Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII TARCZYN PÓŁMARATON - BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

Miejsce i termin: Tarczyn, 2017-09-10
Organizator: Organizator :
•:Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie

Współorganizator :
Zespół Szkół Gimnazjum &
Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów

Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz
Opis zawodów: Termin i miejsce biegu
-Bieg odbędzie się w dniu 10 września 2017 roku ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start godz. ok .11:05 , Bezpośrednio po starcie pólmaratonu. (Trasa biegu rozmieszczona będzie na 1 km biegu głównego)

Limit czasu i uczestników biegów
Nie występuje limit uczestników biegów dziecięcych i młodzieżowych, dla pierwszych 200 osób odbierających pakiet, są przewidziane koszulki. Nie występuje limit czasu na ukończenie biegów dziecięcych.

Zgłoszenia i opłata startowa
• Start w biegach dziecięcych i młodzieży jest bezpłatny.
• Każde dziecko dostanie pamiątkowy medal za uczestnictwo.
• Zgłoszenia do dnia 09.09.2016 r. do godz. 19.00 WYŁĄCZNIE ON-LINE na stronie: www.polmaraton-tarczyn.pl
· zapisy on-line: biegi dziecięce i młodzieżowe
UWAGA: W dniu biegu nie będą prowadzone zapisy, wyłącznie zapisane wcześniej osoby będą mogły uczestniczyć w biegu.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Start w biegach dziecięcych i młodzieży jest bezpłatny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Alicja Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
2 Adamczyk Adrian Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Adamczyk Aleks Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 ALBIŃSKA Liwia WARSZAWA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
5 ALBIŃSKI Antoni WARSZAWA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 Anisimowicz Weronika Warszawa wg. regulaminu zawodów LRTNIE
7 Antoszewska Maja Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
8 Arak Zosia Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
9 Bajurski Norbert Teresin wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
10 Balcer Aurelia Rybie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Balcer Rozalia Rybie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Balcer Ignacy Rybie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
13 BALIŃSKA Faustyna SZKUCIN wg. regulaminu zawodów BALAX TEAMNIE
14 BALIŃSKA RÓŻA SZKUCIN wg. regulaminu zawodów BALAX TEAMNIE
15 BALIŃSKI Jan SZKUCIN wg. regulaminu zawodów BALAX TEAMNIE
16 Bankiewicz Julia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 Bany Ada Leszno wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
18 Bąk Zosia Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
19 Bęza Bartosz Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Bobrowska Martyna Mrokow wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Bobrowska Klaudia Mrokow wg. regulaminu zawodów BrakNIE
22 Borkowska Dorota Kosów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
23 Brewczak Katarzyna Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
24 Budzik Jakub Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
25 Budzik Aleksandra Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
26 Chalupka Otylia Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
27 Chałupka Wojciech Michał Piaseczno wg. regulaminu zawodów Lawyer without bordersNIE
28 Chałupka Hanna Aleksandra Piaseczno wg. regulaminu zawodów Lawyer without bordersNIE
29 Chałupka Amelia Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
30 Chałupka Emilia Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
31 Cichacki Maksymilian Wola Gołkowska wg. regulaminu zawodów Bike ZoneNIE
32 Cichacki Tymoteusz Wola Gołkowska wg. regulaminu zawodów Bike ZoneNIE
33 Cieciora Michał Wólka Kosowska wg. regulaminu zawodów Szkoła MrokóNIE
34 Cybulska Maria Grzędy wg. regulaminu zawodów BrakNIE
35 Czerczak Nikola Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
36 Czuk Maksymilian Magdalenka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Dąbrowski Krzysztof Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
38 Dąbrowski Filip Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Dąbrowski Igor Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
40 Dłutowski Kuba Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
41 Dolaciński Krzysztof Komorniki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
42 Drabik Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
43 Drabik Alicja Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
44 Drabik Mateusz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
45 Dudziński Konrad Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
46 Dudziński Bartek Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
47 Dziedzic Daria Błonie wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
48 Gaworska Basia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
49 Gaworska Basia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
50 Gaworski Jan Kazimierz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
51 Gaworski Jan Kazimierz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
52 Gąstał Gabriela Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
53 Golec Sandra Kotorydz wg. regulaminu zawodów BrakNIE
54 Golec Zofia Kotorydz wg. regulaminu zawodów BrakNIE
55 Gołębiewska Aleksandra Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
56 Gołyński Michał Mszczonów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
57 Gorczyca Julia Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
58 Gorycka Alicja Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
59 Gozdek Sandra Cisie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
60 Grobelna Zofia Henryków-Urocze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
61 Grobelna Antonia Henryków-Urocze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
62 Gruszczyńska Wiktoria Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
63 Gruszka Marcel Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
64 Gruszka Maks Warszawa wg. regulaminu zawodów GRUSZECZKINIE
65 Grygiel Aleksandra Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
66 Gryz Florian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
67 Guba Leon Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
68 Isasi-Kuran Lena Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
69 Isasi-Kuran Marcin Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
70 Izak Aleksander Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
71 Jagiełło Aleksandra TARCZYN wg. regulaminu zawodów BrakNIE
72 Jagiełło Julian Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
73 Jakubas Karolina Warszawa wg. regulaminu zawodów UKS SzesnastkaNIE
74 Jakubas Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów UKS SzesnastkaNIE
75 Jakubas Marta Warszawa wg. regulaminu zawodów UKS SzesnastkaNIE
76 Janowski Antek Księżak wg. regulaminu zawodów BrakNIE
77 Janowski Michał Księżak wg. regulaminu zawodów BrakNIE
78 Jędruszczak Krzysztof Mszczonów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
79 Kacperska Antonina Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
80 Kacperski Kajetan Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
81 Kacprzak Jan Krakowiany wg. regulaminu zawodów BrakNIE
82 Kacprzak Adam Krakowiany wg. regulaminu zawodów BrakNIE
83 Kępa Maja Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
84 Kępa Mikołaj Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
85 Kiljanczyk Dominik Grzędy wg. regulaminu zawodów Tarczyński Klub BiegowyNIE
86 Kiljańczyk Paulina Grzędy wg. regulaminu zawodów BrakNIE
87 KŁOS MICHAŁ TARCZYN wg. regulaminu zawodów BrakNIE
88 Kołacz Daniel Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
89 Kołacz Justyna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
90 Kołodziej Zuzanna Nowe Racibory wg. regulaminu zawodów Return PiasecznoNIE
91 Kołodziej Karol Nowe Racibory wg. regulaminu zawodów BrakNIE
92 Kołodziej Aleksandra Nowe Racibory wg. regulaminu zawodów BrakNIE
93 Kopycki Stefan Lesznowola wg. regulaminu zawodów BrakNIE
94 Kordek Laura Kotorydz wg. regulaminu zawodów BrakNIE
95 Kosik Gabriela Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
96 Kosik Bartłomiej Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
97 Kowalik Iga Henryków-Urocze wg. regulaminu zawodów BrakNIE
98 KOWALIK TOMASZ HENRYKÓW-UROCZE wg. regulaminu zawodów TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYNIE
99 Kowalska Martynka Grodzisk MAzowiecki wg. regulaminu zawodów DOGOŃ GRODZISK NIE
100 Kowalska Alicja Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Dogoń Grodzisk MazowieckiNIE
101 Kozioł Filip Wola Mrokowska wg. regulaminu zawodów UKS Orlęta MrokówNIE
102 Kozioł Aleksandra Wola Mrokowska wg. regulaminu zawodów BrakNIE
103 Kozłowska Ola Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
104 Kółkiewicz Hubert Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
105 Kółkiewicz Hanna Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
106 Krysiak Jan Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
107 Kulik Patryk Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
108 Kulik Patryk Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
109 Kulik Adam Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
110 Kulik Antoni Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
111 Latkowska Maja Grójec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
112 Latkowski Mikołaj Grójec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
113 Latkowski Filip Lublin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
114 Latkowski Gabryś Lublin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
115 Leśniewska Aleksandra Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
116 Lisicka Zofia MARIANKA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
117 Lisicka Barbara MARIANKA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
118 Łuczyk Jakub Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
119 Łuczyk Amelia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
120 Machalski Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
121 Machalski Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
122 Macioszek Maciek Nadarzyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
123 Macioszek Aleksandra Nadarzyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
124 Macioszek Michał Nadarzyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
125 Magdziarz Zuzia Tarczyn wg. regulaminu zawodów brakNIE
126 Małkowska Justynka Grodziska Maz. wg. regulaminu zawodów BrakNIE
127 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. wg. regulaminu zawodów BrakNIE
128 Michalak Alicja Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
129 Michalak Mateusz Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
130 Michalak Kacper Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
131 MIERZEJEWSKA LENA SIEDLCE wg. regulaminu zawodów YULO RUN TEAM SIEDLCENIE
132 MIERZEJEWSKI MIŁOSZ SIEDLCE wg. regulaminu zawodów YULO RUN TEAM SIEDLCENIE
133 Niedzielak Piotr Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
134 NOWAK KINGA TARCZYN wg. regulaminu zawodów BrakNIE
135 Nowak Michal Werdun wg. regulaminu zawodów BrakNIE
136 Odwald MATEUSZ Przypki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
137 Oracka Natalia Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Dogoń Grodzisk MazowieckiNIE
138 Oracka Gabriela Grodzisk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Dogoń Grodzisk MazowieckiNIE
139 Orlikowski Kamil Teresin wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
140 Osińska Ada Mroków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
141 Osińska Lena Mroków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
142 OSIŃSKA NATALIA TARCZYN wg. regulaminu zawodów -NIE
143 Pakuła Aleksandra Tarczyn wg. regulaminu zawodów Radek TeamNIE
144 Pasztaleniec Stanisław Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
145 Pasztaleniec Wojciech Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
146 Perzyna Szymon tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
147 Perzyna Szymon Komorniki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
148 Piekarowicz Helena Prace Duże wg. regulaminu zawodów BrakNIE
149 Piekarowicz Stanisław Prace Duże wg. regulaminu zawodów BrakNIE
150 Podolak Weronika Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
151 Potwardowski Mateusz Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
152 Radek Antoni Konstancin-Jeziorna wg. regulaminu zawodów BrakNIE
153 Radek Karol Konstancin-Jeziorna wg. regulaminu zawodów BrakNIE
154 Radek Bartosz Konstancin-Jeziorna wg. regulaminu zawodów BrakNIE
155 Reszka Oliwia Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
156 Reszka Oliwia Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
157 Rostkowski Wiktor Izabelin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
158 Rostkowski Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
159 Rudziński Piotr Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
160 Rudziński Maciej Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
161 Rupik Martyna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
162 Rutke Michalina Warszawa wg. regulaminu zawodów AKL UrsynówNIE
163 ryjak Jakub PRZYPKI wg. regulaminu zawodów BrakNIE
164 Rzepka Kuba Leszno wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
165 Sas Maria Kopana wg. regulaminu zawodów BrakNIE
166 Senator Nikola Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
167 Sidor Szymon Świdnik wg. regulaminu zawodów domowyNIE
168 Sidor Tymoteusz Świdnik wg. regulaminu zawodów AVIA ŚWIDNIKNIE
169 Siembor Łukasz Radom wg. regulaminu zawodów BrakNIE
170 Siemiończyk Ida Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
171 Skibińska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu zawodów MiędzylesiakiNIE
172 Sokół Aleksandra Leszno wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
173 Sokół Oliwia Leszno wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
174 Sołowiej Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
175 Sołowiej Zofia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
176 Staros Mikołaj Kownacica wg. regulaminu zawodów BrakNIE
177 Staros Julia Kownacica wg. regulaminu zawodów BrakNIE
178 Stępniewska Judyta Grójec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
179 Strzelecki Adam Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
180 Strzelecki Adam Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
181 Stykowska Liwia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
182 Stykowska Maria Warszawa wg. regulaminu zawodów Maratończyk.plNIE
183 Stykowski Stanisław Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
184 Stykowski Ignacy Warszawa wg. regulaminu zawodów Maratończyk.plNIE
185 Sucholewska Natalia Warszawa wg. regulaminu zawodów Kondycja PiasecznoNIE
186 Sucholewska Antonina Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
187 Suchowolak Lena Boża Wola wg. regulaminu zawodów UKS Filipides TeresinNIE
188 Szmajdewicz Nina Księżak wg. regulaminu zawodów BrakNIE
189 Szulczyk ZUZANNA Tarczyn wg. regulaminu zawodów Wariaci GórąNIE
190 Szulczyk KAROL Tarczyn wg. regulaminu zawodów Wariaci GórąNIE
191 Szumska Izabela Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
192 szustak kacper Nadarzyn / stara wieś wg. regulaminu zawodów GLKS NadarzynNIE
193 Szydlik Jakub Mszczonów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
194 Szymajda Ada Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
195 Szymajda Kaja Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
196 Szymul Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
197 Szymul Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
198 Śliwoń Krzysztof Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
199 Śliwoń Hanna Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
200 Traczyk Robert Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
201 Wagner Juliusz Warszawa wg. regulaminu zawodów UKS Imola Lupus KabatyNIE
202 Wandel Julia Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
203 Wisniewska Malgorzata Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
204 Wisniewski Kamil Janówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
205 Wróblewska Oliwia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
206 Wróblewski Adrian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
207 Zaraś Natalia Kotorydz wg. regulaminu zawodów BrakNIE
208 ZARĘBA Zosia WOLA-CHOJNATA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
209 Zawiszewski Kuba Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
210 Zawiszewski Emil Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE
211 Żelazowska Maja Tarczyn wg. regulaminu zawodów BrakNIE


Close