Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIŁGORAJSKI CROSS DUATHLON - SZTAFETY

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-08-13
Organizator: Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. J. Kochanowskiego 30
strona internetowa organizatora: www.bsk-bilgoraj.pl
e-mail: info@bsk-bilgoraj.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. Targowa 15
strona internetowa organizatora: www.osir.lbl.pl
e-mail: osirbilgoraj@interia.pl

Partner Techniczny Zawodów
Fundacja Baran Cycling
Adres: 23-210 Kraśnik, ul. Sienkiewicza 2b
Opis zawodów: Dystans
Biłgorajski Cross Duathlon będzie rozgrywany na dystansie:
Bieg – ok. 5 km - biegacz
Rower – ok. 20 km - kolarz
Bieg – ok. 2,5 km – biegacz

Program zawodów
Każda edycja przeprowadzona jest według następującego programu:
W dniu zawodów:
godz. 8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna
godz. 11.00 - start
godz. 13.00 – 14.00 dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.
Jest to program o charakterze orientacyjnym i możliwe są jego korekty.
SZCEGÓLY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Wysokość opłaty startowej za SZTAFETĘ jest stała i wynosi:
60 zł – płatne do dnia 31 lipca 2017 r. (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl ).
80 zł – płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.
Rejestracja odbywa się przez stronę zawodów. Obydwaj członkowie sztafety muszą zapisać się wpisując w polu „numer sztafety” jednakowy numer sztafety, dowolnie wybrany od 1 do 300. Płatności dokonuje jeden dowolny członek sztafety. Po wpłacie sztafeta zostanie naniesiona na liście startowej.
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Drużyna Wpłata
1 Bąk Stanisław Biłgoraj bieg TAK
2 Białas Dariusz Frampol bieg TOMASZ KNAPIK DARIUSZ BIAŁASNIE
3 Blacha Jarosław Biłgoraj rower TAK
4 Blacha Agata Biłgoraj bieg TAK
5 Futymski Mirosław Biłgoraj rower 222TAK
6 Gnatiuk Krzysztof Lublin rower Lubelska Grupa TriathlonuTAK
7 Gwóźdź Andrzej Jarosław rower Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
8 Hyz Marek Biłgoraj bieg 222TAK
9 Kic Damian Ujkowice rower CWKS Resovia RzeszówNIE
10 Knapik Tomasz Biłgoraj rower BSK MIÓD KOZACKINIE
11 Kordowicz Łukasz Biłgoraj bieg Biłgoraj BiegaTAK
12 Korlatowicz Michał Przemyśl rower JGB ''Sokół'' Jarosław/Resovia RzeszówTAK
13 Kozak Tadeusz Kozaki rower BSK Miod KozackiNIE
14 Kozak Artur Kozaki rower BSK Miód Kozacki/biegam, bo lubięNIE
15 Kozdrowicki Robert Jarosław rower Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
16 Kruba Marcin Jarosław bieg Jarosławska Grupa Biegowa Sokół 2TAK
17 Kusy Paweł Biłgoraj rower Biłgoraj BiegaTAK
18 Lange Beata Biłgoraj bieg BSK Miód KozackiNIE
19 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie rower Rapy MastersTAK
20 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie bieg Rapy MastersTAK
21 Motyka Kamil Jarosław bieg Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
22 Odziemczyk Sylwester Lublin bieg Lubelska Grupa TriathlonuTAK
23 Pawęzka Michał Biłgoraj rower 100TAK
24 Pitura Eliza Lublin bieg Lubelska Grupa TriathlonuTAK
25 Prygoń Katarzyna Lublin rower Lubelska Grupa TriathlonuTAK
26 Szkoda Robert Biłgoraj bieg 100TAK
27 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów bieg JGB ''Sokół'' Jarosław/Resovia RzeszówTAK
28 Trzeźwińska Anna Kajetanówka bieg BSK Miód Kozacki/biegam, bo lubięTAK
29 Wasilewska Joanna Biłgoraj bieg BSK Miód Kozacki 1TAK
30 Wasilewski Radosław Biłgoraj rower BSK Miód Kozacki 1TAK
31 Zając Zbigniew Biłgoraj rower BSK Miód KozackiTAK


Close