Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SIEDMIU RÓŻ

Miejsce i termin: Czerwonka, 2017-10-08
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Czerwonce
Urząd Gminy Czerwonka.
Klub Sportowy Maków Biega.
Fundacja Kocham Maków
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
Opis zawodów: Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwonce.
Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka.
- 8:00 – 10.15 Biuro zawodów.
- 10:25 Odprawa na linii startu.
- 10:30 Start.
- 12:00 Zamknięcie mety.
- 12:30 Dekoracja zwycięzców.
- 12.45 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”.
- 13.00 Zakończenie imprezy.
Wpisowe i wpłata: Zapisy
1. Poprzez stronę internetową http://chronotex.pl
2. W dniu zawodów w biurze zawodów.
3. Zapisy rozpoczną się od 28.06.2017 r.
4. W dniu 04.10.2017 r. osoby, które zapisały się na bieg, a nie wniosły opłaty, zostaną usunięte z listy.
i. 30 zł przelewem na konto Klubu Sportowego Maków Biega do dnia 04.10.2017 r.
ii. 50 zł w dniu zawodów w biurze zawodów. 2. Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Pekao nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe B7R” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baran Zenon Warszawa 10 km ButalionyTAK
2 Biedrzycka Roksana Kobylinek 10 km KS Maków Biega NIE
3 Bieroza Anna Warszawa 10 km BrakNIE
4 Budniak Tomasz Władysławowo 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
5 Choma Marek Repki 10 km BrakNIE
6 Chybowski Stefan Warszawa 10 km BrakTAK
7 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe 10 km BrakNIE
8 Dobrzyński Arkadiusz Janopole 10 km BrakNIE
9 Filipczak Jarosław Maków Mazowiecki 10 km BrakNIE
10 Filipiak Sebastian Różan 10 km DĄBROWSKI TEAMTAK
11 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię - OstrołękaTAK
12 Jaczewski Paweł Marki 10 km Markowi BiegaczeNIE
13 Jaroszewski Cezary Zakocie 10 km KS Maków BiegaTAK
14 Jasińska Magdalena Warszawa 10 km BrakNIE
15 Karolak Cezary Ciechanów 10 km BrakNIE
16 Kochman Iwona Warszawa 10 km Vege RunnersTAK
17 Konopka Dawid Karniewo 10 km KS Maków BiegaNIE
18 Kopeć Krzysztof Ciechanów 10 km Wkurw_TeamNIE
19 Kopeć Katarzyna Ciechanów 10 km Wkurw_TeamNIE
20 Krupińska Martyna Płoniawy Bramura 10 km Klub Sportowy Maków BiegaNIE
21 Kubiński Sławomir Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
22 Kulesza Agnieszka Warszawa 10 km BrakTAK
23 Leszczyński Lech Przasnysz 10 km llTAK
24 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gamNIE
25 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
26 Lubińska Aneta Ciechanów 10 km KB TKKF CiechanówNIE
27 Łuniewski Grzegorz Czerwonka 10 km KS Maków BiegaNIE
28 Macko Mariusz Białobiel 10 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy OstrołękaNIE
29 Maluchnik Radosław Grądy 10 km KS MAKÓW BIEGATAK
30 Mateusiak Radosław Różan 10 km DĄBROWSKI TEAMNIE
31 Mierzejewska Malgorzata Ostroleka 10 km Morsy ostrolekaNIE
32 Miniuk Paweł Białystok 10 km Palę Wrotki TAK
33 Morris Tamaryn Warszawa 10 km BrakTAK
34 Olkowska Wiktoria Pułtusk 10 km KS Maków BiegaNIE
35 Padowski Piotr Maków Mazowiecki 10 km KS Maków BiegaNIE
36 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 km BrakNIE
37 Piechna Andrzej Gostomin 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
38 Podlecki Maciej Młock 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
39 Podlecki Krzysztof Młock 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
40 Wielechowski Piotrek Maków Mazowiecki 10 km KS MAKÓW BIEGANIE
41 Żach Andrzej Małkinia Górna 10 km MKB Team MałkiniaNIE


Close