займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXIV IMIELIŃSKI CROSS EKOLOGICZNY BIEG DZIECI I MŁODZIEŻY

Miejsce i termin: Imielin, 2017-07-01
Organizator: Urząd Miasta Imielin, 41-407 Imielin, ul. Imielińska 81, www.imielin.pl
INFORMACJE : Referat Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Imielin,
ul. Imielińska 81, 41-407 Imielin, tel. 32 / 22 54 136 lub 134 , fax 32 / 22 55 507 ,
ezks@imielin.pl
Opis zawodów: Zgłoszenia:
- elektroniczne do dnia 28 czerwca 2017 roku
- bezpośrednio w biurze zawodów w dniu Crossu od godz. 8.00 do 9,30 na terenie LKS „Pogoń” Imielin, ul. Gen. Hallera 37a.

• Start i Meta - płyta boiska LKS „Pogoń” Imielin, ul. Gen. Hallera 37a Start godz. – 10,00.

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN LINK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: udział w biegu bezpłatny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Białowąs Patryk Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
2 Bodzioch Julia Lędziny wg. regulaminu biegu BrakNIE
3 Bodzioch Kacper Lędziny wg. regulaminu biegu BrakNIE
4 Bogucka Emilia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
5 Buczek Michalina Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
6 Chmielewska Kalina Kraków wg. regulaminu biegu BrakNIE
7 Chmielewski Marcel Kraków wg. regulaminu biegu BrakNIE
8 Chobot Szymon Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
9 Dela Franciszek Kraków wg. regulaminu biegu BrakNIE
10 Domagała Mateusz Mysłowice wg. regulaminu biegu UKS Chromik MysłowiceNIE
11 Dominiak Kamil Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
12 Fąfara Jan Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
13 Fąfara Małgosia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
14 Fuchs Milena Imielin wg. regulaminu biegu brakNIE
15 Fuchs Klaudia Imielin wg. regulaminu biegu brakNIE
16 Gabor Wojciech Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
17 Górecka Paulina Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
18 Górecki Marcin Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
19 Grzanka Mateusz Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
20 Grzyśka Filip Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
21 Grzyśka Antoni Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
22 Hamik Szymon Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
23 Hamik Łukasz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
24 Hamik Michał Lędziny wg. regulaminu biegu BrakNIE
25 Hermyt Paweł Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
26 Jaskulski Jakub Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
27 Kalinowski Jakub Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
28 Kałucki Piotr Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
29 Kędzierska Emilia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
30 Klimczak Miłosz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
31 Klimczak Nikodem Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
32 Kmiecik Leon Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
33 Komandera Jakub Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
34 Komandera Agata Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
35 Kot Sonia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
36 Kozioł Wojtek Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
37 Kozłowski Natan Mysłowice wg. regulaminu biegu BrakNIE
38 Krupa Maja Sosnowiec wg. regulaminu biegu BrakNIE
39 Krzyżowska Karolina Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
40 Kuc Weronika Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
41 Kupczyk Przemysław Lędziny wg. regulaminu biegu BrakNIE
42 Kwiatkowski Piotr Tychy wg. regulaminu biegu BrakNIE
43 Lisowska Daria Mikołów wg. regulaminu biegu BrakNIE
44 Lisowski Robert Mikołów wg. regulaminu biegu BrakNIE
45 Magiera Agata Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
46 Malinowska Magdalena Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
47 Marona Jakub Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
48 Marona Wiktoria Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
49 Melerowicz Maja Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
50 Mikunda Przemysław Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
51 Morawska Julia Mysłowice wg. regulaminu biegu BrakNIE
52 Morcinek Dawid Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
53 Morcinek Bartosz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
54 Nowak Bartosz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
55 Nowicka Natalia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
56 Oboz Isabella Sosnowiec wg. regulaminu biegu URODZENI BIEGACZE / Lurbel PolskaNIE
57 Pacwa Kacper Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
58 Pacwa Antoni Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
59 Pacwa Marta Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
60 Pacwa Zuzanna Imielin wg. regulaminu biegu 36NIE
61 Pastuszka Jakub Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
62 Pastuszka Adam Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
63 Piekarska Paulina . wg. regulaminu biegu BrakNIE
64 Piekarski Mateusz . wg. regulaminu biegu BrakNIE
65 Pielorz Małgorzata Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
66 Pielorz Krystyna Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
67 Pilch Emilia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
68 Pioskowik Zuzanna Mysłowice wg. regulaminu biegu BrakNIE
69 Podsiadło Jakub Sosnowiec wg. regulaminu biegu BrakNIE
70 Podsiadło Bartosz Sosnowiec wg. regulaminu biegu BrakNIE
71 Richter Jarosław Bieruń wg. regulaminu biegu BrakNIE
72 Richter Aneta Bieruń wg. regulaminu biegu BrakNIE
73 Richter Wiktoria Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
74 Richter Natalia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
75 Rodzyn Gabriel Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
76 Rogacz Filip Sosnowiec wg. regulaminu biegu BrakNIE
77 Rogacz Aleksander Sosnowiec wg. regulaminu biegu BrakNIE
78 Rokita Kamil Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
79 Roter Dawid Mysłowice wg. regulaminu biegu UKS Chromik MysłowiceNIE
80 Rusek Aleksandra Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
81 Sier Mateusz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
82 Sier Krzysztof Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
83 Sitarski Oliwier Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
84 Skowron Borys Chełm Śląski wg. regulaminu biegu BrakNIE
85 Sojka Daria Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
86 Sojka Radosław Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
87 Sowa Julia . wg. regulaminu biegu BrakNIE
88 Sowa Klaudia . wg. regulaminu biegu BrakNIE
89 Sowa Oliwia . wg. regulaminu biegu BrakNIE
90 Stadler Maja Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
91 Stadler Oliwier Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
92 Stalmach Hanna Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
93 Stępień Mikołaj Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
94 Stolarz Jagoda Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
95 Stolarz Karina Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
96 Stolorz Zofia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
97 Stolorz Krystian Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
98 Stolorz Tymon Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
99 Stypułkowski Franciszek Bieruń wg. regulaminu biegu BrakNIE
100 Stypułkowski Antoni Bieruń wg. regulaminu biegu BrakNIE
101 Styziński Ireneusz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
102 Styziński Wojciech Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
103 Szandar Oskar Lędziny wg. regulaminu biegu BrakNIE
104 Szeja Anna Imielin wg. regulaminu biegu IndianRunnerNIE
105 Szendera Bartosz Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
106 Szendera Dominik Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
107 Szmatloch Zuzanna Mysłowice wg. regulaminu biegu UKS Chromik MysłowiceNIE
108 Szymańska Sandra Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
109 Szymański Krystian Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
110 Tomanek Filip Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
111 Tomanek Zofia Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
112 Tomski Bartłomiej Mysłowice wg. regulaminu biegu UKS Chromik MysłowiceNIE
113 Umiastowski Adam Chełm Śląski wg. regulaminu biegu brakNIE
114 Umiastowski Piotr Chełm Śląski wg. regulaminu biegu brakNIE
115 Wasyluk Lena Tychy wg. regulaminu biegu BrakNIE
116 Weistand Klaudia Mysłowice wg. regulaminu biegu BrakNIE
117 Wichary Zofia Mysłowice wg. regulaminu biegu UKS ćhromik MysłowiceNIE
118 Widlarz Michał Sosnowiec wg. regulaminu biegu URODZENI BIEGACZE / Lurbel PolskaNIE
119 Widlarz Łucja Sosnowiec wg. regulaminu biegu URODZENI BIEGACZE / Lurbel PolskaNIE
120 Wielgosz Eryk Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
121 Wojdyło Antonina Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
122 Wojdyło Franciszek Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
123 Woźniak Laura Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
124 Zacharko Marysia Bieruń wg. regulaminu biegu BrakNIE
125 Zacharko Mateusz Bieruń wg. regulaminu biegu BrakNIE
126 Zadora Michał Bukowno wg. regulaminu biegu MOSiR BukownoNIE
127 Zioła Seweryn Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
128 Ziółkowska Hanna Katowice wg. regulaminu biegu BrakNIE
129 Żukowska Ewa Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
130 Żurek Bartłomiej Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
131 Żurek Lilianna Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE
132 Żurek Paweł Imielin wg. regulaminu biegu BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close