Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII TARCZYN PÓŁMARATON

Miejsce i termin: Tarczyn, 2017-09-10
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
Współorganizator : Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.
kontakt tel. 608-055-374
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 10 września 2017 roku ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start o godz. 11:00.
• Organizator ustala limit startujących, który wynosi 500 zgłoszonych i opłaconych zawodników.
• Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 7.09.2017 r. do godz. 24:00 na stronie zgłoszeń.
• Nie będzie można dokonać zgłoszenia w biurze Półmaratonu w dniach 08-10. 09.2017.
• Wpisanie na listę startową nastąpi po zaksięgowaniu opłaty startowej na koncie Organizatora, decyduje kolejność wpłat.
• Biuro Półmaratonu będzie czynne w dniach 09.09.2017r. od godz. 16:00 do 20:00, i 10.09.2017 od godz. 8:00 do godz.10:30 w hali sportowej przy ZS w Tarczynie ul. Szarych Szeregów 8 Tarczyn, tel. 608-055-374
SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi w zależności od kolejność zgłoszeń:
A. 1-150 49 zł
B. 151- 300 59 zł ,
C. 301 -500 69 zł
D. Zawodnicy powyżej 70 roku życia są zwolnieni z opłaty startowej.
• Zgłoszeń i opłaty można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 7.09.2017 r. do godz. 24:00 na stronie zgłoszeń.
• Nie będzie można dokonać zgłoszenia w biurze Półmaratonu w dniach 09-10. 09.2017.
Limit zawodników: 500
Strona WWW: http://www.polmaraton-tarczyn.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albiński Tomasz Warszawa półmaraton BrakTAK
2 Andrzejewski Mariusz Warszawa półmaraton T-Mobile Running TeamTAK
3 Balcer Dariusz Rybie półmaraton BrakTAK
4 Balińska Agnieszka Szkucin półmaraton Balax Team
5 Baliński Wojciech Szkucin półmaraton Balax Team
6 Banasik Paweł Radom półmaraton enduhub.comTAK
7 Bankiewicz Damian Czestochowa półmaraton BrakTAK
8 Bankiewicz Szymon Warszawa półmaraton BrakTAK
9 Barańska Zofia Warszawa półmaraton Brak
10 Barto Sylwia Łoś półmaraton BrakTAK
11 Bednarzak Tadeusz Siedlce półmaraton BrakTAK
12 Biała Joanna Ząbki półmaraton TOTAL OLEV
13 Biały Eryk Warszawa półmaraton BrakTAK
14 Błach Bartłomiej Skarżysko-Kamienna półmaraton STS Skarżysko-KamiennaTAK
15 Borowiec Marta Piaseczno półmaraton Brak
16 Borowiec Arek Piaseczno półmaraton Brak
17 Bucheński Wojciech Warszawa półmaraton SportidTAK
18 Bucholc Tomasz Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
19 Bugajski Adam Warszawa półmaraton MSZ biegaTAK
20 Bydliński Piotr Grodzisk Mazowiecki półmaraton Dogoń Grodzisk MazowieckiTAK
21 Cejko Wojciech Banino półmaraton Dead on ArriwalTAK
22 Chmielewski Zbigniew Henryków-Urocze półmaraton Brak
23 Church Maria warszawa półmaraton NeOn TeamTAK
24 Church Ian Warszawa półmaraton BrakTAK
25 Ciach Paweł Warszawa półmaraton Brak
26 Cichacki Tomasz Wola Gołkowska półmaraton Bike ZoneTAK
27 Cupryjak Adrian Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
28 Czapska-Szymul Magdalena Warszawa półmaraton BrakTAK
29 Czarnecki Rafał Bronisławka półmaraton Brak
30 Czechowski Jerzy Warszawa półmaraton mza - warszawa
31 Czubakowski Sławomir Warszawa półmaraton Brak
32 Dąbal Marcin Błędów półmaraton RajpolTAK
33 Dąbkowski Krzysztof Michałowice półmaraton T-Mobile Running TeamTAK
34 Dąbrowski Paweł Józefów półmaraton KB Ożarów Mazowicki BiegaTAK
35 Deleżuch Kamil Warszawa półmaraton BrakTAK
36 Derlatka Paweł Warszawa półmaraton BrakTAK
37 Dębska Renata Rosołów półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
38 Donica Ewelina Gośniewice półmaraton BrakTAK
39 Drabik Agata Warszawa półmaraton BrakTAK
40 Drążyk Marcin Nowa Iwiczna półmaraton BrakTAK
41 Drzewiecka-Witkowska Agnieszka Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
42 Dubas Mateusz Warszawa półmaraton SportidTAK
43 Dumeracki Daniel Piastów półmaraton WPRunningTAK
44 Dziedzic Bogusław Prażmów półmaraton BrakTAK
45 Fojud Tadeusz Pruszków półmaraton WPRunningTAK
46 Fojud Justyna Pruszków półmaraton WPRunningTAK
47 Fornalczyk Paweł Warszawa półmaraton brak
48 Frydrych Jacek Warszawa półmaraton BrakTAK
49 Gałązka Andrzej Falenty półmaraton BrakTAK
50 Ganczewski Paweł Granica półmaraton BrakTAK
51 Gaweda Barbara kielce półmaraton Brak
52 Gawlik Anna Bobrowiec półmaraton Brak
53 Gil Hubert Warszawa półmaraton BrakTAK
54 Glapiński Igor Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
55 Głupczyk Tadeusz Warszawa półmaraton Grupa Biegowa Parkrun WarszawaTAK
56 Gnieciak Dariusz Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
57 Gnieciak Tomasz Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
58 Gołyński Sławomir Mszczonów półmaraton BrakTAK
59 Gozdek Michal Cisie półmaraton 12TRI.PLTAK
60 Górczyńska Beata Piaseczno półmaraton Piaseczno Running TAK
61 Górski Paweł Błędów półmaraton Brak
62 Górzyńska Anna Warszawa półmaraton Brak
63 Grobelny Jakub Henryków-Urocze półmaraton BrakTAK
64 Gryz Jakub Warszawa półmaraton BrakTAK
65 Grzejszczyk Sebastian Ożarów Mazowiecki półmaraton Żmuda Running TeamTAK
66 Grzyb Janusz Radom półmaraton BrakTAK
67 Hangiel Urszula Warszawa półmaraton BrakTAK
68 Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa półmaraton Brak
69 Imiełowska Anna Mińsk Mazowiecki półmaraton Brak
70 Isasi Gorka Marki półmaraton Athletic De BilbaoTAK
71 Jagielska Magdalena Warszawa półmaraton BrakTAK
72 Jagielski Paweł Warszawa półmaraton BrakTAK
73 Jakubas Paweł Warszawa półmaraton WPJ TeamTAK
74 Jaworski Arkadiusz Izabelin półmaraton BrakTAK
75 Jędruszczak Piotr Mszczonów półmaraton Goggle PAE TeamTAK
76 Kaczanowska Monika Grójec półmaraton JW 3411
77 Karolak Monika Łazy półmaraton BrakTAK
78 Karolak Karol Łazy półmaraton BrakTAK
79 Kasjanowicz Magdalena Bramki półmaraton Brak
80 Kasprzak Dariusz Warka półmaraton KS Start Pułaski WarkaTAK
81 Kawa Michał Sulejówek półmaraton BrakTAK
82 Klimczak Adrian Tarczyn półmaraton BrakTAK
83 Kliś Maciej Warszawa półmaraton Dead on ArrivalTAK
84 Kobus Paweł Konstancin-Jeziorna półmaraton BrakTAK
85 Kokosza Radosław Warszawa półmaraton BrakTAK
86 Kolecki Jakub Radom półmaraton Biegiem Radom!TAK
87 Kołodziej Michał Nowe Racibory półmaraton CrosshuaseTAK
88 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego półmaraton BrakTAK
89 Korzeniowska Małgorzata Warszawa półmaraton Brak
90 Kosowski Przemysław Warszawa półmaraton BrakTAK
91 Kostrzewa Krzysztof Żaby półmaraton Cinek TeamTAK
92 Kowalik Tomasz Henryków-Urocze półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
93 Kółkiewicz Jakub Grodzisk Mazowiecki półmaraton BrakTAK
94 Krajewski Przemysław Warszawa półmaraton LECZO TEAMTAK
95 Krawczyk Norbert Warszawa półmaraton Wilanów
96 Krysiak Grzegorz Warszawa półmaraton BrakTAK
97 Kubińska Marta Łódź półmaraton BrakTAK
98 Kucharski Piotr Lubartów półmaraton 12tri.plTAK
99 Kucharski Marek Władysławów półmaraton Polska BiegaTAK
100 Kuczkowski Jurek Ożarów Mazowiecki półmaraton KB Ożarów Mazowiecki BiegaTAK
101 KUCZYŃSKI DANIEL Warszawa półmaraton Prężne Vacky
102 Kudlak Monika Ruda półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
103 Kuflowski Artur Grójec półmaraton 1 ORelTAK
104 Kukla Marcin Warszawa półmaraton Rysik RunnersTAK
105 Kulesza Agnieszka Warszawa półmaraton TRUCHT TARCHOMIN TEAMTAK
106 Kulibowska Angelika Tarczyn półmaraton Brak
107 Kulibowski Łukasz Tarczyn półmaraton Brak
108 Kulpik Jacek Pruszków półmaraton WPRunning
109 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl półmaraton ZRYW BUSZKOWICZKI-PTC PRZEMYSL
110 Kuśmirek Marcin Boża Wola półmaraton Cinek_TeamTAK
111 Kwiecień Mariusz Sucha półmaraton BrakTAK
112 Lesiak Roman Kozienice półmaraton BrakTAK
113 Łubian Michał Garwolin półmaraton CTL LogisticsTAK
114 Łuczyński Robert Izdebno Kościelne półmaraton UKS BUDO Grodzisk MazowieckiTAK
115 Maciąg Tamara Pionki półmaraton Brak
116 Malec Jarosław Jastrzębie półmaraton KondycjaTAK
117 Marszalec Michał Warszawa półmaraton Brak
118 Marszałek Marcin Warszawa półmaraton BrakTAK
119 Mazur Marek Piaseczno półmaraton RCZPITAK
120 Michalski Robert Warszawa półmaraton 12tri.plTAK
121 Michna Tomasz Warszawa półmaraton BrakTAK
122 Michrowski Kamil Wylezin półmaraton Adidas Runners WarsawTAK
123 Miłoszewski Paweł Warszawa półmaraton BrakTAK
124 Mliszewski Michał Warszawa półmaraton Brak
125 Morawski Wojciech Warszawa półmaraton Brak
126 Muraszew - Dąbrowska Katarzyna Warszawa półmaraton BrakTAK
127 Nowakowska Agnieszka Warszawa półmaraton BrakTAK
128 Orman Tomasz Szydłowiec półmaraton BrakTAK
129 Ostrowski Marek Józefosław półmaraton BrakTAK
130 Pakuła Radosław Tarczyn półmaraton Policja WarszawaTAK
131 Parobczy Przemysław Sulejówek półmaraton MKS Polonia WarszawaTAK
132 Pawlicki Tomasz Warszawa półmaraton AfterrunnersTAK
133 Perzyna Wojciech Tarczyn półmaraton OSP KSRG Kotorydz
134 Pękacki Robert Grójec półmaraton BrakTAK
135 Piasecka Magdalena Lublin półmaraton Pszczółkowski Team / Klub Biegacza Leroy MerlinTAK
136 Piasecka Monika Warszawa półmaraton Dream Run
137 Piekarowicz Magdalena Prace Duże półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
138 Piekarowicz Piotr Prace Duże półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
139 Pikulski Marek Mysiadło półmaraton BrakTAK
140 Pirogow Tomek Loziska półmaraton BrakTAK
141 Podbielski Marek Kaleń-Towarzystwo półmaraton BrakTAK
142 Poteralski Dariusz Warszawa półmaraton PKO Bank Polski SATAK
143 Prokopczuk Robert Marki półmaraton Brak
144 Pruchniak Robert Warszawa półmaraton zWartyTAK
145 Przepióra Sebastian Gorlice półmaraton 1973TAK
146 Przeździecki Krzysztof Złotokłos półmaraton BrakTAK
147 Ptasiński Robert Grójec półmaraton IKA Poland
148 Pucek-Mioduszewska Ola Warszawa półmaraton Dream Run
149 Radkiewicz Karol Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
150 Rokicka Weronika Warszawa półmaraton BrakTAK
151 Romanek Marek Zambrów półmaraton Brak
152 Rosińska Barbara Milanówek półmaraton STO-nogi MilanówekTAK
153 Rosiński Eugeniusz Milanówek półmaraton STO-nogi MilanówekTAK
154 Rostkowski Bartosz Warszawa półmaraton Brak
155 Rozner Artur Piaseczno półmaraton Kondycja
156 Rudaś Łukasz Prace Duże półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
157 Rupik Piotr Stara Iwiczna półmaraton koronamaratonowziemi.comTAK
158 Rychlicki Jarosław Radom półmaraton BrakTAK
159 SADRACH MACIEJ WARSZAWA półmaraton TRI LEVEL
160 Sawczuk Rafał Przypki półmaraton BrakTAK
161 Serafin Piotr Sulejówek półmaraton BrakTAK
162 Sęk Krzysztof Złotokłos półmaraton BrakTAK
163 Sidor Agnieszka Świdnik półmaraton Brak
164 Sidorowicz Adam Warsaw półmaraton BrakTAK
165 Siedlecki Tomasz Grójec półmaraton Aktywni GrójecTAK
166 Siembor Piotr Radom półmaraton Brak
167 Siemiończyk Ewa Warszawa półmaraton BrakTAK
168 Sikorska Mariola Piastów półmaraton leczo team
169 Sioch Grzegorz Warszawa półmaraton BrakTAK
170 Skibiński Mariusz Warszawa półmaraton MiędzylesiakiTAK
171 Skowroński Sebastian Pruszków półmaraton BrakTAK
172 Słowik Radosław Żelechów półmaraton Brak
173 Smoczyński Piotr Józefosław półmaraton BrakTAK
174 Sobczyk Robert Warszawa półmaraton BrakTAK
175 Sobotka Monika Warszawa półmaraton Dzikie Skrzydło
176 Stawicka Aleksandra Tarczyn półmaraton Tarczyński Klub BiegowyTAK
177 Stefańska Aleksandra Ustanów półmaraton BrakTAK
178 Strojek Bartosz Połaniec półmaraton Kuźnia triathlonuTAK
179 Strzelczyk Paweł Pruszków półmaraton Brak
180 Sucholewski Damian Warszawa półmaraton Brak
181 Szczepański Marcin Jastrzębie półmaraton KondycjaTAK
182 Szmit Joanna Łabunie półmaraton Agros ZamośćTAK
183 Szulc Krzysztof Warszawa półmaraton Albatrosy
184 Szulc Joanna Warszawa półmaraton Albatrosy
185 Szymański Robert Warszawa półmaraton BrakTAK
186 Szymczak Małgorzata Tarczyn półmaraton BrakTAK
187 Szymczak Maciej Warszawa półmaraton Plansoft.orgTAK
188 Szymczyk Karol Warszawa półmaraton 1958TAK
189 Ślęzak Paweł Ryki półmaraton drużyna szpiku/biegusiem.pl
190 Świerczewski Dariusz Warszawa półmaraton BrakTAK
191 Tokarzewski Dariusz Otwock półmaraton BrakTAK
192 Tomporowska Monika Warszawa półmaraton BrakTAK
193 Trepka Marek Warszawa półmaraton Brak
194 Troniarz Paweł Raszyn półmaraton TEAMOCHALTAK
195 Troniarz Marcin Raszyn półmaraton DZIKIE_DZIKITAK
196 Turczyn Marek Ruda półmaraton Tarczyński Klub Biegowy
197 Turczyńska Monika Warszawa półmaraton LECZO TEAMTAK
198 Tyszka Dariusz Warszawa półmaraton AKS Polonia WarszawaTAK
199 Waarbroek Brandon Warszawa półmaraton Brak
200 Wagner Rafał Warszawa półmaraton UKS Imola Lupus KabatyTAK
201 Węgliński Jarosław Piaseczno półmaraton BrakTAK
202 Węgrzyn Marcin Warszawa półmaraton ŻMUDA RUNNING TEAMTAK
203 Wiaderek Piotr Warszawa półmaraton Pędzące ŻółwieTAK
204 Wiaderek Sławomir Warszawa półmaraton Pędzące ŻółwieTAK
205 Wiaderny Tomasz Pruszków półmaraton Brak
206 Włodarski Marek Warszawa półmaraton Vlodarsky RacingTAK
207 Wojenka Tomasz Pruszków półmaraton WPRunning
208 Wójcik Piotr Warszawa półmaraton Brak
209 Wrzesień Wojciech Warszawa półmaraton Brak
210 Zambrzycka Ewa Piaseczno półmaraton kondycja
211 Zaręba Beata Biała Rawska półmaraton Orange PolskaTAK
212 Zarodkiewicz Dawid Wężewo półmaraton Naprzód MłocinyTAK
213 Zdziarski Paweł Warszawa półmaraton BrakTAK
214 Zdzikot Tomasz Warszawa półmaraton Brak
215 Zima Ryszard Grodzisk Mazowiecki półmaraton BrakTAK
216 Zira David Warszawa półmaraton BrakTAK
217 Żak Oliwia Jastrzębie półmaraton Piaseczno Running
218 Żelazowska Julka Tarczyn półmaraton BrakTAK
219 Żółtowski Krzysztof Mszczonów półmaraton BrakTAK
220 Żuliński Sebastian Rzeszów półmaraton Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
221 Żywek Teresa Warszawa półmaraton Tripower.pl


Close