Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGIEM PO ZDROWIE - BIEG GŁÓWNY

Miejsce i termin: Radymno, 2017-05-27
Organizator: Gimnazjum nr 1 im. bpa Ignacego Krasickiego w Radymnie

PARTNERZY
• Miasto Radymno
• Zespół Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych w Radymnie


INFORMACJE I KONTAKT
• radymno.pl
• Dyrektor zawodów: Paweł Kalisz (tel. 16 628 20 02)
• Sędzia Główny Zawodów: Bogusław Sierżęga
Opis zawodów: • 5 km po wyznaczonej trasie w okolicach zalewu ZEK w Radymnie
• Bieg odbędzie się po ścieżkach i drogach o zróżnicowanej nawierzchni (trawiasta, szutrowa, utwardzona).

PROGRAM ZAWODÓW
• 15:00 - bieg dla młodzieży na dystansie ok. 1500 m. (uczestnicy z roczników 2002-2005)
• 15:35 - wspólna rozgrzewka - przy starcie biegu głównego.
• 15:50 - oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 16:00 - bieg główny na dystansie 5 km.
• 17:00 - dekoracja zwycięzców

• Biuro zawodów oraz depozyt znajdować się będzie na plaży miejskiej w Radymnie.
• Biuro zawodów czynne będzie 27 maja 2017 r. w godz. 13:30 – 15:30.

Pozostałe informacje patrz regulamin odnośnik u dołu strony
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biela Dominika Zabrze 5 km BrakNIE
2 Brodowicz Małgorzata Jarosław 5 km BBL JarosławNIE
3 Ciekański Krzysztof Duńkowice 5 km BrakNIE
4 Ciołek Jan Wietlin Osada 5 km BrakNIE
5 Dubanik Piotr Munina 5 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"NIE
6 Fil Hubert Munina 5 km BBL Jarosław NIE
7 Frankiewicz Sabina Munina 5 km BrakNIE
8 Franus Elżbieta Ruda Różaniecka 5 km BrakNIE
9 Gelmuda Marta Cieszanów 5 km BrakNIE
10 Golisz Paweł Jarosław 5 km BBL JAROSŁAWNIE
11 Górecki Patryk jarosław 5 km PG FOTONIE
12 Grabowski Paweł Jarosław 5 km JGB SOKÓŁNIE
13 Grabska Jagoda Jarosław 5 km RunTeamWarkaNIE
14 Gwóźdź Urszula Munina 5 km Wichura JarosławNIE
15 Gwóźdź Andrzej Munina 5 km Wichura JarosławNIE
16 Janicki Arkadiusz Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
17 Jartym Wojciech Jarosław 5 km BrakNIE
18 Jop Marta Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"NIE
19 Kamiński Dawid Wietlin Osada 5 km BrakNIE
20 Kobylarz Piotr Rzeszów 5 km #STAJNIABALONA / Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
21 Kopeć Dawid Radymno 5 km BrakNIE
22 Kowalski Jakub Jarosław 5 km BrakNIE
23 Kruba Marcin Jarosław 5 km Jarosławska Gruba Biegowa "Sokół"NIE
24 Łukaczyk Dominik Przemyśl 5 km BrakNIE
25 Majka Łukasz Radymno 5 km Biuro WołoszNIE
26 Materna Dawid Rzeszów 5 km Asseco Active TeamNIE
27 Materna Monika Rzeszów 5 km BrakNIE
28 Mroczka Agnieszka Jarosław 5 km BBL JarosławNIE
29 Musak Dominik Wyszatyce 5 km BrakNIE
30 Niemiec Karol Radymno 5 km BrakNIE
31 Obłoza Wiktoria Stubienko 5 km BrakNIE
32 Ostafiński Jerzy Munina 5 km Wichura JarosławNIE
33 Popek Arkadiusz Mazury 5 km BrakNIE
34 Potoczna Anna Jarosław 5 km BBL JarosławNIE
35 Potoczny Wojciech Jarosław 5 km BBL JarosławNIE
36 Sanocka Małgorzata Radymno 5 km BrakNIE
37 Sawuła Marcin Radymno 5 km BrakNIE
38 Sączawa Ewa Munina 5 km BBL JarosławNIE
39 Skrzypek Wojciech Jarosław 5 km Wichura JarosławNIE
40 Skrzypska Iwona Jarosław 5 km BBL JarosławNIE
41 Sobień Michał Radymno 5 km BrakNIE
42 Sobota Ania Kidałowice 5 km BrakNIE
43 Szablan Wioletta Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
44 Szymańska Ewa Jarosław 5 km JGB SokółNIE
45 Wereszczak Arkadiusz Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"NIE
46 Winiarz Beata Cieszanów 5 km BrakNIE
47 Wodała Jolanta Radymno 5 km BrakNIE
48 Wolanin Jerzy Radymno 5 km BrakNIE
49 Wołosz Marcin Radymno 5 km BrakNIE
50 Wywłoka Paulina Jarosław 5 km AquaReh www.treningfizjoterapia.plNIE
51 Załuski Piotr Załuże 5 km BrakNIE
52 Żak Arkadiusz Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE


Close