Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NOCNY BIEG ULICZNY O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA CZERWIONKA-LESZCZYNY

Miejsce i termin: Czerwionka-Leszczyny, 2017-09-09
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach
Kontakt
Sławomir Paluch tel.32/427-03-17
Opis zawodów: Termin i miejsce:
9.09.2017r. (sobota) - początek godz. 20.30
– zbiórka uczestników: Hala Targowa, Czerwionka ul. 3-go Maja
Trasa :
Bieg Główny:
Start: ul. 3-go Maja obok Hali Targowej
- ul. 3-go Maja w stronę ronda
- skręt w lewo - ul. Dr Rostka
- dalej ul. Plebiscytowa
- skręt w prawo - ul. Furgoła
- prosto przez rondo
- skręt w prawo - ul. Wolności
- skręt w prawo – ul. 3-go Maja ( koniec 1 pętli )
Ilość pętli – 4
Sumaryczna długość trasy – 10 km
Start i meta – ul. 3-go Maja obok Hali Targowej

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 20 zł dla zgłoszeń internetowych i płatności elektronicznej
Płatność online przelewem bankowym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do dnia 7 września, ( we wszelkich sprawach związanych z płatnościami elektronicznymi prosimy o kontakt mailowy pod adresem :biuro@chronotex.pl )
30 zł dla zgłoszeń dokonanych w dniu biegu w biurze zawodów
Gotówką, w biurze zawodów (jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej
wyczerpany)
Osoby, które chcą otrzymać fakturę, dokonują opłaty startowej bezpośrednio na konto organizatora. Nr konta:
55 8454 1095 2003 0095 9177 0007
Faktura zostanie wystawiona na podmiot/osobę wpłacającą.
Przy wpłacie na konto firmy CHRONOTEX, obsługującej płatności elektroniczne nie ma możliwości wystawienia faktury!
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Marek Czerwionka 10 km SOCATAK
2 Adamiec-Kurcok Katarzyna Szczejkowice 10 km BrakTAK
3 Baranek Marek Bytom 10 km Opel Active TeamTAK
4 Baron Eugeniusz Gostyń 10 km USNB Ustrońska Szkoła Narciarstwa BiegowegoTAK
5 Baron Aniela Gostyń 10 km BrakTAK
6 Barteczko Adam Rybnik 10 km BrakTAK
7 Bąk Janusz Ruda Śląska 10 km Bieg z ChrystusemTAK
8 Bąkowski Michał Ruda Śląska 10 km brakNIE
9 Bednarek Artur Czerwionka 10 km BrakTAK
10 Bekalarska Donata Piekary Śląskie 10 km Sportowe PiekaryTAK
11 Bernat Sylwia kozy 10 km FITNESS WORLD NIE
12 Bialik Marcin Katowice 10 km Inżynieria BieganiaTAK
13 Białecki Jan Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemTAK
14 Bielińska Monika Przyszowice 10 km BrakTAK
15 Bieńkowski Pawel rybnik 10 km BrakTAK
16 Biernot Damian Stanowice 10 km BrakTAK
17 Błahut Rafał Ustroń 10 km Olza CieszynTAK
18 Borkowski Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
19 Brandys Michał Pawłowice 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
20 Bryła Grzegorz Knurów 10 km BrakTAK
21 Brzezińska Dom Zabrze 10 km BrakNIE
22 Bulińska Małgorzata Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
23 Chaładyn Sławek Trębaczew 10 km BrakTAK
24 Chmielarz Michał Rybnik 10 km BrakTAK
25 Cichocki Rafał Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
26 Ciepłak Marcin Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIKTAK
27 Cyfka Agnieszka Chorzów 10 km BrakTAK
28 Czech Damian Bielsko-Biała 10 km 2BNIE
29 Czudek Szymon Skoczów 10 km BrakTAK
30 Czyż Katarzyna Ruda Śląska 10 km TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
31 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 10 km BrakTAK
32 Daniłowski Tomasz Katowice 10 km Parkrun KatowiceNIE
33 Dawiec Gabriela Frelichów 10 km Biegiem Przez ChybieNIE
34 Dąbal Fryderyk Racibórz 10 km BERSERKERS TEAM RACIBÓRZTAK
35 Delewska Dalia Dąbrowa Górnicza 10 km MKS- MOS Płomień SosnowiecTAK
36 Deńca Jan Rudnik 10 km Ziemia RaciborskaTAK
37 Długosz Zbyszek Bielsko-Biała 10 km BrakTAK
38 Dobrenko Edyta Rybnik 10 km BrakTAK
39 Drażyk Aleksandra Orzesze 10 km BrakTAK
40 Drażyk Joanna Orzesze 10 km BrakTAK
41 Drażyk Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
42 Dreszer Damian Orzesze 10 km BrakNIE
43 Duda Krzysztof mikołów 10 km silesia running teamTAK
44 Dulian Michał Ruda Śląska 10 km BIEG Z CHRYSTUSEMTAK
45 Dyczek Mariusz Zdzieszowice 10 km Morsy na KoksieTAK
46 Dykowska Anna Szczejkowice 10 km BrakTAK
47 Dyrcz Anna Knurów 10 km BrakTAK
48 Dziuba Patryk Lubliniec 10 km Mafia Team LubliniecTAK
49 Dziuk Dagmara Jastrzębie-Zdrój 10 km KB MOSiR JastrzębieTAK
50 Ficek Hanna Jejkowice 10 km BrakTAK
51 Fojcik Agnieszka Leszczyny 10 km BrakTAK
52 Formela Grzegorz Szczejkowice 10 km BrakTAK
53 Gajek Paweł Czerwionka 10 km SOCATAK
54 Gałuch Michał Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
55 Gapiński Łukasz Rybnik 10 km BrakTAK
56 Glenc Mateusz Książenice 10 km BrakTAK
57 Goleń Robert Katowice 10 km BrakTAK
58 Goraj-Zając Aleksandra Gliwice 10 km Night Runners GliwiceNIE
59 Gradoń Włodzimierz Rybnik 10 km amatorTAK
60 Grajner Bartosz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
61 Granica Dani Cieszyn 10 km DANI Biega bez GranicNIE
62 Groborz Bogdan Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
63 Gryman Adam Rogoźna 10 km BrakTAK
64 Grzomba Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
65 Hajto Dominik Chybie 10 km BrakTAK
66 Heine Andrzej Rybnik 10 km PKO Bank PolskiTAK
67 Hoffman Artur Opole 10 km BrakTAK
68 Holona Dawid Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemTAK
69 Hołubek Mirosaw Hażlach 10 km ikona biegaTAK
70 Horwat Jan Bronów 10 km Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
71 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10 km parkrun ChrzanówTAK
72 Jakubiak Arkadiusz Gliwice 10 km Opel Active TeamNIE
73 Janczyk Grzegorz Rybnik 10 km BrakTAK
74 Janisiewicz Wojciech Czerwionka-Leszczyny 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
75 Janowska Michalina Rybnik 10 km Inżynieria BieganiaTAK
76 Jezusek Edyta Czerwionka-Leszczyny 10 km Opel Active TeamTAK
77 Jezusek Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 10 km Opel Active TeamTAK
78 Jęczmionka Szymon Rogów 10 km BrakTAK
79 Jochlik Szymon Jastrzębie-Zdrój 10 km BrakTAK
80 Kabała Tomasz Ruda Śląska 10 km BrakTAK
81 Kamiński Zbigniew Leszczyny 10 km Grubiorze LotajomNIE
82 Kapszewicz Ewa Stanowice 10 km BrakTAK
83 Kapszewicz Joanna Stanowice 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
84 Kasprzak Radosław Rybnik 10 km Inżynieria Biegania - Twój TrenerTAK
85 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
86 Keller Marcin Gliwice 10 km KELLER TEAMTAK
87 Kinel Jacek Siemianowice Śląskie 10 km ADS Masna KrytycznaTAK
88 Klepczyńska Sabina Rybnik 10 km BrakTAK
89 Kłosok Adam Marklowice 10 km Inżynieria Biegania TAK
90 Kocula Tadeusz Świerklany 10 km Rybnickie Centrum Sportów WalkiTAK
91 Koczot Bartłomiej Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
92 Kolasa Marcin Częstochowa 10 km BrakTAK
93 Kolonko Adrian Górki Śląskie 10 km BrakTAK
94 Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto-Czechowice-DziedziceNIE
95 Kołodziejczyk Zbigniew Knurów 10 km KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWNIE
96 Korbut Mirosław Libiąż 10 km parkrun ChrzanówTAK
97 Korzusznik Wojciech Stanowice 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
98 Korzusznik Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
99 Kowalczyk Mariusz Opole 10 km BrakTAK
100 Kowalczyk Dariusz Opole 10 km BrakTAK
101 Kowalczyk-Kudziarz Marek Rybnik 10 km BrakTAK
102 Kozaczkiewicz Helena Knurów 10 km FC Knurów - Combat 56TAK
103 Kozioł Krzysztof Gorzów 10 km BrakTAK
104 Kozlik Robert Rybnik 10 km BrakTAK
105 Kozłowski Michał Bielsko-Biała 10 km #bb_biegamNIE
106 Koźmiński Józef Kozy 10 km LKS Orzeł KozyTAK
107 Kożdoń Jarosław Żory 10 km BrakTAK
108 Krawczyk Kamil Dobieszowice 10 km Sportowe PiekaryTAK
109 Krawczyk Marek Dobieszowice 10 km Sportowe PiekaryTAK
110 Krieger Andrzej Oświęcim 10 km BrakTAK
111 Król Jerzy Leszczyny 10 km 1966TAK
112 Krupa Przemysław Mnich 10 km Biegiem Przez ChybieNIE
113 Krzyżowski Grzegorz Leszczyny 10 km BrakTAK
114 Kuczera Łukasz Rybnik 10 km BrakTAK
115 Kujańska Aleksandra Rybnik 10 km INŻYNIERIA BIEGANIATAK
116 Kulesza Łukasz Rybnik 10 km BrakTAK
117 Kuśka Mateusz Przegędza 10 km BrakTAK
118 Lampa Alicja Gliwice 10 km Night Runners GliwiceNIE
119 Laska Paweł Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakNIE
120 Leleniewski Jacek Rybnik 10 km BrakTAK
121 Lesnik Iwo Ustroń 10 km BrakTAK
122 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszonaTAK
123 Lipiński Sebastian Racibórz 10 km BERSERKERS TEAM RACIBÓRZTAK
124 Lis Grzegorz racibórz 10 km BrakTAK
125 Lis Paweł Lędziny 10 km BrakTAK
126 Lubszczyk Adrian Świerklany 10 km Akademia Biegania w ŚwierklanachTAK
127 Łątkowski Marcin Gliwice 10 km UKS Milenium GliwiceTAK
128 Machura Leszek Czuchów 10 km Zielone MiastoTAK
129 Macioł Andrzej Kraków 10 km ESKADRA KRAKOWTAK
130 Małysz Karol Żory 10 km BrakTAK
131 Małysz Jarosław Hażlach 10 km Olza CieszynTAK
132 Marcol Dominika Rybnik 10 km BrakNIE
133 Marzec Mateusz Stanowice 10 km BrakTAK
134 Marzec Ewelina Stanowice 10 km BrakTAK
135 Mazurek Anna Bielsko 10 km BrakTAK
136 Mazurek Tomasz Knurów 10 km KELLER TEAM TAK
137 Mekin Wiesław Rybnik 10 km BIEGAM AMATORSKO TYLKO DLA SIEBIE I SPRAWNOŚCI.TAK
138 Mendecka Daria Łaziska Górne 10 km MOSiR Łaziska GórneTAK
139 Mikołajczak-Barczyk Aleksandra Gliwice 10 km BrakNIE
140 Miszk Ryszard Elbląg 10 km portELTAK
141 Mrówka Mateusz Radlin 10 km Kwk Marcel/Radlinioki w bieguNIE
142 Mróz Jarosław Żory 10 km Mrozy TeamNIE
143 Mrózek Tomasz Gliwice 10 km BrakTAK
144 Musioł Helena Rybnik 10 km BrakTAK
145 Musioł Małgorzata Leszczyny 10 km BrakTAK
146 Musioł Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 10 km Opel Active TeamTAK
147 Mynarska Ligia Bielsko-Biała 10 km Daleko jeszcze?TAK
148 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała 10 km Daleko jeszcze?TAK
149 Mzyk Fabian Orzesze 10 km STS BIEGATONTAK
150 Nantka Witek Rybnik 10 km BrakTAK
151 Nawrot Łukasz Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
152 Nawrot Marek Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
153 Nawrot Paweł Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
154 Nawrot Marek Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
155 Nitka Artur Ruda Śląska 10 km Bieg z ChrystusemTAK
156 Noga Krystian Wodzisław Śląski 10 km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKINIE
157 Nowak Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
158 Ojcowicz Marcin Rybnik 10 km BrakTAK
159 Okoń Zdzisław Knurów 10 km BrakTAK
160 Okoń Monika Knurów 10 km BrakTAK
161 Olech Norbert Gliwice 10 km BrakNIE
162 Oleksiuk Marcin Leszczyny 10 km BrakTAK
163 Olschimke Katarzyna Katowice 10 km Night Runners ŚląskNIE
164 Olszowski Adrian Czerwionka 10 km BrakTAK
165 Orzoł Rafał Ruda Śląska 10 km Bieg z ChrystusemTAK
166 Oslislok Paweł Czerwionka 10 km SOCATAK
167 Padula Roman Knurow 10 km Opel Active TeamTAK
168 Pander Marek Orzesze 10 km orzesze też biegaTAK
169 Pańkowski Bartłomiej Będzin 10 km Tymbar TeamTAK
170 Patynek Sebastian Jaśkowice 10 km SBRTNIE
171 Pepel Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
172 Pieczka Monika Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIKTAK
173 Piejko Emilia Rybnik 10 km BrakNIE
174 Pilis Janusz Mikłów 10 km BrakTAK
175 Podeszwa Marek Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemTAK
176 Polak Dominika Gliwice 10 km BrakTAK
177 Potuszyński Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
178 Puchała Michał Zabrze 10 km KMP ZabrzeNIE
179 Pustelnik Ewa Żory 10 km BrakNIE
180 Pyrsz Mirek Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
181 Pysz Grzegorz Żory 10 km Hrmax ŻoryTAK
182 Pytlik Wojtek Bogunice 10 km Heieneken Krakow Running ClubNIE
183 Raczek Sławomir Gliwice 10 km Keller TeamTAK
184 Rakowski Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
185 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
186 Rąpała Grzegorz Czerwionka 10 km BrakTAK
187 Rej Anna Przegędza 10 km BrakTAK
188 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km BrakNIE
189 Romik Krzysztof Pyskowice 10 km BrakTAK
190 Ryba Sebastian Czerwionka 10 km BrakNIE
191 Rybarczyk Lesław Stanowice 10 km BrakTAK
192 Rybarski Kamil Żywiec 10 km BrakTAK
193 Rybarski Damian Żywiec 10 km BrakTAK
194 Rybok Weronika Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
195 Rzepka Bernard Zdzieszowice 10 km Morsy na Koksie & SobasTeamTAK
196 Salamon Dawid Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
197 Samul Grzegorz Czerwionka-leszczyny 10 km BrakTAK
198 Serafin Agnieszka Rybnik 10 km BrakNIE
199 Serafin Dariusz Wisła Mała 10 km Klub Biegacza FartlekNIE
200 Siegmund Tadeusz Jastrzębie Zdrój 10 km KB MOSIR JastrzębieNIE
201 Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 10 km SOCATAK
202 Sirko Zbigniew Gliwice 10 km BrakTAK
203 Siwczyk Andrzej Rybnik 10 km Chemika RybnikNIE
204 Skorupa Iwona Czerwionka Leszczyny 10 km Luxtorpeda Czerwionka TAK
205 Skorupa Magdalena Przegędza 10 km BrakTAK
206 Skowrońska Hanna Szczerbice 10 km spokoRUNTAK
207 Skowroński Mariusz Szczerbice 10 km spokoRUNTAK
208 Skrzypiec Szymon Rybnik 10 km BrakTAK
209 Sładek Patryk Bełk 10 km BrakTAK
210 Sławik Leszek Czerwionka-leszczyny 10 km BrakNIE
211 Słupik Tomasz Bełk 10 km EltomsTAK
212 Smolińska Ilona Knurów 10 km BrakTAK
213 Smyczek Krystian Bełk 10 km BrakTAK
214 Smyczek Joanna Bełk 10 km BrakTAK
215 Smyczek Magdalena Bełk 10 km BrakTAK
216 Smyczek Roman Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
217 Sojka Karolina Gliwice 10 km BrakTAK
218 Soska Michał Wisła 10 km BrakTAK
219 Stach Krystian Zlinice 10 km BrakNIE
220 Stokłosa Michał Bełk 10 km BrakTAK
221 Strzoda Henryk Łaziska Górne 10 km BrakTAK
222 Szafron Tomasz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
223 Szajbel Sabina Ruda Śląska 10 km NiezrzeszonaTAK
224 Szczepanik Joanna Bytom 10 km BrakTAK
225 Szczęsny Marek Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
226 Szczyrbowski Piotr Rybnik 10 km amatorTAK
227 Sztuka Łukasz Katowice 10 km niezrzeszonyTAK
228 Szuba Czesław Rybnik 10 km 1961TAK
229 Szulik Grzegorz Jastrzębie Zdrój 10 km ZSRG sp z o.o./KB MOSiR JastrzębieTAK
230 Szustak Monika Czerwionka-Leszczyny 10 km Easy Run RacibórzTAK
231 Szymański Wiesław Stanowice 10 km BrakTAK
232 Ślusarski Leszek Będzin 10 km BrakTAK
233 Świder Anna Przegędza 10 km BrakTAK
234 Tabacki Daniel Orzesze 10 km AZS UE KATOWICETAK
235 Talaga Michał Szczejkowice 10 km BrakTAK
236 Tekla Krzysztof Golasowice 10 km BrakTAK
237 Then Dawid Bielsko- Biała 10 km Ultra Beskid sportNIE
238 Toman Aneta Żory 10 km HRmax Żory TAK
239 Trela Mirosław Leszczyny 10 km DB LESZCZYNYTAK
240 Trela Aniela Leszczyny 10 km DB LESZCZYNYTAK
241 Urbaniak Witold Czechowice-Dziedzice 10 km Rozbiegamy to miasto - Czechowice-DziedziceNIE
242 Veretskyi Pavlo Donetsk 10 km Lkb RudnikNIE
243 Walendzewicz Mariusz Rybnik 10 km Kejza Team RybnikTAK
244 Walędzik Anna Zabrze 10 km BrakTAK
245 Waliczek Leszek Rudołtowice 10 km AzylNIE
246 Wesołek Magdalena Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
247 Wesołek Maciej Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
248 Widuch Katarzyna Orzesze 10 km BrakTAK
249 Winiarska Monika Żory 10 km Runteam Pawłowice NIE
250 Winkler Tomasz Marklowice 10 km BrakNIE
251 Wiszyński Damian Chorzów 10 km BrakTAK
252 Witala Tomasz Żory 10 km BrakTAK
253 Włoch Andrzej Jastrzębie-Zdrój 10 km KB MOSiR JastrzębieTAK
254 Wojdyła Paweł Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
255 Wolny Krzysztof Zabrze 10 km BrakTAK
256 Wolski Marcin Knurów 10 km Endurance SolidarniNIE
257 Wowry Grzegorz Cieszyn 10 km WIKTAK
258 Wójcik Dariusz Żory 10 km ŻoryNIE
259 Wroński Dariusz Tychy 10 km BIEG Z CHRYSTUSEM!TAK
260 Wrzesiński Rafał Tychy 10 km KIA Etrans-STS Biegaton MikołówNIE
261 Wrzesiński Andrzej Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówTAK
262 Wygryło Marcin Rybnik 10 km BrakTAK
263 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie 10 km Przegląd PiekarskiTAK
264 Zabrzewski Adam Gliwice 10 km BrakTAK
265 Zdziebło Adam Żory 10 km BrakTAK
266 Zielonka Robert Chrzanów 10 km MotomasterTAK
267 Zimny Marcin Gliwice 10 km BrakNIE
268 Zimoń Grzegorz Leszczyny 10 km BrakNIE
269 Zwierzyński Piotr Rybnik 10 km UNATCOTAK
270 Żak Rafał Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
271 Żandarski Alan Zdzieszowice 10 km BrakTAK


Close