Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI DYSZKA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2017-09-24
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla
INFORMACJE I KONTAKT
• www.przemyskadycha.pl
• www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Koordynator biegu - kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505422453 andrzejp33@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: PROGRAM ZAWODÓW
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2009 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2007 – 2008)
- III bieg – roczniki (2004 -2006)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• 10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego.
• 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km.
• 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.
• W biegu dzieci każde dziecko, które ukończy bieg otrzymuje pamiątkowy medal.
• W poszczególnych rocznikach w biegu dzieci Dziewczęta i Chłopcy – miejsca I –III ( nagrody rzeczowe) miejsca I – V dyplomy.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Artym Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Banaś Michał Jarosław wg. kategorii wiekowych Rodzina BanasiówNIE
3 Bandrowicz Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS GladiatorNIE
4 Biały Gabriel Stare Sioło wg. kategorii wiekowych BrakNIE
5 Bielawska Lilianna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
6 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Błaszczyk Amelia Jaksmanice wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
8 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz NIE
9 Bobrowicz Mateusz Przemysl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
10 Bobrowicz Milena Przemysl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
11 Boudjema Zakaria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Running beeNIE
12 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Butra NIkodem Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Bytnar Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
15 Chalicki Bruno Przemyśl wg. kategorii wiekowych Niedźwiadki PrzemyślNIE
16 Chmielowiec Blanka Pikulice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Chruścicki Nikodem Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Cichocki Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Ciećko Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Bobo TeamNIE
20 Ciepałowicz Ignacy Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Ciepałowicz Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Ciupińska Magda Jarosław wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Czyżowicz-Busza Adrianna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Dobrowolska Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
25 Dorosz Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych szafa biegacza teamNIE
26 Duda Marlena Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
27 Dutka Hania Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych NSS Ustrzyki DolneNIE
28 Dutka Staś Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych NSS Ustrzyki DolneNIE
29 Dziuba Nikodem Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
30 Dziuba Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Dziurzyńska Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
32 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Fac Kamil Żurawica wg. kategorii wiekowych NIEDZWIADKI HENSFORTNIE
34 Ficak Ksenia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Frańczak Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych Niedźwiadki PrzemyślNIE
36 Fugowska Zofia Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
37 Fugowski Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
38 Gałas Michał Lubaczów wg. kategorii wiekowych Biegomania LubaczówNIE
39 Gaweł Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 Gierlach Zofia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
41 Grzybowska Kinga Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Grzybowski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
45 Harłacz Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych SP nr 15NIE
46 Hataś Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
47 Hataś Hubert Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
48 Hnatyk Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
49 Hnatyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
50 Hołota Henryk Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
51 Hołota Bartłomiej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Ichta Kornelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
53 Iwanicka Natalia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
54 Jakubik Michał Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych BrakNIE
55 Jamrozik Marcel Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
56 Jaroch Amanda Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
57 Jaworek-Sobko Oksana Przemyśl wg. kategorii wiekowych GlabiatorNIE
58 Jodłowska Nikola Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
59 Jurczyszyn Maciej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
60 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
61 Kalinowska Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
62 Kaniecki Nikodem Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Karnas Michalina Ujkowice wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
64 Karwowski Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych Napi TEAM NIE
65 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych ZSP Nr 1 w Ustrzykach DolnychNIE
66 Kawalec Igor Rzeszów wg. kategorii wiekowych TEAM IWONIE
67 Kawalec Wiktor Rzeszów wg. kategorii wiekowych TEAM IWO NIE
68 Kęnska Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych SzP SA1LONIE
69 Kicińska Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Kiciński Krzysztof Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Kindlik Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Klisko Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Klisko Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych NiedźwiadkiNIE
74 Kłusek Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Kłusek Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Kłymiński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
77 Kłymiński Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
78 Knafel Maksymilian Tarnobrzeg wg. kategorii wiekowych BrakNIE
79 Knafel Maja Tarnobrzeg wg. kategorii wiekowych BrakNIE
80 Kocaj Kinga Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
81 Kołacz Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
82 Kowal Patryk Przemyśl wg. kategorii wiekowych brakNIE
83 Kowalczyk Alicja Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
84 Kozimor Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
85 Kozimor Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
86 Król Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
87 Kryńska Monika Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
88 Kuryło Karol Przeworsk wg. kategorii wiekowych Przeworska Grupa BiegowaNIE
89 Kuszczak Daria Siedliska 8a wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
90 Łabudzki Jan Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
91 Łabudzki Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
92 Łabudzki Tymoteusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
93 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
94 Maciejko Aleksandra Dachnów wg. kategorii wiekowych KresowianieNIE
95 Maciejko Emilia Dachnów wg. kategorii wiekowych KresowianieNIE
96 Malarczyk Kacper Koniuszki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
97 Masternak Izabela Orły wg. kategorii wiekowych BrakNIE
98 Mazur Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
99 Mazur Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
100 Mazur Hanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
101 Michta Kornelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
102 Młodziński Piotr Lubaczów wg. kategorii wiekowych BIEGOMANIA LUBACZÓWNIE
103 Nowakowska Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
104 Olech Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Basket 15 PrzemyślNIE
105 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
106 Paja Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
107 Pańko Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
108 Pańko Kornelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
109 Pawłowska Klaudia Przemysl wg. kategorii wiekowych Sp 14NIE
110 Pawłowski Wiktor Przemysl wg. kategorii wiekowych Identycznie dla wszystkich uczestników w druzynieNIE
111 Polańska Martyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
112 Polniak Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
113 Radyk Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
114 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
115 Ratajczyk Karolina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
116 Rostecki Damian Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS GladiatorNIE
117 Saja Martyna Łuczyce wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
118 Sanocka Amelia Radymno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
119 Sitarska Martyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
120 Skalski Kamil Żurawica wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
121 Skalski Filip Żurawica wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
122 Skrzypek Maja Jarosław wg. kategorii wiekowych BrakNIE
123 Smotrycki Maksymilian Buszkowiczki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
124 Sochacka Kaja Dubiecko wg. kategorii wiekowych BrakNIE
125 Sochań Kacper Lubaczów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
126 Sociński Tymoteusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
127 Sowa Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Stachurska Martyna Rzeszów wg. kategorii wiekowych Spartan Race Training Group RzeszówNIE
129 Stadnik Jakub Śliwnica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
130 Starodubtseva Yulia Lviv wg. kategorii wiekowych BrakNIE
131 Stecyk Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
132 Stochła Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
133 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Szwedka TeamNIE
135 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Szwedka TeamNIE
136 Śliwa Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
137 Śliwa Tymoteusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
138 Śliwiński Adrian Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
139 Tomków Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
140 Trojnar Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Tempo 5 NIE
141 Trojnar Julian Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
142 Trojnar Eryk Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
143 Turek Krzysztof Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Turek Wojciech Przemyśl wg. kategorii wiekowych NIEDŹWIADKI PRZEMYŚL NIE
145 Walciszewski Dawid Przemyśl wg. kategorii wiekowych NIEDŹWIADKI PRZEMYŚLNIE
146 Walczak Maja Drohojów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Walczyszyn Klaudia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
148 Wawrzonek Alicja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
149 Ważny Gabriela Lubaczów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
150 Wiącek Weronika Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
151 Winiarz Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
152 Wnuk Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
153 Wnuk Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Wojnicka-Wlazło Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
155 Wota Adam Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
156 Wójcik Jakub Gwoźnica Górna wg. kategorii wiekowych BrakNIE
157 Wydra Klaudia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uczniowski Klub Sportowy 15NIE
158 Zając Artur Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
159 Ziarek Paulina Lublin wg. kategorii wiekowych BrakNIE
160 Ziółkowska Pola Ustrzyki dolne wg. kategorii wiekowych Zsp nr 1 ustrzyki dolneNIE
161 Zych Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS GladiatorNIE


Close