Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIŁGORAJSKI CROSS DUATHLON

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-08-13
Organizator: Organizatorzy
Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
Partner Techniczny Zawodów
Fundacja Baran Cycling
Opis zawodów: Dystans
Biłgorajski Cross Duathlon będzie rozgrywany na dystansie:
Bieg – ok. 5 km
Rower - ok. 20 km
Bieg – ok. 2,5 km

Program zawodów
Każda edycja przeprowadzona jest według następującego programu:
W dniu zawodów:
godz. 8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna
godz. 11.00 - start
godz. 13.00 – 14.00 dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.
Jest to program o charakterze orientacyjnym i możliwe są jego korekty.

Szczegóły w regulaminie odnośnik u dołu strony

Wpisowe i wpłata: 40 zł – płatne do dnia 31 lipca 2017 r. (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl ).
60 zł – płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.
Do całkowitej rejestracji niezbędne jest stawienie się w Biurze Zawodów, nie wystarczy samo uiszczenie opłaty startowej przelewem. W przeciwnym wypadku zawodnik nie zostanie umieszczony w wynikach.
Brak płatności do dnia 31.07.2017 r. skutkuje umieszczeniem zawodnika na „liście oczekujących”
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antoniuk Artur Kraśnik wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamTAK
2 Bielski Bartłomiej Lublin wg. regulaminu zawodów WW TeamTAK
3 Bigoraj Marcin Lublin wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamTAK
4 Bosak Sławomir Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK Miód KozackiTAK
5 Garbacik Jacek Stalowa Wola wg. regulaminu zawodów SKB Stalowa Wola
6 Hiller Jerzy Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa Triathlonu
7 Jacek Andrzej Zamość wg. regulaminu zawodów BrakTAK
8 Jadach Michał Chodel wg. regulaminu zawodów ChodelTAK
9 Konopka Piotr LUBLIN wg. regulaminu zawodów LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
10 Lekan Aleksandra Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
11 Obrusiewicz Hubert Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa Triathlonu
12 Paszko Stanisław Gorajec - Zagroble wg. regulaminu zawodów BSK BiłgorajTAK
13 Patro Jacek Biłgoraj wg. regulaminu zawodów GEOPART
14 Rochowski Piotr Stalowa Wola wg. regulaminu zawodów Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
15 Rozumski Tomasz Kraśnik wg. regulaminu zawodów Strefatriathlonu/Erkado
16 Sosnówka Jacek Kraśnik wg. regulaminu zawodów Brak
17 Stanowski Bartłomiej Cieszanów wg. regulaminu zawodów 1988
18 Stopyra Paulina Lublin wg. regulaminu zawodów LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUTAK
19 Swacha Piotr Bilgoraj wg. regulaminu zawodów Biłgoraj BiegaTAK
20 Szubiak Arkadiusz Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Brak
21 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów wg. regulaminu zawodów Brak
22 Uliczny Adam Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa Triathlonu
23 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj wg. regulaminu zawodów MARWIN Biłgoraj
24 Zaborniak Tomasz Lubaczów wg. regulaminu zawodów Brak
25 Zając Elżbieta Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK Miód KozackiTAK


Close