займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIŁGORAJSKI CROSS DUATHLON

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-08-13
Organizator: Organizatorzy
Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
Partner Techniczny Zawodów
Fundacja Baran Cycling
Opis zawodów: Dystans
Biłgorajski Cross Duathlon będzie rozgrywany na dystansie:
Bieg – ok. 5 km
Rower - ok. 20 km
Bieg – ok. 2,5 km

Program zawodów
Każda edycja przeprowadzona jest według następującego programu:
W dniu zawodów:
godz. 8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna
godz. 11.00 - start
godz. 13.00 – 14.00 dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.
Jest to program o charakterze orientacyjnym i możliwe są jego korekty.

Szczegóły w regulaminie odnośnik u dołu strony

Wpisowe i wpłata: 40 zł – płatne do dnia 31 lipca 2017 r. (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl ).
60 zł – płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.
Do całkowitej rejestracji niezbędne jest stawienie się w Biurze Zawodów, nie wystarczy samo uiszczenie opłaty startowej przelewem. W przeciwnym wypadku zawodnik nie zostanie umieszczony w wynikach.
Brak płatności do dnia 31.07.2017 r. skutkuje umieszczeniem zawodnika na „liście oczekujących”
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antoniuk Artur Kraśnik wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamTAK
2 Bielski Bartłomiej Lublin wg. regulaminu zawodów WW TeamTAK
3 Bigoraj Marcin Lublin wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamTAK
4 Bosak Sławomir Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK Miód KozackiTAK
5 Branicki Tomasz Mełgiew wg. regulaminu zawodów PERFECT RUNNER LUBLINTAK
6 Bury Marek Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK Miod KozackiTAK
7 Garbacik Jacek Stalowa Wola wg. regulaminu zawodów SKB Stalowa WolaTAK
8 Grądek Dariusz Kraśnik wg. regulaminu zawodów Strefa Triathlonu KraśnikTAK
9 Hiller Jerzy Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
10 Hurkała Mateusz Tereszpol wg. regulaminu zawodów BSK Miód KozackiTAK
11 Jacek Andrzej Zamość wg. regulaminu zawodów BrakTAK
12 Jadach Michał Chodel wg. regulaminu zawodów ChodelTAK
13 Jarocka-Reczek Małgorzata Stalowa Wola wg. regulaminu zawodów Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
14 Jeż Jarosław Niemce wg. regulaminu zawodów EndorświnkiTAK
15 Konopka Piotr LUBLIN wg. regulaminu zawodów LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUTAK
16 Krawczyk Przemysław Kraśnik wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamTAK
17 Kulanica Jarosław Biłgoraj wg. regulaminu zawodów progress triathlon teamTAK
18 Lekan Aleksandra Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
19 Litwin Bartosz Chełm wg. regulaminu zawodów Chełmska Grupa Triathlonu NIE
20 Maziarz Łukasz Kraków wg. regulaminu zawodów MSRTAK
21 Obrusiewicz Hubert Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuNIE
22 Paszko Stanisław Gorajec - Zagroble wg. regulaminu zawodów BSK BiłgorajTAK
23 Patro Jacek Biłgoraj wg. regulaminu zawodów GEOPARTNIE
24 Polski Adrian Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
25 Proszowski Piotr Jastkowice wg. regulaminu zawodów Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
26 Rochowski Piotr Stalowa Wola wg. regulaminu zawodów Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
27 Rozumski Tomasz Kraśnik wg. regulaminu zawodów Strefatriathlonu/ErkadoNIE
28 Sanok Aleksandra Dachnów wg. regulaminu zawodów Raz_się_żyjeTAK
29 Smoliniec Karol Dachnów wg. regulaminu zawodów Raz_się_żyjeNIE
30 Sosnówka Jacek Kraśnik wg. regulaminu zawodów BrakTAK
31 Stanowski Bartłomiej Cieszanów wg. regulaminu zawodów 1988NIE
32 Stopyra Paulina Lublin wg. regulaminu zawodów LUBELSKA GRUPA TRIATHLONUTAK
33 Swacha Piotr Bilgoraj wg. regulaminu zawodów Biłgoraj BiegaTAK
34 Szpunar Jerzy Łańcut wg. regulaminu zawodów ŁTC ŁańcutNIE
35 Szubiak Arkadiusz Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
36 Śmiertka Przemysław Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
37 Teleon-Polska Marlena Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
38 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Uliczny Adam Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
40 Wegiera Andrzej Abramowice Prywatne wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
41 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj wg. regulaminu zawodów MARWIN BiłgorajNIE
42 Wójtowicz Paweł Lublin wg. regulaminu zawodów LUBLIN BIEGA TAK
43 Zaborniak Tomasz Lubaczów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
44 Zając Elżbieta Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK Miód KozackiTAK
45 Zbiciak Adam Lubartów wg. regulaminu zawodów BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close