Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX MIĘDZYNARODOWY BIEG GÓRSKI-ANGLOSASKI

Miejsce i termin: Limanowa, 2017-07-02
Organizator: ORGANIZATORZY:
• Klub Sportowy „Limanowa Forrest”
• Urząd Miasta Limanowa
WSPÓŁORGANIZATOR:
• Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji, Sekcja Polska - Region IPA Limanowa
SPONSOR STRATEGICZNY:
• Bank Spółdzielczy w Limanowej

Opis zawodów: BAZA I BIURO ZAWODÓW:
Zespół Szkół Samorządowych nr 1, ul. M. Konopnickiej 4 w Limanowej (biuro otwarte od godz. 8:00)
PROGRAM:
godz. 8:00-11:00 – weryfikacja zawodników
godz. 8:00-14:00 – depozyt
godz. 11:30 – przygotowanie do startu
godz. 12:00 – start zawodów
godz. 12:10 – start marszu NW
godz. 13:00 – ogłoszenie wstępnych wyników, zwycięzców,
godz. 14:00 – dekoracja zwycięzców w klasyfikacji generalnej i w poszczególnych kategoriach
godz. 14:30 – konkurs z nagrodami rzeczowymi dla Uczestników (za okazaniem nr startowego)
godz. 15:00 – wspólna zabawa na zakończenie
ok. godz. 16:30 – zakończenie IX Biegu Górskiego LIMANOWA FORREST 

szczegóły patrz w regulaminie odnośnik u dołu strony
Wpisowe i wpłata: 35 zł dla wpłacających do dnia 26 czerwca 2017 r.
45 zł dla wpłacających w dniu 2 lipca 2017 r. w biurze zawodów – w wypadku wolnych miejsc!
20 zł - zawodnicy poniżej 13 roku życia (rocznik 2005 i młodsi),
- zawodnicy w wieku 70 lat i starsze (rocznik: 1946 i starsze),
- osoby niepełnosprawne (ważna legitymacja w dniu zawodów) – do dnia 26 czerwca 2017 r

WPŁATY na konto - należy dokonywać na rachunek:
Klub Sportowy „LIMANOWA FORREST”
ul. Zygmunta Augusta 7/34, 34-600 Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Nr konta: 27 8804 0000 0000 0017 5441 0001


Limit zawodników: 260
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bakalarz Anna Kraków Bieg BrakTAK
2 Baran Alicja Nowy Sącz Bieg BrakTAK
3 Baś Mateusz Kraków Bieg Leniwce TAK
4 Baś Anna Kraków Bieg Leniwce TAK
5 Bąba Dariusz Nowy Sącz Bieg -NIE
6 Bodurka Krzysztof Nielepice Bieg ALPIN SPORT TEAM / AZS AWF KRAKÓWTAK
7 Bukowiec Wincenty Ujanowice Bieg Partner Alma Stach, Król Sp.J.TAK
8 Buksa Tomasz Raba Wyżna Bieg 8. Baza Lotnictwa TransportowegoTAK
9 Byrska Sylwia Wadowice Bieg WKS Wawel KrakówNIE
10 Bzdęga Jan Częstochowa Bieg niezrzeszonyTAK
11 Cabała Rafał Przyszowa Bieg Krokus PrzyszowaTAK
12 Ceremuga Mateusz Orzesze Bieg OPP KatowiceTAK
13 Chlipała Marcin Szczawa Bieg BrakNIE
14 Chmielewski Jan Czechowice-Dziedzice Bieg Rozbiegamy to MiastoNIE
15 Czapla Piotr Zabrze Bieg 1990TAK
16 Czech Robert Kraków Bieg AZS-AWF Kraków MastersNIE
17 Czerwiński Adam Czasław Bieg BrakTAK
18 Czyżewska Agnieszka Częstochowa Bieg Komenda Powiatowa Policji w LublińcuNIE
19 Dawiec Danuta Tymbark Bieg Stowarzyszenie "Przystań" im. Jana Pawła II w TymbTAK
20 Dębska Małgorzata Koszary Bieg BrakNIE
21 Dębski Wojciech Limanowa Bieg HYDROLIMTAK
22 Duda Bartosz Tymbark Bieg BrakTAK
23 Duda Małgorzata Tymbark Bieg BrakTAK
24 Dudziak Marcin Pasierbiec Bieg LKS Wierchy PasierbiecNIE
25 Dudzik Łukasz Kamienica Bieg Góral BiegaNIE
26 Duliński Łukasz Kraków Bieg BrakTAK
27 Dusik Grzegorz Krościenko Bieg BrakNIE
28 Dutka Emil Limanowa Bieg BrakTAK
29 Dyduch Tymoteusz Bielsko-Biała Bieg LKS Klimczok BystraTAK
30 Dyduch Piotr Bielsko-Biała Bieg BrakTAK
31 Dyląg Wojtek Piekiełko Bieg KS Limanowa FORREST TAK
32 Dyląg Andrzej Piekiełko Bieg KS Limanowa FORREST TAK
33 Dyrda Justyna Kraków Marsz Nordic Walking MirmarkTAK
34 Dziadoń Agnieszka Tymbark Bieg -TAK
35 Dziadoń Magdalena Tymbark Bieg -TAK
36 Dziadoń Julia Tymbark Bieg -TAK
37 Dziedzic Julia Stary Sacz Bieg visegrad maraton rytroNIE
38 Dzieński Daniel Tarnów Bieg ZaporaNIE
39 Dzięcioł Edyta Skawina Bieg BrakTAK
40 Dzik Barbara Gorlice Bieg RossbieganiTAK
41 Dzióbek Aleksandra Wieliczka Bieg BrakTAK
42 Dzióbek Sylwia Wieliczka Bieg BrakTAK
43 Faron Adam Limanowa Bieg BrakTAK
44 Faron Konrad Limanowa Bieg BrakTAK
45 Faron Robert Zalesie Bieg Salco Garmin TeamNIE
46 Faron Piotr Zalesie Bieg Limanowa ForrestTAK
47 Faron Małgorzata Janowice Marsz Nordic Walking Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "PrTAK
48 Filoda Damian ryczywół Bieg 17 WBZ MiedzyrzeczTAK
49 Florek Radosław Słopnice Bieg UKS Krakowiak Kraków TAK
50 Frączek Stanisława Laskowa Bieg BrakTAK
51 Gaborek Marcelina Kamionka Wielka Bieg BrakTAK
52 Gaik Tomasz Żabno Bieg BrakNIE
53 Gajda Jakub Stary Sącz Bieg BrakNIE
54 GaŁ Wojciech Murzasichle Bieg Straż GranicznaTAK
55 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójTAK
56 Gawłowicz Albert Nawojowa Bieg Brygada BeskidówNIE
57 Gawron Janusz Limanowa Bieg Brygada BeskidówTAK
58 Gembacz Wojciech Słopnice Bieg ITMBW KrakówTAK
59 Głąbiński Piotr Kraków Bieg Solne MiastoTAK
60 Grochal Jan Wieliczka Bieg BrakNIE
61 Grucel Robert Słopnice Bieg BrakNIE
62 Gunia Mariusz Oświęcim Bieg ZADYSZKA OświęcimTAK
63 Haba Konrad Kraków Bieg -TAK
64 Hebda Tomasz Kanina Bieg MKS LimanoviaTAK
65 Hebda Marcin Kanina Bieg LKS Słomka SiekierczynaNIE
66 Hejmej Krzysztof Nowy Sącz Bieg Hart MediaNIE
67 Hołuj Łukasz Siepraw Bieg BrakTAK
68 Jania Janusz Półrzeczki Bieg BrakTAK
69 Janocha Robert Krosno Marsz Nordic Walking MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
70 Januszyk Iwonka Oświęcim Bieg Dare2B / Alpinka SkiTrab / WOSzKNIE
71 Jasica Agnieszka Limanowa Bieg BrakTAK
72 Jaskowski Marcin Ciecierzyce Bieg 17WBZ MiędzyrzeczTAK
73 Jaworski Krzysztof Stary Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroNIE
74 Jelonek Krzysztof Jaworzna Bieg JeleniowateTAK
75 Jelonek Jan Jaworzna Bieg JeleniowateTAK
76 Jonik Anna Krosna Bieg BrakTAK
77 Józkowicz Natalia Rupniów Bieg LKS Taekwondo TymbarkTAK
78 Jóźkowicz Lucyna Rupniów Bieg LKS Taekwondo TymbarkTAK
79 Kamińska Małgorzata Werbkowice Bieg BrakNIE
80 Kapturkiewicz Tomasz Zamieście Bieg Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "PrTAK
81 Karlak Halina Uście Gorlickie Bieg BrakNIE
82 Kawula Celina Muszyna Bieg BrakNIE
83 Kazibudzki Wiktor Katowice Bieg BrakTAK
84 Kądziołka Monika Łęg Tarnowski Bieg BrakTAK
85 Khomych Hryhorii Luck Bieg LKB RudnikNIE
86 Kiełb Jerzy Nysa Bieg Drużyna SzpikuTAK
87 Kiliarska Valentyna Nikolaev Bieg LKB RudnikNIE
88 Kisińska Irena Nowy Sącz Bieg Comp Team / NovitusNIE
89 Kisiński Jarosław Nowy Sącz Bieg Comp Team / NovitusNIE
90 Klich Rafał Sobolów Bieg BrakTAK
91 Knott Harriet Windhoek Bieg Born 2 RunNIE
92 Kobajło Ryszard Gródek nad Dunajcem Bieg S.B ,,Pogórze'' BartkowaTAK
93 Kofin Maciej Ochojno Bieg Ochajo Run TeamTAK
94 Kopeć Mirosław Kraków Marsz Nordic Walking MirmarkTAK
95 Kopta Jerzy Kraków Bieg Cwałujące DziadkiNIE
96 Kotlarz Piotr Limanowa Bieg LKS Taekwondo TymbarkTAK
97 Kotlarz Dawid Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
98 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz Nordic Walking BrakTAK
99 Kowalczyk Joanna Kraków Bieg BrakTAK
100 Kubica Marcin Bielsko-Biała Bieg Inov-Team TAK
101 Kucharczyk Jakub Kasinka Mała Bieg BrakTAK
102 Kucharczyk Szymon Kasinka Mała Bieg BrakTAK
103 Kuchta Maciej Jurkow Bieg BrakTAK
104 Kulig Paweł Pasierbiec Bieg MKS LIMANOVIATAK
105 Kulig Szymon Nowy Sącz Bieg BrakNIE
106 Kulka Regina Ropa Bieg BrakTAK
107 Kunz Marcin Kraków Bieg BrakTAK
108 Kunz Tomasz Kraków Bieg BrakTAK
109 Kuper Waldemar Podegrodzie Bieg BrakTAK
110 Kurczab Justyna Limanowa Bieg BrakTAK
111 Laburda Kinga Kraków Bieg Eskadra KrakówTAK
112 Laburda Przemysław Chełmiec Bieg BrakTAK
113 Legutko Kazimiera Nowy Sącz Bieg Dolina DunajcaNIE
114 Liber Beata Nowy Sąvz Bieg BrakNIE
115 Lipińska Marta Zbylitowska Góra Bieg BrakTAK
116 Lis Paulina Długołęka - Świerkla Bieg BrakTAK
117 Lisowska Magdalena Nawojowa Bieg BrakTAK
118 Lisowski Karol Nawojowa Bieg BrakTAK
119 Liszka Adam Stara Wieś Bieg goliszkiTAK
120 Liszka Grzegorz Stara Wieś Bieg goliszkiTAK
121 Liszka Zofia Tymbark Bieg -TAK
122 Lizak Grzegorz Krasne-Lasocice Bieg Krasne biega!TAK
123 Malewski Zygmunt Bochnia Bieg niezrzeszonyNIE
124 Marecik Grzegorz Lipnica Murowana Bieg BrakNIE
125 Maronska Monika Krakow Marsz Nordic Walking BrakTAK
126 Marszałek Mateusz Jamnica Bieg brakTAK
127 Martyka Kacper Wieliczka Bieg BrakTAK
128 Matusiak Mateusz Słopnice Bieg BrakNIE
129 Matuszyk Kacper Ropa Bieg BrakTAK
130 Mercik Agnieszka Przemysl Bieg przemyski klub biegacza/ IPA Region BieszczadzkiNIE
131 Mercik Marek Krosno Bieg BrakNIE
132 Michalik Artur Nowy Sacz Bieg BDA TEAMTAK
133 Michalski Józef Limanowa Bieg BrakTAK
134 Michoń Paweł gostwica Bieg BrakTAK
135 Miś Mieczysław Strzeszyce Bieg StrzeszyceTAK
136 Miśkowiec Bożena Dobra Bieg KLIFORNIA TRITAK
137 Mordarski Jacek Nawojowa Bieg Biegam bo lubięTAK
138 Mól Ewa Limanowa Bieg Ekodoradca LifeNIE
139 Mróz Teresa Krynica-Zdrój Bieg BrakTAK
140 Nadkański Marek Mszana Góna Bieg 1962NIE
141 Nawrat Monika Katowice Bieg BrakNIE
142 Niechciałkowska Agnieszka Wieliczka Bieg BrakNIE
143 Nowak Grzegorz Czeladź Marsz Nordic Walking TKKF Saturn CzeladźTAK
144 Nowodworska Anna Gorlice Bieg BrakTAK
145 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg nastopy.pl Rynning Team / KP BieczTAK
146 Olchawa Joanna Kraków Bieg Ślęzak TeamNIE
147 Opach Stanisław Rupniów Bieg LKS Taekwondo TymbarkTAK
148 Opryszek Bogusław Kraków Bieg ITMBW KrakówNIE
149 Osyszko Izabela Kobyle Bieg BrakNIE
150 Pabisek Anna Kraków Bieg BrakTAK
151 Pachura Kinga Mszana Dolna Bieg centeria.pl/goryonline.comTAK
152 Palka Jacek Dobra Bieg KS Limanowa Forrest, KLIfornia TRITAK
153 Paluch Grzegorz Stary Sącz Bieg BrakTAK
154 Pałka Łukasz Limanowa Bieg BrakTAK
155 Pałka Agnieszka Limanowa Bieg BrakTAK
156 Pałuzewicz Ewa Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
157 Papierz Marta Myślenice Bieg BrakTAK
158 Papierz Konrad Kraków Bieg KW KrakówNIE
159 Paszt Agnieszka Dobczyce Bieg BrakTAK
160 Paszt Łukasz Dobczyce Bieg ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
161 Pawlik Karolina Limanowa Bieg BrakTAK
162 Pawłowski Jakub Dominikowice Bieg ULKS LipinkiNIE
163 Pawłowski Janusz Dominikowice Bieg BrakNIE
164 Paździora Mariusz Wadowice Marsz Nordic Walking BrakTAK
165 Piaskowy Kamila Limanowa Bieg BrakNIE
166 Pieniążek Krzysztof Kraków Bieg BrakTAK
167 Plata Piotr Stary Sącz Bieg BrakTAK
168 Pławecka Amelia Żegocina Bieg Pławeccy RunnersNIE
169 Pławecka Barbara Żegocina Bieg Pławeccy RunnersNIE
170 Pławecka Patrycja Żegocina Bieg Pławeccy RunnersNIE
171 Pławecki Albin Żegocina Bieg Pławeccy RunnersNIE
172 Pławecki Wojciech Żegocina Bieg Pławeccy RunnersNIE
173 Pociecha Tomasz Kryg Bieg www.radekkleczek.plNIE
174 Polak Bogusława Myślenice Bieg BrakTAK
175 Poltorak Sylwester Krzyszkowice Bieg Dobczycki Klub BiegaczaNIE
176 Popiołek Grzegorz Kraków Bieg BrakTAK
177 Poremba Szymon Nowy Sącz Bieg MS Ubezpieczenia Sp. z o.o/Sądecka Grupa BiegowaNIE
178 Porębski Marek Targowisko Bieg BrakTAK
179 Prokop Krzysztof Kobylanka Bieg BrakTAK
180 Prusak Maria Nowy Sącz Bieg BrakTAK
181 Prymakowska Barbara Tarnów Bieg sokolNIE
182 Prymula Stanisław Krościenko n/D Bieg BrakTAK
183 Pycia Adam Kraków Bieg Korona Masters KrakówTAK
184 Pycia Marcin Kraków Bieg BrakTAK
185 Radomski Zbigniew Bielsko-Biała Bieg TKKF BeskidekNIE
186 Ranosz Piotr Limanowa Bieg BrakNIE
187 Rapacz Kacper Dobra Bieg BrakTAK
188 Rogóż Katarzyna Łąkta Górna Bieg BrakNIE
189 Rosłoński Grzegorz Szymbark Bieg Gorlicka Grupa BiegowaNIE
190 Rostocki Wojciech Stary Sącz Bieg MS Ubezpieczenia Sp. z o.o/Starosądecki BiegaczNIE
191 Rybak Sergii Winnica Bieg lkb rydnikNIE
192 Sadko Marek Żabno Bieg DUNAJEC KONARYTAK
193 Sala Andrzej Kojszówka Bieg Podbabiogórskie Nordic walkingNIE
194 Sala Andrzej Kojszówka Marsz Nordic Walking Podbabiogorskie Nordic Walking NIE
195 Sarnik Jakub Nowy Sącz Bieg BrakNIE
196 Smoleń Marzena Słopnice Bieg BrakNIE
197 Solarski Zbigniew Kraków Bieg BrakTAK
198 Sosińska Marta Biały Dunajec Bieg BrakNIE
199 Stanisz Małgorzata Limanowa Bieg BrakNIE
200 Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz Bieg Salt Runners BochniaNIE
201 Stohl Richard Vranov nad Toplou Bieg Patriot runners VranovNIE
202 Stożek Grzegorz Kasinka Mała Bieg BrakTAK
203 Sułkowski Rafał Limanowa Bieg BrakTAK
204 Sułkowski Wojciech Limanowa Bieg BrakTAK
205 Synowiec Piotr Żmigród Bieg Klub Biegacza Sukces ŻmigródTAK
206 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz Bieg Osiedle ,,Śródmiescie"TAK
207 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz Bieg BrakTAK
208 Szczepaniec Paweł Pcim Bieg BrakTAK
209 Szczeszak Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg EWSASZNIE
210 Szewczyk Jakub Pasierbiec Bieg MKS LimanoviaTAK
211 Szkoła- Śnieżek Agnieszka Kraków Bieg Cf KrakówTAK
212 Szubryt Czesław Limanowa Bieg BrakTAK
213 Szumilas Kazimierz Limanowa Bieg BrakTAK
214 Ślaga Dariusz Zakopane Bieg Skipol.pl ; TG SOKÓŁ ZAKOPANETAK
215 Ślęczka Mateusz Kraków Bieg BrakTAK
216 Ślęzak Marek Nowy Sącz Bieg CARABUS TEAMNIE
217 Świętojański Mariusz Kraków Bieg BrakTAK
218 Tokarczyk Piotr Przysietnica Bieg BrakTAK
219 Tokarczyk Konrad Kamionka Wielka Bieg BDATAK
220 Tomoński Piotr Limanowa Bieg From Zero to UltraTAK
221 Tracz Maciej Kraków Bieg BrakTAK
222 Trojanowski Krzysztof Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
223 Turczanik Urszula Dąbrowa Bieg BrakNIE
224 Twardy Urszula Nawojowa Bieg niezrzeszonyTAK
225 Ulfik Rafał Zabrze Bieg Alpin Spor TeamNIE
226 Urbanik Rafał Kraków Bieg BrakNIE
227 Uryga Adrian Limanowa Bieg BrakTAK
228 Uryga Mieczysław Limanowa Bieg BrakTAK
229 Veretskyi Pavlo Donetsk Bieg LKB RudnikNIE
230 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów Bieg ULKS Bystrzyca Kłodzka/ JW2399 ŚwiętoszówTAK
231 Węglarz Agata Łapanów Bieg ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówTAK
232 Węgrzyn Tomasz Kraków Bieg BrakTAK
233 Wiatr Irena DąbrowaTarnowska Bieg BrakTAK
234 Wielosik Marcin Kadcza Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
235 Wilczek Kinga Limanowa Bieg BrakTAK
236 Wiśniewska-Ulfik Dominika Zabrze Bieg Alpin Spor TeamTAK
237 Włodarczyk Krzysztof Limanowa Bieg only survivorTAK
238 Woińska-Ważydrąg Aleksandra Kraków Bieg 8 Baza Lotnictwa TransportowegoTAK
239 Wojs Maksymilian Limanowa Bieg BrakTAK
240 Wojtaczka Witold Bobowa Bieg Bobowska Grupa BiegowaNIE
241 Wojtowicz Zdzislaw Szczawa Bieg BrakTAK
242 Wołoszyn Grzegorz Muszyna Bieg BrakTAK
243 Woszczek Danuta Gołąb Bieg KPP PuławyNIE
244 Woźniak Barbara Zagórze Bieg KS Limanowa ForrestTAK
245 Woźniak Kacper Wieliczka Bieg niezrzeszonyNIE
246 Woźniak Kamil Wieliczka Bieg niezrzeszonyNIE
247 Wójtowicz Łukasz Sadek Bieg BrakNIE
248 Wójtowicz Piotr Sadek Bieg BrakTAK
249 Wroński Mateusz Limanowa Bieg KS Limanowa Forrest i MKS Limanovia TAK
250 Wróbel Paweł Katowice Marsz Nordic Walking Grzmiące Kije TAK
251 Wszołek Helena Kraków Bieg Ambasador Festiwalu BiegówTAK
252 Wysowski Grzegorz Ptaszkowa Bieg PKS Jaworze PtaszkowaTAK
253 Zabawa Patryk Gorlice Bieg BrakNIE
254 Zaleńska Katarzyna Wieliczka Bieg BrakTAK
255 Zamora Katarzyna Laskowa Bieg BrakTAK
256 Zaremba Łukasz Nowy Bieg BrakTAK
257 Zelek Marek Wronowice Bieg BDA TEAMTAK
258 Ziobrowski Marek Limanowa Bieg BrakTAK
259 Zoń - Wątroba Małgorzata Stara Wieś Bieg BrakTAK
260 Żabczyński Robert Nowa Dęba Bieg BrakNIE


Close