займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

46 Masowe Biegi Przełajowe o Paterę „Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego

Miejsce i termin: Będzin, 2017-05-21
Organizator: • Urząd Miejski w Będzinie,
• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie,
• Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie,
• Miejskie TKKF Będzin przy współudziale Śl. TKKF w Katowicach pod Patronatem Medialnym „Polska Dziennik Zachodni”,
• Centrum Sportu i Rekreacji „Agatsu” Będzin
Opis zawodów: Miejsce zawodów Będzin Lasek Grodziecki
Zgłoszenia i zapisy indywidualne przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez stonę http://chronotex.pl/zawody/ do dnia 18.05.2017 r.
zapisy zbiorowe pocztą e-mail na adres; biuro@chronotex.pl , do dnia 18.05.2017, zgłoszeń zawodników dokonuje kierownik drużyny.
Zgłoszenia winny zawierać następujące dane:
Imię i nazwisko, data urodzenia, nazwa drużyny, miejscowość, pieczęć i podpis kierownika drużyny.
oraz w dniu zawodów od godz. 9.00 do 10.30 w biurze zawodów w Lasku Grodzieckim, pierwszeństwo mają zawodnicy zapisani przez internet
PROGRAM ZAWODÓW:
• godz. 1055 otwarcie zawodów
• godz. 1100 start pierwszego biegu i co 10 minut start zawodników w kolejnych
kategoriach wiekowych,
• godz. 1200 dekoracja kategorii szkolnych
• godz. 1300 dekoracja pozostałych kategorii i zakończenie zawodów
Wpisowe i wpłata: Udział w zawodach bezpłatny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Rafał Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
2 Adamczyk Anna Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
3 Adamczyk Piotr Toporowice wg regulaminu biegu BrakNIE
4 Adamczyk Daria Toporowice wg regulaminu biegu TKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaNIE
5 Adamczyk Paulina . wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
6 Barchanowska Lucyna Sosnowiec wg regulaminu biegu Harpagan SosnowiecNIE
7 Barchanowski Wojciech Sosnowiec wg regulaminu biegu Harpagan SosnowiecNIE
8 Barchanowski Michał Sosnowiec wg regulaminu biegu BrakNIE
9 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
10 Bąbel Karolina . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
11 Bryła Robert Będzin wg regulaminu biegu brakNIE
12 Duda Julia ....... wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
13 Dudziński Krzysztof Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
14 Dziakiewicz Sylwia Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
15 Dziekańska Marta Będzin wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
16 Fedorko Witold Będzin wg regulaminu biegu Quieta MovereNIE
17 Filipczyk Basia Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
18 Galuskin Alexey Tarnowskie Góry wg regulaminu biegu Grupa NomaxNIE
19 Garnowski Maciek Siemianowice Śląskie wg regulaminu biegu biegiemnapomoc.plNIE
20 Gąsior Anetta Sadowie wg regulaminu biegu BrakNIE
21 Gołąb Artur Będzin wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
22 Gołębiewska Natalia ......0 wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
23 Gołębiewska Alicja . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
24 Guzik Adam Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
25 Hamot Artur Będzin wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
26 Hora Weronika Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu CSIR AGATSUNIE
27 Janus Paweł Sosnowiec wg regulaminu biegu W POGONI ZA DUCHEM NIE
28 Jarzębowska Marlena Będzin wg regulaminu biegu W Pogoni za duchemNIE
29 Jasieczko Elżbieta Jaworzno wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
30 Kasprzyk Łukasz Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
31 Koj Michał Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
32 Kowal Tomasz Będzin wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
33 Kowalski Tomasz Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
34 Kozak Kamila Góra Siewierska wg regulaminu biegu BrakNIE
35 Koźmiński Mirosław Będzin wg regulaminu biegu W Pogoni Za DuchemNIE
36 Kropka Marcin Katowice wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
37 Kruk Andrzej Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
38 Kwieciński Michał Będzin wg regulaminu biegu W Pogoni Za DuchemNIE
39 Labe Andrzej Czeladz wg regulaminu biegu TKKF CzeladźNIE
40 Lulko Magdalena Czeladź wg regulaminu biegu SEKCJA PIASKINIE
41 Mikołajczyk Karolina Sosnowiec wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
42 Mróz Wirginia . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
43 Nasiennik Paweł Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
44 Nasiennik Katarzyna Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
45 Niedziela Tomasz . wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
46 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów wg regulaminu biegu KB Józefinka KatowiceNIE
47 Nowak Filip Góra Siewierska wg regulaminu biegu BrakNIE
48 Nowak Martyna . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
49 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu CSIR AGATSU NIE
50 Oczkowicz Jolanta Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu CSIR AGATSUNIE
51 Pawęzowska Anna Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
52 Piątek Ewa Sosnowiec wg regulaminu biegu BrakNIE
53 Pietras Ewelina Dabrowa Gornicza wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
54 Pietras Mateusz Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
55 Pietryga Aleksandra . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
56 Pilarczyk Łukasz Katowice wg regulaminu biegu KB Józefinka KatowiceNIE
57 Piotrowska Magdalena Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu BrakNIE
58 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu W pogoni za duchemNIE
59 Pióro Magdalena Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
60 Plaminiak Roksana . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
61 Pudło Patrycja Czeladź wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
62 Sikorska Marcelina . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
63 Siwy Karolina Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
64 Siwy Martyna Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
65 Sojka Tymoteusz Sosnowiec wg regulaminu biegu BrakNIE
66 Sojka Rafał Sosnowiec wg regulaminu biegu BrakNIE
67 Stępień Dagmara . wg regulaminu biegu Champion LasowiceNIE
68 Studniarz Rafał Czeladź wg regulaminu biegu SEKCJA PIASKINIE
69 Szaleniec Patrycja Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
70 Szaleniec Sebastian Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
71 Szczęśniak Maciek Będzin wg regulaminu biegu niezrzeszonyNIE
72 Szlembarski Radoslaw CZELADZ wg regulaminu biegu CSIR AGATSU NIE
73 Ślęczek Kinga Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
74 Ślusarczyk Krzysztof Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
75 Tomasik Robert Siewierz wg regulaminu biegu BrakNIE
76 Wieczorek Katarzyna Będzin wg regulaminu biegu BrakNIE
77 Witkowska-Złocka Aneta Dąbrowa Górnicza wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
78 Woźniak Marek Wojkowice wg regulaminu biegu Pogoria BiegaNIE
79 Wyderka Leszek Będzin wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE
80 Załęska Gabriela Sosnowiec wg regulaminu biegu Będzin GórąNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close