Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII TARCZYN PÓŁMARATON - BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

Miejsce i termin: Tarczyn, 2017-09-10
Organizator: Organizator :
•:Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie

Współorganizator :
Zespół Szkół Gimnazjum &
Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów

Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz
Opis zawodów: Termin i miejsce biegu
-Bieg odbędzie się w dniu 10 września 2017 roku ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start godz. ok .11:05 , Bezpośrednio po starcie pólmaratonu. (Trasa biegu rozmieszczona będzie na 1 km biegu głównego)

Limit czasu i uczestników biegów
Nie występuje limit uczestników biegów dziecięcych i młodzieżowych, dla pierwszych 200 osób odbierających pakiet, są przewidziane koszulki. Nie występuje limit czasu na ukończenie biegów dziecięcych.

Zgłoszenia i opłata startowa
• Start w biegach dziecięcych i młodzieży jest bezpłatny.
• Każde dziecko dostanie pamiątkowy medal za uczestnictwo.
• Zgłoszenia do dnia 09.09.2016 r. do godz. 19.00 WYŁĄCZNIE ON-LINE na stronie: www.polmaraton-tarczyn.pl
· zapisy on-line: biegi dziecięce i młodzieżowe
UWAGA: W dniu biegu nie będą prowadzone zapisy, wyłącznie zapisane wcześniej osoby będą mogły uczestniczyć w biegu.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Start w biegach dziecięcych i młodzieży jest bezpłatny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Borkowska Dorota Kosów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
2 Drabik Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Drabik Alicja Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Drabik Mateusz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
5 GRUSZKA MARCEL WARSZAWA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 GRUSZKA MAKS WARSZAWA wg. regulaminu zawodów GRUSZECZKINIE
7 Kiljanczyk Dominik Grzędy wg. regulaminu zawodów Tarczyński Klub BiegowyNIE
8 KOWALIK IGA HENRYKÓW-UROCZE wg. regulaminu zawodów BrakNIE
9 Kółkiewicz HUBERT Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
10 Kółkiewicz HANNA Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Małkowska Justynka Grodziska Maz. wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. wg. regulaminu zawodów BrakNIE
13 Niedzielak Piotr Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
14 Osińska Ada Mroków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
15 Osińska Lena Mroków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
16 PIEKAROWICZ Helena Prace Duże wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 PIEKAROWICZ Stanisław Prace Duże wg. regulaminu zawodów BrakNIE
18 SDFDSAF AD WARSZAWA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
19 Szymul Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Szymul Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Wagner Juliusz Warszawa wg. regulaminu zawodów UKS Imola Lupus KabatyNIE
22 Wandel Julia Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE


Close