Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V PRZEMYSKA DYCHA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2017-09-24
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla
INFORMACJE I KONTAKT
• www.przemyskadycha.pl
• www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Koordynator biegu - kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505422453 andrzejp33@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl



Opis zawodów: PROGRAM ZAWODÓW
• 9:30 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2009 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2007 – 2008)
- III bieg – roczniki (2004 -2006)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• 10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego.
• 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km.
• 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.
BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w sobotę, 23 września 2017 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 24 września 2017 r. w godz. 7:30 – 10:00.

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: • Zapisy do biegu głównego odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego do dnia 10 września 2017 r. po wpłaceniu wpisowego lub osobiście 23 i 24 września 2017 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn
• Uczestnicy biegu głównego na 10km zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
o 40 zł – przy wpłacie na konto do dnia 30 czerwca 2017 r.
o 50 zł – przy wpłacie na konto do dnia 15 sierpnia 2017 r.
o 70 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2017 r.
o 100 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online lub na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „ Przemyska Dycha”.
• Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2016 r. zniżka 10 zł od każdej kwoty. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię, datę urodzenia oraz dopisek „ Przemyska Dycha”.
• Osoby niepełnosprawne na wózkach zwolnione z opłaty startowej.
• W momencie zaksięgowania wpłaty, uczestnikowi zostaje nadany numer startowy.
• W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata startowa nie podlega zwrotowi.
• Jest możliwość przeniesienia opłaty startowej na inną osobę.
Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Maciaszek Grzegorz Zduńska Wola 10 km KW PSP ŁódźTAK
2 Paterek Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
3 Adamek Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
4 Adamek Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki Przemyśl
5 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
6 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km BrakTAK
7 Antosz Sylwia Łukawiec 10 km BrakTAK
8 Antosz Jacek Sędziszów Młp. 10 km BrakTAK
9 Artym Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
10 Bachusz Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
11 Bacza Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
12 Badlik Marcin Żurawica 10 km Przemyski Region IPA
13 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km CPR RzeszówTAK
14 Banaś Mateusz Jarosław 10 km KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
15 Bandrowicz Tomasz Przemyśl 10 km UKS GladiatorTAK
16 Bańko Andrzej Jarosław 10 km Brak
17 Baran Maciek Przemyśl 10 km brak
18 Barczak Beata Przemyśl 10 km Brak
19 Barszczak DDagmara Przemyśl 10 km BrakTAK
20 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km BrakTAK
21 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
22 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km RumunyTAK
23 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
24 Bartmiński Jan Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
25 Bartnicki Grzegorz Ostrów 10 km Brak
26 Basarab Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
27 Basińska Ewa Kraków 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
28 Bąk Rafał Skołoszów 10 km BrakTAK
29 Bednarska Agata Przemyśl 10 km BrakTAK
30 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.plTAK
31 Biała Weronika Kraśnik 10 km BrakTAK
32 Biały Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
33 Biały Szymon Stare Sioło 10 km Brak
34 Bielech Mateusz Buszkowiczki 10 km BrakTAK
35 Bilińska Magdalena Gorzów Wielkopolski 10 km KW PSP Gorzów Wlkp.TAK
36 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica 10 km BrakTAK
37 Blajer Kamil Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
38 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
39 Blama Adrian Przemyśl 10 km BrakTAK
40 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki Dolne
41 Bocul Małgorzata Przemysl 10 km Przemyski Klub Biegacza
42 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km Brak
43 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km BrakTAK
44 Bracha Anna Buszkowiczki 10 km BrakTAK
45 Buciora Paweł Hureczko 10 km BrakTAK
46 Bukowy Katarzyna Przeworsk 10 km BrakTAK
47 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km Brak
48 Burdka Piotr Brzeziny 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
49 Bystrzycki Piotr Kraków 10 km 16 BPD Kraków
50 Bzdek Łukasz Żołynia 10 km BrakTAK
51 Bżdżoła Artur Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
52 Chanas Klaudia Tuchla 10 km BrakTAK
53 Chiłła Piotr Rzeszów 10 km 21BSP
54 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km BrakTAK
55 Chmurowicz Waldemar Rzeszów 10 km Brak
56 Choma Wojciech Przemyśl 10 km Brak
57 Chudański Hubert Maksymilianowo 10 km SP PSP BYDGOSZCZ
58 Chwasta Mariusz Niziny 10 km Brak
59 Cich Kamil Przemyśl 10 km Straż Graniczna
60 Cielecki Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
61 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 10 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
62 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów 10 km Przeworska Grupa Biegowa
63 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
64 Czeluśniak Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
65 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 10 km SKB Stalowa WolaTAK
66 Czubiński Jakub przemyśl 10 km BrakTAK
67 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 10 km BrakTAK
68 Czura Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
69 Czyżowicz Mirosław Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
70 Czyżowski Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
71 Damaszko Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
72 Danielak Agnieszka Ostrów 10 km BrakTAK
73 Danielak Beata Ostrów 10 km BrakTAK
74 Danielak Jagoda Przemyśl 10 km BrakTAK
75 Dąbrowska Dominika Wrocław 10 km NOATAK
76 Derdzińska Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
77 Dębiec Przemysław Rzeszów 10 km BrakTAK
78 Dobosz Paweł Przemyśl 10 km Brak
79 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km Szafa biegacza team TAK
80 Dragan Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
81 Dubanik Piotr Munina 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"TAK
82 Dulęba Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
83 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km #siła#moc#
84 Dutka Adam Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
85 Dziadek Dorota Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
86 Dziadowiec Amelia Bolestraszyce 10 km BrakTAK
87 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km Przebiegli jak wężeTAK
88 Dziewiński Damian Sanok 10 km TG Sokół Sanok
89 Dziuba Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
90 Dziuba Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
91 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km UKS "Słowak"TAK
92 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
93 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 10 km PTC PRZEMYŚL
94 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km Aks Augusta Running TeamTAK
95 Ekiert Mateusz kraków 10 km aks augusta running teamTAK
96 Fac Kasia Ujkowice 10 km BrakTAK
97 Fedan Łukasz Laszki 10 km BrakTAK
98 Fedio Marek Ostrów 10 km Szafa biegacza team/ 5 BSPTAK
99 Fedio Grzegorz Ujkowice 10 km BrakTAK
100 Ferenc Beata Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów
101 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km Klub Brak
102 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km WŻW RZESZÓWTAK
103 Franus Elżbieta Ruda Różaniecka 10 km Brak
104 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Brak
105 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
106 Gawczyńska - Bacza Izabela Żurawica 10 km BrakTAK
107 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata PRZEMYŚL 10 km Brak
108 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 10 km Przemyski klub biegacza
109 Glinczak Mariola Fredropol 10 km BrakTAK
110 Gliwa Marcin Kraków 10 km Brak
111 Goleś Grzegorz Leżajsk 10 km Brak
112 Golik Paweł Medyka 10 km BrakTAK
113 Górski Daniel Hureczko 10 km Brak
114 Górski Grzegorz Rzeszów 10 km Brak
115 Grabowski Paweł Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
116 Grabska Jagoda Jarosław 10 km BrakTAK
117 Gregorczyk Jadwiga Krosno 10 km Zabiegani Mielec
118 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km Brak
119 Grodecki Arkadiusz Przemyśl 10 km Brak
120 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km KM PSP PrzemyślTAK
121 Hadam Jacek Cieszanów 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
122 Hamryszczak Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
123 Hanasiewicz Paweł Przemyśl 10 km Brak
124 Hander Leszek Leżajsk 10 km PUCSTAK
125 Harłacz Artur Buszkowice 10 km Brak
126 Harmak Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
127 Harpula Robert Przemyśl 10 km Brak
128 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
129 Hołub Agata Jarosław 10 km BBL JarosławTAK
130 Hołub Wacław Jarosław 10 km 1967TAK
131 Hołyszko Maciej Drohojów 10 km TEATR FREDREUM
132 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
133 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km BiOSG TAK
134 Jakubiński Jakub Karniowice 10 km Solne Miasto`
135 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
136 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
137 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
138 Janczak Szymon Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
139 Janicki Arkadiusz Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
140 JANKOWSKI DARIUSZ PRZEWORSK 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
141 Jarecki Bartosz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
142 Jaroch Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
143 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km BrakTAK
144 Jop Marta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegow Sokół
145 Jórasz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
146 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km SzafaBiegacza TeamTAK
147 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km Brak
148 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km Brak
149 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.pl
150 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Przemyśl 10 km www.PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
151 Kalawski Łukasz Medyka 10 km Brak
152 Kalinowska Ewa Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
153 Kardasz Jacek Zamość 10 km attyla runnig clubTAK
154 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
155 Kasprowicz Wojciech Krzywcza 10 km Brak
156 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 10 km KP PSP w Ustrzykach DolnychTAK
157 Kawalec Jacek Rzeszów 10 km TEAM IWO TAK
158 Kawiak Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
159 Kazimierz Rafał Wrocław 10 km NOATAK
160 Kazimierz Pawel Poznań 10 km BrakTAK
161 Kętrzyński Filip Mielec 10 km Zabiegani Mielec
162 Kętrzyński Ryszard Mielec 10 km Zabiegani Mielec
163 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 10 km Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia RzeszówTAK
164 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
165 Kindlik Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
166 Kiper Elżbieta Jaroslaw 10 km Jaroslawski BiegaczTAK
167 Kipp Zbigniew Przemyśl 10 km Biegam bo lubieTAK
168 Kleszcz Mikołaj Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
169 Klinger Weronika Orły 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
170 Kłymińska Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
171 Kmiecik Paweł Pawłosiów 10 km BrakTAK
172 Kmiecik Paulina Pawłosiów 10 km BrakTAK
173 Knafel Marcin Tarnobrzeg 10 km BrakTAK
174 Kogut Leszek Grochowce 10 km Brak
175 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
176 Kolaszkiewicz Daniel PRZEMYŚL 10 km Brak
177 KOLOWCA Jacek Przemyśl 10 km 1 bcz Żurawica TAK
178 Kolowca Agnieszka Przemyśl 10 km Brak
179 Kołodziej Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
180 Korytko Wiesiek Bachórzec 10 km BrakTAK
181 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
182 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 10 km BrakTAK
183 Korzeniowski Władysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
184 Korzonek Marcin Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
185 Kosior Bartosz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
186 Kosmyk Karolina Przemyśl 10 km Blok BTAK
187 Kowalczyk Ewa Jarosław 10 km BrakTAK
188 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
189 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
190 Kowalski Jakub Jarosław 10 km BrakTAK
191 Kowalski Krzysztof Krasiczyn 10 km JS 2030TAK
192 Kowieszko Marcin Przemysl 10 km Brak
193 Kozioł Wiesław Krosno 10 km dzikie życie run team
194 Krasowski Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
195 Krawczyk Krzysztof Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
196 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
197 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km BrakTAK
198 Król Krzysztof Jarosław 10 km BrakTAK
199 Król Grażyna Przemyśl 10 km BrakTAK
200 Król Dariusz Nienadowa 10 km 21 DAPLOT
201 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
202 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
203 Krzesiński Arkadiusz Komańcza 10 km BiOSG PSG w WetlinieTAK
204 Kubit Robert Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
205 Kuc Marian Buszkowiczki 10 km Brak
206 Kucharczyk Tomasz Przemyśl 10 km WKB Meta LubliniecTAK
207 Kucharski Jakub Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
208 KULIŃSKI BOGDAN GŁOGÓW 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM
209 Kułak Mateusz Rzeszów 10 km niezrzeszonyTAK
210 Kurkiewicz Paweł Proszę o kontakt CHRONOTEX 10 km BrakTAK
211 Kurzawski Łukasz Stare Bojanowo 10 km KP PSP Kościan
212 Kurzawski Łukasz Stare Bojanowo 10 km KP PSP Kościan
213 Kusińska Alicja Stare Polichno 10 km Polichno Team
214 Kuszaj Dominik Leszno 10 km Brak
215 Kuźmińska Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
216 Kuźniarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
217 Kuźniarski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
218 Lach Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
219 Lewandowski Adam Przemyśl 10 km Brak
220 Lęcznar Wacław Husów 10 km BrakTAK
221 Lis Jadwiga Styków 10 km KW PSP RzeszówTAK
222 Lisak Michał przemyśl 10 km Brak
223 Litwin Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
224 Łabudzka Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
225 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa BiegaczaTAK
226 Łakomy Tomasz Oleszyce 10 km Pędzące Żółwie Oleszyce
227 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.plTAK
228 Ławecka Katarzyna Zielonka 10 km KG PSPTAK
229 Ławecki Szymon Zielonka 10 km KG PSPTAK
230 ŁOŚ PIOTR WYSZATYCE 10 km BrakTAK
231 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna 10 km OSP Sarzyna/Nowosarzyńska Grupa Biegowa
232 Łyko Izydor Stalowa Wola 10 km RUNorDIE
233 Machunik Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
234 Maciejko Rafał Dachnów 10 km Biegomania Lubaczów/ Sportowy Dachnów
235 Madejski Dawid Żarki 10 km Lacho Team
236 Majka Paweł Nowotaniec 10 km Brak
237 Major Stefan Żarki 10 km Biegaj z Żarkami
238 Makarska Katarzyna Przemyśl 10 km brakTAK
239 Makarski Krzysztof Jarosław 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTAK
240 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro!TAK
241 Makowski Marcin Sanok 10 km BrakTAK
242 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
243 Malik Grzegorz Przemyśl 10 km ALKOHIMALAIŚCI ;-) TAK
244 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 10 km SC-S
245 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika Rzeszows
246 Margas Marek Oleszyce 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
247 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOA
248 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOA
249 Mazgaj Michał Wrocław 10 km NOATAK
250 Maziarz Marta Zarzecze 10 km BrakTAK
251 Mazur Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
252 Mazur Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
253 Mercik Agnieszka Przemysl 10 km przemyski klub biegacza/ IPA Region Bieszczadzki
254 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
255 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
256 Mik Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
257 MIKOŚ DARIUSZ PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
258 Młodożeniec Aleksandra Przemyśl 10 km Brak
259 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
260 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
261 Motyka Krzysztof Rzeszów 10 km 34 Wojskowy Oddział GospodarczyTAK
262 Motyka Beata Rzeszów 10 km BrakTAK
263 Mul Mariusz Sieniawa 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
264 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km Run For FunTAK
265 Nanowska Amelia Jaksmanice 10 km BrakTAK
266 Nowakowski Wiesław Przemyśl 10 km -TAK
267 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
268 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-
269 Ochęduszko Paulina Przemyśl 10 km BrakTAK
270 Oczoś Hubert Przemyśl 10 km BrakTAK
271 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km 1bcz Żurawica
272 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km Brak
273 Orfin Dariusz Przemyśl 10 km Brak
274 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
275 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
276 Osetek Grzegorz Laszki 10 km BiOSGTAK
277 Ostrowski Maciej Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"
278 Osypanka Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
279 Oszczypko Oktawia Przemyśl 10 km Brak
280 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
281 Ożga Jerzy Szówsko 10 km Brak
282 Paczewska Aleksandra Przemyśl 10 km BrakTAK
283 Pakuła Michalina Kraków 10 km PPS Team
284 Paryniak Sylwia Korczowa 10 km Brak
285 Pasionek Barbara Liskowate 10 km BrakTAK
286 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 10 km Brak
287 Pawliszak Wojciech Przemyśl 10 km KUKIZ'15TAK
288 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 10 km Brak
289 Pawłowska Agnieszka Przemyśl 10 km Straż Graniczna Komenda OddziałuTAK
290 Pelc Tomasz Kraków 10 km 5 BDOWTAK
291 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
292 Penar Andrzej Klimkówka 10 km Karpaty KlimkówkaTAK
293 Perczyk Grzegorz Orły 10 km BrakTAK
294 Piątkowska Wioletta Przemyśl 10 km Brak
295 Pichur Andrzej Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
296 Picur Kamil Przemyśl 10 km Aks Augusta Running Team TAK
297 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
298 Piecuch Marcin Kraków 10 km Lacho TeamTAK
299 Piecuch Karolina Kraków 10 km sklepbiegowy.com/Lacho TeamTAK
300 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
301 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km BrakTAK
302 Pietruś Paweł Buszkowice 10 km BrakTAK
303 Pięta Bogdan Mielec 10 km Run For FunTAK
304 Pilip Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
305 Piszcz Dariusz Rzeszow 10 km BrakTAK
306 Piś Sandra Niziny 10 km Brak
307 Plis Sławomir Ostrów 10 km BrakTAK
308 płeszka marek lutowiska 10 km BiOSG PSG Ustrzyki GórneTAK
309 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura Jarosław
310 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura JarosławTAK
311 Płonka Katarzyna Przemyśl 10 km Brak
312 Płoskoń Renata Folwarki 10 km biegam dla Jurka / BL
313 Podębski Michał Wodzierady 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
314 Podolak Piotr Nehrybka 10 km Brak
315 PODOLAK KRZYSZTOF RZESZOW 10 km BrakTAK
316 Polański Grzegorz Przemyśl 10 km Brak
317 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
318 Potoczny Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
319 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km 1969
320 Prazmowski Daniel Dębica 10 km BrakTAK
321 Prokop Leszek Przemyśl 10 km IPA Region BieszczadzkiTAK
322 Prusak Szymon Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
323 Przybylska Barbara Przemyśl 10 km ZUMBATAK
324 Puchalski Daniel Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
325 Pudysz Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
326 pukas krzysztof wielkie oczy 10 km BiOSGTAK
327 Rabski Grzegorz Przemyśl 10 km Brak
328 Radoń Karol Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
329 Radyk Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
330 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km BrakTAK
331 Rohan Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
332 Rokita Piotr Rzeszów 10 km BrakTAK
333 Rowińska Dorota Łętownia 10 km Brak
334 Rusin Kornel Przemysl 10 km BrakTAK
335 Rusinowska Genowefa Przemyśl 10 km BrakTAK
336 Ryś Katarzyna Olszany 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
337 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
338 Sadowski Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
339 Saja Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
340 Sałdan Krzysztof Buszkowice 10 km BrakTAK
341 Sałdan Barbara Buszkowice 10 km BrakTAK
342 Sałdan Grzegorz Buszkowice 10 km BrakTAK
343 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km Kondycja Piaseczno / TiMTAK
344 Sawiński Henryk Wielkie Oczy 10 km Sam dla siebieTAK
345 Sekuła Tomasz Krasiczyn 10 km BrakTAK
346 Semerko Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
347 Semerko Aneta PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
348 Serkowski Piotr Stężyca 10 km KP PSP TCZEWTAK
349 Serwański Rafał Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
350 Sikora Wojciech Rzeszów 10 km BrakTAK
351 Silarski Mateusz Nowotaniec 10 km Brak
352 Skafiriak Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakTAK
353 Skawińska Justyna Sanok 10 km BrakTAK
354 Skawiński Tomasz Sanok 10 km BiOSG PSG w WetlinieTAK
355 Skiba Witold Lubaczów 10 km biegomania lubaczów
356 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
357 Skotnicki Dariusz Przemyśl 10 km Brak
358 Skowron Katarzyna Przemyśl 10 km Brak
359 Skowron Marek Michałowice 10 km AZS AWF Kraków Masters
360 Skowronek Ryszard Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
361 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !TAK
362 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km BrakTAK
363 Słabicki Radosław Walawa 10 km BrakTAK
364 Słaby Wiktor Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
365 Sławik Maria Przemyśl 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
366 Smoliński Rafał Przasnysz 10 km KP PSP Przasnysz
367 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
368 Sobolewski Adrian Sośnica 10 km Body Paradise KrakówTAK
369 Socha Marcin Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
370 Sochacki Maciej Dubiecko 10 km IPA PrzemyślTAK
371 Sochań Bożena Lubaczów 10 km Akademia SportuTAK
372 Solarz Wiesław Przemyśl 10 km BrakTAK
373 Solarz Agnieszka Tuchów 10 km PPS Team
374 Solska Sylwia Hureczko 10 km BrakTAK
375 Solski Mirosław Hureczko 10 km 5bsp
376 Sowa Rafał Przemyśl 10 km Brak
377 Sowała Wojciech Pabianice 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
378 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
379 Stadnik Magdalena Śliwnica 10 km brakTAK
380 Stajnmec Piotr Pikulice 10 km IDEA Piotr StajnmecTAK
381 Stańko Paweł Stuposiany 10 km BrakTAK
382 Starodubtsev Viktor Lviv 10 km JM Demolex Bardejov
383 Stec Dorota Jarosław 10 km BBL Jarosław TAK
384 Stefańska Maria Przemyśl 10 km BrakTAK
385 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km BrakTAK
386 Stempak Marcin Szówsko 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "SOKÓŁ"TAK
387 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 10 km 5bsp
388 STRUSIEWICZ Dariusz STANISLAWCZYK 10 km 34 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY
389 Strzępek Paweł Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
390 Strzępek Paweł Przemyśl 10 km Niedźwiadki Przemyśl
391 Sudoł Grzegorz Kraków 10 km AZS AWF Kraków MastersTAK
392 Sura Anna Grochowce 10 km BrakTAK
393 Sura Jan Przemyśl 10 km BrakTAK
394 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km Szafa biegaczaTAK
395 Sus Tomasz Przemyśl 10 km BlokBTAK
396 Sycz Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
397 Sycz Barbara Kniazyce 10 km BrakTAK
398 Szablan Wioletta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
399 Szala Bartłomiej Rzeszów 10 km brakTAK
400 Szałyga Janusz Krówniki 10 km Brak
401 Szczepaniak Mateusz Twardogóra 10 km KP PSP OLEŚNICA
402 Szczepaniak Katarzyna Twardogóra 10 km OSP TWARDOGÓRA
403 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
404 Szczotka Agata Jarosław 10 km BrakTAK
405 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
406 Szepieniec Michał Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
407 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
408 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km BrakTAK
409 Szlachta Sara Przemyśl 10 km BrakTAK
410 Szpak Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
411 Szpunar Andrzej Rzesów 10 km KW PSP RzeszówTAK
412 Sztaba Marek Dydnia 10 km BrakTAK
413 Szuban Radosław Przemyśl 10 km BrakTAK
414 Szumada Maria Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
415 Szumski Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
416 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km szafa biegacza team/ Honey Stinger RunnersTAK
417 Szymańska Ewa Jarosław 10 km JGB SokółTAK
418 Szymański Kamil Piaski 10 km Brak
419 Szymański Marek Przemysl 10 km Brak
420 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km BrakTAK
421 Śpiewak Anna Orły 10 km BrakTAK
422 Śpiewak Bogusław Orły 10 km 1 bcz ŻurawicaTAK
423 Świesiulski Łukasz Garwolin 10 km KP PSP Garwolin / Victus Rębków
424 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km Brak
425 Tabor Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
426 Tarnowski Grzegorz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
427 Tatarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
428 Telesz Mateusz Połomia 10 km KW PSP RZESZÓWTAK
429 Tkacz Przemysław Kraków 10 km ZIOMKITAK
430 TOMASZEK ZBIGNIEW Równia 10 km BrakTAK
431 Tracz Łukasz Radymno 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
432 Trojnar Justyna Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
433 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
434 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
435 Turza Mirosław Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
436 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
437 Tyszczak Rafał Przemyśl 10 km Blok B
438 Tywoniuk Robert Orzechowce 10 km 1bcz Żurawica
439 Urbańska Alina NOWA DĘBA 10 km ZMITEK TEAM
440 Urbański Zbigniew NOWA DĘBA 10 km ZMITEK TEAM
441 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
442 Wach Anna Małkowice 10 km Brak
443 Walciszewski Kacper Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
444 Walczak Łukasz Drohojów 10 km BrakTAK
445 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km BrakTAK
446 Wasylów Iza Przemyśl 10 km Brak
447 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 10 km BrakTAK
448 Ważny Stanisław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
449 Ważny Renata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
450 Wendel Patryk Krówniki 10 km BrakTAK
451 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km BrakTAK
452 Wiąckiewicz Beata Przemyśl 10 km Brak
453 Wierzbiński Piotr Rzeszów 10 km KlubSportu.pl
454 Wiglusz Tomasz Przemyśl 10 km Brak
455 Wiglusz Tomasz Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza
456 Wilk Łukasz Lubenia 10 km Stajnia BalonaTAK
457 Wilk Radosław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza
458 Winiarz Witold Ostrów 10 km Brak
459 Winiarz Beata Cieszanó 10 km Brak
460 Winkowski Krzysztof Sędziszów Małopolski 10 km BrakTAK
461 Wiśniowski Maciej Przemyśl 10 km Brak
462 Witek Elżbieta Baryczka 10 km Brak
463 Witowski Paweł Przemyśl 10 km Brak
464 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km 1. ORel/JW 3411
465 Wojcik Mariusz Warszawa 10 km BrakTAK
466 Woźniak Łukasz Rzeszów 10 km brakTAK
467 Woźniak Grażyna Nisko 10 km PLANETA NISKOTAK
468 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 10 km UKS TEMPO 5TAK
469 Wójcik Jacek Godowa 10 km Brak
470 Wrona Daniel Kraków 10 km RunningPerformanceTAK
471 Wyszkida Dawid Przemyśl 10 km SRS CZUWAJ PRZEMYŚLTAK
472 Wywłoka Paulina Wierzbna 220 c 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
473 Wywrot Sławomir Dybawka 10 km Brak
474 Zagórska Anna Zagórz 10 km RUN ENERGY CLUBTAK
475 Zagulak Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Szafa Biegacza TeamTAK
476 Zagulak Dawid Przemyśl 10 km BrakTAK
477 Zając Wacław Warszawa 10 km BrakTAK
478 Zajączkowski Jerzy Przemyśl 10 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
479 Załuski Piotr Załuże 10 km Biegomania LubaczówTAK
480 Zamirski Mariusz Przemyśl 10 km Niedźwiadki PrzemyślTAK
481 Zamirski Mariusz Przemyśl 10 km Niedźwiadki Przemyśl
482 Zapołoch Bożena Sanok 10 km BIOSGTAK
483 Zawada Katarzyna Klokowice 10 km BrakTAK
484 Zbierak Anna Pawłosiów 10 km BrakTAK
485 Ziarek Dawid Chybie 10 km BrakTAK
486 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
487 Żaczek Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
488 Żak Izabela Ujkowice 10 km BrakTAK
489 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km BrakTAK
490 Żeglecki Rafał Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
491 Żołyniak Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK


Close