Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NOCNY BIEG ULICZNY O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CZERWIONKA-LESZCZYNY

Miejsce i termin: Czerwionka-Leszczyny, 2017-09-09
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach
Kontakt
Sławomir Paluch tel.32/427-03-17
Opis zawodów: Termin i miejsce:
9.09.2017r. (sobota) - początek godz. 20.30
– zbiórka uczestników: Hala Targowa, Czerwionka ul. 3-go Maja
Trasa :
Bieg Główny:
Start: ul. 3-go Maja obok Hali Targowej
- ul. 3-go Maja w stronę ronda
- skręt w lewo - ul. Dr Rostka
- dalej ul. Plebiscytowa
- skręt w prawo - ul. Furgoła
- prosto przez rondo
- skręt w prawo - ul. Wolności
- skręt w prawo – ul. 3-go Maja ( koniec 1 pętli )
Ilość pętli – 4
Sumaryczna długość trasy – 10 km
Start i meta – ul. 3-go Maja obok Hali Targowej

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 20 zł dla zgłoszeń internetowych i płatności elektronicznej
Płatność online przelewem bankowym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do dnia 7 września, ( we wszelkich sprawach związanych z płatnościami elektronicznymi prosimy o kontakt mailowy pod adresem :biuro@chronotex.pl )
30 zł dla zgłoszeń dokonanych w dniu biegu w biurze zawodów
Gotówką, w biurze zawodów (jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej
wyczerpany)
Osoby, które chcą otrzymać fakturę, dokonują opłaty startowej bezpośrednio na konto organizatora. Nr konta:
55 8454 1095 2003 0095 9177 0007
Faktura zostanie wystawiona na podmiot/osobę wpłacającą.
Przy wpłacie na konto firmy CHRONOTEX, obsługującej płatności elektroniczne nie ma możliwości wystawienia faktury!
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Marek Czerwionka 10 km SOCATAK
2 BARANEK MAREK Bytom 10 km OPEL ACTIVE TEAMTAK
3 Bernat sylwia kozy 10 km FITNESS WORLD
4 Białecki Jan Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemTAK
5 Brandys Michał Pawłowice 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
6 Brzezińska Dom Zabrze 10 km Brak
7 Chaładyn Sławek Trębaczew 10 km BrakTAK
8 Chmielarz Michał Rybnik 10 km BrakTAK
9 Cyfka Agnieszka Chorzów 10 km BrakTAK
10 Daniłowski Tomasz Katowice 10 km Parkrun Katowice
11 Dawiec Gabriela Frelichów 10 km Biegiem Przez Chybie
12 Deńca Jan Rudnik 10 km Ziemia Raciborska
13 Długosz Zbyszek Bielsko-Biała 10 km Brak
14 Dreszer Damian Orzesze 10 km Brak
15 Dyczek Mariusz Zdzieszowice 10 km Morsy na KoksieTAK
16 Dyrcz Anna Knurów 10 km Brak
17 Gajek Paweł Czerwionka 10 km SOCATAK
18 Granica Dani Cieszyn 10 km DANI Biega bez Granic
19 Groborz Bogdan Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
20 Heine Andrzej Rybnik 10 km PKO Bank Polski
21 Holona Dawid Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemTAK
22 Jakubiak Arkadiusz Gliwice 10 km Opel Active Team
23 Jochlik Szymon Jastrzębie-Zdrój 10 km BrakTAK
24 Kamiński Zbigniew Leszczyny 10 km Grubiorze Lotajom
25 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
26 Klepczyńska Sabina Rybnik 10 km Brak
27 Kocula Tadeusz Świerklany 10 km Rybnickie Centrum Sportów WalkiTAK
28 Kolonko Adrian Górki Śląskie 10 km Eko Okna Runners
29 Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto-Czechowice-Dziedzice
30 Korzusznik Wojciech Stanowice 10 km Luxtorpeda Czerwionka
31 Korzusznik Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda Czerwionka
32 KOZŁOWSKI MICHAŁ BIELSKO-BIAŁA 10 km #bb_biegam
33 Król Jerzy Leszczyny 10 km 1966TAK
34 Krupa Przemysław Mnich 10 km Biegiem Przez Chybie
35 Kuczera Łukasz Rybnik 10 km BrakTAK
36 Lampa Alicja Gliwice 10 km Night Runners Gliwice
37 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszona
38 Lis Grzegorz racibórz 10 km BrakTAK
39 Małysz Karol Żory 10 km BrakTAK
40 Marcol Dominika Rybnik 10 km Brak
41 Mikołajczak-Barczyk Aleksandra Gliwice 10 km Brak
42 Mróz Jarosław Żory 10 km Mrozy Team
43 Musioł Helena Rybnik 10 km BrakTAK
44 Nowak Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km Brak
45 Ojcowicz Marcin Rybnik 10 km Brak
46 Olech Norbert Gliwice 10 km Brak
47 Oleksiuk Marcin Leszczyny 10 km BrakTAK
48 Olschimke Katarzyna Katowice 10 km Night Runners Śląsk
49 Oslislok Paweł Czerwionka 10 km SOCATAK
50 Piejko Emilia Rybnik 10 km Brak
51 Podeszwa Marek Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemTAK
52 Puchała Michal Zabrze 10 km KMP Zabrze
53 Pustelnik Ewa Żory 10 km Brak
54 Pytlik Wojtek Bogunice 10 km Heieneken Krakow Running Club
55 RACZEK SŁAWOMIR GLIWICE 10 km KELLER TEAMTAK
56 Rakowski Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
57 Rąpała Grzegorz Czerwionka 10 km BrakTAK
58 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km Brak
59 Rybarski Kamil Żywiec 10 km Brak
60 Rybarski Damian Żywiec 10 km Brak
61 Samul Grzegorz Czerwionka-leszczyny 10 km BrakTAK
62 Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 10 km SOCATAK
63 Sirko Zbigniew Gliwice 10 km BrakTAK
64 Siwczyk Andrzej Rybnik 10 km Chemika Rybnik
65 Skrzypiec Szymon Rybnik 10 km Brak
66 Sławik Leszek Czerwionka-leszczyny 10 km Brak
67 Słupik Tomasz Bełk 10 km EltomsTAK
68 Sojka Karolina Gliwice 10 km BrakTAK
69 Stokłosa Michał Bełk 10 km BrakTAK
70 Strzoda Henryk Łaziska Górne 10 km BrakTAK
71 Szczyrbowski Piotr Rybnik 10 km amator
72 Sztuka Łukasz Katowice 10 km niezrzeszony
73 Szustak Monika Czerwionka-Leszczyny 10 km Easy Run Racibórz
74 Szymański Wiesław Stanowice 10 km BrakTAK
75 Tekla Krzysztof Golasowice 10 km BrakTAK
76 Wesołek Magdalena Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
77 Wesołek Maciej Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
78 Winiarska Monika Żory 10 km Runteam Pawłowice
79 Witala Tomasz Żory 10 km BrakTAK
80 Wojdyła Paweł Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
81 Wolski Marcin Knurów 10 km Endurance Solidarni
82 Wójcik Dariusz 44-240 Żory 10 km Żory
83 Wrzesiński Rafał Tychy 10 km KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów
84 Wrzesiński Andrzej Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów
85 Zdziebło Adam Żory 10 km Brak
86 Zimoń Grzegorz Leszczyny 10 km Brak


Close