Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI DYSZKA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2017-09-24
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla
INFORMACJE I KONTAKT
• www.przemyskadycha.pl
• www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Koordynator biegu - kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505422453 andrzejp33@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: PROGRAM ZAWODÓW
• 9:30 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2009 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2007 – 2008)
- III bieg – roczniki (2004 -2006)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• 10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego.
• 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km.
• 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.
• W biegu dzieci każde dziecko, które ukończy bieg otrzymuje pamiątkowy medal.
• W poszczególnych rocznikach w biegu dzieci Dziewczęta i Chłopcy – miejsca I –III ( nagrody rzeczowe) miejsca I – V dyplomy.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Banaś Michał Jarosław wg. kategorii wiekowych Rodzina BanasiówNIE
2 Biały Gabriel Stare Sioło wg. kategorii wiekowych BrakNIE
3 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz NIE
4 Boudjema Zakaria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Running beeNIE
5 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
6 Dutka Hania Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych NSS Ustrzyki DolneNIE
7 Dutka Staś Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych NSS Ustrzyki DolneNIE
8 Dziuba Nikodem Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Dziuba Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
10 Kawalec Igor Rzeszów wg. kategorii wiekowych TEAM IWONIE
11 Kawalec Wiktor Rzeszów wg. kategorii wiekowych TEAM IWO NIE
12 Kicińska Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Kiciński Krzysztof Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Kłymiński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Kłymiński Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Łabudzki Jan Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Łabudzki Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Mazur Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Radyk Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Sochań Kacper Lubaczów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Sowa Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Starodubtseva Yulia Lviv wg. kategorii wiekowych BrakNIE
25 Trojnar Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Tempo 5 NIE
26 Ważny Gabriela Lubaczów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
27 Ziarek Paulina Lublin wg. kategorii wiekowych BrakNIE
28 Ziółkowska Pola Ustrzyki dolne wg. kategorii wiekowych Zsp nr 1 ustrzyki dolneNIE


Close