займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXIV IMIELIŃSKI CROSS EKOLOGICZNY

Miejsce i termin: Imielin, 2017-07-01
Organizator: Urząd Miasta Imielin, 41-407 Imielin, ul. Imielińska 81, www.imielin.pl
INFORMACJE : Referat Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Imielin,
ul. Imielińska 81, 41-407 Imielin, tel. 32 / 22 54 136 lub 134 , fax 32 / 22 55 507 ,
ezks@imielin.pl
Opis zawodów: Zgłoszenia:
- elektroniczne za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej:
http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=123 - Bieg Główny
http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=125 - Bieg Dzieci i Młodzieży
oraz na stronie Urzędu Miasta Imielin – Regulamin XXIV Crossu Ekologicznego
do dnia 28 czerwca 2017 roku
- bezpośrednio w biurze zawodów w dniu Crossu od godz. 13.00 do 15,30 na terenie LKS „Pogoń” Imielin, ul. Gen. Hallera 37a w miarę dostępności pakietów startowych.

- zawodnicy którzy opłacą start do dnia 19.06.2017 otrzymają numery startowe spersonalizowane
• Limit uczestników 300 osób o kolejności zapisów decyduje data wpływu płatności. Od dnia 19.06.2017 wszystkie osoby nieopłacone będą usuwane z listy zapisanych w celu umożliwienia zapisów i płatności wszystkim zdecydowanym.

• Start i Meta - płyta boiska LKS „Pogoń” Imielin, ul. Gen. Hallera 37a Start godz. – 16,00.

DYSTANS : 20 km / trasa nieatestowana /. Bieg odbywa się częściowo w ruchu ulicznym - każdy zawodnik ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń Policji oraz osób zabezpieczających trasę.

PROFIL TRASY : trasa asfaltowo – leśna wokół zbiornika wody pitnej. Trasa będzie oznaczona co 1 km począwszy od 5 km.

POMIAR i LIMIT CZASU. Pomiar czasu prowadzony jest z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Organizator określa limit czasu ukończenia biegu na 2,5 godziny.
Zawodnicy, którzy po upływie regulaminowego czasu pozostaną na trasie są zobowiązani do przerwania biegu i dojechania do mety biegu samochodem technicznym z napisem KONIEC BIEGU.

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN LINK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: • koszty organizacyjne ponosi organizator biegu,
• koszty osobowe ponoszą uczestnicy biegu,
• opłata startowa wynosi - 30 zł dla zgłoszonych internetowo do dnia 28 czerwca 2017 roku.
• zgłoszenie w dniu biegu bezpośrednio w biurze zawodów - 50 zł.
• mieszkańcy Imielina zwolnieni z opłaty startowej
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus-Kowalska Justyna Katowice 20 km AZS Uniwersytet Śląski w KatowicachTAK
2 Androsz Beata Ruda Śląska 20 km BrakTAK
3 Antoniuk Wiaczeslaw Czerniwci 20 km BrakNIE
4 Babiński Krzysztof Bielsko-Biała 20 km BrakTAK
5 Bartula Jan Libiąż 20 km Yalla team / parkrun Chrzanów TAK
6 Bednorz Remigiusz Imielin 20 km BrakNIE
7 Berger Jan Bieruń 20 km BrakTAK
8 Berke Krzysztof Jawiszowice 20 km SPEED TEAM BRZESZCZETAK
9 Brzeziński Damian Wysoka 20 km LKS WYSOKATAK
10 Bulanda Andrzej Bieruń 20 km BrakTAK
11 Chmielewski Robert Jaworzno 20 km KB MCKiS JaworznoNIE
12 Chrzanowski Czesław Sosnowiec 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No1TAK
13 Cudek Małgorzata Bieruń 20 km BrakTAK
14 Cupiał Jacek Imielin 20 km BrakTAK
15 Czaja Roman Oświecim 20 km 8 Baza Lotnictwa TransportowegoTAK
16 Czyżewska Agnieszka Częstochowa 20 km Komenda Powiatowa Policji w LublińcuNIE
17 Darliński Artur Gliwice 20 km ADEATAK
18 Deńca Jan Rudnik 20 km Ziemia RaciborskaTAK
19 Diatlova Yulia Mena 20 km BrakNIE
20 Dudek Sylwester Rudnik 20 km LKB RudnikNIE
21 Dylka Tomasz Imielin 20 km BrakTAK
22 Dziarski Wiesław Rybnik 20 km ERBUD RYBNIKTAK
23 Dzięgielewski Marek Dłużniewo 20 km KB im.P.Sękowskiego w PłońskuTAK
24 Fliegert Ewa Rybnik 20 km Chemika RybnikTAK
25 Głowacz Mateusz Jaworzno 20 km KB MCKiS JAWORZNOTAK
26 Goj Jerzy Piekary Śląskie 20 km MOSiR PiekaryNIE
27 Goleń Robert Katowice 20 km BrakNIE
28 Golonka Marek Mysłowice 20 km BrakTAK
29 Górecki Michał Imielin 20 km BrakTAK
30 Gralak Adam Lędziny 20 km BrakTAK
31 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska 20 km Zawisza Stara KuźniaNIE
32 Iveruk Mykhaylo Rivne 20 km LKB RudnikNIE
33 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 20 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
34 Jagła Ola Imielin 20 km Team Papry 20TAK
35 Janowska Michalina Rybnik 20 km Inżynieria BieganiaTAK
36 Jasek Tadeusz Radziechowy 20 km PZWLATAK
37 Jasica Kasia Jaworzno 20 km BrakTAK
38 Jasiński Kris Świerzyniec 20 km 1994TAK
39 Jastrzębski Artur Łazy 20 km Moja pierwsza 20:DTAK
40 Jochymczyk Monika Imielin 20 km BrakNIE
41 Jodłowiec Czesław Imielin 20 km BrakTAK
42 Kaczor Sebastian Tychy 20 km RUNHOGS TychyTAK
43 Kania Damian Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No1TAK
44 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 20 km KRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiTAK
45 Kawa Joanna Mysłowice 20 km ADS Masna KrytycznaNIE
46 Kiliarska Valentyna Nikolaev 20 km 1990NIE
47 Kmiecik Artur Imielin 20 km Olszynka OlpinyTAK
48 Knopik Mariusz Imielin 20 km BrakNIE
49 Kołodziejczyk Jacek Czeladź 20 km BrakTAK
50 Kołtun Andrzej Tychy 20 km BrakTAK
51 Komandera Krzysztof Świerczyniec 20 km Świerczyniec RunningTAK
52 Kontowicz Rafał Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
53 Korbut Anna Libiąż 20 km PARKRUN CHRZANÓWTAK
54 Kozioł Krzysztof Gorzów 20 km BrakTAK
55 Koźmiński Józef Kozy 20 km LKS Orzeł KozyTAK
56 Kracla Jan Imielin 20 km BrakTAK
57 Kroczek Hubert Imielin 20 km BrakNIE
58 Król Żaneta Chorzów 20 km BrakTAK
59 Krupskyy Vasyl Lviv 20 km Fenix-ABUNIE
60 Krywult Mirosław Bielsko-Biała 20 km JKS KomorowiceTAK
61 Kubeczak Marcin Mysłowice 20 km BrakNIE
62 Kubica Robert Imielin 20 km BrakTAK
63 Kubica Aleksandra Imielin 20 km BrakTAK
64 Kubis Witold Czarków 20 km RodzinaNIE
65 Kucharska Ewa Pszczyna 20 km Ca AktywniNIE
66 Kurek Edward Katowice 20 km MOSiR CzeladźNIE
67 Kurek Jacek Tychy 20 km ŚwietlikowoTAK
68 Kurkowski Rafał Imielin 20 km BrakTAK
69 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 20 km SARAFISTAK
70 Kwaśniewski Tadeusz Lędziny 20 km Longer_7NIE
71 Kytycia Olena Nikolaew 20 km BrakNIE
72 Lackorzynski Olaf Jaworzno 20 km _TAK
73 Latacz Jarosław proszę o kontakt CHRONOTEX 20 km BrakTAK
74 Legomiński Werner Mysłowice 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
75 Lis Paweł Lędziny 20 km BrakNIE
76 Lisowski Marcin Mysłowice 20 km BrakTAK
77 Maciejewski Marek Mysłowice 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
78 Magosz Krzysztof Imielin 20 km BrakNIE
79 Matyszek Agnieszka Rudnik 20 km LKB RudnikNIE
80 Mendyk Przemysław Bobrek 20 km -TAK
81 Michalec Mateusz Chełm Śląski 20 km BrakNIE
82 Micuda Jan Mysłowice 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
83 Miszczak Damian Imielin 20 km Imielin-BiegaNIE
84 Mojżyszek Maciej Nowy Targ 20 km BrakNIE
85 Morcinek Robert Imielin 20 km BrakTAK
86 Mrozik Dariusz Bojszowy 20 km BrakNIE
87 Mychalcuk Petro Rivne 20 km dynamoTAK
88 Nalepa Marta Imielin 20 km BrakTAK
89 Nalepa Marcin Imielin 20 km BrakTAK
90 Nedybaliuk Viktor Biala Cerkva 20 km dynamoTAK
91 Nidecki Robert Poréba Wielka 20 km BrakTAK
92 Niemczok Daniel Imielin 20 km PKO Bank Polski TAK
93 Niemczok Izabela Imielin 20 km BrakTAK
94 Nowak Michał Imielin 20 km BrakTAK
95 Nowakowski Adam Tychy 20 km DlaZdrowiaTAK
96 Oboz Paweł Sosnowiec 20 km URODZENI BIEGACZE / Lurbel PolskaTAK
97 Olejnik Franciszek Imielin 20 km PaneuropaTAK
98 Orłów Łukasz jaworzno 20 km 1981NIE
99 Ostrovska Maria Kyiv 20 km ABUNIE
100 Petkiewicz Tomasz Mikołów 20 km KIA Etrans-STS Biegaton MikołówNIE
101 Pieczara Krzysztof Jaworzno 20 km KB MCKiS JaworznoNIE
102 Piontek Krzysztof Rybnik 20 km BrakTAK
103 Plich Andrzej Mysłowice 20 km Mysłowicki klub biegacza No.1TAK
104 Polaczek Tomasz Bojszowy 20 km TTA BieruńTAK
105 Poloczek Tomasz Tychy 20 km Team Papry 20NIE
106 Połeć Adrian Ruda Śląska 20 km BrakNIE
107 Połeć Mirosław Ruda Śląska 20 km Tkkf Jastrząb Ruda Śląska TAK
108 Przystolik Magdalena Katowice 20 km BrakTAK
109 Pudełko Michał Imielin 20 km BrakTAK
110 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
111 Rowicki Jacek Tychy 20 km BrakTAK
112 Rybarz Witold Brzeszcze 20 km T-roosterTAK
113 Rzeźniczek Krzysztof Piekary Śląskie 20 km 1973NIE
114 Seweryn Jacek Mysłowice 20 km BrakTAK
115 Sikora Alicja Bielsko Biała 20 km TEAM SIKORATAK
116 Sikora Stefan Bielsko Biała 20 km TEAM SIKORATAK
117 Sikora Zbigniew Rudnik 20 km LKB RudnikNIE
118 Siwczyk Andrzej Rybnik 20 km Chemika RybnikTAK
119 Skworc Grzegorz Siemianowice Ślaskie 20 km Team Siemion / Czorne hanysyTAK
120 Słomiany Łukasz Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No.1NIE
121 Sobczyk Ewa Gliwice 20 km ADEATAK
122 Soj Przemysław Katowice 20 km BrakNIE
123 Sosna Kazimierz Bieruń 20 km BrakTAK
124 Sprycha Sławomir Czeladź 20 km #czeladźbiegaTAK
125 Stańkowska Emilia Jaworzno 20 km AZS AGHTAK
126 Starodubtsev Viktor Lviv 20 km JM Demolex bardejovNIE
127 Stefański Antoni Lędziny 20 km Longer 7NIE
128 Stolecki Arkadiusz Imielin 20 km BrakNIE
129 Strojny Andrzej Chełm Ślaski 20 km BrakTAK
130 Szabrański Sławomir Lędziny 20 km W POGONI ZA DUCHEMTAK
131 Szeja Przemek Imielin 20 km IndianRunnerTAK
132 Szelest Barbara Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
133 Szojda Marcin Mikolow 20 km 1983TAK
134 Szymczak Łukasz Katowice 20 km BrakNIE
135 Szymski Marian Imielin 20 km Truchtacz-MysłowiceTAK
136 Szymura Grzegorz Leszczyny 20 km Leszczyny TAK
137 Świder Mariusz Sosnowiec 20 km #CZELADZBIEGATAK
138 Tarnawski Andrzej Jaworzno 20 km KB MCKIS JaworznoTAK
139 Toporczyk Daniel Tychy 20 km Warsztat FormyNIE
140 Tymiec Przemysław Katowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
141 Urbanek Zbyszek Pszczyna 20 km anilwE, diwaD, limaKTAK
142 Uzdowski Jarosław Mikołów 20 km KS DegeneratTAK
143 Veretskyi Pavlo Donetsk 20 km LKB RudnikNIE
144 Warcholik Marek Katowice 20 km BrakNIE
145 Weistand Monika mysłowice 20 km BrakTAK
146 Wernikowicz-Wrona Ilona Rudnik 20 km LKB RudnikNIE
147 Węgrzyn Jacek Imielin 20 km BrakTAK
148 Wieczorek Maciej Oświęcim 20 km Speed Team Brzeszcze / Zadyszka OświęcimNIE
149 Wilk Damian Tychy 20 km JajostyTAK
150 Wilk Krystian Imielin 20 km BrakTAK
151 Woźniak Jacek Żory 20 km pixonet.plTAK
152 Wyleciał Dorota Katowice 20 km Truchtacz MysłowiceTAK
153 Wyzner Zbigniew Mysłowice 20 km BrakTAK
154 Yuriy Blahodir Winnica 20 km BrakNIE
155 Zamojski Daniel Bytom 20 km BrakTAK
156 Zebrowska Matylda Mysłowice 20 km Mysłowicki Klub Biegacza No.ITAK
157 Zelech Rafał Chełmek 20 km Jazda Biała gwiazdaTAK
158 Zięcina Maciej Katowice 20 km ADS Masna KrytycznaNIE
159 Zych Zbigniew Imielin 20 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close