazowiecki 21,097 km KS Maków Biega/2 ORelTAK
36 Narojczyk Mateusz Maków-Mazowiecki 10,5 km KS Maków BiegaNIE
37 Nowosielska Iwona Pułtusk 21,097 km Zabiegani PułtuskTAK
38 Nowosielski Michał Pułtusk 21,097 km Z Biegiem NarwiiTAK
39 Odolczyk Joanna Warszawa 21,097 km ButalionyTAK
40 Okoń Rafał Nowa Wola 21,097 km BrakTAK
41 Olkowska Wiktoria Szelków 21,097 km KS Maków BiegaNIE
42 Olkowska Agnieszka Szelków 10,5 km BrakNIE
43 Olkowski Norbert Szelków 10,5 km BrakNIE
44 Olszewski Krzysztof Olszewo - Borki 10,5 km BrakTAK
45 Otłowski Grzegorz Maków Mazowiecki 21,097 km BrakTAK
46 Packo Bartosz Maków Mazowiecki 10,5 km KS Maków BiegaNIE
47 Padowski Piotr Maków Mazowiecki 21,097 km KS Maków BiegaTAK
48 Pernak Andrzej Poznań 21,097 km AluplastNIE
49 Pędzich Marianna Szafarczyska 10,5 km BBL OstrołękaNIE
50 Pędzich Waldemar Szafarczyska 21,097 km Starostwo Powiatowe Ostrołęka BBL OstrołękaNIE
51 Przybylski Wojciech Warszawa 21,097 km BrakTAK
52 Radomski Kazimierz Wolomin 21,097 km Aktywny Relaks TAK
53 Rakowska Iwona Kolno 21,097 km BrakTAK
54 Reda Sławomir Warszawa 21,097 km PASJA WarszawaTAK
55 Ruszczyńska Marta Bogate 21,097 km KS Maków BiegaTAK
56 Ruszczyński Albert Bogate 21,097 km KS Maków BiegaTAK
57 Rzepecka Anna Ciechanów 21,097 km Tkkf promykNIE
58 Sakowska Agnieszka proszę o kontakt CHRONOTEX 10,5 km ..TAK
59 Sarzała Bartłomiej Warszawa 10,5 km Sarzala Run TeamTAK
60 Sarzała Dariusz Warszawa 10,5 km Sarzala Run TeamTAK
61 Skiba Daniel Długosiodło 21,097 km One Man Army TAK
62 Skrzecz Ania Nowy Sielc 10,5 km Amator NIE
63 Slobodjanjuk Denis Winnica 10,5 km KKB NIE
64 Smoliński Rafał Przasnysz 10,5 km PSP PrzasnyszNIE
65 Świercz Iwona Warszawa 21,097 km Byledobiec AninTAK
66 Świercz Jacek Warszawa 21,097 km Byledobiec AninTAK
67 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki 21,097 km KS Maków BiegaTAK
68 Tomczak Marcin Ciechanów 10,5 km BrakNIE
69 Veretskyi Pavlo Donetsk 21,097 km BrakNIE
70 Wieczorek Dariusz Legionowo 21,097 km KB PWK LegionowoTAK
71 Wojcieski Tomasz Małocice 21,097 km ActionTAK
72 Zacheja Adam Małkinia Górna 21,097 km MKB TEAM MałkiniaTAK
73 Zacheja Dorota Małkinia Górna 10,5 km MKB TEAM MałkiniaTAK
74 Zając Paweł Pułtusk 21,097 km PułtuskNIE
75 Zaremba Tomasz Zambrów 21,097 km SporteamTAK
76 Zarodkiewicz Dawid Krasne 21,097 km OSPNIE
77 Żach Andrzej Małkinia Górna 21,097 km MKB TEAM MałkiniaTAK
78 Żebrowski Krzysiek Maków Mazowiecki 21,097 km Feniks SiedlceNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close