Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIŁGORAJSKI CROSS DUATHLON - SZTAFETY

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2017-08-13
Organizator: Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. J. Kochanowskiego 30
strona internetowa organizatora: www.bsk-bilgoraj.pl
e-mail: info@bsk-bilgoraj.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. Targowa 15
strona internetowa organizatora: www.osir.lbl.pl
e-mail: osirbilgoraj@interia.pl

Partner Techniczny Zawodów
Fundacja Baran Cycling
Adres: 23-210 Kraśnik, ul. Sienkiewicza 2b
Opis zawodów: Dystans
Biłgorajski Cross Duathlon będzie rozgrywany na dystansie:
Bieg – ok. 5 km - biegacz
Rower – ok. 20 km - kolarz
Bieg – ok. 2,5 km – biegacz

Program zawodów
Każda edycja przeprowadzona jest według następującego programu:
W dniu zawodów:
godz. 8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna
godz. 11.00 - start
godz. 13.00 – 14.00 dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.
Jest to program o charakterze orientacyjnym i możliwe są jego korekty.
SZCEGÓLY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Wysokość opłaty startowej za SZTAFETĘ jest stała i wynosi:
60 zł – płatne do dnia 31 lipca 2017 r. (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl ).
80 zł – płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.
Rejestracja odbywa się przez stronę zawodów. Obydwaj członkowie sztafety muszą zapisać się wpisując w polu „numer sztafety” jednakowy numer sztafety, dowolnie wybrany od 1 do 300. Płatności dokonuje jeden dowolny członek sztafety. Po wpłacie sztafeta zostanie naniesiona na liście startowej.
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bąk Stanisław Biłgoraj bieg BSK Miód KozackiTAK
2 Kic Damian Ujkowice rower CWKS Resovia Rzeszów
3 Kozak Tadeusz Kozaki rower BSK Miod Kozacki
4 Kusy Paweł Biłgoraj rower Biłgoraj Biega
5 Lange Beata Biłgoraj bieg BSK Miód Kozacki
6 Szpyt Ryszard Biłgoraj bieg Biłgoraj Biega
7 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów bieg CWKS Resovia Rzeszów
8 Wasilewska Joanna Biłgoraj bieg BSK Miód Kozacki
9 Wasilewski Radosław Biłgoraj rower BSK Miód KozackiTAK
10 Zając Zbigniew Biłgoraj rower BSK Miód Kozacki


Close